Opinie o Łódzkie Zakłady Metalowe Lozamet Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Łódzkie Zakłady Metalowe Lozamet Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Łódzkie Zakłady Metalowe Lozamet Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn przetwórstwa żywności i napojów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łódzkie Zakłady Metalowe Lozamet Sp. z o.o. w Łódź

Nie zważam na atmosferę, praca to praca a opinie mogą pochodzić od niepewnych źródeł a nawet konkurencji. Na stronie znalazłem ogłoszenie dla ślusarzy więc będę aplikował. Wspomniane jest w ogłoszeniu o bardzo dobrych warunkach pracy, co to takiego? Wynagrodzenia wyższe od konkurencji? Jeżeli ktoś wie ile dokładnie to byłoby super, premie, nagrody?

@Ktos

"Raczej", ale jednak jest taka możliwość? Na stronie to opisują właśnie tak, że są bardzo dobre warunki pracy, ba, nawet możliwości rozwoju. Na moje to takie coś powinno się wiązać z podwyżką, awansem w przyszlości. Są takie szanse w firmie?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Łódzkie Zakłady Metalowe Lozamet Sp. z o.o.?

Elka
@Jo

Nie mam pojęcia jak koleżanka ale ja tu jestem z ta oferta dla handlowca z internetu. Jeszcze ze dwa tygodnie ma być dostępna, wiec trochę czasu mi zostało. Mam doświadczenie wiec wdrażać się jako tako nie musze. Pytanie tylko jak mi tu teraz zapłacą? Co wiecie o aktualnych stawkach i planach sprzedażowych?

Ktos

Przykro mi, ale zarobki są niższe niż u konkurencji. Plus to taki, że wypłata na czas, wszystko legalnie i nie zwolnią cię za nic, bez powodu.

@Ktos

Czyli ile, można prosić konkrety? Jak ktoś chce odejść do konkurencji, to firma nie zatrzymuje pracownika? Dając chociażby taką samą stawkę? Kiedy jest tu ustalony termin wypłat, można się indywidualnie do tego dogadać?

Nicolas Nowy wpis

Można się indywidualnie dogadać. Ale dopiero jak składasz wypowiedzenie. Gratis - stanowisko brygadzista jednoosobowej brygady lol.

Rysio Nowy wpis
@Nicolas

Lol. Jest jakiś zacny dodatek za tego brygadzistę jednoosobowej ekipy, jakbym takim sprząteczem został, co tu szukali 2 miesiące temu? Pisz kolego, ile płacą. Z ich słów wynika, że wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, a tak się składa, że mam najwyższe w całej okolicy. Tak tym odkurzaczem robię, tak zamiatam, że mucha nie siada.

Ktos Nowy wpis

Tak, niewiele ponad minimalną krajową. Ale wypłata zawsze na czas. Na premie raczej nie licz.

Dejwis

Niestety ostatnio atmosfera w zakładzie zrobiła się bardzo toksyczna, głównie za sprawą nowego szefa produkcji.

Jakiś czas temu firma Łódzkie Zakłady Metalowe Lozamet Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Czy ktoś brał udział w rekrutacji na stanowisko Kontroler jakości? Jakie wrażenia?

pracujący

Witam Umowa o prace.

@pracujący

Na okresie próbnym też jest umowa o pracę? W ogóle 3 miesiące dają na próbny czy ile? Dla nowych jakieś wdrożenia są czy od razy rzucają na głęboką wodę?

Jo
@Ewa

Jest umowa o pracę. Okres próbny 3 miesiące. Ale nie martw się później umowa na czas nieokreślony. Oczywiście że na głęboka wodę. Wdrożenie pracownika to wolny żart. Nie licz na czyjaś pomoc. Ostatniego zdania nie traktuj jako wyzwania. Raczej jako udrękę.

Doma
@Jo

To tak ciężko tu z relacjami między ludźmi że nikt pomóc nowemu nie może? Czy czemu tak jest? Czy mimo tego da się jakoś samemu wdrożyć żeby przedłużyli umowę?

Jo
@Doma

Nik nie ma czasu zajmować się sprawami innych. Jeśli masz bardzo duże samozaparcie to sobie poradzisz. Ale dalej nie polecam. W dziale biurowym czy produkcyjnym szukasz pracy?

Elka
@Jo

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Łódzkie Zakłady Metalowe Lozamet Sp. z o.o. na stanowisko Inżynier technolog? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Arturito

Witam, pojawilo sie ogloszenie do pracy do firmy Lozamet na stanowisko magazynier, warto aplikowac? Na jakie zarobki mozna liczyc? Atmosfera do wytrzymania? Pozdrawiam.

@Arturito

Uważaj na swego w magazynie

@Arturito

Uważaj na siwego w magazynie

Patrykkk

A co takiego Siwy Robi?

@Patrykkk

Donosi

@Bill

Masz na to jakieś dowody czy tylko umiesz oskarżać ludzi na forum?

@Ewa

Mam

@Bill

Rozumiem, że masz ale nikomu dowodzić niczego nie masz zamiaru?

@Arturito

Atmosfera jest normalna. Pensja na czas, wszelkie świadczenia też. Ale ta pensja jest dość marna jednak.

Spawacz
@Dejwis

Na jaką pensję może liczyć spawacz?

A Ty znasz Siwego donosiciela z magazynu

Barbara
@Arturito

I jak tam aplikowałeś? Byłeś na rozmowie?? Jak ona wygląda?

@Bill

To pytanie czy stwierdzenie jest?

@Agata

To pytanie. Czy znasz Siwego donosiciela z magazynu?

Nie, a powinnam?

@Agata

Jak go nie znasz to się nie odzywaj Ostrzegam ludzi którzy mają styczność z Siwym donosicielem .

@Bill

Ale co jeśli również w przyszłości będę miała tę przyjemność go spotkać? Coś faktycznie złego na Twoją niekorzyść nawywijał?

@Agata

Nie. ja go olewam jak go widzę tak jak większość w zakładzie. Jego teściowa jest znajomą prezesa . Został przyjęty by informować kierownictwo o wszystkim co się dzieje i wielu osobą zaszkodził. Swoją drogą to nie chce być na jego miejscu. Tacy ludzie żle kończą. Uważaj na siwego donosiciela z magazy

@Bill

Serio sądzicie, że tylko po to go wzięli? To ile on tu zarabia? I jakieś inne rzeczy też wykonuje?

Siw

Biednie ale wesolo

M.A.

Już wkrótce poznacie powód, dla którego ja i mój mąż musieliśmy zwolnić się z pracy z firmy Lozamet... nadszedł czas żeby prawda ujrzała światło dzienne.... Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych

Beata
@M.A.

Powiedz w takim razie już, na co czekać?

@M.A.

MA powiedz bo w końcu ktoś ujawni prawdę za Ciebie.

@M.A.

Długo będziemy czekali, aż coś wymyślisz?

@M.A.

To ja może o mężu. Słyszałem że strasznego grochu narobił w magazynie i musiał spier... uciekać z firmy . Tylko nie wiem czy to prawda. Ktoś coś?

Beata
@Bill

skąd masz takie info - z jakiegoś wiarygodnego źródła czy jakieś ploty od znajomego znajomego?

@Beata

Beata ty coś wiesz...

@M.A.

Przestań robić z siebie wielce pokrzywdzoną, to akurat dlaczego ty i twój mąż się zwolniliście to akurat wszyscy wiedzą. Jak się komuś nie chce pracować to niech przestanie do tego dorabiać ideologię.

pracujący
@Bill

Jak się ktoś do czegoś nie nadaje to niech się nie pcha na siłę.

@Pracujący

I tylko dlatego się zwolnili? Przez lenistwo? To ten cały sekret tutaj?

To prawda.

@Bill

To prawda, tak było. Dodatkowo... Albo nie, poczekam z opisem.

Bo to prawda

Wiktoria

Czy w Lozamecie można liczyć na stałą pracę? Jak w firmie wygląda kwestia stabilności zatrudnienia? Można być spokojnym o swoje stanowisko pracy?

Enshu
@Wiktoria

Nie masz się czego obawiać. W takiego typu zakładach zawsze jest stabilna praca.

Spawacz

Witam,interesuje mnie czy spawacze mają stawkę godzinową czy akordową.Ile może zarobić spawacz w tej firmie?Jak wygląda sprawa benefitów i premii?Z góry bardzo dziękuję za wszystkie opinie

Wiktoria

Jakie godziny pracy przyjęte są w Lozamecie (operator lub monter)? Widziałam na stronie, że obowiązuje jedna zmiana. Czy zdarzają się nadgodziny? W jakich sytuacjach?

Firmę prowadzi prezes o dobrym sercu. Pracownik, który był organizatorem największej afery w zakładzie nadal jest brygadzistą wyśmiewającym się z firmy w której od lat pracuje i nadal "organizuje". Zakład od lat ze stabilnymi perspektywami zatrudnienia i spokojnej pracy.

Bill

Dla Pani kadrowej prezes jest o dobrym sercu Pracownicy są zupełnie innego zdania Wpisy kadrowej są rozczulające i są chyba częścią jej pracy

Joanna Wojciechowska
@Bill

Proszę mnie nie nękać pomówieniami o wpisywanie opinii na tym forum. Nie ja dokonałam wpisu i nie życzę sobie insynuacji na ten temat.

Bill

Dla Pani prezes jest o dobrym sercu Jest pewnie również idolem i całym światem

Kamil

Pracujecie tam na pół etatu?

Witam Ile można zarobić netto do ręki na miesiąc w normalnym czasie pracy 168godzin jako operator prasy krawędziowej ?

Jak szefostwo w Łódzkie Zakłady Metalowe Lozamet Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Zakład z koneksjami rodzinnymi ciocia, wujek, teść, żona lub kuzynka. Dla takich znajdzie się wszystko np. premie lub awanse. Ktoś wcześniej napisał o złodziejstwie i alkoholu ale widzę że ktoś już podziałał i wpis został zdjęty. Czyli jak za PRL-u cenzura górą. Pozdrawiam

Dorota

@Pracownik Zależy, jak był ten post napisany, jeśli z inicjałami, albo wulgarnie, to admin zrobił swoje. A Ty też nie piszesz konkretnie. Firma może być rodzinna, jest takich masa. Mnie interesuje, jak zarobki, czy jest socjal dla ślusarzy, spawaczy, monterów i tokarzy?

gość

Jak w większości firm w czasie rozmów zarobki trochę przesadzone. Na plus to że firma dba o wszystkie rozliczenia jak również to że wypłaty są zawsze na czas. Co do reszty to nie jest tak kolorowo ale jak kto woli i lubi. Brak premii (chyba że masz długi język bo dla takich premie są). Kiepska atmosfera między pracownikami która można zaobserwować jest specjalnie podsycana przez kadry zarządzające. Tak jak ktoś już wcześniej napisał spore braki kadrowe które są nadrabiane pracownikami emerytowanymi. Dziwny sentyment kadry rządzącej do pracowników nadużywających alkohol. Pewnie że nikt nikogo na siłę nie trzyma więc pozdrawiam tych pracujących jak również tych co pracy wciąż szukają.

Pracujący

Wiele tu takich marudzacych ludzi a trzymają się pracy jak by złapali Boga za nogi. Wszystko jest na papierku nadgodziny płatne dodatkowo, premie dodatki na święta. Praca spokojna i naprawdę można zarobić. Tylko nie można się zniechęcać marudzeniem pracowników którzy pracują tu całe życie i nie widzieli innej pracy.

Pracujący

Zakład pamiętający głęboki PRL zarządzający przez emeryta który myśli ze mamy jeszcze lata 90 ubiegłego wieku. Braki kadrowe uzupełniane przez emerytów którzy myślą że złapali Boga za nogi. Śmieszne stawki na stanowiskach produkcyjnych zmuszają powoli długoletnich pracowników do zwolnień, a nowi ludzie którzy przychodzą albo dziękują na samym początku lub po przepracowania miesiąca lub dwóch. Zarobki pracowników systemu godzinowe są śmieszne mieszczące się w najniższej krajowej lub trochę poza, oczywiście wszystko zależy od stanowiska. Co do zarobków akordowych bo takie też tu występują bo w końcu jak pisałem zakład pamięta czasy PRLu są trochę wyższe ale order temu co sam sobie znajdzie pracę i pokryje tym cały miesiąc. Pozdrawiam i zapraszam jak ktoś chce się przekonać.

Pracujacy
@Pracujący

Jeśli Ci nie pasuje to się zwolnij.

Emilio

Uważam, że praca dość przyjazna, można się dużo nauczyć. Bardzo dobre podejście do pracownika, nie ma ,,premii wyciąganych spod lady". Samemu należy sprawdzić, czy warto tam iść do pracy.

admin

Wiesz coś, czego nie wiedzą kandydaci do firmy Łódzkie Zakłady Metalowe Lozamet Spółka z o.o. ? Podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw merytoryczną opinię o Łódzkie Zakłady Metalowe Lozamet Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Łódzkie Zakłady Metalowe Lozamet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Łódzkie Zakłady Metalowe Lozamet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łódzkie Zakłady Metalowe Lozamet Sp. z o.o.?

Łódzkie Zakłady Metalowe Lozamet Sp. z o.o.
  • Warecka 5
    91-202 Łódź

Łódzkie Zakłady Metalowe Lozamet Sp. z o.o.