URGO Polfa Łódź

Łódź

Opinie o URGO Polfa Łódź

Aneta

@Bmógłbyś/mogłabyś powiedzieć co sprawia, że pracę w URGO Polfa Łódź polecasz tylko osobom początkującym w branży? Bardzo chętnie usłyszymy więcej o Twoich doświadczeniach z pracy w firmie. W jakim dziale pracujesz?

B

Nie polecam chyba ze dla poczatkujacych w branzy.

xoxo

Wydaje mi się @high że ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy, a szkoda, bo sam bym się załapał na młodszego specjalistę ds. zakupów i zaopatrzenia, ale czy wypłata jest u nich terminowa? Dzięki

Czy ktoś może podpowiedzieć jak tam się pracuje? Jakie są samochody, czy wypłata terminowa, atmosfera

Pola

Witam. Czy ktoś jest mi w stanie podpowiedzieć jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na Przedstawiciela Farmaceutycznego? :)

Zostaw opinię o URGO Polfa Łódź - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie URGO Polfa Łódź