Opinie o Smykoland w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Smykoland. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Smykoland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smykoland w Włocławek

... Nowy wpis

Rozmowa odbyła się w kanciapie - brak podobno normalnego miejsca socjalnego. Pan na rozmowie pytał mnie o doświadczenie, o to na jak długo chciałabym się zatrudnić. Co mnie zdziwiło - było głupkowate pytanie czy wiem co to laktator - poczułam się niezręcznie Pracy nie dostałam, ale nie żałuję.

Stefan Nowy wpis
@...

Co w tym pytaniu głupkowatego? Może było zadane w dziwny sposób? Bo samo pytanie raczej brzmi normalnie :D

Darek Nowy wpis
@Stefan

Też nie widzę nic niezwykłego w tym.

Bydgoszcz

jako nie znalazłam Bydgoszczy może warto napisać ta firma to jakaś paranoja byłam tam na początku szefostwo zboczone szukają dobrej dziewczynki najlepiej by zniszczyć małżeństwo by celem była firma nie będę tu sie za dużo rozpisywała ale dziewczyny uciekajcie z tamtad nic dobrego was tam nie czeka. uciekajcieeeee....

... Nowy wpis
@Bydgoszcz

A coś więcej? Skąd taka negatywna opinia? Ile pracowałaś? Jaki był powód zwolnienia?

Co wchodzi w socjal Smykoland?

Dobre

Smtkoland niezna znaczenia słowa Socjal

Kobieta

Mam się zgłosić na rozmowę na co zwrócić uwagę

Abc
@Kobieta

W którym mieście (smykolandzie) ma być rozmowa?

Kobieta
@Abc

Włocławek

Abc
@Abc

Juz po rozmowie?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Smykoland spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

Nawet nigdy dwutygodniowego urlopu nie było.

Źle

Szczera prawda!! I nie tylko z tym firma wykorzystuje pracowników!! Nie polecam!!

Dominika

Dla mnie to dobre miejsce do pracy, zresztą firma ma również dobre opinie i dziwi mnie narzekania chyba, że konkurencji!

Ktoś
@Dominika

Ciekawe gdzie i jakie dobre opinie jak nawet wypłaty na czas nie ma...

Źle
@Dominika

Potwierdzam negatyw dla firmy. Pomyłki w wysyłkach, towar niby nowy na sklepie a tam w prezencie protokół reklamacyjny że coś nie działa- sprzedaż uszkodzonych rzeczy, brak asortymentu, ceny z kosmosu, i brak szacunku. Negatyw kolejny.

@Ktoś

Dokładnie popieram. Konkurencja ma się dobrze bo jest fair w stosunku do swoich pracowników i klientow

A
@Dominika

To chyba tam nie pracowałaś ,gratuluje tym co zostali za wytrwałość w tak beznadziejnej atmosferze ,większość mówi ze odejdzie a brak im odwagi i będą tkwić w tej firmie do zgaszenia ostatniego światła, bo boją się nowego...

Ask
@A

Zostały same osoby z niską samooceną.byle leciał dzień za dniem.

Czy Smykoland oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Ktoś

Umowa o pracę po czym zwalniają ... Polecam szukać innej pracy i zdecydowanie innego pracodawcy.

megi

Umowa o pracę od pierwszego dnia na trzy miesiące. Jeśli się sprawdzisz to na dwa lata, a potem na czas nieokreślony.

Ktooos

Odradzam pracę w tej firmie. Odradzam zakupy w tym sklepie. Z daleka od ludzi którzy oszukują i krzywdzą... Nie polecam

Grażyna

Wiecie coś o ewentualnej pracy w firmie? Tak rzadko korzystacie z forum, mam nadzieję, że jest dobrze.

Anos

Jak wygląda teraz sytuacja

Zainteresowana

Rzadko piszecie, czy to znak, że dobrze się tu pracuje?

byla wloclawek

pracowalam 3 miesiace,ale po miesiacu mialam dosyc pani kierownik wielka gwiazda w godzinach pracy wychodzi na zakupy do marketow zalatwia swoje sprawy urzedowe, ale pracownica jesli ma dziecko chore to powinna do lekarza na 20 isc bo zwolnic sie to ciezki temat cotygodniowe maile do szefostwa z opisem co robilismy zdjeciami itp nie musi byc prawda byle bylo duzo napisane i ladnie jedna pracownica ktora moze wszystko jesli jej sie nie spodobasz to masz ciezko pracowac bo pani kierownik ci nie da zyc sprzatanie przed praca i po za free lub jakies drobniaki ogolnie dostajesz pieniadze na kato ale nie wiadomo za co dokladnie ulotki do roznoszenia obowiazkowo oczywiscie za darmo i po godzinach pracy nie polecam lepiej dziewczyny szukajcie pracy w markecie

ZNIESMACZONY

Popieram kolegę. Włocławek : To skandal, jak te dziewczyny pracują. Ile pracują! Brak 2 tyg urlopu. Tyle samo zarabia pracownik który pracuje 5 lat i nowy maja takie same stawki. ! Czas jaki spędzają te pani na inwentaryzacji - brak słów. Nikt z tej firmie nie kontroluje nadgodzin i pensii panie nie dostaja co miesiąc kwitków za pensje z wyliczeniami. to jakiś obłęd. Właściwie całe dnie spędza się w pracy. W Łodzi pracuje się po 9h, ale po zamknieciu trzeba jeszcze pół godziny zostać, żeby umyć podłogi, za co nikt nie płaci. Plus jakies durne zebrania, wiec czasami wychodzi sie 40 minut pozniej. 10 godzin pracy i tylko jedna 15 minutowa przerwa. Cały czas sie stoi, nie mozna nawet na sekunde usiąść, nie można pić. Praca rownież w sobotę i niedziele. Nie mozna iść na 2 tygodniowy urlop, co jest niezgodne z kodeksem pracy. Z tego co widzialam u innych pracownikow, którzy dłuzej ode mnie pracowali to nawet 2 dni urlopu to wielki problem. System oceniania pracowników przez plusy i minusy, gdy to uslyszalam myslalam, że wybuchne smiechem. Jak mozna w taki sposób oceniać dorosłe osoby :D Rotacja jest ogromna, wiekszość osób pracuje po maksymalnie kilka miesiecy i stamtąd ucieka, czemu wcale sie nie dziwie. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Myślę że Smykolnad doprowadził do rozpadu wielu związków....Pracownik nie może wyjść na godzinę w prywatnej sprawie a Pani Kierownik L ..... może ....NIE POLECAM !!!

abcd

Niestety wszystkie negatywne opinie są prawdziwe. Właściwie całe dnie spędza się w pracy. W Łodzi pracuje się po 9h, ale po zamknieciu trzeba jeszcze pół godziny zostać, żeby umyć podłogi, za co nikt nie płaci. Plus jakies durne zebrania, wiec czasami wychodzi sie 40 minut pozniej. 10 godzin pracy i tylko jedna 15 minutowa przerwa. Cały czas sie stoi, nie mozna nawet na sekunde usiąść, nie można pić. Praca rownież w sobotę i niedziele. Nie mozna iść na 2 tygodniowy urlop, co jest niezgodne z kodeksem pracy. Z tego co widzialam u innych pracownikow, którzy dłuzej ode mnie pracowali to nawet 2 dni urlopu to wielki problem. System oceniania pracowników przez plusy i minusy, gdy to uslyszalam myslalam, że wybuchne smiechem. Jak mozna w taki sposób oceniać dorosłe osoby :D Rotacja jest ogromna, wiekszość osób pracuje po maksymalnie kilka miesiecy i stamtąd ucieka, czemu wcale sie nie dziwie. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie.

&&&&&&&

A Panom dyrektorom zyczymy ZDROWEGO ROZSĄDKU!!!!!!

Pan Z

Swoja droga to trzeba miec nielada wyobraźnie żeby takie rzeczy wymyslec i wprowadzic w zycie. A tak na marginesie portal ten sluży wyrazaniu opinii o poszczegolnych pracodawcach, ponadto mamy chyba wolnosc slowa, nieprawdaż??? Drogi Panie Dariuszu i Panie Szymonie prawda w oczy kole??????

@Pan Z

Szczera prawda! BRAWO

Pan Z

Pracownice dostaja plusy lub minusy. Dobrze, że nie sloneczka lub burzowe chmurki

Pan Z

Powyzsze negatywne opinie to stuprocentowa prawda. Dodam jeszcze do tych niedorzecznosci to, iż pracownice oceniane sa (niekoniecznie za prace) metodą przypominającą ocenianie przedszkolakow a nie pracownikow "poważnej" firmy

pan X

teraz trochę prawdy o Smykolandzie w Toruniu. pracownice idąc do toalety muszą najpierw wpisać się w zeszyt-niemożliwe? a jednak. są dwie soboty przymusowe,jedna za wolne w tygodniu a jedna za 50zł-niemożliwe? a jednak. praca od 9.30 do 18.30-jesteś matką, to na wywiadówki będzie chodził ojciec,bo Tobie nie wolno,bo nie dostaniesz wolnego, nie ma też wcześniejszych wyjść z pracy,tylko Pani kierownik może sobie buty w godzinach pracy kupować na mieście i robić zakupy do domku. W Smykolandzie nie ma czegoś takiego jak urlop 14dni, tylko klikaja po kilka, to też nie ma dodatku do urlopu, ani socjala. nadal uważasz,że to świetna praca?

PAN Y
@pan X

Niestety prawda jest jeszcze gorsza. To co tam się dzieje nadaję się do zgłoszenia do odpowiednich instytucji. Osobiście odradzam aplikowanie do tego pracodawcy. Chyba że komuś odpowiada stopniowo wprowadzany mobbing, praca przez cały dzień z 15min przerwą, wyliczanom co do minuty przez kierownika. Pracownice nie mogą zamienić ze sobą słowa, a kierownik może całymi dniami prowadzić prywatne rozmowy telefoniczne wychodząc przed sklep. Ciekawe tylko co zrobi jak na zewnątrz będą ujemne temperatury? Kierownicy mają co miesiąc robione pranie mózgu na zebraniach. Poza tym nie wszyscy kierownicy mają odpowiednie kompetencje na swoje stanowiska, ale w tej firmie nie liczą się kompetencje kierowników lecz to że chętnie współpracują z szefostwem donosząc na pracownice. Faktem jest bardzo duża ingerencja w życie osobiste pracownic, szczególnie na początku zatrudnienia, jak również problemy z dniami wolnymi, że zwolnieniami na wywiadów, a nawet do lekarza. Lekarza załatwiamy tylko w dni wolne- więc trzeba poinformować lekarza, że musi dostosować się do naszych dni wolnych. A pracownice pracują przeważnie 6 dni w tygodniu.

Dariusz Stachowiak
@PAN Y

Do Pan X i Pan Y . Nazywam się Dariusz Stachowiak , proszę zastanowić się nad dalszym szkalowaniem , jeżeli Pani uważa , że powinny się zająć odpowiednie instytucję to proszę to zgłosić i myślę, że jest to lepsza forma rozwiązania Pani problemu i stosowne instytucje wytłumaczą Pani , że to co Pani wypisuje jest co najmniej niedorzeczne . Jeżeli Pani nie zaprzestanie szkalowania , pomawiania , ja nie będę miał żadnych problemów z zgłoszeniem do odpowiednich instytucji ( sąd ) w celu wyegzekwowania przeprosin i wpłaceniu kwoty na cele dobroczynne . Dariusz Stachowiak

nick
@Dariusz Stachowiak

Panie niedorzeczne to jest to ca Pan wyprabiasz z ludzmi

Zostaw merytoryczną opinię o Smykoland - Włocławek

• Jak się pracuje w Smykoland?

Zobacz opinie na temat firmy Smykoland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Smykoland?

Smykoland