BIO-PROFIL POLSKA SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o BIO-PROFIL POLSKA SP. Z O.O.

Karolina

Słyszałam, że BIO-PROFIL to dobra firma. Szkoda, że na forum od dawna nikt nie pisze. Można dowiedzieć się coś bezpośrednio od pracowników.

Dominika

Czy ktoś jest zainteresowany pracą w Krakowie na stanowisku Specjalista ds. Kluczowych Aptek? W ich ofercie napisane jest, że wymagają wykształcenia wyższego, min. 1 rok doświadczenia w pracy na rynku aptecznym w Polsce, doświadczenia zawodowego w sprzedaży kategorii OTC i/lub dermokosmetyków popartymi sukcesami.

kaja

no i jak teraz jest z praca? ja tylko widziałam tą oferte na przedstawiciela farmaceutycznego, ale wydaje mi sie, że i panie się załapią.

Wiesz coś na temat firmy BIO-PROFIL POLSKA SP. Z O.O. czego kandydaci nie dowiedzą się na rozmowie kwalifikacyjnej. Czekamy na opinie z pierwszej ręki.

Zostaw opinię o BIO-PROFIL POLSKA SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIO-PROFIL POLSKA SP. Z O.O.