BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego

Łódź

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 118 ocen.

BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego
2 118 6 1

Opinie o BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego

!!!

Już pracujemy za miskę ryżu...a niedługo to będzie tylko ch...jem po krzyżu !!

Trok

Proszę o podanie konkretnych płac netto w tej firmie.Na jakim stanowisku ile można zarobić? Magazyn , produkcja itp. Proszę o szczere podanie zarobków . Pozdrawiam

Piotr
@Trok 10.10.2018 18:01

Z ofert pracy wynika ,że jakieś 2550 netto z premią + 190 lunch pass :)

Doris
@Piotr 10.10.2018 19:29

za taka niska stawke taki zapierdziel to śmiech na sali..masakra!!

I3ruce94
@Trok 10.10.2018 18:01

A wiecie ile na magazynie płacą na rękę bo słyszałem że ponad 3000 bez nadgodzin ? I jak to jest z tymi weekendami w każdy rzeczywiście trzeba przychodzic ?

mmmm
@I3ruce94 15.10.2018 12:28

Ok. 3200 brutto, nadgodziny bywają, weekend sobota 2 zmiany , niedziele też, płatne odpowiednio.

Marta

Czy może orientujecie się o jakiś podwyżkach stawek na produkcji po nowym roku?

anonymous
@Marta 08.10.2018 18:50

Zap za miskę ryżu a zwiazki zawodowe w Niemczech wywalczyły 35godzinny tydzień pracy

black
@anonymous 08.10.2018 20:50

Nie musisz patrzeć na Niemcy. Wrocław i Tam w BSH zarabiasz więcej i pracujesz mniej... Jesteśmy tutaj w Łodzi Czarnuchami Europy!

kl
@Marta 08.10.2018 18:50

50zl netto p dyrektor powiedziala ze w łodzi tak sie zarabia i oni sie dostosuja

GARGAMEL......ŁÓDZ.....
@Marta 08.10.2018 18:50

....Tak orientujemy się....myślę że nie przekroczy 20-zeta brutto.....po ostatniej podwyżce jaka jakie kilka miesięcy temu.. i była w wysokości...50 zeta brutto....

martyn

Czyżby BSH chciało ograniczyć wpisy na forach ???

śmieszek

W tej firmie najpierw się robi a później się myśli co zostało zrobione. Druga opcja to polecenie, zrobić coś ale nikt nie wie jak , a ten co coś wiedział już tu nie pracuje :). Zamykają markety na niedziele a BSH ostro pracuje w niedziele i soboty, taka przewrotność :) Do tego produkcja , temat rzeka . Produkować na ilość , na bufor , niekompletnie lub z niewłaściwych komponentów blokada i cofanie na poprawki, suuuper!

Weronika

@Greq100 wspomniałeś, że w pracy w firmie BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego jest mobbing. Chciałabym spytać jak go rozumiesz, bo często jest mylone to słowo, a jednak jest to przestępstwo i pisząc coś takiego oskarżamy. Na forum muszą być tylko pewne, potwierdzone informacje. Zatem czy mobbing dla Ciebie skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników.?

Były pracownik
@Weronika 28.12.2017 14:25

Potwierdzam niestety wypowiedź Greq100, pracowałem w firmie BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego w Łodzi i mobbing jest stosowany jak najbardziej i nikt nic z tym nie robi. Kierownicy, kordynatorzy wybierają ludzi pod siebie i jak się nie podporządkujesz to będziesz najgorszy, będą wycierać tobą podłogę. Ja to nazywam kolesiostwem, mówię tu o kierownikach i kordynatorach. Wspólne kawki, herbatki i obrabianie duuupy (a ten to taki, a tam ten to zrobił to i tam to.....). Oczywiście można iść ze skargą do działu personalnego ale wtedy od razu można się zwalniać bo nikt ci wtedy nie da żyć. To samo tyczy się pracy w weekendy, niby nie trzeba przychodzić, ale jak nie przyjdziesz to będą zbędne komentarze typu że się nie angażujesz itp. Człowiek bardziej wysiada psychicznie niż fizycznie. Mało porządnych ludzi tam pracuje, 90% podpierdalaczy, którzy czekaj na jakoś sensacje zakładową. Mógłbym przytoczyć wiele przykładów ale zbyt dużo by pisać. Myślę że książkę bym napisał..... Ogółem praca dla ludzi bez rodzin, jeżeli lubisz frajerstwo, a w szczególności lizenie duuupy przełożonemu aż mu się tyłek będzie świecił to ta praca jest dla ciebie. Na pewno się tam spełnisz. Ja jestem szczęśliwy, że już tam nie pracuje i nie wrócił bym tam nawet gdyby mi dali 10 tyś. złotych netto......

