Opinie o SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi w Łódź ul. Traktorowa 180

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi w Łódź ul. Traktorowa 180

list do Jarka ze spedycji

Jechałem ostatnio przez Aleksandrów i nagle poczułem niebywały smród, nie wiedziałem czy to szambo u kogoś wybierają czy wyrzucają gnojówke z obory :) Okazało sie że Jarek otworzył okna u siebie w domu i smród sie wydobywał z jego mieszkania.

Leni

Zachowanie dyrektora zakładu w łodzi superdrob jest naganne . Jeśli ta demonstracja siły-pozycji ma świadczyć o obyciu-ogładzie dyrektora / przez małe d / , to świadczy źle i wystawia negatywne świadectwo osobie, która taką postawę demonstrują. Przedstawiciele Zarządu zapominają, że reprezentują ZARZĄD i nie życzymy sobie takich zachowań dyrektora w zakładzie w Łodzi . Faktycznie do komplety ma łysego ,,mechanika'' i jego cichodajke dyrektorke z nowego zakłdu

Irek

W superdrob w Łodzi mają nowego kolejnego dyrektora,osoba bardzo prosta,typowy Narcyz, ciągle siebie obejmuje,wygląda jak przystało na męską pannę.... ,totalny brak wiedzy merytorycznej,olewający ludzi,nie liczący się z nikim a do pomocy ma takiego gościa co to niby jest szefem mechaników a tak naprawdę to prawdziwy impotent do spraw technicznych w raz ze swoja ,,dziewczyną'' panią ewą tworzą trio zarządzające w sposób destrukcyjny zakładem .Jak tak dalej pójdzie i takiego narcyza ,,dyrektora'' właściciel będzie trzymał to zakład skończy jak luksusowy statek .

janek

pracowalem niedawno na ekspedycji ,atmosfera szkoda gadac kierownik jakis dziwny ciagle wystraszony pamietam ze ciagle siedzielismy w kantorku robota dla starych prykow

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
jarek

Jak piszesz to pisz w pierwszej osobie a nie w trzeciej obojniaku z prowincji i przedstaw sie jak powinno mieczaku chudy a nie wiem czy twój nowy przełożony wie ze jesteś narkołykiem ćpunie z plusa

kociak3000

Dyrektor ma kochanke i chodzi pijany

transwestytka

Wiem że Jarek ze spedycji ma na mnie ochote , z gole wąsa specjalnie dla niego

pracownik rozbioru

W sumie o tym Jarku to ktoś prawde napisał wyżej, nygus jak nie wiem co , spuchnięty na mordzie chyba od tej dentki co ją popija.

jarek

Jak masz cos to powiedz prosto w twarz palo (usunięte przez administratora) słabą gnidą byles że nie pracujesz już!!!!!

hudini

A jak tam krecik żyje ? wsadzili go w końcu za ten mobing ...bo pamiętam że miał tam jakieś sprawy z tym związane. A ta majstrowa z rozbioru gruba kierda to była jego kochanka ,,hahahahhahaa

hudini

A ten spocony świniak Jaruś z Aleksandrowa robi z bladym na spedycji ??? hahahahahha na jego buraczany ryj to patrzyć nie mogłem jak z nim robiłem hahahahahhahahahahahahahha

hudini

Transwestytka pewnie dalej terroryzuje ludzi na rozbiorze hahahaahhaah bo widze że dużo osób pisze i mobingu ...odrazu sobie ją skojarzyłem hahahahahaha

hudini

Jak tam blady ze spedycji żyje ? hahahah dalej lata spocony za towarem żeby tylko jak najszybciej auta załadować ? jego słynny tekst "DAWAJ SZYBKO ŁADUJ TO " hahahahahahahahahhahahahaha

kociak3000

osmieszają się z przerwami zeby się zmieścić wciągu 15 minut zjeśc posiłek pilnować czas.stoj jakiś pajac przed ubikacją i pilnuje zeby premie zabrać czy sie odbiło dosyć ze płacą małe pieniądze to stale straszą ze zabiorą premią

Uksii

Ja sam jestem ciekaw ile zarobi tam hydraulik, i jak tam jest . nie wiem kogo sluchac tych co mowia ze jest zle czy tych do jest dobrze, jaki tam jest wymiar czasu pracy, 8 h ? na 3 zmiany ?

Zegar

Chlor pracujący na rozbiorze, prowadzący taśmę z kurczakami, wktótce wyląduje w Sądzie. Mobinguje Polaków a faworyzuje obcych np: ukrainców. Sąd Pracy mieści się w Łodzi na ul. Kościuszki 107/109. Tę praktykę trzeba ukrócić.

red hot

Piszecie bzdury, wszystkie majstrowe sa wporzo bo zarabiaja duzo kasy i dlatego sie tak zachowuja,pozatym sa kompetentne i maja pszeszkolenie odowiednie oraz wyksztalcenie wyższe, anie jak wy robole.Ogolnie jak popracowalam to (usunięte przez administratora) otrzymalam

kociak3000

To jest najwiekszy bałagan. Majstrowa z jednego działu jest nie do wytrzymania.Kłóci się z ludzmi,że zabierzę premie.Jest chamska i nie do życia.

pan g

Praca dla ludzi zdesperowanych , w ciezkiej sytuacji zyciowej, na przeczekanie. Zarobki niskie. Czesc wynagrodzenia stanowi premia za wykonanie planu. Plany natomiast sa tak nierealne, ze co miesiac zabieraja mniejsza lub wieksza czesc premii. Pracy jest tak duzo, ze zaklad prcuje w soboty i w niedziele.Jak sie zapytasz dlaczego tak slabo placa to oczywiscie mowia ze sprzedaz nie idzie. Nie placa pelnych dodatkow za prace w soboty. Nie placa zgodnych z prawem dodatkow za prace w niedziele ( nie oddaja dnia wolnego ). Kiedys oddawali ale jednego dnia postanowili ze juz nie beda oddawac i dodatkowo zabiora obiecane wczesniej dni wolne za niedziele juz wypracowane. Prawo zadzialalo wstecz i niektorzy potracili nawet po 10 dni. Pracownik ma tam tyrac ponad sily, a jak cos mu sie stanie, to na jego miejsce przyjma nowego. Ludzie bez dnia wolnego pracuja tam po 3-4 tygodnie. Norma jest takze ( w dziale utrzymania ruchu ) ze musisz przyjsc na 16 godzin, bo jest duzo pracy. Po takich 16 godzinach nie masz wymaganych przez prawo 11 h przerwy , tylko mozesz znowy przyjsc na 5 rano na swoja zmiane. Na menedzerow dzialow wybieraja zazwyczaj najmniej rozgarniete osoby. Mowia im prawdopodobnie, ze widza w nich duzy potencjal i zdolnosci. Zazwyczaj jest to pierwszy raz w zyciu takiej miernoty, kiedy ktos im mowi takie rzeczy. W tym momencie wskocza za zaklad w ogien i zrobia wsystko zeby dyrektor byl zadowolony. Odbija sie to na pracownikach. Na porzadku dziennym sa chamstwo i mobbing w stosunku do podwladnych. Nikogo nie wzrusza lamanie przepisow BHP czy brak wlasciwej odziezy ochronnej. Ludzie pracuja w zimnie i powinni dostawac cieply posilek regeneracyjny. Dla pracownika mrozni, ktory pracuje w temperaturze minus 20 kilka jest to bardzo wazne. Tymczasem oferuje sie im zimne parowki i letnia herbate. Najgorzej jednak sa traktowani obcokrajowcy. Prawie jak murzyni na plantacji. Nie znajac jezyka nie moga sie nikomu poskarzyc i staja sie bezbronni wobec ordynarnych zachowan menedzerow. Jezeli jestescie ciemna masa, bez wlasnego zdania i bez ambicji, to jest to miejsce dla Was. Jezeli jest inaczej , to albo odejdiecie sami , albo szybko Was wyrzuca. Polecam w ostatecznosci Pozdrawiam serdecznie wszystkich pracownikow niskiego szczebla. Naprawde Wam wspolczuje.

hahahah

Najlepszy to jest ten kulfon bez zębów hahaha

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi?

Kandydaci do pracy w SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SuperDrob S.A. Oddział w Łodzi