Opinie o Abakus Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Abakus Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Abakus Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abakus Sp. z o.o. w Warszawa

Janusz

@Bartolini Bartłomiej, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Abakus. Czy możesz swoją wypowiedź uzupełnić o kwestię ewentualnych szkoleń u tego pracodawcy? Czy pracodawca dba o pracowników w kwestii podnoszenia ich kwalifikacji oraz organizacji pracy magazynowej? Jak wygląda ta kwestia w firmie Abakus? @ElitA, przypominam, że wypowiadamy się na forum publicznym i oskarżenia pracodawcy o oszustwa powinny mieć potwierdzenie w rzeczywistości, albowiem takie działanie pracodawcy jest przestępstwem. Dlatego proszę o wypowiedzi uzasadnione i merytoryczne. @Jarek, na jakim stanowisku pracujesz w firmie Abakus? Możesz napisać jak wyglądał Twój dzień próbny i w jaki sposób przebiegła rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą?

ElitA
@Janusz

@Janusz, nie zawarłem żadnych oskarżeń w stronę firmy Abakus tylko stwierdziłem fakty(usunięte przez administratora) Dobrze o tym wiesz bo też pracujesz w tej firmie.

Janusz

@Tola, dziękuję za wyrażoną opinię na temat pracy w firmie Abakus. Czy wiesz może dlaczego na magazynie dochodzi do tak częstych zmian kierownika? Czym jest spowodowana tak częsta roszada na tym stanowisku? @AniaP, opinie klientów i kontrahentów są równie cenne i pomagają w budowaniu wizerunku firmy. Jeżeli chciałbyś się wypowiedzieć na temet Abakus jako pracodawcy, zapraszam do komentowania. Twoja opinia będzie z pewnością bardzo cenna dla osób zainteresowanych pracą w tej firmie. @Kostia, możesz się odnieść do tego jak wygląda atmosfera pracy w firmie Abakus? Jakie są wzajemne relacje pomiędzy pracownikami? Atmosfera w pracy odgrywa obecnie bardzo ważną rolę, dlatego proszę podziel się z nami swoimi doświadczeniami w tym temacie. @Jarek, czy stawiłeś się na dzień próbny do pracy w firmie Abakus? Mógłbyś podzielić się z nami jakie są Twoje spostrzeżenia po tym próbnym dniu? I czy podjąłeś decyzję o pracy w tej firmie? @Tommy Lee Jones, dziękuję za opinię na temat pracy w firmie Abakus na stanowisku specjalisty ds. reklamacji. Posiadasz może wiedzę, czy pracodawca oferuje pracownikowi zatrudnionemu na tym stanowisku dodatkowe świadczenia w postaci benefitów?

Jarek
@Janusz

tak poszedłem na dzień próbny i podjąłem pracę, póki co jestem zadowolony, według mnie atmosfera jest ok, w poprzedniej pracy było gorzej. na ten moment polecam, czekam do wypłaty

ElitA

@ukra zgadzam sie z Tobą. Magazyn abakusowy jest inny niż wszystkie. Ogólny bałagan to mało powiedziane. Nowi kierownicy magazynu nie spodziewają się takiej rzeczywistość i i nie panują nad tym rozgardiaszem czemu się trudno dziwić.(usunięte przez administratora) Najpierw trzeba zacząć od uczciwości a dopiero potem restrukturyzacja magazynu Abakusa i być może innych działów

Tola

nie pracuje na magazynie ale z tego co wiem za poprzedniego kierownika były jakieś awanse , z reszta tam kierownik zmienia sie co trzy miesiące :)

ukra

no własnie ta zmiana jest zastanawiajaco przecież przez dwa lata było ich 7 to nie mozliwe zeby kazdy z nich nie potrafił zarzadzac magazynem ludzi tez sie kilku przewineło przez magazyn , morze to taka metoda

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Abakus Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Sprzątanie mieszkania wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
Bartolini Bartłomiej

Jestem pracownikiem magazynu Abakusa około 2 lata. Miałem już paru kierowników:) moim zdaniem kierownicy magazynu często się zmieniają ,bo nie ogarniają tego co dzieje się na magazynie, dodajmy specyficznym magazynie gdzie porządku nigdy nie bylo. Na początku jest świeża krew i pomysly, niby otwarty umysł kierownika A potem przytłacza ich abakusowy dzień powszedni, zderzają sie z rzeczywistością i jest "game over" i nie ma kierownika-zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach jak to w Abakusie bywa hehe.:) Przychodzi nastepny i jest to samo. Atmosfera na magazynie jest tragiczna i wiadomo że się nie zmieni. (usunięte przez administratora) Szukam sobie nowej pracy, cos na oku juz mam bo tu na Aksamitnej mi nie odpowiada. I z tego co wiem wielu moich kolegów magazynierow myśli podobnie jak ja. Specyficzny sposob placenia części wynagrodzenia (usunięte przez administratora)do niczego dobrego nie prowadzi. (usunięte przez administratora)

Stasiek milicja do ciebie

@Tommy Lee Jones, fakt podobnie jak nasza kolezanka S.P. która odeszła z Abakusa z export departament do nowej pracy bo miała dosyć abakusowej rzeczywistosci. Zawsze jest alternatywa, są inni pracodawcy i tego się trzymajmy. Starej Abakusowej gwardii coraz mniej. (usunięte przez administratora)

Tommy Lee Jones

Stanowisko specjalista ds reklamacji jest na miejsce kolegi JK , który zwolnilł sie niedawno z Abakusa bo znalazł wyzwanie zawodowe w innej firmie w branży. Możesz tam startować, sam po czasie się przekonasz czy było warto natomiast: ja, mimo ,ze pracuję na Aksamitnej nie polecałbym Ci tego:) Część wyplaty bedziesz mial pod stołem. Decyzja należy do Ciebie.

Tola

z tego co wiem to nowe stanowisko spróbuj

Melchior

Obecnie Abakus poszukuje pracownika na specjalistę ds reklamacji. Drodzy forumowicze dajcie znać, czy widzicie jakieś plusy tego stanowiska w Abakus Sp. z o.o.? Czy jest to nowe stanowisko czy ktos odszedł? Czy tu też płacą część kasy "tradycyjnie" pod stołem?

Ameba

@Jarek jeśli nie masz alternatywy to oczywiście idź do pracy do Abakusa. Lepsze to niż nie pracować. Wielu z nas pracujących w tej firmie aktualnie szuka innej pracy. Ostatnimi czasy sporo osób znalazło sobie nową pracę lepiej spełniającą ich oczekiwania. Zarobki są średnie, dużo ludzi w firmie jest nawet ok. Jednak przy takim podejściu do robienia biznesu przez zarząd firmy jak obecnie, ludzie wyciągają wnioski i szukają pracy poza Abakusem.

Jarek

Jestem umówiony na dzień próbny do Abakus, mam mieszane uczucia po przeczytaniu opinii i jednocześnie pytanie: skoro jest tak tragicznie dlaczego nadal tam pracujecie? czy jest jakiś pozytyw który was tam jednak trzyma? fajni ludzie, atmosfera, zarobki? opinie straszne, ale chętnych do pracy jednak sporo. proszę o radę warto spróbować czy szukać dalej?

Bolek

Chciałem złożyć papiery do pracy w Abakusie na magazyniera. Odpuscilem czytając opinie o tym co tam sie wyprawia . Niskie zarobki plus część wypłaty w kopercie to nie dla mnie. Niech szukają dalej pracowników...

Janusz

@Trytytka, na jakim stanowisku w firmie Abakus Sp. z o.o. występują opisane przez Ciebie sytuacje? Obecnie firma ta poszukuje pracowników na stanowisko magazyniera, oferując swojemu potencjalnemu pracownikowi możliwość awansu na koordynatora grupy. Czy rzeczywiście awanse w firmie są możliwe? Czy mogłabyś coś o tym napisać?

Trytytka

@ukra zgadzam się z Tobą w stu procentach. Kilka postów niżej (usunięte przez administratora) pisze że koperty były za czasów borsuka który na to zezwalal. To bzdura, koperty są nadal w Abakusie. Nie ma do tego nic żaden kierownik magazynu tylko zarząd Abakusa z Panią dyrektor na czele, która na to zezwala i to promuje(usunięte przez administratora)

Borsuk, nie chodziło mi o warunki zatrudnienia, tylko niektóre warunki w pracy. Ktoś narzeka na bałagan w lokalizacjach, zarząd raczej tego nie spowodował. Wspomniano wyzysk i niską temperaturę. Ok. Nie wspomniano że kierownik zezwalal niektórym pracować w takich warunkach nawet po 20godzin. Największa zbrodnia abakusa-koperty.(usunięte przez administratora)

Borsuk

DO Szczurze Plemie: Czyli mam rozumieć ze to pracownicy sa winni takich warunków w firmie???

Grafen

@Krzysztof zgadza się wynagrodzenie w Abakus autolamp jest przelewane na konto. Dobrze, że widzisz jakieś pozytywy. Poczekaj do Twojej pierwszej premii, która będzie wypłacana niestety w kopercie. Tu Abakus na Aksamitnej ma dużego minusa. Drogą oszukiwania pracownika i urzędu skarbowego maksymalizują swoje zyski. A to wszystko za przyzwoleniem zarządu firmy na ulicy Aksamitnej 2. Nie polecam tej firmy jako pracodawcy

krzysztof

cześć, zacząłem pracę dla firmy Abakus, pracuję za pośrednictwem agencji. wynagrodzenie mam przelewane na konto. ogólnie jestem z pracy zadowolony, chociaż moja ostatnia praca była ciężka i zła pensja więc może Abakus wypada lepiej przy nich . popracuję trochę zobaczymy , nie ma co się zrażać od razu.

Szczurze plemię

Jestem aktualnym pracownikiem magazynu i potwierdzam część z tych opinii, definitywnie nie polecam tej firmy poszukujacym pracy. Pozostałe wypowiedzi to bzdury i wprowadzanie w błąd potencjalnych kandydatów. Nadgodziny w kopercie skończyły się już dawno, wraz z odejściem Krzysztofa "Borsuka", od tamtej pory całe wynagrodzenie regularnie mam przelewanebna konto. Nikt nikogo nie zmusza do pracy ponad normę i w święta, jest to tylko opcja dla chętnych i nikt nie robi problemu jeśli nie masz ochoty robić nadgodziny. A chętnych nie brakuje bo płaca zasadnicza nie zadowala. niektórzy znaleźli na tym forum miejsce do wylewania swoich żali wobec firmy bo chroni ich anonimowość. A kiedy była szansa cos zmienić zabrakło im odwagi żeby żeby zabrać głos. O poziomie firmy świadczą jej pracownicy, dlatego jest taka tragedia.

Kola

@BORSUK wypłaty wynagrodzeń w kopertach są w Abakus autolamps wszędzie: w magazynie i w biurach. Do tego nic nie miał akurat żaden "borsuk" tylko zarząd Abakus autolamps który dalej zezwala na pokrętne wypłaty w kopertach. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Abakus Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Abakus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abakus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abakus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Abakus Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 78 ocen.
  • Aksamitna 2
    02-287 Warszawa