HURTOWNIK.COM MARCINIAK, NOWAK S.J.

Zielona Góra

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 5 ocen.

HURTOWNIK.COM MARCINIAK, NOWAK S.J.
1 5 6 1

Opinie o HURTOWNIK.COM MARCINIAK, NOWAK S.J.

fachowiec

drzwi Omega germany to produkt chiński, tyle, że z dużo grubszej blachy niż te drzwi stalowe marketowe, dlatego są solidniejsze, ale drzwi stalowe to zawsze kompromis między ceną i jakością, jak ktos ma kasę to bierze tylko drewniane najlepiej dębowe

Pabloxxx

Omijajcie drzwi metalowe jak kupilem za 2100 i po miesiacu je wyciagnelem dla zainteresowanych moge odsprzedac. Tak na serio omijajcie DOMATOR 24........HURTOWNIK.COM GRAFAG ja nie jestem z konkurencji mialem nie mile doswiadczenie z tymi firmami. Warto dolozyc i kupic drzwi z drewna lub w firmie gdzie w razie problemow nie bedzie problemu z wymiana te 3 firmy sprzedaja drzwi z chin takie same znajdziecie w duzych sieciach sieciowych i oni powiedza wam tak to jest produkt z chin a domator24 hurtownik.com i grafag upieraja sie ze maja identyczne drzwi i producentem jest PL NIE PRAWDA............... NIE POLECAM DRZI METALOWYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o HURTOWNIK.COM MARCINIAK, NOWAK S.J. - Zielona Góra

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HURTOWNIK.COM MARCINIAK, NOWAK S.J.