Opinie o Łódzkie Zakłady Metalowe Lozamet Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie Łódzkie Zakłady Metalowe Lozamet Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Łódzkie Zakłady Metalowe Lozamet Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łódzkie Zakłady Metalowe Lozamet Sp. z o.o. w Łódź

Firmę prowadzi prezes o dobrym sercu. Pracownik, który był organizatorem największej afery w zakładzie nadal jest brygadzistą wyśmiewającym się z firmy w której od lat pracuje i nadal "organizuje". Zakład od lat ze stabilnymi perspektywami zatrudnienia i spokojnej pracy.

Spawacz Nowy wpis
Klient

Witam,interesuje mnie czy spawacze mają stawkę godzinową czy akordową.Ile może zarobić spawacz w tej firmie?Jak wygląda sprawa benefitów i premii?Z góry bardzo dziękuję za wszystkie opinie

Wiktoria Nowy wpis

Jakie godziny pracy przyjęte są w Lozamecie (operator lub monter)? Widziałam na stronie, że obowiązuje jedna zmiana. Czy zdarzają się nadgodziny? W jakich sytuacjach?

Bill
@Pracownik

Dla Pani kadrowej prezes jest o dobrym sercu Pracownicy są zupełnie innego zdania Wpisy kadrowej są rozczulające i są chyba częścią jej pracy

Joanna Wojciechowska Nowy wpis
@Bill

Proszę mnie nie nękać pomówieniami o wpisywanie opinii na tym forum. Nie ja dokonałam wpisu i nie życzę sobie insynuacji na ten temat.

Bill Nowy wpis
@Pracownik

Dla Pani prezes jest o dobrym sercu Jest pewnie również idolem i całym światem

Wiktoria

Czy w Lozamecie można liczyć na stałą pracę? Jak w firmie wygląda kwestia stabilności zatrudnienia? Można być spokojnym o swoje stanowisko pracy?

Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Łódzkie Zakłady Metalowe Lozamet Sp. z o.o. na stanowisko OPERATOR PRAS KRAWĘDZIOWYCH? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kamil

Pracujecie tam na pół etatu?

Zainteresowany
Kandydat

Witam Ile można zarobić netto do ręki na miesiąc w normalnym czasie pracy 168godzin jako operator prasy krawędziowej ?

Jak szefostwo w Łódzkie Zakłady Metalowe Lozamet Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

@Pytanie

Zakład z koneksjami rodzinnymi ciocia, wujek, teść, żona lub kuzynka. Dla takich znajdzie się wszystko np. premie lub awanse. Ktoś wcześniej napisał o złodziejstwie i alkoholu ale widzę że ktoś już podziałał i wpis został zdjęty. Czyli jak za PRL-u cenzura górą. Pozdrawiam

Dorota
@Pracownik

@Pracownik Zależy, jak był ten post napisany, jeśli z inicjałami, albo wulgarnie, to admin zrobił swoje. A Ty też nie piszesz konkretnie. Firma może być rodzinna, jest takich masa. Mnie interesuje, jak zarobki, czy jest socjal dla ślusarzy, spawaczy, monterów i tokarzy?

gość

Jak w większości firm w czasie rozmów zarobki trochę przesadzone. Na plus to że firma dba o wszystkie rozliczenia jak również to że wypłaty są zawsze na czas. Co do reszty to nie jest tak kolorowo ale jak kto woli i lubi. Brak premii (chyba że masz długi język bo dla takich premie są). Kiepska atmosfera między pracownikami która można zaobserwować jest specjalnie podsycana przez kadry zarządzające. Tak jak ktoś już wcześniej napisał spore braki kadrowe które są nadrabiane pracownikami emerytowanymi. Dziwny sentyment kadry rządzącej do pracowników nadużywających alkohol. Pewnie że nikt nikogo na siłę nie trzyma więc pozdrawiam tych pracujących jak również tych co pracy wciąż szukają.

Pracujący

Wiele tu takich marudzacych ludzi a trzymają się pracy jak by złapali Boga za nogi. Wszystko jest na papierku nadgodziny płatne dodatkowo, premie dodatki na święta. Praca spokojna i naprawdę można zarobić. Tylko nie można się zniechęcać marudzeniem pracowników którzy pracują tu całe życie i nie widzieli innej pracy.

Pracujący

Zakład pamiętający głęboki PRL zarządzający przez emeryta który myśli ze mamy jeszcze lata 90 ubiegłego wieku. Braki kadrowe uzupełniane przez emerytów którzy myślą że złapali Boga za nogi. Śmieszne stawki na stanowiskach produkcyjnych zmuszają powoli długoletnich pracowników do zwolnień, a nowi ludzie którzy przychodzą albo dziękują na samym początku lub po przepracowania miesiąca lub dwóch. Zarobki pracowników systemu godzinowe są śmieszne mieszczące się w najniższej krajowej lub trochę poza, oczywiście wszystko zależy od stanowiska. Co do zarobków akordowych bo takie też tu występują bo w końcu jak pisałem zakład pamięta czasy PRLu są trochę wyższe ale order temu co sam sobie znajdzie pracę i pokryje tym cały miesiąc. Pozdrawiam i zapraszam jak ktoś chce się przekonać.

Pracujacy
@Pracujący

Jeśli Ci nie pasuje to się zwolnij.

Emilio

Uważam, że praca dość przyjazna, można się dużo nauczyć. Bardzo dobre podejście do pracownika, nie ma ,,premii wyciąganych spod lady". Samemu należy sprawdzić, czy warto tam iść do pracy.

Wiesz coś, czego nie wiedzą kandydaci do firmy Łódzkie Zakłady Metalowe Lozamet Spółka z o.o. ? Podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw merytoryczną opinię o Łódzkie Zakłady Metalowe Lozamet Sp. z o.o. - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Łódzkie Zakłady Metalowe Lozamet Sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Warecka 5
    91-202 Łódź
  • NIP: 7260001164 KRS: 0000047695
Łódzkie Zakłady Metalowe Lozamet Sp. z o.o.