Greq100
@Weronika 28.12.2017 14:25

Droga Weroniko, sama odpowiedziałaś sobie na pytanie o mobbing. skutki są takie jak opisałaś, niestety dochodzi do zmuszania pracownika do określonych zachowań pod groźbą obniżenia oceny pracownika za tzw.zaangażowanie, lub nawet nie podpisaniem umowy( pracownicy tymczasowi) czy nie przedłużeniem pracownikom etatowym. Kiedyś jeden z kierowników na wieść o tym iż pracownicy nie zostaną 40 min po pracy ( trzeba odebrać dzieci ze szkół czy przedszkoli itp.) by wziąć udział w jakimś spotkaniu informacyjnym, stwierdził że jak będzie chciał to będziemy zostawać wtedy kiedy on to określi a jak się komuś nie podoba to, cytuje: (usunięte przez administratora) go z roboty. koniec cytatu. Wiec czy w B/S/H jest mobbing? Jest i to jeszcze jaki. pracownicy wypełniają jakieś durne ankiety zadowolenia w których niestety nie padają konkretne pytania np czy jesteś zadowolony z wynagrodzenia, z godzin pracy, czy jesteś lub byłeś poddany mobbingowi. W wynikach ankiet zawsze jest super natomiast w rzeczywistości jest tragicznie.

Mariusz
@Były pracownik 31.12.2017 01:51

Jak bym widział swój były zakład 3M wrocław kowalska :/

Lodon
@Weronika 28.12.2017 14:25

Podobno jakis facet sie powiesil bo byl taki ciskany przez przelozonych

:)
@Lodon 31.08.2018 15:51

Generalnie to cyrk na kołach. Nie zostaniesz w nadgodzinach to dostaniesz papier do podpisania zgodnie z przepisami prawa pracy- podobno, nie przyjdziesz w sobotę to będziesz delikatnie mówiąc zmuszony do tego.Oczywiście odpowiedni stosunek będzie miał do Ciebie kierownik ...to chyba jest mobbing?

JAŚ FASOLA
@Weronika 28.12.2017 14:25

......Wymieniłaś właśnie jedne z cech MOBINGU..!!!!!.........Gdyż MOBING....to pojecie dosyć ogólne, i nie zdefiniowane....bo ukazał się jakiś dokument który określa ramy Mobingu...????.....NO NIE,,,!!!....ale pozdrawiam ....

anonymous
@Lodon 31.08.2018 15:51

..fakt ale w ŁODZI.........ale jakieś 6-miesięcy wstecz....miał miejsce...../////

GARGAMEL......ŁÓDZ.....
@Były pracownik 31.12.2017 01:51

.....koordynatorzy,,,,jak mają reagować na MOBING...????? chyba żarty..........jak oni go stosują....a po drugie....90%....tych koordynatorów....ogarnia pismo obraskowe gdyż ma 7-klas szkoły podstawowej ale to FAKY ATENTYCZNY..........czyli nie wiedzą co to mobing???? to słowo obce.. ..gdyż takich poganiaczy z tiktakiem w muzgu po 7-klasach podstawówki...i żebyś umiał się tylko podpisać....to możesz być koordynatoewm....(jeżeli to potrafisz to praca jest dla ciebie i kariera..) cały BOSCH w Polsce poszukuje osób o takich cechach......to tyle......PS.....Pozdrawiam osoby o tych cechach charakteru.......i aplikujacych.....

Borsuk z LM2
@GARGAMEL......ŁÓDZ..... 01.09.2018 18:51

@GARGAMEL......ŁÓDZ..... koordynatorzy ogarniają pismo obrazkowe, natomiast twoje wypociny trzeba czytać dwa razy, żeby się domyśleć o co ci chodziło. Po pierwsze: mam pytanie: co to są cyt. "FAKY ATENTYCZNY"? Jeżeli chodziło czi o fakty to one zawsze są autentyczne. Po drugie: skończyłem technikum i obecnie kończę studia, więc mam więcej niż 7 klas podstawówki. Po trzecie: wiesz co to wielokropek i w jakim celu się go stosuje? Czasami trzeba spojrzeć krytycznie również na siebie, a nie tylko widzieć problemy u innych. Nie warto też robić z siebie kogoś kim się nie jest. W tym przypadku udawanie inteligenta się nie udało.

Xyz
@Borsuk z LM2 07.09.2018 10:48

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ta stara prawda bardzo pasuje do sytuacji w zakładzie. Niestety, koordynatorzy szybko zapominają jak to było kiedy pracowali na linii, a i poglądy szybciutko się im zmieniają. Kultura osobista nie jest zależna od wykształcenia, a to że wykonujemy proste prace nie oznacza że jesteśmy prostakami. Jeśli traktuje się nas jak idiotów, po prostu się dostosowujemy, w trosce o własne zdrowie psychiczne.

Ano
@Borsuk z LM2 07.09.2018 10:48

Dobrze że z Ciebie taki inteligentny człowiek. Skończone technikum i obecnie w trakcie studiów. Jestem pod wrażeniem. Cześć koordynatorów jest w porządku. Niestety są też tacy, którzy myślą że są niewiadomo jak ważni. Oczywiście sodówka za sprawą pełnienia ważnej funkcji, też uderza do głowy. Wiem że kierownik ciśnie, ale trzeba mieć swoje zdanie. Niestety większość jest mocna tylko przy kolegach. Żadnej dyskusji tylko przytakiwanie. Dotyczy się to też większości pracowników na liniach. Norma nie schodzi, koordynator jest zły, kierownik jeszcze bardziej, a dyrektor włosy z głowy wyrywa. Na szczęśćie dużo już mu nie zostało. Odbija się to wszytko na pracownikach z linii, którzy akurat są najmniej winni tej sytuacji. Wieczne poganianie, doprowadziło do odwrotnej sytuacji. Prawie wszystkim odechciało się już starać. Dużo osób pracuje tylko i wyłącznie z powodów finansowych. Atmosfera jest tak słaba, że Miele wykorzysta to bez problemu. Dużo zostało zrobione żeby ludzi zniechęcić do tego zakładu i jak widać udało się. Kiedyś były tłumy do pracy, teraz biura świecą pustkami. Nawet większą szansa na umowę z bsh nie zachęca ludzi. Wkrotce ma powstać 4 linia i jestem ciekaw gdzie bsh znajdzie obsadę.

Jolka
@Były pracownik 31.12.2017 01:51

A ile zarabiałeś przede odejściem z pracy, oczywiście jeśli to nie jest tajemnicą.

anonimus

Cześć. Aplikowałem do BSH do pracy jako Pracownik pomocniczy magazynu z prawem jazdy kat.B. Co powiecie o tym stanowisku?

Jolka

Czy w Łodzi są takie same stawki dla pracowników produkcyjnych co we Wrocławiu?

:)
@Jolka 25.09.2018 19:25

nie

Beata

Na jakie wynagrodzenie i dodatki może liczyć nowoprzyjety pracownik. Z góry dziękuję za informację.

:)
@Beata 13.09.2018 17:48

Pytanie częściowo tendencyjne . Wynagrodzenie takie jakie wynegocjujesz , a dodatki to dofinansowanie posiłków, multisport lub podarunkowa. Premia oraz dodatki określone do stanowiska.

Beata
@:) 13.09.2018 17:59

To jaka może być najniższa wynegocjowana stawka w tym zakładzie?

ha
@Beata 16.09.2018 09:57

Najnizsza krajowa ????

Kandydat

Po jakim czasie od rozmowy można spodziewać się decyzji? Dzwonią zawsze, informując nawet o odrzuceniu podania czy tylko z pozytywnym wynikiem rekrutacji?

Nowy

Czy ma ktoś numer telefonu do działu rekrutacji?

Były bsh
@Nowy 12.09.2018 19:32

Cv mozesz zzostawić w biurze w rantsad na papierniczej

nowy

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku Specjalista ds. dystrybucji krajowej. Jest to praca zmianowa? także w weekendy? Na jakie wynagrodzenie można liczyć? BSH właśnie szuka takiego pracownika ( Jędrzejowska) i nie wiem czy na nie aplikować. Z góry dziękuje za Wasze opinie, zdanie.

nick
@nowy 12.09.2018 15:40

Praca raczej ciężka i wymaga dużej odporności stresowej. Nie jest zmianowa ale 8 godzin to będzie mało, żeby ogarnąć temat...Jeżeli lubisz wyzwania to aplikuj.

to ja

Przykre jest to, że management tej firmy czerpie informacje z tego portalu, czytając wpisy zamiast coś zrobić . Dobry pomysł, dobre zmiany, usprawnienia a nie biernie się przyglądać i mówić jak dobrze to dobrze i podnosić głos wtedy kiedy coś się kolokwialnie zesra . Nie można ciągle bazować tylko na pomysłach pracowników bo tak zarządzać może każdy i niepotrzebne do tego jest zasiedzenie w firmie 15-20 lat. Przecież za coś Ci managerowie biorą duże pieniądze i po coś tu są ...To nie tylko przekazywanie jak głuchy telefon pomysłu z dołu do góry ....

Beznazwy

Hej. Nie pracuje już w BSH od 31 sierpnia i do tej pory nie dostałem świadectwa pracy poczta. Jestem z poza Łodzi i jak mogę z nimi sie skontaktować żeby nie jechać na darmo

Beznazwy
@Beznazwy 07.09.2018 15:11

A chodzi o zmywarki*

anonymous

http://praca-niemcy24.pl/oferty-pracy/sprzatanie/

Toczuś

Dlaczego w tej firmie jest trend że z każdym rokiem zarabia się tutaj co raz mniej gdzie wszędzie są podwyżki a tutaj pensja maleje ? pogadajcie z pracownikami, którzy tutaj po 10 lat robią lub dłużej ile kiedyś zarabiali a ile teraz zarabiają aktualnie. Jeszcze troche to zostanie sama Ukraina a i oni nie chcą już na nadgodziny przychodzić gdy są 50%. Miele się otworzy to z kim nie rozmawiam to składa CV, a takich pracowników wieloletnich z doświadczeniem to z pocałowaniem ręki wezmą. Pozdrawiam kierownictwo i Panią dyrektor ! Zwracam Ci uwagę :D

:)
@Toczuś 02.09.2018 14:49

Tak sobie myślę o tym Miele. Jeżeli składają wszyscy CV, to z czasem zrobią z tego klimat BSH. Kadra kierownicza też tam będzie próbować się dostać niestety ze złymi nawykami z BSH...

Bezrobotny

Pewnej zimy źle sie cczułem prosiłem koordynatora o odbiór godzin bo powiedziałem ze nie chce iść na zwolnienie. . wiecie co powiedzial? Ze nie jest wskazane żebym poszedł na l4... Na drugi dzień z rana tak wymiotowalem ze nie miał wyjścia . postawilem go przed faktem dokonanym. Buc jeden nie mmiał odrobiny współczucia! Widział ze jestem chory.. Kasa sie tylko liczy i norma za która maja cele wyplacane

xxx

W tej chwili 100% pracowników produkcji jest nastawionych na rekrutację w Miele.BSH oparło produkcję o ukraińców,i niech brną dalej.Polacy mają już dość darcia ryja na każdym kroku przez polskich nadzorców.Dyrekcja politykę płacową już nakreśliła.Nie ma na co tu liczyć.Praca za minimum,siedem dni i nocy w tygodniu?Modernizacja zakładu skutkująca pogorszeniem warunków pracy,i ciągłą frustracją kierownictwa.Nikt już nie ma złudzeń co do tej firmy.Teraz dowożą już ludzi z Wrocławia.Jaki będzie następny krok?Łapanki na ulicach?

Pracownik bsh wrocław

Witam Wszystkich proszę o opinię związana z roczną premią jesli chodzi o fabrykę w łodzi czy ją maćie bo we Wrocławiu usłyszeliśmy od szefostwa że nie będzie i dlaczego inne fabryki mają a Wrocław nie ??? Dziękuję za szczerą odpowiedź

ON
@Pracownik bsh wrocław 24.07.2018 20:13

A dlaczego Wrocław ma większe wynagrodzenia niż Łódź... ?

anonymous
@Pracownik bsh wrocław 24.07.2018 20:13

....Łódz WITA..WROCŁAW.....SZACZUN..!!!!!...odpowiem tak......od pierwszego września pracują u nas KOLEDZY Z BSH,,,,z WROCŁAWIA.........ale tylko na 5-tygodni jako wzmocnienie.....(brygada z lodówek)......i krąży już plotka.. iż rocznej premii we Wrocławiu ...mogą nie nieć.....idąc tym tokiem myślenia iż jest to korporacja...być może i w Łodzi ...taka opcja się pojawi....ale najszybciej ...penie w Grudniu.....wiadomo dla czego....////

Weronika

@ON, możesz napisać coś więcej na temat warunków pracy w firmie BSH? Jak ocenisz atmosferę panującą pomiędzy pracownikami w tym zakładzie? Czy poleciłbyś tą pracę dla osób młodych bez doświadczenia? Napisz proszę coś na ten temat.

on
@Weronika 29.06.2018 10:00

Atmosfera przeciętna, współpraca miedzy działami słaba ,wręcz wroga na zasadzie oni my. Spychologia zadań wszechobecna. Administracja rozdmuchana do granic możliwości, są osoby od nichego, kierownictwo zatrudniane rodzinnie i po znajomości bez kwalifikacji. Brak szkoleń, brak nowoczesnych rozwiązań. Braki sprzętowe i braki w umiejetnosciach, wiedzy widoczne na każdym kroku. Planowanie i organizacji brakuje.System informatyczny bardzo absorbujący i rozwiązania archaiczne- SAP. Praca monotonna bez perspektyw. Brak możliwości rozwoju awansu. To co sam sie nauczysz przez błędy i próby to wiesz dla siebie... Nie jest to praca, firma marzeń i z uśmiechem do i z niej nie idziesz...

ktoś z
@Weronika 29.06.2018 10:00

Osobiście nie polecam ponieważ młoda osoba zobaczy braki tej firmy organizacyjne oraz złą atmosferę co może spowodować szybką niechęć do dalszej współpracy. Brak szkoleń i rozwoju. Teraz z braku kandydatów do pracy próbują zrobić uniwersalnych pracowników. Czyli robić masz wszystko oczywiście na podstawie kodeksu pracy, że jest to polecenie kierownika. I nie ważne czy masz pojęcie o tym czy nie, czy ktoś Cie przeszkolił pokazał czy nawet dał instrukcje. Jeżeli się nie zgodzisz to odpowiednio zostanie to odnotowane. Wiec sam próbujesz zdobywać wiedze i prosić kolegę o pomoc , który ma Cię gdzieś i nie chce zdradzać swoich tajników.... Nie polecam! Chyba, że ktoś nie ma wyjścia ale to szybko będzie rozglądał sie za inną pracą.

JAŚ FASOLA
@Weronika 29.06.2018 10:00

.......NAWET NAJWIEKSZEMU WROGOWI NIE POLECIŁ BYM TEJ FIRMY........TO BANDA PAJACÓW ze słomą w butach,,,,,,A o jakiek atmosferze myslisz ?????.....Może takiej jak w serialu PLEBANIA...CO????????.........A koordynatorzy 99.9 %.......ma CKU .....LUB PODSTAWÓWKE......CO WIEKSZE ASY TYLKO 7- KLAS.....LUB jakieś DZIUNIE 20-PARO LETNIE Z TIKTAKIEM W GŁOWIE.....

anonymous
@Weronika 29.06.2018 10:00

.....Odpowiem Tak........Tej firmy nie polecił bym nawet.......NAJWIĘKSZEMU WROGOWI....!!.....i tyle w tym temacie....

Z łodzi

Czy jest prowadzony nabór do BSH?

:)
@Z łodzi 28.08.2018 16:59

jest..

Z lodzi
@:) 28.08.2018 17:52

Jakieś namiary na ofertę pracy?

:)
@Z lodzi 29.08.2018 14:24

pracuj.pl

Tron

Witam mógl by ktoś dać opinie pracy operator wózka widłowego Jestem zainteresowany ofertą pracy Chciałbym się dowiedzieć coś więcej Pozdrawiam

absurd

I to się nazywa logistyka, auto dyrektorskie nie myje się na myjni tylko firma przyjeżdża na miejsce, na teren magazynu i pucuje autko. A pracownik nie ma prawa zaparkować pod biurem obszaru, na którym pracuje... Pytanie co na to ochrona środowiska?

anonymous

http://praca-niemcy24.pl/od-zaraz/smieciarz

Weronika

@Gringo widzę, że znasz firmę BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego od wewnątrz, czy mógłbyś napisać o niej coś więcej? Twoja opinia nie jest zbyt pozytywna, lecz może znalazłeś jakieś plusy tej pracy? Jak wygląda atmosfera wewnątrz firmy? Czy pracownik może liczyć na premię lub benefity pozapłacowe? Każda opinia jest na wagę złota dla kandydatów do pracy w tej firmie.

:)
@Weronika 23.08.2018 21:47

Weroniko zadajesz monotematyczne pytania..., wszystko zostało opisane poniżej . Wystarczy poczytać. Za taki potencjał finansowy jakim dysponuje ta firma to większość procesów jest manualnych bez automatyzacji, ręczna robota. Kadra menadżerska nadaje się do wymiany i wymaga douczenia, brak z ich strony pomysłów, innowacji....

Samantha

Na jakie wynagrodzenie może liczyć nowy pracownik. Są jakieś dodatki i czy jest praca w weekendy i za kasę czy do odbioru. Dzięki i pozdrawiam.

Ano
@Samantha 12.08.2018 14:23

Na początek możesz liczyć na podstawę 2900zl brutto plus premie. Płatne niedzielę 100% i soboty do odbioru jeżeli będziesz zatrudniona przez bsh. Soboty są normalnie pracujące w wysokim sezonie. Podobnie jak niedzielę.

FM
@Ano 14.08.2018 10:12

No chyba z 10 miesięcy trwa wysoki sezon w bsh na Wedmanowej , bo robi się tam na okrągło 7 dni w tygodniu nie tylko noce ale jeszcze popołudnia w niedzielę. Oczywiście miedzy świetami nie ma mowy o dniach wolnych , trzeba na premię dyrektora zapracować .Mile widziane jeszcze stawienie się 1 stycznia lub w Wigilię ( naprawy) , jak mawiają kierownicy trzeba być elastycznym . Gdzie są granice elastyczności pracownika produkcji na suszarkach ktoś mi powie ?

:)
@FM 16.08.2018 18:16

przecież ludzie sami przychodzą i chcą pracować non stop, proszą o nadgodziny pracę w soboty i niedziele... Więc jak jeden może t dlaczego inny nie... ?Pazerność ludzka i tyle.

Ano
@:) 16.08.2018 18:33

Dokładnie jak napisałeś. Ludzie sami się nakrecaja. Większość jest chetna żeby przychodzić na nadgodziny i tak koło się zamyka. Jeżeli część może, to kierownictwo wychodzi z zalozenia że reszta też. Generalnie praca w Bsh nie należy do bardzo ciężkich. Można się przyzwyczaić. Zarobki są całkiem niezłe jak na łódzkie realia. Brakuje rąk do pracy, bo ludzie są przerażeni ilością dni pracujących w miesiącu. Gdyby nie to, myślę że nie byłoby wiecznych braków w załodze. Atmosfera w pracy jest w miarę pozytywna. Wszystko zależy do kogo się trafi. Część koordynatorów jest w porządku. Zresztą co Oni mają począć jak góra ich naciska. Liczy się norma i niestety przez liczne awarie, przez 8 godzin trwa gonitwa. Takie niestety realia pracy na produkcji. Czy będziemy pracować w Bsh czy w innym zakładzie produkcyjnym będzie podobnie.

:)
@FM 16.08.2018 18:16

Wspomniane naprawy to jest ciekawy temat. Czyż literatura nie mówi o tym żeby proces produkcyjny doskonalić ,żeby minimalizować uszkodzenia,pomyłki i braki zamiast iść na wynik?

Dc
@:) 21.08.2018 05:38

Cały czas się doskonali ( w teorii) - jak wycisnąć więcej . No i efekty są , brak ilości i jakości oraz „satysfakcja” pracowników z powodu 2 dni wolnych w miesiącu. No to się proces udoskonala popołudniówką w niedzielę. Głupi się cieszy ze dostanie 200 więcej a reszta ma już tylko 1 wolny dzień , takie plany do końca roku. Papiernicza się buntuje ze nie mają dodatkowych płatnych dni pracy , dawać na Wedmanową . Tam będziecie mieli 0 za jakość i produktywność ale dostaniecie 2x200 za niedziele , plus bezpłatne soboty , brak sił i czasu do życia od dyrekcji w gratisie.

Waldi

Podpowiedzcie jeszcze jaka jest atmosfera w firmie? Warto aplikować?

on
@Waldi 15.08.2018 11:43

O którego obszaru klimat pytasz? Fabryka czy magazyn ?

Bs
@on 15.08.2018 16:27

Waldi , mało tu napisane na temat atmosfery ??? Chyba wszystko opisano , przyjdź dopiszesz resztę .

Samantha

Ile dostaje nowy pracownik na produkcji? Widziałem ogłoszenia i nie wiem czy aplikować?

Gringo

Inspekcja pracy powinna tę firmę odwiedzać raz na tydzień..Zakład i kierownictwo żenada...

PA
@Gringo 01.08.2018 15:07

Po co ? Masz jakieś uwagi , zgłoś gdzie trzeba.

Xxx
@PA 01.08.2018 20:10

Do kogo mamy zgłaszać uwagi odnośnie pracy w niedzielę, i zastraszania konsekwencjami w przypadku nieobecności? Przecież dyrektor o tym wie.

anonymous
@Xxx 01.08.2018 22:19

.....Zdzwoń do OWŚIAKA.....

JAŚ FASOLA
@PA 01.08.2018 20:10

.....TA ,,,,,weś udział w programie DLA CZEGO JA??????

Bolek
@PA 01.08.2018 20:10

..TAAAAA......Napisz do PRZYJACIÓŁKI ........

Poszukujący

Jaka jest stawka wejściowa przez agencję na produkcji? Czy są teraz przyjęcia? Czy można przyjść tylko na wakacje?

PM
@Poszukujący 25.04.2018 19:26

Stawka wejściowa na produkcji przez agencję to aktualnie 15 zł brutto, rekrutować można cały czas. Pozdrawiam

JAŚ FASOLA
@Poszukujący 25.04.2018 19:26

......Przyjęcia są prawie cały rok kalendarzowy......z tego względu iż jest bardzo DUŻA rotacja ludzi......a stawka przez agencje to jakieś 15-zeta coś koło tego +płatne 100%..soboty wszystkie......aby pracować w soboty to trzeba śmigac na co najmniej 3-4 stanoiskach w róznych wariantach modeli.......

Zostaw opinię o BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego - Łódź

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego