Opinie o Tomasz Łysoń Przedsiębiorstwo Pszczelarskie w Klecza

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Tomasz Łysoń Przedsiębiorstwo Pszczelarskie. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Tomasz Łysoń Przedsiębiorstwo Pszczelarskie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Łysoń Przedsiębiorstwo Pszczelarskie w Klecza

Kamila Nowy wpis

Witam. w pierwszej kolejności zastanawiam się czy jako informatyk zamiast wykształcenia kierunkowego minimum średniego, mogłaby się załapać osoba z wyższym ale z zakresu logistyki? reszta punktów z kryteriów jest u mnie spełniona stąd zastanowienie. I jakie są w tym przypadku średnie widełki?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Tomasz Łysoń Przedsiębiorstwo Pszczelarskie?

Jak wygląda teraz sytuacja na eksporcie? Specjalista od niego jest teraz poszukiwany myślę czy by nie aplikować, co sadzicie? ciekawią mnie zarobki, ile netto będzie na początku a co potem?

Babka. Nowy wpis

Witam. Może nie w temacie ale chciałbym zadać pytanie pracownikom firmy, albo byłym pracownikom.Chodzi mi o miodarki. Które modele produkowane są w Polsce? Chodzi mi o modele 3,4 ramkowe na korbę. Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam

Przedstawiciel Handlowy

Dwa etapy - rozmowa w dyrektorem handlowym, drugi etap rozmowa w siedzibie firmy

Pomimo kwalifikacji coś poszło nie tak. Dyrektor bardzo bobrze przygotowany merytorycznie, jasno przedstwione oczekiwania oraz warunki. Jedna z lepszych rozmów na jakich byłem

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,

Czyli bez znajomości na spokojnie się dostane i będzie się ok robiło? Tak ktoś podsumował ostatni wątek i nikt się nie odnosił wiec nie wiem jak to interpretować? Była tez wzmianka o docenianiu a ja właśnie kasy będę potrzebować, czy uda się to jakoś ze sobą fajnie zgrać? Na początku roku ktoś pisał, że 5,5 tys netto jest niemożliwe, a teraz? jaki będzie max i za jaka prace?

Rafalek

Jeśli chcesz tam pracować a nie jesteś pociotkiem łysego grzyba ani nikogo kto tam pracuje to nie polecam. Kadra kierownicza często zatrudniona po znajomości nie zna się wgl na zarządzaniu ludźmi. Dodatki socialne nie istnieja. "przedsiębiorstwo" to dobre określenie bo sposób zarządzania kojarzy się z przedsiębiorstwami z czasów minionych. Samo kolesiostwo i brak rozwoju. Idealnie wpisuje się to w definicje (usunięte przez administratora).

Honorata
@Rafalek

Brak rozwoju mówisz? Czyli nie ma szans na żadne awanse, szkolenia? : ( A tak wgl to czym dla Ciebie jest ten JANUSZEX ?

PS
@Rafalek

Nie zgadzam sie z opinia bez znajomosci mozna tam pracowc i czuć ,ze czkolowieka doceniaja.

Justyna

Ciekawa jestem, jakie benefity firma oferują na posadzie Manager Sprzedaży? Gdzieś widziałam w necie ogłoszenie właśnie i teraz szukam szczegółów. Szczególnie interesuje mnie, czy jest opcja na prywatną opiekę oraz dofinansowanie do szkoleń. Jest coś takiego?

Szukam pracy w mieście Klecza Dolna Mapa. Zainteresowała mnie oferta firmy Tomasz Łysoń Przedsiębiorstwo Pszczelarskie. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 5500 ?

Mk

Haha netto zapomnij brutto mozliwe

Witam jak wygląda praca na produkcji słodyczy?

Stenia
@Kandydat

Praca jest na prawdę przyjemna. Czasem zdarzy się coś ciężkiego do noszenia ale ogólnie ok. Wiadomo jak na produkcji trzeba o porządek zadbać, posprzątać, pilnować wagi itd... Raczej jest to mała produkcja. Robi się dużo różnych rzeczy. Od przebierania i krojenia półproduktów do pakowania, Minus: Nigdy nie wiesz co będziesz robić następnego dnia a nawet za godzinę. /nie ma czegoś takiego jak plan produkcji/ Jak coś jest pilne odrywasz się od jednej rzeczy i idziesz do innej... przez co zdarzają się pomyłki. /szybko szybko bo kurier.../ Brak pomocy od Kierownika, pseudo brygadzistów, współpracowników Jak coś jest źle to afera wielka - ale brak propozycji rozwiązań, procedur żeby coś takiego się nie zdążało następnym razem Brak wdrożenia i szkolenia - od razu masz wszystko robić i to szybko /brak czasu na ogarnięcie samoorganizacji/ Ekipa pracująca tam podzielona jest na dwa obozy i niestety przez to nigdy nie ma współpracy i wspólnego frontu w pracy Nieprzyjemna atmosfera na stołówce Jeśli chcesz wrócić się do czasów przedszkolnych to praca dla Ciebie:) Po sezonie czyli w styczniu dziękują za współpracę.

Xxx

Wrocław to jakiś dramat, głęboki (usunięte przez administratora)

Małgorzata
@Xxx

Dlaczego masz takie zdanie?

Jakie wartości są cenione w Tomasz Łysoń Przedsiębiorstwo Pszczelarskie?

Nieuznany

Wartości, wyłącznie rodzinne.

Małgorzata
@Nieuznany

Sugerujesz że bez znajomości rodzinnych nic się nie osiągnie?

Pan Tadeusz

Pracowałem tam jestem pod wrażeniem nie mogłem się napatrzeć jaki profesjonalizm. Wszystko poukładane.warunki płacowe świetne, kierownicy na poziomie,a co do szefa najmilszy facet jakiego kiedy kolwiekwidziałem .Szczerze polecam wszystkim ta firmę

ryszard ochódzki
@Pan Tadeusz

Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza, dla naszego klubu, prezes Ochódzki Ryszard, naszego klubu „Tęcza”. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! :D

Anita
@Pan Tadeusz

Od razu widać, że opinia ustawiona, ponieważ odstaje znacznie od opinii byłych pracowników. Skoro pracował i było tak super to dlaczego już nie pracuje w tym łysoniowym raju???

Niestety ale firma mydli oczy. Piszą, że się skontaktują, że szanują osoby chcące nawiązać współpracę pffff nic bardziej mylnego. Na swojej stronie reklamują się, że zawsze odpiszą pfff powiedziałabym nawet, że unikają kontaktu. To jest ten ich szacunek.... Dopiero jak potrzebują kogoś wykorzystać, to się odezwą. (usunięte przez administratora)

Albert

Witam, mam pytanie. Na ile zmian praca jako pracownik produkcji? Czy praca jest ciężka? Czy można dorobić w weekendy?

@Albert

Witam. Praca na produkcji w firmie LYSON jest dwuzmianowa. Zostaje zawsze dostosowana do możliwości pracownika. Istnieje także możliwość dodatkowej pracy w weekendy . Pozdrawiam

Szybki
@Tomasz Łysoń Przedsiębiorstwo Pszczelarskie

Praca dwuzmianowa, czyli od 6 do 14 i od 14 do 22?

@Szybki

Zgadza się. Pierwsza zmiana od godziny 6:00 do 14:00, oraz druga od 14:00 do 22:00. Istnieje także możliwość pracy w godzinach 22:00 - 6:00 po wcześniejszych uzgodnieniach z kadrą kierowniczą. Pozdrawiamy PP LYSON

Tomasz Łysoń Przedsiębiorstwo Pszczelarskie poszukuje kandydatów na stanowiska Kierownik Działu. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach?

Lyson

Witam. Aby uzyskać szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu lyson@lyson.com.pl bądź telefonicznie +48 33 875-99-40. Pozdrawiam PP Lyson

Aktualność
Europa sercem światowego pszczelarstwa - 8. Europejska Konferencja Pszczelarska BEECOME 2021 ONLINE

Za nami największe wydarzenie pszczelarskie tego roku. 20 i 21 listopada w Krakowie, odbyła się 8. Europejska Konferencja Pszczelarska Beecome, po raz pierwszy w historii w całości przeniesiona do sieci. Beecome to nie tylko inicjatywa połączenia świata nauki i praktyki, ale także możliwość prezentacji własnej działalności pszczelarskiej podczas Międzynarodowych Targów. To właśnie wirtualne stoiska, okazały się w największym wyzwaniem dla firmy LYSON, będącej oficjalnym partnerem tegorocznej edycji. Jednakże, mimo wielu nowych dla światowego pszczelarstwa rozwiązań technologicznych, statystyki po tegorocznym Kongresie Beecome są jednogłośne. Beecome 2021 ONLINE to międzynarodowy sukces.

Na 8. Europejską Konferencję Pszczelarską BEECOME 2021 ONLINE zarejestrowało się łącznie ponad 90 krajów. Wśród nich największą część stanowili pszczelarze z Polski, a więc kraju, który po raz pierwszy wystąpił w roli gospodarza europejskiego kongresu. Tuż za Polską, największą oglądalnością Beecome 2021 ONLINE cieszyło się także w Rosji, Francji, Belgi, Wielkiej Brytanii a także w Stanach Zjednoczonych, gdzie różnica strefy czasowej okazała się nie być żadnym problemem. Zarówno same wykłady prowadzone przez 13 światowej klasy ekspertów, jak i równoległe Międzynarodowe Targi Pszczelarskie ONLINE, zyskały przez ostatnie tygodnie imponujący odzew. Wydarzenie wciąż zbiera pozytywne opinie zarówno wśród praktykantów pszczelarstwa, co przedstawicieli świata nauki. Wśród prelegentów znaleźli się: Dr. Peter Kozmus, Prof. Dr. Martin Giurfa, Lotta Fabricius, Linde Morawetz, Dr. Fani Hatjina, dr hab. Małgorzata Bieńkowska, dr Piotr Mędrzycki , prof. Aulo Manino, dr Piotr Semkiw , lek. wet. Andrzej Bober, dr hab. Dariusz Gerula, a także Etienne Bruneau – jeden z trzech założycieli inicjatywy Beecome oraz dr n. wet., lek. wet. Anna Gajda, która nie tylko poprowadziła wykład na temat chorób pszczół w odniesieniu do zmian klimatycznych, ale także u boku Mariusza Opoki poprowadziła całą konferencje ze studio w Krakowie.

Konferencja tłumaczona symultanicznie na język polski, francuski, angielski i rosyjski, spotkała się z zainteresowaniem pasjonatów pszczelarstwa nie tylko z Europy ale także spoza jej granic. Mimo dostosowań czasowych do warunków europejskich, statystyki pokazują, że wśród uczestników konferencji byli też Ci z Ameryki Północnej, Azji czy Afryki. Każdy z dwóch dni konferencji trwał około 7-8 godzin, podczas których odbyło się po 6 półgodzinnych wykładów. Podczas wystąpień prelegentów, uczestnicy cały czas mogli równolegle zadawać pytania specjalistom na czacie, a najciekawsze z nich odczytano w studio na żywo. Zarówno pierwszy jak i drugi dzień konferencji został zakończony panelem dyskusyjnym, w którym udział brali m.in. Tomasz Łysoń – Prezes Przedsiębiorstwa Pszczelarskiego Tomasz Łysoń, Robert Chlebo - Prezydent Apimondia ds. Komisji Europejskiej, dr hab. inż. Zbigniew Kołtowski - W-ce Prezydent Polskiego Związku Pszczelarskiego, dr hab. Małgorzata Bieńkowska czy Tomasz Kammel – dziennikarz telewizyjny.

Po raz pierwszy w historii konferencja Beecome została w całości przeprowadzona online. Największym wyzwaniem, zarówno dla uczestników jak i sponsorów, było przeniesienie Międzynarodowych Targów Pszczelarskich do sieci. Wśród wystawców pojawiło się 12 firm branżowych, chcących zaprezentować swoją działalność za pomocą wirtualnych stoisk czyli tzw. showroomów. Uczestnicy odwiedzając wirtualne stoiska mieli okazję zapoznać się z ofertą wystawców, poznać najnowsze rozwiązania stosowane podczas produkcji sprzętu pszczelarskiego, wymienić spostrzeżenia na temat asortymentu pomiędzy innymi odwiedzającymi showroomy, a także umówić się na prywatne spotkanie video z przedstawicielami handlowymi poszczególnych przedsiębiorstw. To nowoczesne rozwiązanie, pozwoliło dotrzeć międzynarodowym firmom pszczelarskim do klientów z całego świata, a intuicyjna i łatwa obsługa stoiska online wzbudziła zainteresowanie nawet największych amatorów wirtualnej przestrzeni.

Zupełnie nowy format Kongresu Beecome od wielu tygodni spotyka się z bardzo entuzjastycznym odbiorem wśród pszczelarzy z całego świata. Choć podyktowana bardzo mocno ograniczeniami narzuconymi przez panującą pandemię, tegoroczna konferencja okazała się wyjść daleko poza dotychczasowe standardy spotkań pszczelarskich.

Zgodnie z informacjami na stronie internetowej Firmy, wartościami, którymi się kieruje, są m.in. *Szczera, asertywna komunikacja, *Dbanie o dobre imię firmy, *Szczera rozmowa, informacja. Powyższe i reszta wymieniona w opisie "kompasu" Firmy, zachęciła mnie do zaangażowania się, wysłania aplikacji oraz następnie przyjęcia zaproszenia do udziału w rozmowie kwalifikacyjnej. Absolutnie zrozumiałe dla mnie jest, że Firma miała prawo do odrzucenia mojej kandydatury z przyczyn obiektywnych lub wyboru innej osoby, a także do zawieszenia procesu rekrutacji. Nie wiem jednak, czy tak się stało, ze względu na brak informacji, pomimo próśb o takowe z mojej strony. Nie rozumiem, jak zaistniała sytuacja wpisuje się w wyżej wymienione wartości. Nie rozumiem także sposobu obranego przez Firmę na budowanie reputacji na rynku pracy i kultury organizacyjnej.

Aktualność

Już dziś zapraszamy serdecznie na Dni Otwarte do Zgorzelca, które odbędą się 4 września 2021 w naszej hurtowni przy ul. Fabrycznej 12 A.

Podczas wizyty w naszym sklepie firmowym, będziecie Państwo mogli skorzystać z oferty na sprzęt pszczelarski firmy LYSON a także uzyskać pełne informacje na temat trwających promocji. Ponadto w Dniach Otwartych wezmą udział goście specjalni – wykładowcy dotychczasowych webinariów LYSON – którzy chętnie podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem, a także odpowiedzą na Państwa nawet najbardziej dociekliwe pytania o gospodarkę pasieczną. Dni Otwarte w Zgorzelcu to nie tylko możliwość zapoznania się z ofertą firmy LYSON, ale przede wszystkim spotkania się w pszczelarskim gronie, wśród miłośników i pasjonatów pszczelarstwa.

Aktualność

Cykl edukacyjny „Kala i Pszczoły” to odpowiedź Fundacji APIKULTURA na współczesny trend zdalnego innowacyjnego kształcenia. Projekt wyprodukowany został we współpracy z Interaktywnym Centrum Pszczelarstwa APILANDIA. Fundacja w swoich działaniach upowszechnia wiedzę na temat pszczelarstwa, ekologii oraz środowiska naturalnego. Odcinki są dostępne dla każdego odbiorcy; głównie dla instytucji edukacyjnych. Chcemy pobudzić zaangażowanie najmłodszych w trosce o ekosystem w którym wszyscy wspólnie funkcjonujemy; rolę zapylaczy w przyrodzie a także dobre praktyki ekologiczne. Tematyka filmu wpisuje się w edukacyjny program klas 1-3 szkół podstawowych. Dedykujemy video „Kala i Pszczoły” głównie dla najmłodszych. Dorośli oraz seniorzy znajdą również wiele pożytecznych odpowiedzi na nurtujące pytania.

Głównymi bohaterkami cyklu są pszczoły, ich niesamowite tajemnice - jak również wesoła muppetka Kala. Jest to szczera i dociekliwa 9 letnia dziewczynka. Posiada ogromne poczucie humoru. Kala poznaje niesamowity świat pszczół,  zakochuje się w miodzie a także zdrowych, pszczelich produktach. W projekcie łączymy dobrą zabawę z nauką. W odcinkach poznacie m. in. „talenty pszczół”, „pszczelą kuchnię”, rolę „pszczelich dżentelmenów” a także odpowiemy na pytanie „czy pszczoły gryzą?”. Dowiemy się dlaczego należy pomagać zapylaczom.

Seria to 10 odrębnych odcinków. W sposób twórczy omawiamy w nich zagadnienia proekologiczne i pszczelarskie. Kolejne odcinki publikować będziemy od 9 maja do 11 lipca 2021 r. na platformach internetowych Fundacji APIKULTURA - zawsze w niedzielę, w co tygodniowych odstępach czasu. Anglojęzyczna wersja dubingowana zostanie wydana dla zagranicznych odbiorców.

Władze Fundacji APIKULTURA zdecydowały o możliwości udostępnienia pełnego pakietu odcinków serii. Specjalnie dla instytucji edukacyjnych oraz wszystkich tych, którzy chcą promować tematykę pszczelą wśród społeczeństwa. Cyklu użyć będzie można podczas lekcji tematycznych, edukacyjnych spotkań, społecznych akcji, rodzinnych festynów itp. Patronat Honorowy nad projektem objęli m. in. Marszałek Województwa Małopolskiego – Witold Kozłowski, Małopolska Organizacja Turystyczna oraz Polski Związek Pszczelarski.

Krzysiek

Na czym polega praca na produkcji? Czy jest szansa pracy na jedną zmianę?

@Krzysiek

Witam. Praca na produkcji jest zależna od konkretnego działu. Zachęcamy do kontaktu mailowego, aby udzielić Państwu szczegółowych informacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Łysoń Przedsiębiorstwo Pszczelarskie - Klecza

• Jak się pracuje w Tomasz Łysoń Przedsiębiorstwo Pszczelarskie?

Zobacz opinie na temat firmy Tomasz Łysoń Przedsiębiorstwo Pszczelarskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tomasz Łysoń Przedsiębiorstwo Pszczelarskie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tomasz Łysoń Przedsiębiorstwo Pszczelarskie?

Kandydaci do pracy w Tomasz Łysoń Przedsiębiorstwo Pszczelarskie napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tomasz Łysoń Przedsiębiorstwo Pszczelarskie
2.6/5 Na podstawie 47 ocen.

Tomasz Łysoń Przedsiębiorstwo Pszczelarskie