Opinie o Gruby Benek Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Gruby Benek Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Gruby Benek Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gruby Benek Sp. z o.o. w Łódź

Danuta Nowy wpis

Cześć Wam! W Internecie znalazłam archiwalną ofertę od Grubego Benka- jakiś czas temu szukali tam specjalisty ds. marketingu. I w związku z tym chciałam Was tak delikatnie podpytać, czy może orientujecie się, czy ogłoszenie jest nadal aktualne? Ostatecznie znaleźli kogoś na to stanowisko czy nadal trwa na nie nabór? Z góry dziękuję za pomoc!

Co słychać w firmie Gruby Benek Sp. z o.o. w mieście Łódź? Oczekujemy na nowe sprawozdania. Może znajdzie się osoba, w firmie Gruby Benek Sp. z o.o., który ma jakieś sprawozdania?

Zostaw merytoryczną opinię o Gruby Benek Sp. z o.o. - Łódź

Firma Gruby Benek Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Kierowca Gruby Benek Lubawa - Wrzesień 2021

Czy pracujesz w firmie Gruby Benek Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Gruby Benek Sp. z o.o.