Opinie o Tomasz Łysoń Przedsiębiorstwo Pszczelarskie w Kęty

Tomasz Łysoń Przedsiębiorstwo Pszczelarskie
2 38 50 5 1
Oświecony Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Żałośni kierownicy ( jeden ma gadane a drugi umie pisać cos w komputerze)i majstrowie. Bez żadnych kompetencji. Nominacje na majstrów dla ludzi podpadniętych albo na wylocie. Nie wspomnę o braku jakiejkolwiek wiedzy. Rączka rączkę myje. Stawki to wieeeelkie tajemnice i nie próbuj się pochwalić bo wylecisz. A teraz zakład coś zaczyna się staczać. Wielka inwestycja na górce a nie ma co robić. Tzn nie wszyscy bo wybrańcy robią nawet po 12godz + soboty. Panowie majstrowie w czerwonych koszulkach chodzą jak pawie. Nie polecam tej firmy. Najpierw wejdą w tyłek jak Cię potrzebują, a potem wywalą bez mrugnięcia okiem.

Tak6Nie1
Julia Nowy wpis
@Oświecony

Unikajmy obraźliwych komentarzy, to niezgodne z regulaminem serwisu. Byłoby świetnie, gdyby opinie były merytoryczne, uzasadnione i wyczerpujące. A jak dokładnie wygląda system pracy w Tomasz Łysoń Przedsiębiorstwo Pszczelarskie?

Obiektywny Nowy wpis

Jak napisano poniżej - przestrzegam potencjalnych Kandydatów szkoda czasu na rozmowę. Firma robi wrażenia widać że się mocno rozwija, jednak organizacyjnie zupełnie nie nadąża za swoim sukcesem. Nie rozumiem - poświęcają swój czas na przeprowadzenie rekrutacji a na znalezienie 30 sekund na telefon czy maila z odpowiedzią zwrotną nie ma już czasu - słabo

Zzz Nowy wpis

Firma sie dobrze rozwija widać że staraja sie pokazać w świecie i nie tylko. Aczkolwiek kiepskie zarządzanie brak profesjonalizmu w zarządzaniu.biora na rozmowy o prace i sa goloslowni mówią że dadza odpowiedź a tak naprawdę zlewaja człowieka Mam wrażenie ze brak im organizacji.

Tak3Nie
mejmi

Hej . Mam prośbe niech ktos napisze cos o produkcji w kleczy dolnej u łysonia. Jak wam sie tam pracuje ile zarabiacie jaka wogóle jest atmosfera?

TakNie5

@mejmi

@mejmi, planujesz dopiero aplikować, czy może masz to już za sobą? Czy posiadasz wcześniejsze doświadczenie w dziale produkcji? Napisz proszę, dlaczego chcesz starać się o zatrudnienie w tym miejscu. Czy znasz jakieś pozytywne opinie o pracodawcy? Jak oceniasz atmosferę w firmie Tomasz Łysoń Przedsiębiorstwo Pszczelarskie?

Mejmi
@Kamila

Szukam pracy i chciałabym wiedzieć czy złożyć cv

@Mejmi

Czy ostatecznie zdecydowałeś się wziąć udział w rekrutacji do firmy Tomasz Łysoń Przedsiębiorstwo Pszczelarskie? Jeśli tak, to jaki jest jej wynik? Jeżeli masz za sobą rozmowę kwalifikacyjną, będę wdzięczna za opisanie jej. Jakie pytania padły? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które starają się o zatrudnienie?

Ranking
... pełny raport Gemius
Wiking

Tragedia

Dawid

Co ma pan na myśli przez określenie kierownik śmiech na hali?

Grzesiu D.

Ja tam nie narzekam, akurat pracuje w biurze, parking mam blisko, regularne płace, dość przyzwoite. Mam kolegów na produkcji i też są zadowoleni

Sialalaaa
@Grzesiu D.

Szczególnie że parking jest tylko dla pracowników biura, a pracownicy produkcji mają parking daaaaleko od hali i muszą (usunięte przez administratora) na nogach jeszcze 10min. Polecam nowym gdyż mają większą stawkę od starych pracowników gdyż nikt nie chce tam pracować. Kierownik śmiech na hali no ale cóż. Majstrami są np Uzbekistańczycy i dużo ich tam pracuje więc swój swojego chroni. Nie polecam praca po 10godzin ale ostatnio chociaż nadgodziny lepiej płatne.

Kamila

@Kam, co oznacza, że nie da się rozmawiać? Zawsze warto podejmować próbę dialogu. Szczególnie jeżeli ma to poprawić atmosferę w firmie. Ostatnie badania wskazują, że dobra atmosfera pracy, może być równie istotnym czynnikiem co wynagrodzenie. Czy firma Tomasz Łysoń Przedsiębiorstwo Pszczelarskie, to duża firma? Czy wiesz coś na temat nowych ofert pracy?

Kamila

@ pan miodarka, proszę Cię o nie obrażanie innych osób na forum. Jest to niezgodne z regulaminem. Jeżeli Twoja opinia o firmie Tomasz Łysoń Przedsiębiorstwo Pszczelarskie jest negatywna, wyraź ją proszę w bardziej konstruktywny sposób. Czy negatywnie oceniasz poziom organizacyjny firmy? Czy próbowaliście rozmawiać na naprawą tej sytuacji z szefem firmy? Czy jesteś zadowolony ze swojego wynagrodzenia?

Kam
@Kamila

Produkcja żądzi kierownik i zastępca a z nimi nieda się rozmawiać ale widocznie komuś to pasuje

ŁatTan

Zarząd nieprofesjonalny, decyzje impulsywne bez przemyślenia konsekwencji. Właścicielom bardzo łatwo zaimponować "złotym zegarkiem" - słoma z butów. Trzeba przeczekać okres "wody sodowej" i może będzie się dało pracować. Myślę że szukają swojej drogi ale na razie nie znaleźli. Chwilowo nie polecam.

Tak10Nie

mały montaż
@ŁatTan

Masz rację co do kadry,kompletne dno. pseudo kierownicy (usunięte przez administratora). i (usunięte przez administratora)motają się jak dzieci we mgle. Stanowiska uderzyły do głowy. Między sobą bardzo wulgarnie wypowiadają się o właścicielach a w ich obecności nie potrafią rzeczowo gęby otworzyć i wchodzą w d....ę bez wazeliny. W pozostałych biurach podobnie ludzie z pierwszej łapanki. Dobrze że są dotacje bo już dawno strugaliby krasnale ze steropianu.Jeden wielki haos,zamęt i wszędzie (usunięte przez administratora) na kółkach.

Kamila

@anonymous, a jesteś zainteresowany pracą w Tomasz Łysoń Przedsiębiorstwo Pszczelarskie? Jakie stanowisko Cię interesuje? @Iza, a Ty pracujesz w Tomasz Łysoń Przedsiębiorstwo Pszczelarskie? Mogłabyś napisać jakieś plusy i minusy pracy w tym miejscu? Wcześniej pisaliście, że firmie brakuje przeszkolonej kadry zarządzającej - czy coś się zmieniło w tej kwestii?

Krzysztof

Pracowałem w eksporcie w 2016 pół roku. Rodzinna firma, ma to swoje plusy i minusy. Plusem jest to, ze ludzie wydają sie zgrani i oddani pracy. Minusem bardzo mocne, nieformalne więzi miedzy pracownikami i wąskie horyzonty myślenia. Firma bardzo dynamicznie się rozwija, nie do końca jednak nadąża za swym sukcesem i trawia ja brak dobrej organizacji, mnostwo czasu i energii sie tam marnuje. Bardzo ciekawa branża i całkiem nieźle, konkurencyjne produkty, które sprzedaje sie bez wyrzutów sumienia. Jeśli właścicielowi uda sie zatrudnić managerów z prawdziwego zdarzenia to bedzie tylko lepiej. Różastalem sie z firmą nagle i niespodziewanie, niesmak pozostał aczkowlwiek dzięki doświadczeniu tam zdobytej znalazłem lepsza prace, a samej firmie wciąż zyczr dobrze.

Tak26Nie

anonymous
@Krzysztof

Jak z zarobkami?

Tak7Nie

Iza

Niektórzy potrafią najlepiej marudzić na forum.

Piotrek

Atmosfera bardzo do (usunięte przez administratora) , pracowałem tam przez chwilę , 50 % zakładu po wypłacie siedzi na olx i szuka roboty . Mieszanina ludzi z Kęt , Andrychowa , Wadowic i Romów nie jest ok . Jeden wielki Big Brother . Praca nudna monotonna . Nie dla mnie . Szatnia masakra , jadalnia może być ale mogło by być lepiej .

Kurd

Najświeższy przykład idiotyzmu, jakiś nowy piaskowiec z biura, bez pojecia, platający sie po produkcji i marudzący coś po swojemu. To jest k...wa kpina. Mam doś

Tak3Nie2

ZASTANOWCIE SIE 2 RAZY ZANIM POJDZIECIE TAM PRACOW

atmosfera jest wporzadku, wypłata na czas (zarobki smiechu warte, oraz o jakiejs podwyzce mozesz zapomniec). Kierownictwo to jakies nie porozumienie (z tym kierwonictwem ta firma upadnie., to kwestia czasu) wychodzą ludzią na przeciw a pozniej sa zdziwieni ze PIP i Sanepidy ich odwiedzaja . Troszke poszanowania dla pracownikow i byłych pracownikow, bo to tacy sami ludzie jak WY!

bolo1

Brak odpowiedzi na pytania ,słaby kontakt jak do tej pory,co to za firma !!!!!!!!!!!!!!

IrekBMW

Praca po 10 godzin dziennie, soboty "nieobowiązkowe" ale spróbuj nie przyjść jak jest praca.. to wszystko wtedy kiedy jest najlepsza pogoda- wakacje, ciepło. W zimę zaś zmiana - brak pracy, nie ma co robić, skracanie godzin pracy - wypłata śmiechu warta... Na święta w grudniu śmieszne pieniądze 100zł a jak robisz dłużej to ponoć 200 jest.... wczasy pod grusza? nie w tej firmie - nie dostaje się tam ani grosza na wypoczynek. Atmosfera - do zniesienia.... parking firmowy przeniesiony pół kilometra od firmy - łąka posypana kamieniami także do pracy przyjedź sobie dużo wcześniej żeby poświęcić 15 minut na dojście z parkingu na zakład (Parking przy zakładzie jest tylko dla pracowników biura) a w szatni poczekaj aż zrobi się miejsce. Bardzo mała szatnia połączona z WC bez żadnego okna z jednym małym wentylatorem. Szafkę dzielisz na pół z innym pracownikiem albo nawet na trzech. Wody na tym zakładzie nie ma kilka razy w miesiącu. Kuchnia/jadalnia - mała jak na taki wielki zakład. WC - 2 kabiny na 200 ludzi, ręczniki do wycierania rąk tylko na wizytę sanepidu. Nie polecam, moja ocena 1/10

Tak13Nie
Przemek Halikowski

Pracuje w tej firmie w dziele serwisu od kilka lat, warunki dobre, wynagrodzenie też. Duża swoboda odnośnie urlopów :)

Tak6Nie

Tadek

Krętacze , którzy nie płąca za uczciwą pracę . Na uczciwoś nie ma co liczy w kontaktach z tą firmą, Wszystkie ustalenia tzrzeba na papierze - bo jakoś dziwnie , krótka pamie u Państwa Łysoniów i zawsze na ich korzyś wyjaśniają sobie niedomówinia

Tak9Nie

Michał

Niepoważna firma, naciągacze i krętacze, wykorzystują na maksa ludzi

Tak9Nie

śliwa

a tam gadacie dobra firma ja nie narzekam

Tak3Nie

Jan

adekwatne wynagrodzenie hehe 1 zł więcej, smiechu warte,wyzysk i jeszcze raz wyzysk

Tak5Nie

Kamil Dubiela

Umowa o pracę na czas nieokreślony otrzymałem po 3 miesiącach próbnych, jestem zadowolony. Managerowie dobrze zarządzają kadrą. Zarobki są ok, nie ma szału, ale nie narzekam

Marcin

Pracowałem w tej firmie na produkcji w Kleczy Dolnej i mam o nich jak najlepsze zdanie, wynagrodzenie dobre. Jak praca po godzinach, to też adekwatne wynagrodzenie. Wszystko poukładane tam jest, pracownicy kompetentni

Tak8Nie

życzliwy

nieszanują pracowników,praca po 10 godzin i niewypłacaja nadliczbówek tak jak należy,porażka wyzysk i nic więcej,powinien się tym ktoś zająć

Tak11Nie

Jan

Witam jak sie maja w tej firmie spawacze Tig slyszalem ze praca po 10 godzin . Dowiem sie cos od was wiecej

Boss

Czy ktoś ma doświadczenia dot. współpracy franczyzowej z tą firmą ?

Jola
@Boss

Jeżeli możesz to trzymaj się z daleka -ludzie są niepoważni , osoba odpowiedzialna za franczyzę - p. Iwona bardzo często mija się z prawdą w swoich wypowiedziach , właściciele niedostępni . Tak więc lepiej trzymać się od nich z daleka

Tak10Nie

MARGHARET
@Boss

Daj sobie spokój, szkoda zdrowia, czasu i pieniędzy na zadawanie się z nimi. Amatorszczyzna i brak umiejętności plus rozbudowane ego. Pani Katarzyna Łysoń to krętacz jakich pewnie mało, jej. pracownicy dzielnie.utwierdzaja mnie w tej opinii poprzez swoją niekompetencji i złośliwość.

Tak13Nie

MArta

FIrma , która traktuje człowieka jak śmiecia

Tak11Nie

Szerszeń

Przestrzegam przed współpracą z firmą - Katarzyna Łysoń to osoba niepoważna , której słowo nic nie znaczy, traktuj człowieka jak idiotę, dużo obiecuje co ma się nijak do rzeczywistości , jakiekolwiek ustalane terminy nie są przez nią dotrzymywane. Trzymać się z daleka.

Tak12Nie

Zostaw opinię o Tomasz Łysoń Przedsiębiorstwo Pszczelarskie - Kęty

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie