Opinie o artbud.pl - P.W ART-BUD Jan Lachowski w Bydgoszcz

1.5/5
Na podstawie 281 ocen.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy P.W. ART-BUD Jan Lachowski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.W. ART-BUD Jan Lachowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W. ART-BUD Jan Lachowski w Bydgoszcz

Agnieszka

Wiecie, że P.W. ART-BUD Jan Lachowski została nagrodzona Certyfikatem Złotego Płatnika 2014? Tutaj możecie dowiedzieć się więcej - http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,81369,0,0,certyfikaty

amk

Na spokojnie zarobki przekraczają te 2 tysiące złotych @ale, bo przecież i tak dorzucają do tego odpowiednie jeszcze premie, a benefity szczególnie urozmaicają zatrudnienie. A wypłata jest na czas? Pozdrawiam

Mir

No wiesz co, nie wiem co widzisz nienaturalnego w tych komentarzach, dla mnie są zwyczajne, ja tam czytam je od chyba roku i nie wpadłbym na pomysł narzekania

Janusz

Szanowny Panie L. To ze zatrudniacie "specjalistow" od copywritingu to widac w tych komentarzach. Nikt nie da sie nabrac. Te komentarze sa zbyt nienaturalne. Szczerze zycze powodzenia ale w ten sposob sie nie wybieli wizerunku firmy. Mozna to jedynie osiagnac poprzez rzeczywiste zmiany na lepsze. Do tego jednak potrzebna jest pokora i odwaga przyznania sie przed samym soba ze cos sie zrobilo nie tak. Panie L. Wydaje mi sie ze brak jest tej odwagi.

Firma P.W. ART-BUD Jan Lachowski w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Pracownik remontowo - budowalny. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Księgowa/y-starsza/y księgowa/y
logo firmy Operator wytłaczarki jednokanałowej
Częstochowa
Dospel Sp z o.o.
(1909 opinii)
logo firmy Elektryk Utrzymania Ruchu
Bydgoszcz
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
logo firmy Architekt systemowy
Bydgoszcz
SOFTBLUE S.A.
Jan Lachowski

Szanowni zainteresowani Obecnie część projektów realizujemy zlecając zadania w formie pracy zdalnej osobą specjalizującym cię w zakresie Outbound Marketingu, Social media marketingu, copyrightingu. Zapytania w sprawie zleceń w tym obszarze dotyczących tematyki urządzeń sportowych, rekreacyjnych itp można przesyłać na adres: e-sklep@artbud.pl. Uprasza się wiernych hejterów o Adwentową refleksję a z uwagi na dzień Mikołaja życzę wszystkim radości z prezentów.

piko

Z tego co słyszałem to pracować tu można na naprawdę fajnych warunkach zwłaszcza jeśli chodzi o te kwestie najbardziej sporne , czyli kwestie finansowe oczywiście.

blue velvet

pytanie mam do kolegów/ kolezanek pracujących bądź tych którzy pracowali w tej firmie, proszę napiszcie jakie stawki wynagrodzenia oferowali pracownikowi i jaka atmofera panowała miedzy pracownikami,a także między pracownikami a szefostwem, czy szef często przebywał na punkcie?

Woter

Tylko widzisz- słyszeć a pracować i przeżyć to są zdecydowanie dwa różne światy. Bo czasami powiela się opinie bezmyślnie innych osób, które mogły być z tego czy tamtego niezadowolone. A okazuje w wielu przypadkach, że to co przeszkadza innym na nas zupełnie nie wpływa - ot taka ciekawostka :) Ale życzę powodzenia na przyszłość.

nadru

Mogę się z wami jedynie zgodzić z tym co piszecie, co prawda nie pracowałęm w tej firmie ale jednak sporo o nich słyszałem i z opinii biegłych świadków i byłych pracowników wynika, że duża rotacja i niezadowolenie pracowników jest spowodowane dosyć dużymi wymaganiami a małymi płacami dla pracowników.

kaligula

Niestety ale ludzie chcą normalnie pracować a nie odliczać dni do zwolnienia. Rotacja ok rozumiem może być dobra ale w dużych firmach , a nie w firmach gdzie pracuje tylko kilka osób na krzyż. Poza tym doświadczony pracownik przynosi zyski , wnosi coś dobrego do firmy , jak by nie patrzeć większość firm inwestuje w pracownika bo korzyści są co do tego wymierne. Nie po to kupuje się drzewko jabłoni do sadu i podlewa przez jakiś czas żeby je ściąć nim wyda owoce... Wszystkiego świadkami są stali klienci , opinia szybko się rozchodzi , a cierpi na tym jedynie wizerunek firmy . Wszystko zawsze działa w obie strony

olek

no tak, sprawa zwolnień - zatrudnień jest właściwie do rozstrzygnięcia po obu stronach, to akurat jest prawdą.. ale zastanawiam się jeszcze nad tym jak to wygląda, bo wiadomo, że jak się szuka pracy to takie rotacje cieszą, jest możliwość do zatrudnienia, ale fakt też, że jest wtedy taka destabilizacja w firmie.

on

Kolego jeśli częstą rotacje nazywasz zdrowym objawem to polecam jakiś fast food - taka firma jak ta buduje relacje z klientami,pokazuje mu ,że jest stabilna nie tylko finansowo - ale też decyzyjnie i personalnie - nie wiem ile masz lat ale zadaj sobie kiedyś dlaczego zwalniaja ludzi ?

Arek

Przepracowałem w tej firmie 18 lat ,przez firmę przewinęło się wiele osób . Jak w każdej pracy bywały złe i dobre chwile/ w zależności o wyniku/ .Wielu z nich pracuje w innych firmach handlowych, jako przedstawiciele handlowi a nawet dyrektorzy firm /tutaj zaczynali/Odszedłem w normalnej atmosferze - po prostu postanowiłem coś zmienić .Wszystkie zamieszczone obecnie i wcześniej opinie mają w sobie mniej lub więcej prawdy /te pozytywne i te negatywne/ - tylko te złośliwości niepotrzebne . Na pewno za moich czasów była fajna atmosfera miedzy pracownikami - co do niektórych decyzji właściciela miałem extremalnie inne zdanie - ale to nie moja firma a kapitan w drużynie musi być jeden . Krótko : zalety : finanse ok. na czas zawsze,praca pon.-piąt, 8h dziennnie wady : duża rotacja pracowników, stąd okresowy bałagan i dezorientacja klientów .

piko
@Arek

tylko , że tej rotacji nie można niestety się pozbyć . Szef ma to prawo , że jeżeli jakiś pracownik przestaje mu się podobać to może się go pozbyć... niestety. Wiadomo, że częste zmiany prowadzą do pewnej destabilizacji działalności, ale miejmy w związku z tym nadzieję , że szef nie będzie miewał humorów...

babicz

to chyba mała pomyłka. Jest rzeczywiście inna firma art-bud zajmująca się np. namiotami dla dzieci, ale to nie tego Pana

Klocek

Maciej, a Ty jesteś pewien, że to ta sama firma ? Co niby budowlanka ma wspólnego z zabawami dla dzieci ?

Maciej

Właśnie, co się dzieje z firmą, bo kiedyś art-bud prowadził aktywnie fanpage'a na facebooku, informował o zabawach dla dzieci, robili konkursy, a teraz zero informacji.

Tapir

Myślę, że ta kreska niewiele zmienia bo nazwa jest połączona z Nazwiskiem właściciela. Swoją drogą ciekawe co dzieje się obecnie w Art-budzie.

tetetka

Widze, że nastapiła pomyłka w nazwie firmy, ART-BUD to inna firma, ta nazywa się ARTBUD, niby kreska ale ma znaczenie, można poznać po nazwisku właściciela, ale pewnie pare osób zrobiło pomyłkę.

ułan

matt2, wiesz gdybyś napisał czarno na białym co i jak to byłoby potencjalnym pracownikom łatwiej podjąć decyzję o pracy...

kif

nie pytaj mnie o to, nie prowadzę rekrutacji. Mogę powiedzieć tyle, że praca w sprzedaży w branży budowlanej wymaga wiedzy. Klienci pytają o wszystko. Możesz mieć satysfakcję gdy staremu budowlańcowi doradzisz dobrze w temacie, którego nie znał.

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. ART-BUD Jan Lachowski - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w P.W. ART-BUD Jan Lachowski?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. ART-BUD Jan Lachowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W. ART-BUD Jan Lachowski?

P.W. ART-BUD Jan Lachowski