Opinie o Krakowska Akademia Profilaktyki w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Krakowska Akademia Profilaktyki. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Krakowska Akademia Profilaktyki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krakowska Akademia Profilaktyki w Kraków

Ktoś Nowy wpis

Ta firma zniszczyła mnie wewnętrznie - nie polecam

kurdupel

Najgorsza robota jaką wykonywałem w swoim życiu.

zniszczyła mi życie

Ta uczelnia to (usunięte przez administratora), nastawiona jest na wyssanie z każdego studenta ostatniej złotówki dość że płaci się za naukę i studenci naprawdę się tu uczą nie melanżują to kadra (usunięte przez administratora) na egzaminach najlepszych , zwolnienie lekarskie tu nic nie znaczy,, na każdym kroku opłaty z kosmosu , głupie pisemko do dziekana 40zł . Największy prym w uwalaniu słuchaczy wiedzie mgr (usunięte przez administratora) (w każdym półroczu 80% uwalonych i poprawka płatna . Mobbing , chamstwo i prostactwo. To przestępczość zorganizowania , Prokurator powinien się nimi zainteresować . Pani (usunięte przez administratora)to powinna mi płacić rentę bo obecnie lecz się na depresję . ODRADZAM TEJ UCZELNI !!!

co za dzban Nowy wpis
@zniszczyła mi życie

Przecież to nie jest żadna uczelnia xD tylko firma

AGA Nowy wpis
@zniszczyła mi życie

Ludzie czytajcie ze zrozumieniem :) To forum nie jest o uczelni tylko o firmie Krakowska Akademia Profilaktyki. Interesuje mnie kwestia związana z pracą w tym miejscu a nie żebym czytała o uczelni. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Bogdan Nowy wpis

@kurdupel Czym się tam zajmowałeś? Byłeś wykładowcą? Czy coś innego? Na jakich stanowiskach można tam podjąć pracę?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Krakowska Akademia Profilaktyki. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k

Słyszeliście może coś o aktualnej ofercie pracy w firmie?

Bartosz

Czy aktualnie firma prowadzi rekrutacje? Trudno dostać tu pracę bo firma dobra?

Happy

Pracuje dłuższy czas. Jestem bardzo zadowolona. Pan KT jak o MZ sa w porzadku. Dziwie sie tym nizszym opiniom. Pensja na czas. Podstawa plus prowizja. Ja nie przyszłam do pracy charytatywnie, zapieprzam więc dlatego z prowizji jestem zadowolona. Obecnie nie potrzeba pracowników. Stały skład!

@Happy

Ilugodzinny system pracy obowiązuje w firmie Krakowska Akademia Profilaktyki? Czy pracując w tym miejscu, miałaś okazję brać udział w szkoleniach i kursach, które podnoszą kwalifikacje zatrudnionych pracowników? Zastanawia mnie, jak to miejsce pracy dba o ten aspekt, dlatego, jeżeli możesz, to odpowiedz na to pytanie.

Gosia
@Happy

Pensja na czas z szefem można się dogadać w różnych kwestiach. Nie ma zostawania po godzinach i jakiś dodatkowych wymagań. Szkolenia są na początku każdy pracownik jest dokładnie przeszkolony zanim podejmie obowiązki

Kazimierz
@Gosia

Mogłabyś napisać, jak wygląda poziom wynagrodzeń za pracę w firmie Krakowska Akademia Profilaktyki? Wiesz może, czy poza stałą miesięczną stawką wynagrodzenia firma oferuje jeszcze dodatki w postaci bonusów bądź premii? Proszę o rzetelną informację na ten temat.

ciekawy pracą
@Kazimierz

Osoby bez wyższego wykształcenia są przyjmowane? Gdzie wysłać cv?

Filip

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko piszecie? Czy firma potrzebuje pracowników? Jaką umowę preferują?

Joanna

@xman a dokładniej od czego zależała wysokość premii? Możesz opowiedzieć dokładniej? Motywowanie finansowe, to nadal najskuteczniejsza droga do motywowania i zadowolenia pracownika. Czy w firmie funkcjonuje do tego jakiś pakiet pozapłacowych benefitów?

Hiacynta
@Joanna

Nie czegoś takiego

Martyna

Fajnie jest i pewnie dlatego nie chcecie pisać?

Maja

Może podpowiecie czy aktualnie potrzebuję firma ludzi do pracy?

xmen

Dobra lokalizacja biura . Pensja na czas, jak jest dobry miesiąc to jest nieźle, jak słaby da się przeżyć. Fajni ludzie, z którymi pracowałem też na duży plus. Z minusów to na początku ciężko się przyzwyczaić do spychologii w gminach, które stanowią niemal 100% klientów ale z czasem można dosyć łatwo odróżniać tych sensownych do których warto dzwonić od reszty. Duzy pozytyw to umowa o prace od pierwszego dnia.

Michalina

Praca niezmiennie 8-16 )poniedziałek- piątek) w tym 20 minutowa przerwa ok 11-12. Z benefitów są w wysokim sezonie (poza prowizjami) premie za osiągnięcie progów sprzedażowych.

Joanna

@Michalina dziękuję za odpowiedź. A czy można liczyć na dodatkowe benefity, czy też szkolenia podnoszące kwalifikacje? Piszesz, że rozmawia się z samorządami. A w jakich godzinach odbywa się praca?

Michalina

Co do warunków to podstawa + prowizje i to własnie na tych ostatnich tak naprawdę się zarabia. Pracowałam u nich niemal rok. W wysokim sezonie czyli jesień i zima jest naprawdę ok, jak ktoś ma motywację to spokojnie można dociągnąć do 4 tys. Słabiej od maja, to niski sezon. Praca w zasadzie w call center, ale rozmawia się z samorządami które i tak musza coś kupować z zakresu profilaktyki więc nie jest zle. Z plusów dobra lokalizacja, w zasadzie w centrum, żadnych nadgodzin itp.

Joanna

A na jakie warunki zatrudnienia/benefity mogą liczyć pracownicy firmy?

Tish

Wszystkie opinie są prawdziwe, dokładnie tak wygląda praca w tym miejscu. Na rozmowie kwalifikacyjnej prezes M.Z. obiecuje gruszki na wierzbie. Później okazuje się niebywale nieprzyjemną, poniżającą innych, roszczeniową osobą. Wystarczy zerknąć na przebieg jego kariery, żeby zrozumieć kim jest ten człowiek. Drugi prezes fajny gość, do niego nigdy nic nie miałam. Zarobki są bardzo niskie, kontrola olbrzymia, nawet podczas przerwy szefowie przysłuchują się pracownikom. Plusy? Biuro w centrum i zazwyczaj fajny zespół, który mimo wszystko często się zmienia. Ale praca nie jest warta zachodu, nie polecam nikomu, nawet jako pierwsze doświadczenie z pracą na etat.

Praca w KAP to był zwyczajny telemerketing, z ta różnicą, ze po drugiej stronie drutów, zamiast osób prywatnych, siedziały panie Jadwigi i Grażyny z OPS-ów. Minusy: 1. Praca totalnie odmóżdżająca - mniej więcej po trzech tygodniach zupełnie straciłem chęć do wykonywania tej roboty (czego efektem było - uroczyście wręczone - zwolnienie już po niecałych trzech miesiącach :D). Do dziś mam w pamięci moje powroty do domu po 8 godzinach pracy i 40 telefonach (taka była norma na dzień), kiedy to siedząc w autobusie czułem się, niczym golem, totalnie wyprany ze wszystkich emocji. 2. Atmosfera folwarku wytworzona przez szefostwo. Słynne powiedzonko, że musimy zasuwać na drogie garnitury jednego z panów prezesów, stanowiło Credo tej firmy już za moich czasów (kilka lat wstecz). Niestety, stosunek szefów do pracowników przypominał relację: udzielny fanfaron z jednej strony - proletariat z dyplomami z drugiej. Opiernicz za rozmowy między pracownikami, komunikowanie złych wiadomości drogą mailową to był standard. Żadnej próby nawiązania bardziej ludzkich stosunków. Słabo. 3. Wynagrodzenie - bez premii oczko wyżej niż najniższa krajowa. Na premię trzeba było zarobić sprzedając jak najwięcej szkoleń. Niby ok, układ jasny i czytelny, ale fakt, że jakość oferowanych produktów była po prostu kiepska, w związku z czym tak naprawdę niewiele zależało od "telefonisty" - jak byliśmy nazywani - do szefostwa nie docierał. Plusy: 1. Towarzysze niedoli. Świetni ludzie, w sporej liczbie intelektualiści, z którymi można było porozmawiać zarówno o bzdurach, jak i rzeczach naprawdę ważnych. 2. Biuro - bardzo ładny dom na uboczu miasta, należący do znanego sportowca. 3. Kawa - świetna. PS. Maciek, pozdrawiam!

gdr

Wiecie czy jest jeszcze szansa załapać się na specjalistę ds. analizy rynku i baz danych? Dobrze, że atmosfera jest zbudowana na pozytywnych relacjach, bo jak się stosunki między pracownikami opierają się na dobrych warunkach, to inaczej wypełnia się swoje obowiązki.

F.M.

Praca faktycznie monotonna i sezon trwa kilka miesięcy ale... ogromnym problemem są prezesi. Pierwsza rzecz, która rzuca się w oczy to mniemanie o sobie Pana Z. jednego z "prezesow" i to jaką tworzy chorą atmosferę w pracy. Z drugim prezesem Panem K. pracuje się znacznie lepiej choć ciągła kontrola (nawet podczas przerw!) jest nie do zniesienia. Podsumowując można to tak ująć, że Pan M. potrafi opierniczyć kogoś za użycie złego sformułowania jego zdaniem w rozmowie telefonicznej, po czym rozmawiając z pracownikami potrafi puścić publicznie bąka i drapać się po brzuchu choć to i tak delikatne jego zachowania. W pracy jest zasada - wszystko idzie dobrze, jest kasa - zasługa strategii obmyślonej przez prezesów, idzie źle, gorzej się sprzedaje (różne w/w czynniki przez innych forumowiczów typu województwo, miesiąc etc.) to wina pracownika i tak w kółko. Nie ma szans nawet na 5 minut luzu bo od razu jest zarzut, ze rozmowy między pracownikami działają na niekorzyść etc. dla mnie chora atmosfera. Pracowałem dość krótko jednak wystarczająco by poznać politykę tej firmy. Jeśli ktoś jest odporny psychicznie to praca ok, warunki finansowe niezłe ale jeśli cenisz sobie szacunek do samego siebie to odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Krakowska Akademia Profilaktyki - Kraków

• Jak się pracuje w Krakowska Akademia Profilaktyki?

Zobacz opinie na temat firmy Krakowska Akademia Profilaktyki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Krakowska Akademia Profilaktyki
1.9/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Jaskółcza 4 lok. 1
    30-105 Kraków