Opinie o BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego w Łódź

Samantha

Ile dostaje nowy pracownik na produkcji? Widziałem ogłoszenia i nie wiem czy aplikować?

Gringo

Inspekcja pracy powinna tę firmę odwiedzać raz na tydzień..Zakład i kierownictwo żenada...

PA
@Gringo

Po co ? Masz jakieś uwagi , zgłoś gdzie trzeba.

Xxx
@PA

Do kogo mamy zgłaszać uwagi odnośnie pracy w niedzielę, i zastraszania konsekwencjami w przypadku nieobecności? Przecież dyrektor o tym wie.

@Xxx

.....Zdzwoń do OWŚIAKA.....

@PA

.....TA ,,,,,weś udział w programie DLA CZEGO JA??????

Bolek
@PA

..TAAAAA......Napisz do PRZYJACIÓŁKI ........

Poszukujący

Jaka jest stawka wejściowa przez agencję na produkcji? Czy są teraz przyjęcia? Czy można przyjść tylko na wakacje?

PM
@Poszukujący

Stawka wejściowa na produkcji przez agencję to aktualnie 15 zł brutto, rekrutować można cały czas. Pozdrawiam

@Poszukujący

......Przyjęcia są prawie cały rok kalendarzowy......z tego względu iż jest bardzo DUŻA rotacja ludzi......a stawka przez agencje to jakieś 15-zeta coś koło tego +płatne 100%..soboty wszystkie......aby pracować w soboty to trzeba śmigac na co najmniej 3-4 stanoiskach w róznych wariantach modeli.......

Żeby firma dobrze funkcjonowała musi cały czas kontrolować koszty!!

oniona
@Andrzej

Nie ma kontroli kosztów w tej firmie, oszczędza się na tym co jest do pracy potrzebne. Nowy magazyn po 2ch miesiącach jest pełny, System nie działa prawidłowo, sprzętu brak, ludzi brak, planowania brak, organizacji brak. Oczekują niemożliwego...

@Andrzej

..........Racja .....ale te koszty są zróżnicowane nie prawdasz????.......np......dmuchać pracowników....to jest kontrola i to bardzo prosta bez wysiłku i ten łysy cap pogłaszcze po główce i da ci LIZAKA.....

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
jasne...

hahaha... uśmiałem się czytając właśnie ofertę pracy kierownika magazynu w BSH... A w szczególności zaawansowana znajomość języka angielskiego :) . Obecnie żaden z kierowników nie włada angielskim nawet na poziomie średnio zaawansowanym ! hahaha... normalnie śmiech...

doświadczony

Praca w logistyce w tej firmie pozostawia wiele do życzenia. Z zewnątrz firma z milionami , wewnątrz oszczędności na wszystkim , brak profesjonalnego podejścia do logistyki , brak profesjonalnej kadry wyższego szczebla. Zaczynając od kadry menedżerskiej : Osoby na tych stanowiskach to często osoby przyjęte po znajomości. Kierunki działania wyznaczane są przez Dyrektora, do którego raczej nie podejdziesz i nie porozmawiasz o problemach, czy o usprawnieniach. Trudne sprawy najlepiej zamiatać pod dywan i nie przedstawiać. Propozycje zmian systemowych , procesowych to walka z wiatrakami- korporacja i zmiany są wprowadzana globalnie z centrali w Niemczech. Porównując z innymi firmami to KM jest tu KZ, a KZ i kontroler jest na zmianie osobą , która skupiona jest na operacjach przyjęć wydań systemowych i kontroli fizycznej tych operacji. A gdzie czas na zarządzanie zmianą? Warunki i środowisko pracy: Brak szkoleń- np; sam uczysz się sytemu, ktoś tylko Cię wprowadzi i dalej radzisz sobie sam. Brak możliwości awansu.Brak przestrzeni w biurze oczywiście służba BHP do tego nie ma zastrzeżeń :). Do Twoich zadań należeć będą tematy spychane przez innych często nie z twojego zakresu, atmosfera i presja nie pomaga czuć się komfortowo. Pracy jest naprawdę dużo a brakuje osób, sprzętu, miejsca w magazynie. Nie masz wsparcia przełożonych, u których widać presje z góry. Brak planowania i panujący chaos jest odczuwalny szczególnie na koniec miesiąca. Praca więcej niż 8 godzin i weekendy staje się normą. Dużo nic nie wnoszących spotkań, kierowników od kierowników a chcesz załatwić sprawę to nie wiadomo kto za co odpowiada. Zamiast upraszczać procesy to mam wrażenie, że bardziej je rozdrabniają. Pensja raczej przeciętna , dorobić można nadgodzinami i pracą w niedziele. Duży nacisk stawiany na bezpieczeństwo, plusem jest system socjalny. Ja się czuje zmęczony tą firmą...

struś
@doświadczony

.....a czemu ty sie tak dziwisz..????.......jak dzał HR,,,,mianuje Koordynatorów po CKU////???.......czyli im glupszy tym lepszy......otaczają nasz pracowników śnieżne bałwany....

@struś

za chwilę to osoba zarządzająca będzie narodowości ukraińskiej lub młoda osoba bez doświadczenia bo tylko oni będę aplikować do tej firmy.

Bartek

JAŚ FASOLA

.....Ta firma schodzi na psy......to równia pochyła......Czasami wspominam czasy DYREKTORA Niemca AMANA......ci w burze to srali w gacie na jego widok Ludzi na produkcji szanował, bo wiedziała że ciężko pracują nie czepiał się o byle pierdołe.....Trzymał twardą ręką tych nierobów w biurach....Ale już go nie ma..... i wszystko Szlak jasny trafił....Monty Python to mało powiedzane.....a najgorsze w tym wszystkim jest to że polaka posadzili na stołu Dyrektora.....W latach 80-tych był utarty taki slogan ...nie pracuj w firmie gdzie żadzi Polak ...bo cię WYDYMA!!!.........i tak jest do tej pory choć mamy rok 2018-sty......to jest to aktualne wciąż....Bosch nie ma nic z tych idei z przed laty .......Dyrekcja ma w DUPIE..ludzi oraz pracowników nawet ich brak........Po prostu nasi mędrcy w BSH...przekształcili to tą firmę ...w KOŁCHOZ......i dla tego do tej firmy potrzebują osób ......bez wartości ,bez moralnośc , ..,cwaniaków, lawirantów kapusiów dupowłazów(nieudacznicy życiowi),,,,...im głupszy tym lepszy.....aby muc urabiać młodą gline.......Wiec rysuje się zarys firmy która działa w wieku 21-szym ale zasady i idee ma z lat 20-stych zaczerpnietych z wypocin LENINA....gdyż tam istnieją zapisy jak postępować z wrogami ludu.........Wiec doczekaliśmy się czasów przeżywania dzieł LENINA...osobiscie....pracując lub też podejmując pracę w firmie BOSCH BSH.......ŁODZ......POZDRAWIAM.....miłych przemyśleń....

ktoś z
@JAŚ FASOLA

Masz trochę racji, szefowie- dyrekcja i szefowie działów - powinni być wymienieni, 20 lat w jednej firmie na danym stanowisku to chyba za długo. Oni też już są wypaleni dlatego też decyzje o zatrudnianiu ludzi jest taka a nie inna...zamiast dokonywać zmian to pojawiają się w momencie kiedy coś już się stało . A jak jest stabilnie to największy problem, to niezamknięta kratownica wejściowa, lub przekładka na podłodze, jakby ona miała pomóc w naprawie tej firmy... Kołchoz sie zrobi kiedy CLS będzie podpięty pod kolej i podłączona nowa fabryka..Potrzebne jest nowe spojrzenie na procesy, firmę a nie tylko mówienie o czymś czego nie ma i nikt nie chce się za to zabrać. Logistyka w tej firmie to lata 80 te... Produkcja trzepie wynik , dziwie się, że tyle bubli wypuszczają do magazynu z blokadą, a później cofają na naprawy. Chory układ, chore zasady, praca psychicznie męczy.

Suszarki

Sluchajcie mam 8godzin do odrobienia. Każą mi zostac. Muszę ? Dodam ze pracuję tylko do końca sierpnia i odchodze .nie mam urlopu ani sobot juz

@Suszarki

Słuchaj pracownikiem jesteś do końca okresu wypowiedzenia. Jeżeli możesz to dogadaj się i zostań dziennie godzinę dłużej aż oddasz te godziny. I tak odchodzisz ale warto zachować się rozsądnie i poważnie. Koniec sierpnia nie jest daleko :)

@doświadczony

No ale czy musze? Mam 40 km do roboty .jeżdżę autobusem pracowniczym. Nie kalkuluje mi się to

@Suszarki

jesteś pracownikiem z wynajmu czy etatowym? Pamiętaj, że pracownik etatowy jest zobowiązany umową określającą okres wypowiedzenia. No chyba, że pracodawca powie, że jesteś na wypowiedzeniu i nie musisz już świadczyć pracy dla niego ale zapłaci za te kilka dni . Jak nie będziesz przychodzić może to potraktować jako porzucenie pracy przez Ciebie. Jak jesteś pracownikiem z wynajmu czyli agencji to nic nie musisz...

@doświadczony

Umowę mam do końca sierpnia i nic nie muszę wypowiadać. Po prostu nie podpiszę kolejnej. Przez zakład zatrudniony

@Suszarki

Zgodnie z art. 36 § 1 Kodeksu pracy, okres wypowiedzenia umowy o pracę zawartej na czas określony i nieokreślony jest uzależniony od okresu zatrudnienia u danego pracodawcy i wynosi: 2 tygodnie w przypadku zatrudnienia u danego pracodawcy krócej niż 6 miesięcy, 1 miesiąc w przypadku zatrudnienia u danego pracodawcy co najmniej 6 miesięcy, 3 miesiące w przypadku zatrudnienia u danego pracodawcy co najmniej 3 lata. Poinformuj pracodawcę, że nie masz zamiaru przedłużać umowy.

bobek

dlaczego w tym roku nie wszyscy pracownicy na pralkach dostali zmianę grupy zaszeregowania ? czy juz tak oszukuja i szukaja oszczednosci ? podwyżka inlfacyjna w wysokosci 54 zł brutto ! to ma być podwyżka ?

ktoś
@bobek

Podwyżki małe to jedno ale widać rotację pracowników i firma zaczyna wprowadzać uniwersalność pracownika . Czyli musisz umieć zrobić wszystko za te same pieniądze... nie jest to fajne...

Zmianowy

Kierowniczni w bsh maja mozg podobny do bebna suszarki duzo pustej przestrzeni i dziury ktore ograniczaja im racjonalne myslenie

Pracownik Arbaiteslager B/S/H

W piątek na skutek znacznego zadymienia hali fabrycznej w połowie zmiany ewakuowano załogę przy ul papierniczej. Dzisiaj kierownik podsunął pracownikom do podpisu zobowiązanie do opracowania czterech godzin za tą ewakuacje pod rygorem nie wypłacenia rocznej premii. Ku....wa !!!! To już skur....syństwo.

Spocony johny

Cwaniary Z Pksow z takimi nie zaczynaj to urodzone handlary swoim krzykiem potrafia zwolac pol rynku jak musza opierdzielic ziemniaki zeby bylo na chleb

Xxx

Genialny pomysł w fabryce suszarek, praca w niedziele po południu. Dzieciaki mają wakacje, prognozy zapowiadają jeszcze większe upały, a ty człowieku tyraj bez przerwy. Żeby to były jeszcze dodatkowe pieniądze. Wskaźniki jakościowe tak się posypały że premii nie ma i nie zapowiada się żeby w ogóle kiedyś jeszcze była. Modernizacja zakładu miała przynosić zyski, a przynosi straty. Buduje się nowy biurowiec więc to też trzeba utrzymać. Czyim kosztem?

Samantha

Na jakie wynagrodzenie może liczyć nowy pracownik. Są jakieś dodatki i czy jest praca w weekendy i za kasę czy do odbioru. Dzięki i pozdrawiam.

Weronika

@uczciwy sugerujesz, że coś jest nie tak w firmie BSH, mógłbyś sprecyzować swoją wypowiedź? Chodzi o warunki płacowe, atmosferę wewnątrz firmy czy też relacje z szefostwem? Może jednak znajdą się jakieś pozytywy związane z pracą w tym miejscu? Każda taka szczera opinia byłych lub obecnych pracowników bardzo pomaga kandydatom w podjęciu decyzji na temat zatrudnienia się w tej firmie, warto więc dzielić się swoimi odczuciami.

Kamil

Mam zasadę żeby dobrze pracować a czas pokaże jak się będzie pracowało i zawsze wychodziło, że dobrze!

uczciwy
@Kamil

Więc pracuj, zobaczymy jak szybko stwierdzisz, że coś jest nie tak w BSH :)

Spagetii

Czesc jestes mlodym i dynamicznym czlowiekiem chcesz sie rozwijac przed kazdym marnym kierowniczyna ktory bedzie sie na Tobie.wyrzywal bo ma chujslabe zycie nikt go nie lubi i nikt zaspecjalnie czeka wroci do domu bo po co komu taki burak Jesli.Tak ta praca jest wlasnie dla Ciebie nad staw pupe i sluchaj bedziesz milal przesrane pracujac z wiesniaki

Amazon
@Spagetii

Najgorsze są wieśniaki w Amazon Sady ! Wiem coś o tym !

Ona

PYTANIE DO PAN BRYGADZISTEK I DUZEJ ILOSCI KOBIET Z TEJ FIRMY czy warto bylo wypinac sie za pare groszy czy warto bylo sac by dostac kontrakt jak Ty

Arwena

Witam myślę o rozpoczęciu pracy na lodowej 103 na produkcji przez firmę. Jeśli ktoś mógłby napisać mi jakie są warunki finansowe, jak wygląda socjal?

Dzień dobry, czy może ktoś wie ile dostanę będąc zatrudnionym od razu przez boscha na produkcji w Lodzi na Wedmanowej (suszarki)? I ile dają rocznej premii?

XYZ

Jeśli będziesz zatrudniony przez Agencję, na początku 15 PLN brutto + comiesięczna premia jakościowa, uzależniona od ilości przepracowanych godzin.

Amazon
@XYZ

To w Amazon za 16 zł brutto + obiady za 1 zł + lepsze warunki pracy nikt nie chce robić a ludzie nasuwają w takim zakładzie !

Zostaw merytoryczną opinię o BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego - Łódź

• Jak się pracuje w BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego?

Zobacz opinie na temat firmy BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 289.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 239, z czego 41 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 107 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego?

Kandydaci do pracy w BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego