Marciniak Ogrodzenia

Opinie o Marciniak Ogrodzenia

az

Dzielę się naszym doświadczeniem, gdyż uznałam że zanim ktoś wpakuje się na taką minę jak my, ma prawo poznać nasza historię. Niestety nie mam możliwości zamieszczenia zdjęć. Po kilku miesiącach użytkowania z bramy zaczęła wylewać się rdza wraz z wodą po każdych opadach. Barama nie jest nawet rok używana. Dziś pękł profil ,nie mamy jak otworzyć bramy i wyjechać z posesji, gdyż obydwa samochody były zaparkowane na podjeździe. O cyrku z działem reklamacji nie będę się rozpisywać. Podobno to oczywiste, zę my mamy dokonać demontażu - gdyż automat ( zakupiony od nich) montowała nam zewnętrzna firma. Dodam, że ściśle z nimi współpracująca. Obecne stanowisko - Pan od reklamacji nie wiedział, zę mamy automat. Jak wspominałam u nich kupiony. Nigdy tez oto nie zapytał. Zdecydowanie obecnie wolałabym zapłacić więcej i mieć spokój - choć brama do tanich nie należała. Zwyczajnie dział reklamacji absolutnie niszczy renomę całej firmie.

Kacper

Super firma. Dobry kontakt, łatwo się do nich dodzwonić. Odpowiadają na wszystkie pytania, doradzają. Jakość ogrodzenia jest świetna! Bardzo polecam!

Smerfetka
@Kacper

A tramwaj toczy się przez wioski ???

Adrian ścibiorek

Bardzo mi się podoba to miejsce, super obsługa.

Luqyy

Jestem bardzo zadowolony z usług firmy. Super miejsce dla doświadczonych i mniej doświadczonych pracowników, dobry dojazd ulicą Zjednoczenia do Płotów. Ogrodzenie jakie zamówiłem wykonali solidnie i terminie jaki był umówiony.

Firma Marciniak Ogrodzenia w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ds. Klientów Biznesowych. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Sławomir

Jestem bardzo zadowolony z usług firmy. Ogrodzenie jakie zamówiłem wykonali solidnie i terminie jaki był umówiony.

Julia

Cześć, jak obecnie wygląda praca w HURTOWNIK.COM? W ostatnim czasie pojawiają się opinie od klientów firmy i oczywiście fajnie poczytać też takie wpisy ale może ktoś coś wie o tym jak się w firmie pracuje? Chętnie bym się czegoś na ten temat dowiedziała.

Jakub Jakubowski

Ogrodzenie o strukturze drewno które zakupiliśmy, doskonale imituje drewno. Ostatnio przechodzień wszedł do mnie zapytać gdzie kupiłem i w jakiej cenie. Polecam Marciniak Ogrodzenia.

mazi

Muszę pochwalić firmę za wysoką jakość świadczonych usług, zleciłem wykonanie ogrodzenia panelowego działki przemysłowej. Solidne materiały i montaż

Mateusz Szoja

Nie zgadzam się ze złymi opiniami na temat asortymentu, u mnie wszystko w porządku, po 4 latach...

Kacper

Leszek I

Niektórzy piszą złe opinie z którymi się całkowicie nie zgadzam. Jakość, dobry kontakt i profesjonalizm to domena w mojej obsłudze.

Adam S

Super, ja jestem zadowolony,zawsze znajdą się czarne owce które szkalują firme...konkurencja działa...

Gerjac1

Extraliga w obsłudze przez Panią Anię, pozdrawiam. Dobry kontakt i co najważniejsze fachowe doradztwo oraz obsługa.

PeBuS

Ja mam dobre doświadczenia. Udało mi się po zadeklarowaniu koloru w umowie "drewno" zmienić na "antracyt", i to po kilku dniach po podpisaniu umowy. Pan Wojtek zadzwonił na produkcję i zmienił kolor przed ostatecznym pomalowaniem. Dzięki! Polecam Firmę...

Jan

Miła praca w dobrym klimacie. Integracja i komunikacja jakiej oczekiwałem. Elastyczny czas pracy i zadowalające wynagrodzenie a dodatkowo możliwość otrzymania czasowych premii.

Nexsi

Nie mogę się zgodzić z fałszywymi opiniami na temat firmy MarcianiakOgrodzenia. Obsługiwał mnie Pan Piotr, dziekuję mu za profesjonalne podejście.

Kamil02

Indywidualne podejście do klienta, polecam Firmę marcianiakogrodzenia.pl.

Roman B.

Polecam Firmę, mam bardzo dobre wrażenia ze współpracy z tą Firmą. Realizacja na czas, bardzo dobra jakość. Niektórzy piszą negatywy ale to chyba konkurencja...

Szymon

Byłem pracownkiem Firmy Marciaka długo, nie mogę narzekać na tą firmę, atmosfera pracy ok, szef w porzadku i pieniądze na czas. Polecam.

Joanna

NIE POLECAM!!! Walczę z tą firmą od dwóch miesięcy o zwrot pieniędzy za żle policzone słupki do ogrodzenia oraz za zabranie uszkodzonych słupków z mojej posesji. Ponadto na mój adres przesłali karton części jakiegoś klienta z reklamacji i również nie chcą tego odebrać. Koszmar - nie odpowiadają na emaile, albo odpowiadają z dużym opóźnieniem i jak do tej pory nic to nie daje. Ponadto zamówienie realizowane było w częściach, za dużo słupków, za mało podmurówek, nie dosyłali zaprawki - przez te wszystkie niedociągnięcia 3 razy musiałam zmieniać termin z fachowcami na montaż.

@Joanna

Walczymy o to samo, za płot zapłaciliśmy 13tys. Czas oczekiwania według umowy 10 tygodni. Po ustalonym czasie cisza, dzwonimy chyba ze 100 razy w końcu ktoś udzielił odpowiedzi, że nie wiedzą co z naszym płotem i że zrobią go bez kolejki ( tak bez kolejki, a płot już dawno powinien u nas być) przyjechał miesiąc później!!! Ale żeby tego było mało zaczęliśmy montaż i okazało się że brakuje część.. znowu milion tel i proszenia ,mieli dosłać i tak już kolejny miesiąc idzie paczka niby wysłana drugi raz bo nie odbieramy ( problem w tym że od półtora miesiąca jestem za zwolnieniu i czekam na paczkę) szkoda gadać, płot rozgrzebany stoi pod domem, kupa pieniędzy wyrzucona w błoto ! Ta firma to jedna wielka porażka.. nie polecam !

Julia
@Marta

Rozumiem, że w Twoim przypadku firma Hurtownik nie wykonała usług w należyty sposób. Od Twojego wpisu minęło jednak trochę czasu i chciałam zapytać, czy udało się jakoś rozwiązać tę sytuację. Czy firma skończyła zleconą im pracę? Udało się jakoś dojść do porozumienia?

Zostaw merytoryczną opinię o Marciniak Ogrodzenia - Płoty

• Jak się pracuje w Marciniak Ogrodzenia?

Zobacz opinie na temat firmy Marciniak Ogrodzenia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marciniak Ogrodzenia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 10 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marciniak Ogrodzenia