Opinie o artbud.pl - P.W ART-BUD Jan Lachowski w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy P.W. ART-BUD Jan Lachowski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.W. ART-BUD Jan Lachowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W. ART-BUD Jan Lachowski w Bydgoszcz

Kama

Niestety zamówiliśmy domek w kwietniu,3krotnie mieliśmy przekładamy termin,by dziś się dowiedzieć ze brak materiału a wiec i produkcji nie będzie.Rozczarowanie to mało powiedziane-w zeszłym miesiącu dwa dni przed planowana dostawa dowiedzieliśmy się ze nie przyjedzie i to po własnej interwencji.W między czasie ceny domków wszędzie poszły do góry o minimum 2000a wiec już jesteśmy stratni.Zakupione impregnaty,bloczki,wykorzystamy urlop,lato się kończy a domku brak.Nie zostawię tego tak to na pewno , a firma i Pani która się domkami zajmuje zero profesjonalizmu.

dz. handlowy
@niestety klient

Dziękujemy za informację. Przed chwilą Pani/Pan dodał komentarz. Proszę podać numer zamówienia lub wskazać zamawiany produkt. Sprawdzę jaki jest problem. :)

W tym magazynie na Towarowej są w ogóle jakieś rotacje? jak tak czytam opis to po prostu się zastanawiam jak warunki do teraz mogły się zmienić, bo już kiedyś jakieś luxmedy były oferowane i inne. do tego podkreślali pracę w zespole. Jak dużym? Może doniosę też tam papiery, bo jako magazynier pracy szukam

Lary Nowy wpis

Chciałbym zapytać czy jest tu jakis wykonawca który współpracował z Panem Janem podczas jego inwestycji budowlanych i jak ocenia współpracę.

Samanta Nowy wpis

Witam, czy tutaj w ogóle magazynierzy będą jeszcze potrzebni? Nie widzę zbyt wielu aktualnych opinii, w dodatku o samym magazynie pisano tu chyba ze dwa lata temu? po prostu z chłopakiem mieszkamy niedaleko Towarowej a widziałam w Internecie, że kiedyś właśnie poszukiwano kogoś pod ten adres. Była wtedy przypisana kwota do 5,000 zł. teraz ile chłopak by zarobił?

Kama

XD
@Kama

Kobieto to gowork a nie twoje żale bo towaru nie ma, nie obchodzi to nas XD

niestety klient
@Kama

Niestety podobna sytuacja, plus z nikim nie można się skontaktować. Pieniądze wzięli, ale zaczynam wątpić, ze zobaczę swoje zamówienie.

dz. handlowy Nowy wpis
@niestety klient

Firma P.W. ART-BUD Jan Lachowski w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Pracownik remontowo - budowalny. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
Kuba

Najgorsza firma, w której pracowałem, firma jest jednym wielkim absurdem, szefostwo nie szanuje pracownika. NIE POLECAM Z CAŁEGO SERCA :)

Marzena
@Kuba

Pytanie tylko z czego ten wspomniany brak szacunku miałby wynikać? O kasę chodzi? O którym stanowisku teraz piszemy i jakie pieniądze za pracę na nim tu przysługują? Jak długo pracowałeś?

Michal

Jestem bardzo bardzo zadowolony. Ostatnimi czasy miałem nieprzyjemne doświadczenia z zakupami na remont. Z Art-Bud wszystko jest zupełnie inne - lepsze. :)

dmuchawiec
@Michal

no i prosze codziennie jeden pracownik pisze tak jak kierownik mowi !!

habbahabba
@dmuchawiec

Doć to sami wlasciciele piszą, nie zaplacili by komus za klikanie w komputer

John covid 19

Witam,czy nadal w toalecie jest karteczka że 0,5m ręcznika papierowego wystarczy do wytarcia rąk? A w sklepie obsługiwanym przez pseudo magazynierów i pseudo flachowców nic nie można załatwić?

Elżbieta
@John covid 19

A czemu uważasz, że w Art-Budzie pracują 'pseudo' magazynierzy i fachowcy? Osoby zatrudnione na danych stanowiskach przecież muszą posiadać odpowiednie kwalifikacje więc nie wiem na jakiej podstawie możesz tak uważać... Wyjaśnisz?

Kamil

Czy jest to praca w której trzeba być odpornym na stres?

Marian

Większość opinii wygląda na pisanych na życzenie pracodawcy. Jako były pracownik firmy nie polecam.

Kondziewa14

Art-Bud to przede wszystkim super jakość towarów oraz troska o pracowników. Ja oceniam wszystko pozytywnie. :)

Natalia
@Kondziewa14

Znakomicie! Bardzo dobrze jest wiedzieć, że w P.W. ART-BUD oferuje świetną jakość towarów i dba o swoich pracowników. Jestem jednak ciekawa, czy piszesz to jako klient czy właśnie jako pracownik firmy - nie wynika to jednoznacznie z Twojej wypowiedzi. Możesz to doprecyzować?

mosteczek1

Generalnie jestem zadowolony, kupiłem palarnie stalową zewnętrzną. Taka wiata dla palaczy jest godna tych pieniędzy, za które kupiłem.

Mikołaj
@mosteczek1

Kolejna opinia z poziomu klienta. Ja natomiast chciałbym dowiedzieć się czegoś o pracy w tym miejscu. Starałem się znaleźć w internecie, jakieś ogłoszenia o pracę jednak niestety nic nie znalazłem. Mam przez to rozumieć, że firma nie poszukuje obecnie żadnych nowych osób?

Prl
@mosteczek1

A jaki model kiedy i za ile jak taka dobra, to kupie z 2 a może i 3 żeby no najwyżej 4

Natalia
@Prl

Widzę, że jesteś bardzo zainteresowany zakupem produktów od P.W. ART-BUD. @mosteczek1 udzielał się tu w sierpniu, ale mam nadzieję, iż czasami nadal zagląda i jeszcze Ci odpowie. A czy kiedyś korzystałeś już z usług tej firmy, czy to będzie pierwszy raz?

bursek111

U mnie Art-Bud raz pomylił się z przesyłką, ale bardzo ładnie się zachowali i wszystko wymienili, jak należy. Oczywiście pokryli wszystkie koszty. Każdemu się może zdarzyć...

gracekmodry

ArtBuda polecił mi kolega i nie jestem zawiedziony. Profesjonalna obsługa i bardzo jakościowy towar! ;)

Zadowoleni klienci

Dziwne ze pozytywne komentarze są tylko w dni w których pracownicy pana Janka ciezko pracują.

nomadaaa321

Kupowałem już wielokrotnie i polecam. Nigdy nie miałem żadnych większych problemów.

norbert.witosz

Ogólnie pozytywnie. Doceniam, że obsługa mówi szczerze o asortymencie i nie ściemnia. Jeśli coś jest słabe to o tym mówią i proponują coś lepszego. ;)

gregoryjawory

Ja szukałem od dłuższego czasu jednego, mianowicie daszek ze stali nierdzewnej i znalazłem właśnie tutaj. Nie było to łatwe ponieważ w Bydgoszczy nie jest za łatwo to dostać. Ja kupiłem akurat ten - https://www.artbud.pl/pl/p/Daszek-Lightline-L-ze-stali-nierdzewnej-wymiar-150-x-95-cm/11477. Nie jest może niesamowity, ale za te pieniądze wydaje mi się, że nic lepszego nie znajdzie się na rynku.

krzychu321321

Do tej pory kupowałem raczej u konkurencji, jednak ostatnio trochę się na nich przejechałem i w końcu postawiłem na Art-Bud i jestem zadowolony. Słyszałem trochę złego, ale to raczej plotki. Ja kupiłem agregat malarski Komatz - https://www.artbud.pl/pl/p/Agregat-malarsko-szpachlarski-GTech-RANGER-Komatz-GRATIS/37573 i jest super. Bardzo polecam.

Sprostowanie

Widzę że w 21 wieku to są pozytywne tylko opinię na google i na go worku ale kopiowane są tylko te pozytywne na ten portal.Brawo Panie Janku ????

grabix

Asortymentu, który chciałem kupić nie było przez dłuższy czas w sklepie internetowym, ale w końcu się pojawiło i mogłem kupić. Obsługa bardzo miła. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. ART-BUD Jan Lachowski - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w P.W. ART-BUD Jan Lachowski?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. ART-BUD Jan Lachowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W. ART-BUD Jan Lachowski?

P.W. ART-BUD Jan Lachowski
1.5/5 Na podstawie 281 ocen.

P.W. ART-BUD Jan Lachowski