Galerie Alkoholi Sp. Z o.o.

Łódź

Opinie o Galerie Alkoholi Sp. Z o.o.

Pracuję w Galeriach od kilku lat. Płacą najniższa krajowa + obrót sklepu wyliczany w jakiś niejasny sposób. Premie około 50-100zl. Trochę śmieszne. Chociaż to zależy od sklepu w którym się jest zatrudnionym. Kierownictwo również kokosów nie zarabia a ma na głowie wszystko od obsługi,przez sprzątanie i tonę papierologi. Ciągle braki personelu. Brak niestety zachęty że strony firmy (opieka medyczna czy benefit,Multisport). Plus taki ,że umowa jest na cały etat, wypłacają zawsze w terminie.

Mobydick
@Pracownik 03.09.2017 23:11

Nie zgodzę się z tym że wynagrodzenie jest wypłacane w terminie, pracownicy gdy chciałem odebrać wynagrodzenie mówili że też nie mają wypłaconej całości. Ja w tej firmie przez 3 tyg nie zostałem zgłoszony jako pracownik. Na wypłatę za listopad (przed świętami) czekam do dziś, szefowa robi dobrą minę do złej gry, i bardzo dobrze wychodzi jej zdobywanie zaufania. Po tym gdy odszedłem powstała jakaś bajka że widać na kamerach że zmieniam położenie jednej z nich i kradnę towary, a mi szefowa powiedziała że nie ma czasu sprawdzać co jest na nagraniach, nie polecam z całego serca. Po za tym osoba ta chce mi potrącić część wynagrodzenia, a gdy jej powiedziałem że nic nie wziąłem i żeby sprawdziła na kamerach, powiedziała ze nie ma czasu.

Natalia

Komentarze, które zamieszczacie na tym forum, opisują Galerie Alkoholi Sp. Z o.o. jako usługodawcę. To miejsce poświęcone jest pozostawianiu merytorycznych opinii o firmach jako pracodawcach. Jeżeli ktoś z Was jest aktualnie pracownikiem tej firmy, to zachęcam do podzielenia się swoimi doświadczeniami na temat pracy w niej. @Pracownik rozumiem, że pracujesz w Galerie Alkoholi Sp. Z o.o. na cały etat. Czy praca odbywa się w trybie zmianowym?

Zadowolona klientka

Bardzo miłe i młode Panie pracują na ul. Rzgowskiej, może w dziedzinie win nie są bardzo dobre, ale nie wciskają najgorszego syfu wiedzą jakie wina smakują klientą jeżeli nie są pewne co do jakiegoś wina powiedzą szczerze że nie chcą nas okłamywać i że nie wiedzą jakie jest to wino w smaku. Bardzo jestem zadowolona z ich obsługi i wracam do nich z uśmiechem na twarzy lubią sobie pożartować mało co kiedy są w złych humorach do takich ludzi chce się wracać :)

Anonim czerwony

Tragedia, tragedia !!! Tak sie( usunięte przez administratora ) Takie ekspedientki jak pracują na Sieraka daja obraz Lodzi menelow!!!! Napisalem skarge, ale pewnie do kierownika nie dojdzie!! Wiecie gdzie mozna napisac do nich skarge bo przeciez tak nie moze byc!

Smerfetka

Dzisiaj miałam bardzo nieprzyjemna sytuacje w jednym sklepie tej sieci. Ekspednietka rozmawiała przez telefon, głosząc jakies wywody, ze jest tu tak źle traktowana itp... Słuchać tego nie chciałam jak najszybciej zrobilam zakupy, a przy wyborze wina masakra!!! Zero podstawowych pojeć na temat win, nic kometnie nie wiedziała jak jej zwrocilam uwagr, ze podstawy to powinna znac to mi odpowiedziala jaka płaca taka praca :-( Galeria ok chłopak, kiedya tam byłam, ale dzis wiem, ze juz nigdy tam nie wroce, wole jednak zaslic konto mniejszego sklepiku,ale w ktorym pracuja mile ekspedientki I potrafia doradzic badz polecic cos dobrego.

Klient

Niestety nie wszyscy ekspedjeci sa mili i umieja doradzic.W Łodzi przy Opolczyka 15 jest jedna taka pani (niska sztuczna bladyna bardzo nie mila a na temet produktu odpowiada zdawkowo. Tragedia. W takiej sieciowce powinno stosowac sie ukrytego klienta ktory wyda opinie. Moge zrozumiec niskie zarobki ale klient przychodzi wydac pienidze.

regał

@tupol masz rację, mają bardzo szeroki asortyment, choć ceny wysokie jak dla mnie.

gos

No facet jest ale była kobitka,gościu to c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jakich mało,byłam w sklepie patrzyłam na wina i poszłam do reala na zakupy i słyszałam jak krzyczy \\\\\\\"to w[usunięte przez moderatora] na reala tam taniej\\\\\\\"już nie wrócę do tego sklepu,taka obsługa mi sie nie podoba,ja jestem klientką i oni są dla mnie a nie ja dla nich!!!

Anna

Cu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a, fachowa obsługa. Personel posiada ogromną wiedzę, umie doradzić jeśli szukamy czegoś konkretnego i podpowiedzieć jeśli nie wiemy czego dokładnie potrzebujemy. Odwiedzam sklep na Paderewskiego co miesiąc i zawsze korzystam z ofert promocyjnych. Ekipa jest przesympatyczna. Zawsze miłe i uśmiechnięte panie i młode pracowite dziewczyny. Polecam wszystkim!

ev08

Ale tutaj się mówi o zarobkach i pracy w GA. a nie jak sprzedawcy traktują klientów. bo to jest rzecz jasna klient nasz pan.

D

W Galeriach nie ma taniego piwka oraz tanich nalewek, a mam wrażenie po Twoim wpisie, że tego asortymentu jesteś klientem. Zanim zaczniesz krytykować innych, zacznij od siebie - najlepiej od przyśpieszonego kursu z języka polskiego, z naciskiem na ortografię...

Michał

Kierownikiem jest mężczyzna, więc piszesz kolego jakąś "lipę". Tak czy inaczej miła, fachowa obsługa w większości sklepów Galerie Alkoholi w Łodzi

Uważam podobnie jak mój przedmówca,fajna ekipa pracuje w manufakturzea w Galerie alkoholi,kierowniczka potrafi chyba wszystko ,ma wiedze i w dodatku potrafi sprzedac nie jedno winonp.poszedłem kupic jedno wino na slub a wyszedłem z trzema ale nie żałuję poleciła wsoaniałe wina na pewni będę tam chodził.Polecam ten sklep

JA MAM NATOMIAST TROCHĘ INNE ZDANIE W MANUFAKTURZE SĄ NAPRAWDE BARDZO MILI SPRZEDAWCYNIC NIE MOGĘ POWIEDZIEC NA NICH ZŁEGO DORADZĄ I TO NAPRAWDE BARDZO DOBRZE JEŚLI CZEGOŚ NIE WIEDZA TO ZAGLĄDAJĄ OD RAZU DO KSIAZEK I TO MI SIE PODOBA,ROZUMIEM ZE NIE MOZNA WIEDZIEC WSZYSTKIEGO O WSZYSTKIM I TO JEST PRAWDZIWE A NIE WYWYŻSZANIE SIE ZE WIEDZA WSZYSTKO.pOLECAM GORĄCO

Witamoja opinia na temat tych sklepów robi sie coraz gorsza pracowników traktują jak psów tylko kasa sie dla nich sie liczy a pozatym personel jaki jest zatrudniany jest wogule nie przygotowany na temat asortymentu czegoś sie dowiedziec o jakimś produkcje to katastrofa nie jestem zadowolony z opsługi w tych placówkach nie polecam

Zostaw opinię o Galerie Alkoholi Sp. Z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Galerie Alkoholi Sp. Z o.o.