Opinie o URGO Polfa Łódź w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat pracodawcy URGO Polfa Łódź, jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie URGO Polfa Łódź o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o URGO Polfa Łódź w Łódź

Biuro

Są pozytywne aspekty pracy w firmie jak całkiem przyjazna atmosfera na open space czy możliwość zakupu produktów po znacznych zniżkach. Jednak niestety URGO wciąż daleko do innych firm na rynku. Przede wszystkim jest dużo nadgodzin(usunięte przez administratora) Jeśli dany dział zgłosi zapotrzebowanie na pracowników to oferuje mu się zatrudnienie stażystów (którzy po kilku miesiącach odchodzą, bo nie proponuje im się umów o pracę) zamiast wykwalifikowanej i doświadczonej osoby. Ogólnie wykonuje się pracę jak za seniora a ma się płacone jak za juniora. O awans na wyższe stanowisko nie jest łatwo - w firmie nie ma wyznaczonej jasnej ścieżki kariery. Są osoby z doświadczeniem seniorskim, które od 3-4 lat pracują na stanowisku juniora (tylko po to, aby im więcej nie płacić). Dodatkowo firma praktycznie nie akceptuje pracy zdalnej.(usunięte przez administratora)askawie daje 2 dni pracy zdalnej na pracownika w miesiącu, ale tylko po akceptacji przełożonego. (usunięte przez administratora)

#worker

od kilku lat pracuję w URGO POLFA ŁÓDŹ. Firma zdecydowanie dba o pracowników i ich bezpieczeństwo w czasie pandemii - home office do końca maja, paczki z preparatami na odporność i środkami do dezynfekcji. Po powrocie do pracy w normalnym trybie zapewnione środki ochrony (maseczki, żele dezynfekujące, rękawiczki). Przed cyklówką (dobrowolną) każdy miał wykonany test na COVID, wszystko super zorganizowane - kameralne miejsce, pracownicy byli jedynymi gośćmi ośrodka. Mimo epidemii, nie było zwolnień, ani obcinania pensji. Każdemu życzę takiego pracodawcy w COVID.

gość

Urgo Medical to lider rynku AWC, innowacja szybka decyzyjność i super ludzie. Nie wiem czy to część polfy. Chyba nie

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w URGO Polfa Łódź? Chętnie zatrudniają?

były pracownik

Dobra firma, ciekawe produkty ( rany), odszedlem z racji awansu w innej firmie ale gdyby nie to dalej bym pracował, moge polecić innym

@były pracownik

To chyba piszesz o innej firmie. Nadgodziny za które nikt nie placi. Wysokie plany. Kasa slaba. Produkty slabe. Jak odszedłeś to dobrze zrobiłeś. Dzięki Bogu ja będę mieć okazje do odejścia.

ktoś
@Pracownik

O którym dziale piszesz?

@Pracownik

Miłej drogi

M......

Fajny zespół w estetycznej, chociaż czasem lekko toksyczny. Pracy bardzo dużo, zero wsparcia i same wymagania. Ciągła rotacja pracowników, mega słabo. Nie polecam.

@M......

Niestety ale jako obecny pracownik musze to potwierdzić.

@M......

Jako pracownik potwierdzam, że zespół estetyczny jest fajny, w moim odczuciu wspierający. Rotacja pracowników była spora w poprzednim i na początku tego roku, osoby toksyczne same odeszły i na ich miejsce zostały przyjęte super osoby. Teraz atmosfera jest dobra. Pracy jest dużo, ale raczej tyle co w innych firmach. Chyba, że ktoś chce kończyć przed południem, to wtedy nie jest to firma dla niego.

Z....

Myślałam, że Firma w końcu poszła po rozum do głowy i dotarło, że dobre wyszkolenie pracownika zajmuje pół roku, a wykwalifikowanemu pracownikowi, któremu nie trzeba pokazywać palcem co ma robić trzeba odpowiednio zapłacić. Warszawa to stolica Europy tak samo jak Paryż!!! Kasowanie opinii o kierownikach ogierach nic nie da, bo i tak wszyscy w branży o tym wiedzą - lepiej takich Asów nie zatrudniać, tylko docenić lojalnych pracowników. Szkoda, bo odeszło tyle fajnych i zaangażowanych osób i niestety dalej to trwa. Dlaczego Firma nie chce się chwalić, że nie ma rotacji, że tak dobrze płaci, że ludzie nie chcą odchodzić?

@Z....

Nie ma czym się chwalić niestety, bo tak jak piszesz mnóstwo osób odchodzi przez słabe pensje, które totalnie nie odpowiadają ogromowi pracy, nadgodzinom i ilości obowiązków

@Ktoś

Potwierdzam

Rozmowa kwalifikacyjna
Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie URGO Polfa Łódź? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy REGIONALNY DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY
logo firmy OPERATOR WTRYSKAREK
Protekt Grzegorz Łaszkiewicz
(231 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Bo trwa wiele rekrutacji w związku z odejściem ludzi, a firmie zależy na tym, żeby jak najwięcej naiwnych owieczek zrekrutować w swoje szeregi. Trudno to nazwać inaczej niż manipulacją

Zofia
@Były pracownik

Czemu naiwnych? To normalne że ludzie przychodzą i odchodzą :D To nie (usunięte przez administratora) że w jednym januszexie pracowałeś do emerytury

@Zofia

Jak najbardziej się zgadzam, że to normalne. Chodzi o to, że chcąc ciąć koszty rekrutują stażystów zamiast osoby z doświadczeniem, które mają wyższe wymagania finansowe. Osoby które dopiero zaczynają karierę nie mają świadomości tego, że kasa w tej firmie jest mega słaba, a obowiązków mnóstwo, bo nie maja porównania . Swoją drogą dużo tu nowych komentarzy (często nieprzychylnych) , to chyba też o czymś świadczy

Biuro

@Biuro

Absolutnie zgadzam się z powyższą opinią. To kwintesencja pracy w URGO. Stawki mocno odbiegają od rynkowych, brakuje rąk do pracy przez co nadgodziny są codziennością. Jak widać nie potrafią się też przyznać do problemów i tego jak wiele osób odchodzi, co widać po regularnie kasowanych komentarzach

No właśnie. Moze ktos napisze co sie dzieje w finale. Kierownicy na poziomie -1.

Ktoś

Jeżeli to ktoś czyta to chciałabym poprosić o więcej dni z możliwością pracy z domu. Więcej elastyczności.

@Ktoś

Myśle, że nie ma co na to liczyć. Były już toczone rozmowy na ten temat bez rezultatu

Dokladnie!!!

Firma dramat. Brak pomysłu na promocje, niskie premie i nadgodziny. Odradzam.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w URGO Polfa Łódź?

Ktosia
Kandydat

Dziękuje za odpowiedz. Zastanawia mnie model nowego zarządzania o którym piszesz- zmieniła się osoba czy sam model zarządzania?? Podsumowując nie polecasz, wręcz odradzasz? A co z zarobkami? (usunięte przez administratora)

były pracownik 2

Pamiętam Cię, jesteś tą której się nie chciało pracować i przez ciebie cały zespół nie brał premii..

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy URGO Polfa Łódź?

Ewa

W życiu bym nie pomyślała, że w URGO Polfa Łódź może być mobbing. Ale oczywiście Ci wierzę. Nie myślałeś, żeby w związku z tym zwrócić się gdzieś po jakąś konkretną pomoc? Jestem bardzo ciekawa Twojego zdania.

gość

ciekawe stwierdzenie od "były pracownik" w "plastrach" Drogi człowieku gdybyś/była pracownikiem działu UM wiedziałabyś że nie mówimy plastry. To jest coś z czym leczenie ran zmaga się na codzień. W każdej firmie zgodnie z opiniami liderów nie mówimy plastry. Plastry to sobie można kupić na orlenie na skalecznia. Bardzo proszę żeby nie pisać głupot. Wszystkich zainsteresowanych z pola odsyłam bezposrednio do nas. zawsze mozecie się dopytać. DO zobaczenia na konferencjach mam nadzieje wkrótce

Pracownik w plastrach

Nie zauważyłam...

Ktosia
Klient

Witajcie, aktualnie trwa rekrutacja do działu medycyny estetycznej/ do opieki i sprzedaży kosmoceutykow - chciałabym zapytać osóby które tam pracują lub pracowały - czy warto?? Jaka jest atmosfera i czy w tym dziale również jest tak szeroko opisywana na forum niechęć do pracownika i mobbing ? Opinie są zatrważające - proszę o opinie- i z góry bardzo dziękuje:)

kandydat
Kandydat

Czy ktoś coś może powiedzieć o Urgo Medical? Dlaczego to jest Urgo Polfa Łódź? Jak płacą i jaka atmosfera. Koleżanka mi poleca i opinie lekarzy są bardzo dobre o tej firmie.

@kandydat

To jest jakby inna spółka w jednej firmie. Płacą poniżej rynku, ale premię są wypłacane. Fajna atmosfera bez napinki. Przyszłam z dużej corpo i już więcej nie wrócę. Bardzo dobry marketing. Wiemy co robić i jak. Góra nieźle kombinuje:-) Dobre postrzeganie wśród lekarzy i pielęgniarek

#worker

Andrzej

o którym dziale mówisz?

Ciekawy
Klient

Dobra kasa , tzn ile można zarobić ?

K..........
@Ciekawy

Dobra kasa???? chyba nie w dziale Urgo AESTHETICS. Tu w ciągu drugiego półrocza 2020 zwolniło się 5 przedstawicielek z wieloletnim doświadczeniem, w tym 3 z Warszawy, plus wieloletnia dyrektorka! Firma nawet nie próbowała ich zatrzymać, bo nie jest w stanie dorównać stawką rynkowym.

Kandydat

NIe wiem o co chodzi ale ja chce tam pracować ale nie ma wakatu teraz. Rozmawiałam z przedstawicielami UM na kongresie i wypowiadaja się w samych superlatywach. Mają procedury, szkolenia i naprawde ogarnięty marketing. Nie wiem nic o polfie.

Wigilia @2019

Pytanie do działu HR. Mam pytanie czy nadal w Firmie mają miejsce takie sytuacje jak w dziale Urgo Aesthetics jak w Grudniu 2019? Odbyła się tu Wigilia firmowa działu, na którą z premedytacją nie została zaproszona jedna osoba - przedstawicielka (biuro było całe). Na kolacji tej cały dział dostawał premie świąteczne. Niezaproszona przedstawicielka oczywiście premii świątecznej nie dostała. Dodam, że niezaproszony pracownik nie dostał, ani nagany, ani nie był dyscyplinarnie zwolniony, powiem więcej miał bardzo dobre wyniki sprzedażowe. Może jedynym czym zawiynił to to, że był zatrudniony na zastępstwo, a na kolacji akurat była już osoba, która wróciła z urlopu macierzyńskiego. Nadmienię , że w imprezie tej brała udział inna przedstawicielka, która miała również umowę na zastępstwo( i tu nie było problemów również dostała premie świąteczną. )oraz: Prezes Firmy, Dyrektor Działu, Kierownik Działu. Czy takie działania są zgodne z etyką i Regulaminem Firmy? Czy to po prostu zwykłe skąpstwo i nierówne traktowanie pracowników?

Rekrut
Kandydat

Czy Pani Prezes i HR mają sumienie? Czy to prawda, że Firma mimo CZERWONYCH STREF nie zmniejsza ilości wizyt Przedstawicielom?

lala
Kandydat

Witam, Chciałam się zapytać o Urgo Medical. Jest ogłoszenie i zastanawiam się czy aplikować? Dużo dobrego słyszę od klientów i z pola. Czy może wiecie ile płacą? Kto jest managerami? Jakie narzędzia? Czy to jest oddzielna firma od polfy?

Zostaw merytoryczną opinię o URGO Polfa Łódź - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

URGO Polfa Łódź