Chemland Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Zbigniew Bartczak

Stargard szczeciński

Opinie o Chemland Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Zbigniew Bartczak

cycuszek

Chyba kurde jaja sobie robisz wiadomo ze wlasciciel to [usunięte przez moderatora] nawet autka [usunięte przez moderatora] kazdemu kto stanie u niego pod firma a nie zrobi zakupow nie wiem [usunięte przez moderatora] mu chyba robisz za troche kasy ze wypisujesz takie bzdury albo na prawde jestes zdesperowana

ktos

Chyba sami to napisaliście, he,he

Zostaw opinię o Chemland Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Zbigniew Bartczak - Stargard szczeciński

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chemland Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Zbigniew Bartczak