Opinie o BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego w Łódź

Pracownik Arbaiteslager B/S/H

W Łodzi kombinują z urlopami. Chcą by jakiekolwiek urlopy były wystawiana minimum 7 dni przed. Każdy wypisany później to według nich urlop na żądanie. Czyli nie może ci nic nagle wyskoczyć, choroba bliskich lub tym podobne. Musisz mieć zaplanowane min na tydzień przed. Ciekawe czy to jest zgodne z Kodeksem pracy?.

Adm BSH
@Pracownik Arbaiteslager B/S/H

Jest zgodne z kodeksem pracy i było weryfikowane kilkakrotnie przez prawników. W sytuacji wystąpienia sytuacji nagłej, jest do dyspozycji urlop na żądanie. Planowanie urlopów zgodnie z kalendarzem pracy fabryk dotyczy urlopów a nie sytuacji wyjątkowych.

Hans Muller

Droga Weroniko coś mi się wydaje że Ty jesteś już pracownikiem tego obozu pracy( stawiam na media relations lub HR) Jeśli się nie mylę to sprawdź sobie proszę roczne dochody pracowników bezpośrednio produkcyjnych z ubiegłych lat. Zobaczysz zadziwiające zjawisko. Roczny dochód jest z roku na rok coraz niższy. tak, tak niższy, mimo podwyżek cen, inflacji i jałmużny którą firma nazywa podwyżkami co roku zarabiamy coraz mniej. Kiedy zatrudniałem się na linii montażowej w 2001 roku, miesięcznie wraz z premiami otrzymywałem ok 2300 zł. Teraz zarabiam podobnie 2300- 2500. 17 lat ciężkiej pracy i co?? Ano droga Weroniko gów... (o przepraszam moderatora) kupa. Całe szczęście że niebawem w Łodzi rusza Miele, Wielu z nas długoletnich pracowników już złożyło swoje CV. Powoli idziecie na dno, tylko jeszcze o tym nie wiecie.

swojo
@Hans Muller

Witam. Morzesz napisać jakieś namiary gdzie składać CV do MIELE .

Weronika

@Xyz co masz na myśli? Co w tej firmie nazywasz cyrkiem? Mógłbyś rozwinąć swoją odpowiedź? @Pracownik Arbaiteslager B/S/H a to może dlatego, że firma chce wiedzieć i załatwić zastępstwo za pracownika i potrzebuje czas na zaplanowanie wszystkiego. Właśnie urlop na żądanie jest po to, by móc go wykorzystać w nagłych sytuacjach.

Pracownik Arbaiteslager B/S/H
@Weronika

Właśnie, słowo klucz to "nagła sytuacja" , nie nagła sytuacja zaplanowana min 7 dni przed.

buba

witam 2400 to dostaniesz brutto chyba ze do biura wciagnie cie znajomy.. i jak widze niektore wpisy to widac ze ktos podstawiony to pisze ze jest super, wcale nie jest tak kolorowo jak sie wydaje. Ale zatrudniajcie sie zobaczycie sami

B/S/HŁÓDŹPAPIERNICZA1ZMYWARKI
@buba

Co wy tu wypisuje ie za brednie to aż się czytać nie chce ją już w bsh na firmę robię 4 lata i w ciągu tych 4 lat niedzielę robiłem ok 5 soboty z 2 w miesiącu i jak ci koordynator każe zostać na nadgodzinach to się nie godzisz i (usunięte przez administratora) ci może zrobić ja nigdy nie byłem i nie będę chodził chodź nie raz mnie prosił a co do zarobków na firmę jest tak ok 2500zl z premia i i nie jest tak wcale źle

ela
@B/S/HŁÓDŹPAPIERNICZA1ZMYWARKI

we wrocławiu jesli nie zostaniesz na nadgodzinach to pozniej ci powiedza ze sie nie angazujesz

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
biomechanical

Trzymać się z daleka od tego..teraz jakieś kombinacje z premiami robią wady a b c po to żeby nie dać nic od tego roku! Kasa marna 1962zł na rękę podstawy + 100zł karta lunch pass i zapieprz że pot z tyłka leci..ledwo otworzyli to już sporo młodych pouciekało..zatrudniają już jak leci biorą też 50+ bo takie babki to robić jeszcze będą..na wiosnę połowa ucieknie w cholere(towarzystwo również tragiczne typu lizusy konfi itp) nie polecam

@biomechanical

Co produkuja na piekarnikach, ktos pracuje na walcowni?

heszek
@biomechanical

Wielu czeka na premie roczną w marcu i uciekną.

kalina

Witam Bardzo proszę o.opinię o firmie Bsh na ul Żmigrodzkiej we Wrocławiu na kuchennych.Mam tam propozycję pracy i zastanawiam się czy warto.Jaką atmosfera panuje?jakie są godziny pracy itd.Z góry dziękuję za pomoc????

@kalina

lepiej nie idż będziesz pracował po 10,12 godzin i nieraz sobotę

Wrocławianin
@kalina

Na produkcji dostaniesz 2700 brutto + 200 zł brutto za nie chorowanie za soboty nie chcą płacić oddają dzień wolny nikomu nie poleca pracy w tej firmie podwyżek brak może co roku dostaniesz 50 zł brutto może nie kicha

cichy
@Wrocławianin

Te 200zł brutto frekwencyjne to zabrali od tego roku! Wszędzie dają podwyżki a tu zabierają. Na wiosne ucieknie im ekipa zostaną tylko starsi co do emerytury dociągają

Zawiedziony Johny

Wcześniej pracowałem w Gillette i muszę powiedzieć że było dużo lepiej. w BSH praca jest cięższa a kasa wcale nie lepsza. Na dodatek dużo chamstwa i brak szacunku do pracownika.

@Zawiedziony Johny

Kiedyś faktycznie było lepiej w Gillette,ale teraz to raczej kicha.Może Kaśka jeszcze troszkę większą ,ale psychicznie można się wykończyć.

Skull

Pracuję w BSH Wrocław od pół roku i nie polecam..mam ciężkie stanowisko w dodatku Ciągle dostarczane wadliwe komponenty do montażu które każą przebierać i oglądać..paranoja! Ludzie ja mam dostać dobry komponent.To jest montaż czy serwis..jestem monterem a nie kontrolerem jakości..! cały czas lecą wady połowa produkcji brak premii jakościowych(nie będzie ich wogóle) ale chyba o to chodzi..ludzie fałszywi ciągłe dopierdalanie się kasa cieniutka..tam nic nie będzie

Xyz
@Skull

Witamy w BSH :) Pracuję od wielu lat w oddziale łódzkim i zapewniam że nie jesteście nawet na początku dokręcania śruby.Narazie wasz zakład jest na rozruchu,ale niech tylko specjaliści od optymalizacji rozwiną skrzydła... Ja tu pracuję chyba tylko dlatego że takiego cyrku ze świecą szukać.

Sasek
@Skull

Jakie jest wynagrodzenie?

Weronika

@Pracownik arbeitslager B/S/H czyli nikt nie pyta pracowników podczas przeprowadzenia badań do takiej nagrody? To ktoś wie w jaki sposób są one przyznawane? Pewnie chodzi o osiągnięcia firmy? Chociaż jeżeli chodzi o tytuł Top employer to warunki zatrudnienia i pracy były ważne.

Były monter

W Bosch istnieje system premii jakościowej czyli wysokość premii uzależniona jest od ilości błędów montażowych wykrytych przez Audyt. Więc jeśli pracownik popełni błąd to otrzymuje karę w postaci pomniejszonej premii. I było by ok gdyby nie fakt iż kierownictwo żąda od koordynatorów by pisali na osobę która popełniła błąd tzw. Notatkę służbową w której dodatkowo wnoskują o pozbawienie 50 lub 100% premi.

Były pracownik fabryki zmyware

Potwierdzam. W bsh mobbing jest na porządku dziennym. Ostatnio doszło do śmierci samobójczej pracownika fabryki zmywarek. Plotka głosi że oprócz problemów prywatnych doszły te związane z atmosferą w pracy.

Pracownik arbeitslager B/S/H

Przyznawane nagrody Top employer dla B/S/H, (usunięte przez administratora) za co ja się pytam. może szanowna kapituła zapytała by pracowników o zdanie. Wtedy na pewno by nie dostali, o nie.

Greq100

Dziadostwo. Dotknęli dna i zaczęli wiercić dalej. Właśnie czytałem że w WV w Poznaniu pracownicy dostali 1000 zł podwyżki oraz 6500 pln za 25 lecie fabryki w Polsce. A w B/S/H na 15 lecie fabryki dali jakieś zasrane powerbanki za 3.20 pln w hurcie. Ostatnia podwyżka to dwa procent czyli jakieś 70 zł (brutto oczywiście) od firmy plus 30 zł brutto od kirownika. Ja pier..dole poświęciłem im 15 lat. Tyram w soboty za darmo ( do odbioru w tygodniu) zamiast spędzić weekend z rodziną to siedzę np. we wtorek sam w domu. Coraz większe wymagania a zarobki coraz gorsze. Wszędzie mobbing, cały czas cisną jak cytrynę . Ludzie omijajcie ich szerokim łukiem.

Irek
@Greq100

wszystko sie zgadza. bardzo dobrze to opisales, wymagania, normy co raz to większe, a pensje co raz mniejsze, szukają oszczędności, ale tylko na dole, produktywność, produktywność i produktywność ! rzygać już się tym chce, kiedy kierownik nam podziękował za te gonitwy przez wieczne awarie ? nie powinniśmy w ogóle tego odrabiać, robić zgodnie z ASP, a nie przerzucanie, przepychanie palet byleby szybciej jechało, banda wariatów ! ale jakość przede wszystkim ! cyfra ma zejść i tyle, z miesiąca na miesiąc co raz gorzej... ale jeszcze troche Miele się otworzy to i Ukraincy od was odejdą

Weronika

@Były pracownik. nie rozumiem twoich pretensji z tymi papierosami. Chyba to sprawiedliwe, że przerwa jest przeznaczona na takie rzeczy. Czemu palacze mają wychodzić w trakcie pracy? To byłoby niesprawiedliwe względem osób niepalących. Co znaczy nie dać się przyłapać na jeździe wózkiem? To Wy dla zabawy nimi jeździcie? To chyba normalne, że takich rzeczy w pracy nie powinno się robić. Czy jest to praca w BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego czy w innym miejscu.

Nowa

Witam. Interesuje mnie produkcja we BSH we Wroclawiu przy ul Żmigrodzkiej. Jakie zarobki socjal itp itd

Przyszły pracownik

Witam mam takie pytanie bo niedługo zacznę pracę w bsh i jakie są zarobki na wózkach na normalną umowę przez bsh za przepracowanych cały miesiąc z góry dzięki za odpowiedź

Były pracownik.

Praca w BSH przy ulicy Wedmanowej na wózkach to nie jest już to co było... Kasa ok, przez agencje na początek 16.5 brutto, po 3 miechach 18.50 brutto/h + 100-200zl premii. 2500 na rękę na lajcie. Ale kasa to niestety nie wszystko. Praca polega na tym żeby nie dać się przylapac na jeździe wózkiem nie przestrzegajac durnych ustaleń kierownictwa, a nie na spokojnym robieniu roboty. Alergia kierownika na palenie papierosów poza przerwą, chocbys miał spać na środku magazynu z nudów to na papierosa wyjść nie możesz. Tak czy owak, możesz starać się nawet 2 lata. Masz słabszy dzień, podpadniesz i lecisz z roboty. W całym transporcie tylko jeden wporzo koordynator. Pozdro Jarek.

dh

Nie polecam pracy BSH w Łodzi. Brak szacunku dla pracownika zapierniczasz jak głupi i nie dadzą człowiekowi nauczyć się wprawić. Po 2 dniach pracy każe koordynator pracować samemu bez pomocy wiadomo każdy potrzebuje czas do wprawy. Jednym słowem jak nie musisz to tam nie idź

Świadek

Na montażu nie jest tak źle jak ktoś sie wprawi to są każde stanowiska lajtowe bywa tak że czasami trzeba przycisnąć żeby pare sztuk przeżucić ale to jest taka zabawa , gorzej mają osoby nowe które musza opanować te urzadzenia i kolejność wykonywanych czyności zgodnie z asp a niektórzy starsi pracownicy na nich warczą ktorzy sa pupilkami . Najgorsze jest to ze niektorzy pracują po pare lat przez agencje a Ci ktorzy maja względy u koordynatorów to tak ich poprowadzą ze umowe przez firme szybko dostaną . Mechanicy jak coś się dzieje to maja ogień a tak to kawke piją , wózkowi najgorszy POZ i Drobnica widać ze sie z chłopaków pot leje . Koordynatorzy ludzie i ludziska niektórym trzeba coś nie miłego powiedzieć ale wiekszość jest spoko .

Bartolini
@Świadek

Witam. A, jesli to mozliwe, mozesz napisac cos wiecej na temat operatorow wozkow. Dziekuje za odpowiedz.

Koleś

Jestem zainteresowany pracą na produkcji przy montażu. Jaką stawkę na rękę dostanę na początku? Są jakieś dodatki poza finansowe lub coś co by mnie zachęciło do pracy w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego - Łódź

• Jak się pracuje w BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego?

Zobacz opinie na temat firmy BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 289.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 239, z czego 41 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 107 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego?

Kandydaci do pracy w BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego