ZPIN Zasław

Zagórz

Opinie o ZPIN Zasław

Gimper

Jak chcesz to możesz sie przyjąć do firmy potrzebują chętnych najlepiej głupich którzy wieżą że w polsce inflacja spadła a maksymalna stawka to jest mniej niż 13zł na godz obiecywane przez rząd .Bhp pod psem wode do picia dają czasami po terminie ważności.

ja

zatrudniają...obecnie zapotrzebowanie MIG/MAG...Skąd jesteś? bo może Ci się nie opłacać z dojazdem

ja

Romek...to wszystko znamy...a coś odnośnie pracy w tych zakładach?

ja

wiadomo coś o aktualnej sytuacji w firmie ...jakie zarobki, spawacz?

H

pracowałem jako lakiernik w2012 rok i nie było zle zarabiałem 2500 do 3000

mikul

jak atmosfera w pracy ? jakie zarobki ? czy jest duże ciśninie ?

Rozmawiałem z kolega w Andrychowie, drugi oddział w Zagorzu. Lakiernik - w 2010 zarabial 1200 na reke, z premia 1300 zl. Spawacz - 1800 zl. Jako spawaczy zatrudniaja tez osoby z bezrobocia na przeszkolenie, zatem zostawiam do oceny jak umieja spawac. Pracownikom zdarzalo sie nie dokrecac kola w przyczepach i takie pojazdy wydac do klienta. W dziale handlowym zapytajcie o jakosc produktu - nieoficjalnie powiedza wam, ze jakosc jest slaba i długie czekanie na wydanie pojazdu. Ludzie przyjmuja sie i zwalniaja po jakims czasie. W 2009 r. zwolnili bardzo duzo osob z pracy. Zapytajcie czy placa na czas ZUS i podatki. Pensje dostaniecie na konto ale ZUS nie placa w terminie. (usunięte przez administratora)

Totalnie niepoważna firma, teraz mają akcję "zatrudnić studenta" zero jakiejkolwiek rzetelnej informacji, szkolenie bhp pisane palcem na wodzie, traktują człowieka jak śmiecia a szczególnie w kadrach.

a zarobek wciaz te 1200 - 1300 do lapy ?

~Sylwek i wiesiek z Mor...wa

Firma niby poważna: kierownicy, majstrowie po zawodówkach. Majster z przecinalni, inż. to zawału przez nich dostał - traktowali go jak śmiecia. Pozwalniali spawaczy po szkołach z papierami, poprzyjmowali swoich znajomków piekarzy z zawodu - parodia nie firma! (usunięte przez administratora) na każdym kroku i (usunięte przez administratora) totalne niektórych pracowników, najbardziej tych z okolic Zagórza. Ale co się dziwić - to już Ukraina!!!

Zostaw opinię o ZPIN Zasław - Zagórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPIN Zasław