NOL-TYCHY

Tychy

Opinie o NOL-TYCHY

Alicja

@Dominika, a powiesz coś więcej o pracy w tej firmie?

Dominika

Polecam, szczególnie Pana Michała, jest osobą bardzo zapracowaną ,ale zawsze podchodzi do pracownika z należytym szacunkiem.

Bartek z Poznania

Ekipa, która robi bardzo dobrą robotę nie tylko w województwie Śląskim, ale ogarniają bardzo dobrze eventy ogólnopolskie. Atrakcyjne i konkretne hostessy to ogromny atut firmy, oraz profesjonalne podejście z uśmiechem. Tak więc Polecam!

łeek

bardzo dobrze to wygląda, widać, że mają zadowolonych pracowników :)

Sebastian

Sporo czasu spędziłem pracując dla NOL-TYCHY, mogę powiedzieć, co jak co ale mega pozytywnie zakręceni ludzie. Często realizują super pomysły, dla mnie najważniejsze, że zawsze była kasa i wszystko opłacone. A co jak co o to w tych czasach trudno. Mogę więc śmiało polecić.

Bart

Fajna ekipa tworzy tą firmę! Mają sporo roboty, bo robią często wszystko na ostatnią chwilę ratując klientów, a nie jest to proste. Polecam i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku i więcej wolnego czasu!

kamil

Firma rzetelna i wypłacalna a to w tych czasach najważniejsze.

Drozdzik

Firma bardzo ok zawsze potrafi uratować sytuacje na ostatnia chwile. Pieniążki tez są szybciutko w zależności od do gadania i zlecenia. Polecam z czystym sumieniem.

vicki

To już nie ważne. Pieniadze dojda albo dzis wieczorem albo po świetach

Michał Kasperczyk

Tajemnicza vicki kim Ty jesteś ? Jeśli nie dostałaś za coś pieniążków proszę skontaktuj się ze mną: tel. (usunięte przez administratora) i załatw sprawę :) Pozdrawiam Michał

vicki

Minął miesiac, jest wigilia a pieniedzy wciaż niedostałam. Nie bede obchodzic swiat bo nie mam za co.

Paulina

Pracuje dla nich od 2 lat i nigdy nie było problemu z płatnościami, nawet jak jest ktoś nowy i ma pytania, wystarczy się z nimi skontaktować. Zadzwonić albo napisać np. do Michała albo Krzyśka, wszystko wytłumaczą. Chłopcy wykładają kase by zapłacić hostessą mimo, że sami czekają czasem nawet ponad 3 miesiące na zapłatę. Więc jak ktoś w okresie świątecznym czeka 2 tyg, gdzie wiadomo wszystkiego jest multum to dajcie spokój śmieszna sprawa. Przed świętami i tak wszystko wam rozliczą czy ktoś pracował tydzień temu, dwa tygodnie czy miesiąc :)

wiki

ja czekam 2 tygodnie na pieniądze za akcję i jeszcze nie dostałam

Anita

Firma bardzo wporządku, szybko płacą po wykonaniu zlecenia. Śmiało polecam.

Dalia

Dlatego, że płacą, a nie czeka się jak u innych po 3 miesiące ;/ Ja na kase czekam najczęściej tydzień i jak dla mnie to rewelacja.

Klaudia

Zależy chyba od akcji czasem mam w tym samym dniu, czasem czekam 2-3 dni. Różnie ogólnie bardzo szybko nawet powiedziałabym, że błyskawicznie, bo nie czekałam nigdy dłużej niż tydzień.

Daria

Mowa raczej o Agencji bo to ona nas zatrudnia. Podoba mi się, szybki sposób rozliczeń za zlecenia. Nie trzeba czekać na kase. Dobry kontakt z Agencją wszystko w sumie konkretnie i na czas. Wynagrodzenie też ok i często wpada jakiś bonus. Tak wiec polecam.

zbych

To zalezy pewnie jeszcze czy mowa o portalu nol tychy, czy o agencji promocyjno reklamowej, bo to spora różnica.

Asia

Solidna firma tak, że polecam. Dba o pracownika wszystko zgodnie z umową.

Charlly

W dwóch słowach => solidny pracodawca.

Martusia

Ciekawa praca i dobre zarobki. Solidny pracodawca polecam.

Basia

Wszystko solidnie i na czas. Pracodawca godny polecenia.

sniezynka

Pracodawca bardzo wporządku. Wszystko ok polecam!

Ania

Dobry solidny pracodawca. Pieniążki zgodnie z umowa zawsze na czas.

Ewa

Wszystko ok. Solidny pracodawca rzetelnie wykonujący zlecenia. Przykładający sie do powierzonych zadań. Pieniążki zawsze na czas. Polecam.

Krystian

Sprawnie i konkretnie, wszystko zawsze zgodnie z ustaleniami. Bez problemu za każde zlecenie przelew na konto w terminie. Polecam tego pracodawce.

lukasz

Praca dobrze płatna pieniążki zawsze na czas. Nic dodać nic ująć jest ok :) Moim zdaniem NOL-TYCHY jest dobrym pracodawcą.

Zostaw opinię o NOL-TYCHY - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NOL-TYCHY