Opinie o Mcar Przemysław Mikosz w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Mcar Przemysław Mikosz. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mcar Przemysław Mikosz o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mcar Przemysław Mikosz w Bielsko-Biała

Beata Nowy wpis
Inne

Witam, dokładnie rok temu szukałam kuriera na przewiezienie dużej zabawki ( niestandardowa) z Dublina do Bielska-Białej. Napisałam do chyba 3 kurierów z ciekawości ile to będzie kosztować . Międzyinnymi do p. Przemka Mikosza, niestety nie odrazu zobaczyłam jego odpowiedź, nie miałam przy sobie telefonu. Biorę tel. do reki po jakimś czasie a tam kwota 40€ i za chwilkę wpis od niego,, i nastała grobowa cisza” oczywiście odrazu odpisałam że przepraszam ale nie miałam tel. przy sobie i myślałam ,że to będzie mniejsza cena...... a tu za chwilkę jego odpowiedz ... nie nie będzie więcej 50€ w tym momencie pozdrawiam...... Zaszokował mnie swoją gburowatą odpowiedzią, mam prawo pytać i wybierać. Zachował się nie profesjonalnie i tym nie polecam .

Qwery

Właściciel zażądał ode mnie 1700 zł za przejazd z Anglii do Polski . Konkretnie za mnie i psa. Gdy napisałam mu że to niedorzeczne cena w aroganckich slowach odpisywal do mnie w serwisie clicktrans. Odradzam kontakt z tym człowiekiem. Jest obrzydliwie chamski i próbuje wyrywać od ludzi pieniądze w jak największej ilości mylnie sądząc że na tym polega biznes. To nie biznes to próba wykorzystania Panie (usunięte przez administratora)

Przemek Nowy wpis
@Qwery

Odpowiadam: skoro podałem cenę 1700, a ta osoba wyżej chciała zapłacić 400 i zareagowała agresją na moją cenę to i odpowiedz była cięta. Co do reszty wypowiedzi wypada mi się uśmiechnąć gdyć takie ceny za przewóz osob i zwierząt nie są wygorowane, a klienci są zadowoleni co wyrażają w opiniach na portalu clicktrans gdzie widać co i za ile było wiezione. A opinii jest kilkaset. (usunięte przez administratora) P.s. ja nic od klientow nie żądam, ja daję ofertę cenową :)

Zostaw merytoryczną opinię o Mcar Przemysław Mikosz - Bielsko-Biała

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Mcar Przemysław Mikosz
5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Ruciana 39
    43-316 Bielsko-Biała
  • NIP: 9372373133 REGON: 240562427
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Mcar Przemysław Mikosz
Przejdź do nowych opinii