Opinie o SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi w Łódź ul. Traktorowa 180

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi w Łódź ul. Traktorowa 180

Super pracownicy cf1 cf2 cf3

Syf jakiego nie było dajcie tel do nowego dyrektora może tam coś się wskura bo Polaki i inni mają dość dyktatury jak widać niebieskich Beretta na każdym dziale szanujemy sie ludzie kochani nie dajmy się tym osłom zagranicznym jak już nie pasuje tzn że w super hujni dzieje się źle ewa czytasz czasami te wpisy i możesz spać po nocach bo twoi pracownicy nie śpią,,,,,,tylko Trzęsacz się w pracy masakra napiszcie tel do nowego dyrektora,,,,pzdr dla was

BYŁY PRACOWNIK

to sie robi naprawde załosne ja nie moge traktują ludzi jak robali curwa niech niebieskie beretki a najbardiej szanowny pan bartek zakasa rekawy a nie curwa po katach baki zbija co to ma byc wyzysk w biały dzien dajcie pozadne kierownictwo i niech sie zajma tym wszystkim bo to troche dobezprzesady co to oswiecim czy polska do cholery. pracowałam była katorga a teraz to juz jest strasznie

BYŁY PRACOWNIK

ja tylko dziekuje ze w tym (usunięte przez administratora) nie robie. a wracajac do pana bartka za to zachowanie w stosunku do ludzi powinien dyscyplinarnie byc zwolniony proste i powinien za to zachowanie przepraszac na kolanach wszystkich chodzi mi o polakow bo i on jest polakiem no chyba ze juz stał sie takim brudasem przez ktorych polska jest zasmiecana i pozniej dzieje sie co si dzieja syf brut i ubustwo nie było ich swiat był piekniejszy. hehe wracac chołoto do siebie bo przez was to wszystko. a jak sie nie rozwiaze sprawa alkocholu wiec napisze tam gdzie trzeba i moze wtedy niektozy pojda po rozum do głowy bo bartkowi i tej jego laluni mozg chyba wyzarł alkochol hehe. i baj w najblizszym czasie napisze jeszcze.

He he jestem z wami ,,,,jeszcze
@BYŁY PRACOWNIK

Ty pewnie byłym nie jesteś ale walcz z córkami które myślą że mają władze dobrze że jest ta strona i coraz więcej wychodzi rzeczy na światło dzienne

BYŁY PRACOWNIK

HEJ DAWNO MNIE TU NIE BYŁO ALE JAK SŁYSZE CO SIĘ DZIEJE NA ZAKŁADZIE NA ROZBIORZE TO MNIE KREW ZALEWA. JAK PAN PSEŁDO KIEROWNIK BRYGADZISTA ODWALA MANIANE JAK PRUJE SIE NA WSZYSTKICH I NIE MA SZACUNKU LITOSCI. ROZUMIEM WSZYSTKO. ALE Z GRANICAMI. NIE MA CHOLERA SIE NA KIM WYZYC NIECH WALNIE W MUR Z TAKĄ SIŁA ZEBY MU KLEPKI SKOCZYŁY NA DOBRE MIEJSCE. A TO CO PAN BARTŁOMIEJ ROBI Z LUDZMI PRZEDE WSZYSTKIM POLAKAMI WOŁA O POMSTĘ DO BOGA. TO JEST MOBING. I ON MYSLI ZE WSZYSTKO MU MOZNA NIE TEZ JEST TAKIM SAMYM PRACOWNIKIEM WIEC PYTAM SIE GDZIE JEST DYREKTORSTWO. JAK MOZNA POZWOLIC ZEBY PAN BE Z TA SWOJA PIEKNOSCIA PRZYCHODZILI DO PRACY POD WPŁYWEM ALKOCHOLU. CZY TO SIE NAZYWA ZAKŁAD SUPERDROBIU CZY CHOLERA JAKAS KURWA KOMUNA. ZA GIERKA LITOSCI W JAKIM KRAJU ZYJEMY ZEBY DAC SIE TAK KOMUS PONIZAC JAK BYM TAM BYŁA TO JAK BYM PRZYWALIŁA W CYMBAŁ TO BARTEK BY TRZY DNI Z GOŁEBIAMI LATAŁ ZA TO JAK BY NA MNIE GŁOS PODNIUSŁ JAKIM PRAWEM PYTAM SIE. LUDZIE OGARNIJCIE SIE I SIE NIE DAJCIE. A PREMIE NIECH SAMI SE ODBIORA ZA ALKOCHOL I ZA MOBING.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Mogę być polskie

Juz6 dziś dostalam po dopiero ja nie pisałam ani żadna z nas my do dyrektor pójdziemy bo pani Aneta i Ela przesadzaj tylko półki uważają ta myć może blaćwiczenia Ela zawsze zła z organa nigdy nie śmieszne dosyć super drob i produkcja wowa zajmiemy się na nas nikt na produkcji robota nie chcesz bo nie dóbr jest

Ukraina 2

Charaszo

P

Brak słów czasami na określenie co się w tym syfie dzieje

Wdzięczna

A jak pisać na Seweryna chcecie to piszcie ale nie fajne jest wpierdalanie jego życia prywatnego do opini super drob on nie zgwałcił ani nie zostawił dziewczyny z dzieckiem tylko jest z nią i chcę rodzinie zapewnić dach nad głową fajnie że zarabia i dorabia radzi sobie chłop jaki jest to jest ale rodzina to świętość

Ukraina 2

Pani Aneta zazdrosna jest że ta z drugiej zmiany ma niebieski beret pokazuje na nas palcem i jest nie miła nic w pracy nie robi pani Beata jest miesza i mimo niebieskiego beretu z zachowania za bardzo się nie zmieniła pozdrawiam dla pani Beaty a ty Aneta zastanów się bo na buraka wychodzisz

Ukrainki

Pani Ela i pani Aneta też poważnie nas z Ukrainy nie traktują na friko możemy stać po dwie godziny ale jak polki stoją 40 min już jest nie fajnie i na herbatkę muszą iść dłużej też stoimy a policzki 30 min i zmiana sprawiedliwość

kortu

Pan Seweryn . O. Wielki mistrzu a na taryfie jako złotówa jeżdzi bo mu pewnie mało ewka podwyżki dała Ale wiecie jakie się pracownice młodą poderwało i dziecko zrobiło to trzeba za.....ac. A podobną znowu gola strzelił i tatusiem jak Lewandowski zostanie to teraz myśli co zrobił i spać nie może w nocy to w kantorku odsypia he he A w nocy na słupku zarabia

Jaki piękny świat ,jaki piękny świat gdy nasz mistrzu humor ma......

pszepraszam

pszepraszam a dla nepali sory albo zory nie wiem jak sie to pisze moje zachowanie było złe pszepraszam kogo urazilem ale pracowac tszeba i mamy co robic wiec nie gadajcie głupot tylko weźmy się do roboty

Obserwator
@pszepraszam

,,pszepraszam a dla nepali sory albo zory " Kto to napisał? Czyżby słynny mistrz? Jakie to żałosne... Ktoś kto zarządza innymi ludźmi i nie ma do nich szacunku... nigdy tego szacunku nie otrzyma w zamian a przy tym- Przede wszystkim rzetelnej pracy... Można i trzeba wymagać ale z szacunkiem a nie zachowaniem jakie opisuja pracownicy. Smutme jest to że wiekszość ludzi wspólnie pracujących się nie szanuje ale ci którzy doszli szczebel wyżej to już im się totalnie w dup... poprzewracało... Bóg jest tylko jeden... i napewno nie jest to żaden mistrz czy dyrektor wiec hamujcie z tym przypływem władzy...

kkk

powinni go jak Kreta wywalić na zewnętrzny żeby biegał za samochodami jaeden wart drugiego

Ewy chyba nie ma od wtorku nikt jej nie widział dlatego Seweryn uważa się za dyrektora zakładu

Była pracownica

Dziś smsa dostałam od kumpeli że wreszcie ktoś zdecydował głośno wyrazić swoje zdanie na temat mistrza he he he i traktowania przez niego pracowników brawo dla osoby która nie bała się i wreszcie ujawniła całą prawdę o wspaniałym mistrzu któremu na wszystko pozwala pani Ewa w tej firmie ręka rękę myje ona doskonale wie o jego zachowaniu ale czemu na to pozwala...........i nie broni was pracowników ja przez niego odeszła bo dosyć miałam jego rządów,krzyków do pracy chodziłam z duszą na ramieniu nigdy nie wiedziałam co zaraz się stanie jaki ma humor itd dziewczyny garstka was została nie do pani Ewy ale do Karczewski się odezwijcie bo ona z tym nic nie zrobi chyba że nowy dyrektor tam spróbujcie uderzyć szkoda że ten stary 0lczyk już odszedł on ksw mógłby mu pokazać pozdrawiam garstke i nie dajcie się albo uciekajcie ale nie dajcie się tej szmacie

Rr

Rr

Zastraszona

Jaki piękny świat, jaki piękny świat gdy 0lszacki wolne ma......mistrzu po podstawówce najpierw zrób kursy i przejdź szkolenia pracy z ludźmi swoje sprawy prywatne zostawiaj w domu w domu także wysypiaj się a nie w kantoroku a jak chcesz się wyrywać to to zapisz się na siłownię a nie na nas pracownikach mam na myśli Polskę i Ukrainę bo mamy dosyć takiego traktowania. Nie obiecuję nam co roku że pracujesz do końca grudnia bo ile razy można odwoływać imprezę na której bawił by się cały zakład że wreszcie cię nie ma i mam na MYŚLI NIE TYLKO PRACOWNIKÓW ALE TAKŻE NIEBIESKIE CZAPKI KTÓRE MAJĄ CIĘ RÓWNIEŻ SERDECZNIE DOSYĆ.MAM NADZIEJĘ ŻE TA OPINIA ZOSTANIE PRZECZYTANĄ NIE TYLKO PRZEZ WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW I PANIĄ EWE ALE ŻE KTOŚ WYŻEJ POSTAWIONYCH WRESZCIE PRZYWOŁAĆ CIĘ DO PORZĄDKU I UDOWODNI CI ŻE TY W TEJ FIRMIE NIE JESTEŚ BOGIEM ŻE NIE TYLKO TY MOŻESZ WYPIERDALAĆ LUDZI ALE MOŻE TEŻ KTOŚ CIEBIE.MAM DOSYĆ TRUCIANE-NIDA SIĘ LEKAMI NA USPOKOJENIE ŻEBY RANKING Z TOBĄ PRZETRWAĆ .....WIEM NAJLEPIEJ BYŁO BY SIĘ ZWOLNIĆ i zmienić pracę ale nie mam nastu lat i czemu jeden człowiek może tak męczyć ludzi czasami starszych od niego zróbmy coś z tą sprawą zobaczcie ilu wspaniałych ludzi odeszło właśnie przez niego pozdrawiam trzymajmy się

Hejka. Podobno w Łodzi odszedł z firmy ktoś od monitoringu. Czy wiecie coś na ten temat? Dlaczego odszedł? Czy sam się zwolnił, czy został zwolniony? Dlaczego?

Beret.

Czy to Seweryn czy inny mistrz czy majster czy jak tam się zwą na jakimkolwiek dziale to wszyscy są to chorzy na głowę ludzie,którzy tylko krzykiem próbują udawać że są od rządzenia. Także czy to cf1 czy 2 czy 3 , czy to produkcja,rozbiór,garaż czy inny dział to kadra jest siebie warta. Zresztą jak tam większość to kochankowie to dlatego jednakowo działają u siebie na dziale.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi?

Kandydaci do pracy w SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi