Opinie o BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego, i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego w Łódź

Amelinium

Pracuję w fabryce suszarek. To co tam się dzieje to masakra. Inne firmy czy działy podostawały aneksy już w zeszłym roku. My nie. Paski nawet dostaliśmy teraz na dniach, czyli po 20 stycznia. Wszyscy mają nas za nic, każdy wzrusza ramionami i odsyła do pracy. Od chłopaków z transportu wiem że podostawali premię za cele + podwyżki. I tu się zaczyna robić ciekawie. Bo jedni dostali cele + 300, a inni tylko cele. Jak ktoś to wyliczył to nadaje się do Archiwum X. Obecnie podobno świeżacy (pracownicy którzy nie przepracowali roku) mają większe podstawy niż starzy pracownicy. Kryteria i reklamacje kierownictwo tłumaczy jaki hak ma na danego pracownika. Czyli jedni dostają wytłumaczenie bo byli na zwolnieniu, inni że nie znają wszystkich stanowisk, jeszcze inni że uprawnienia mają słabe. Komedia. Ciekawiej robi u nas bo zbliża się koniec roku a tu nic nie wiadomo. I tak sobie ostatnio zacząłem liczyć ile pieniędzy przechodzi przez nasze ręce. Obecnie na 2 zmianach idzie 7 lini, każda ma ponad 900 normy więc zaniżając robimy 6000 suszarek dziennie. Suszarka kosztuje od 1000zł do nawet kilku tysięcy. Przyjmijmy średnia tym razem zaniżając 2 tyś za sztukę. Każdy wie jak pracujemy, ale nie bądźmy pazerni, przyjmijmy 160 godzin w miesiącu czyli znów zaniżając tylko 4 tygodnie po 5 dni w tygodniu. Tak więc moi mili, produkujemy towaru za .... 240 000 000. Tak zgadza się 240 milionów złotych. MIESIĘCZNIE. No to teraz tak na chłopski rozum koszty. Pracownicy, produkcji, fv, reperatorzy, transport, utrzymanie ruchu, ok 1400 osób. Jeżeli każdy by miał 4 tyś brutto (a tak nie jest bo to by było zbyt piękne) to koszt pracowników wynosi niecałe 6 mln. Więc dodając biuro kadre kierowniczą, koordynatorów i zastępców niech będzie 10 mln. Media, wynajem, i inne pierdoły niech będzie zawyżając mocno następne 10 mln. To nadal pozostaje 220 baniek. I już hejt leci że części transpoty itp itd. Ludzie nie od dziś wiadomo że zrobić coś samemu kupując komponenty, zrobi się niemal wszystko za grosze w porównaniu z ceną sklepową. A nawet zawyżając i to grubo niech te wszystkie inne rzeczy kosztują 150 mln miesięcznie, to nadal pozostaje 70 baniek czystego zysku, ale na pewno jest więcej, pracowników jest mniej, pensje mamy niższe, suszarki są droższe, pracujemy więcej, produkujemy więcej itd. I za co to wszystko, za poniżanie, okradanie, ubliżanie, straszenie itp itd. To jest właśnie współczesny rodzaj niewolnictwa. Bo o ile wielu narzeka, skarży się i lamentuje to robi to w bezpieczny dla siebie sposób. Gdy jeden z drugim zaczynają coś głośno komentować to nikt za nimi nie pójdzie, każdy spuści głowę i siedzi cicho, ale na palarni, w szatni, stołówce, autobusie to jest tylu mądrych że aż dziw bierze że te wszystkie żale są się w stanie pomieścić razem z nimi. Prawda jest taka że jednostka nic nie zdziała, potrzebny jest jakiś wspólny ruch by coś się zmieniło. Weźmy nawet przykład tych aneksów. 500 zł to są nasze pieniądze z celi, to żadna podwyżka. Jeden/dna z drugim jak zarabiali 3 tyś a teraz dostaną 3700 to ło matko ale jest super. Co jest super, 500 to nadal twoje pieniądze, dostałeś/aś 100 czy 200 zł podwyżki, zwykła matematyka, to nawet nie 10% twojej pensji, a życie poszło w górę o 25/30%. Powiedzcie sobie sami gdzie tu jest jakiś plus. Zamieniając premie za cele w podwyżki, niczym magik, odwracają waszą uwagę od najważniejszej kwestii. Znów wszystkich (usunięte przez administratora) A na spotkaniach z dyrektorem non stop, "no poprawiliśmy się, ale jednak trzeba się jeszcze trochę postarać bo klienci są zadowoleni z naszych produktów i chcą więcej, więc nie możemy ich zawieść i już wkrótce norma nieznacznie się podniesie o 10%" - ale pensje już NIE !!! TAK WIĘC PRZEMYŚL SOBIE CHŁOPIE BABO WSZYSTKO I SIĘ SZANUJ I NIE POZWÓL SIĘ (usunięte przez administratora) WALCZ O SWOJE !!!

Oli

Nie narzekajcie,trzeba szukać pozytywów.Ja przychodząc do pracy czuję się jak na planie kolejnego odcinka filmu Monty Pythona.Zebranie tylu idiotów w jednym miejscu to naprawdę sztuka.Trudno skupić się na wykonywanej pracy kiedy taki cyrk dookoła.

Andrzej

Czy to prawda w BSH mozna zarobić 5200 na miesiąc z nadgodzinami?

Wisła

Ukraina! Ojczyzna wzywa! Dezerterzy co się teraz panoszą po polskiej ziemi! Widły w ruki i chrońcie swojego bantustanu! Won na Donbas!

?????

Ja się grzecznie pytam kiedy podwyżki,ceny się rozpędzają,inflacja rośnie,niedługo nas nawet na miskę ryżu stać nie będzie.Oczywiście mam na myśli podwyżki dla wszystkich ,a nie dla wybrańców.

!!!!
@?????

Podwyżki są co roku o tej samej porze. Tak wiec skąd pytanie? Może dlatego ze tu nie pracujesz. Albo szukasz sensacji. Z takim poziomem intelektualnym życzę powodzenia w dorosłym życiu.

Hr
@?????

To jaka masz stawkę ? Jak długo pracujesz ? Jak Twoja ocena ? - Masz maxa ? Czy tylko piszesz żeby pisać. Co roku są podwyżki, większość otrzymuje zadawalające. A obiboki zero, a potem pretensje do całego świata.

Ff
@Hr

Dokładnie. Zero zaangażowania. Ale mi się należy bo inflacja, ale żeby od siebie…. To już nie. Tylko daj daj i daj. A zero pracy. Ciagle nieobecności… szkoda gadać. Najlepsze jest to ze sami się eliminują. Wiec obserwuje i mam ubaw jak gimbazja zderza się z rzeczywistością. Gdzie mamusia już nie pomoże.

Ja
@!!!!

Słabiutko.,postaraj się bardziej.Chyba że to maximum możliwości intelektualnych.A swoją drogą ciekawe ,że w godzinach pracy kilka osób tu zagląda.Czyżby zakład płacił za siedzenie w internecie?Gdyby zakład pozbył się takich pasożytów wystarczyłoby na podwyżki dla tych którzy pracują.

suchy pet Nowy wpis
@Hr

Obiboki zero ?? hahaha to teraz gościu do...łeś do pieca haha aż mnie brzuch rozbolał ze śmiechu. Tu podstawą do podwyżki jest to jak często klękasz pod biurkiem i to właśnie te zera mają największe.

!!!! Nowy wpis
@Ja

Hmm czy słyszałeś o tym ze pracujemy na zmiany….. czytając Twoje wypociny stwierdzam ze zabierasz głos a nawet tu nie pracujesz skoro nie wiesz ze na znany pracujemy. Brawo byle pisać. No chyba ze z administracji kolega głos zabiera to rozumie, ale wy na jedna zmianę i tez za dużo. Ci co pracują to podwyżki maja. Taka jest prawda. Ci co się obijają i myślą ze pracują to nie. I w pełni to popieram.

Hr Nowy wpis
@suchy pet

Niewiem jakie masz doświadczenia, ale współczuje skoro za podwyżką musisz klękać. To pewnie kolana bolą i nie tylko….. nawet brzuch… Kiedy i jaka podwyżkę dostałeś ?

Czy BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego zatrudnia studentów?

wysyszony
@Pytanie

Wszystkich jak leci

Frączk .. o,Wski to Pe-dał Nowy wpis
@Pytanie

nie szukaj tu pracy jeżeli posiadasz jakikolwiek szacunek do siebie.

Andrzej

Czy to prawda w BSH mozna zarobić 5200 na miesiąc z nadgodzinami?

Można,jako koordynator.

@Nick

Eeee... Nawet jako koordynator to chyba tylko brutto.

Nicknick
@Nick

Niestety,netto.Za mniej nie opłacałoby się tak zeszmacić,żeby dawnych kolegów gnębić.A swoją drogą w tym sezonie wyjątkowo ich dużo.Teraz wiadomo dlaczego podwyżek nie było.

Alojzy
@Nicknick

Oddam ci całą moją miesięczną wypłatę jak mi pokażesz 5200 netto na moim pasku. Oddam ci drugą miesięczną wypłatę jak mi pokażesz kiedy i gdzie cie gnębią i gnoją. W sianiu nieprawdy i plotek to jesteście dobrzy. Żebyście pracowali z takim samym zapałem, a nie co chwila na fajeczkę.

Nick....
@Alojzy

W ten sposób wzbogaciłem się o dwie wypłaty,i to nie byle jakie,oraz informację ,że w tym nowoczesnym zakładzie pracownicy siedzą sobie na palarni,a produkcja sama się robi.Oki,kiedy i gdzie ta kasa do mnie wpłynie?

Alojzy
@Nick....

Wtedy kiedy udowodnisz to o co prosiłem. A walczysz o 10 400 zgodnie z twoimi wytycznymi więc warto.

Al123
@Alojzy

Są tacy kordynatorzy co mają takie pieniążki a i paru poleciało za niewłaściwe zachowanie wobec pracowników więc nie szalej z tymi tysiącami

@Alojzy

W takim razie opublikuj swój pasek żebym mógł wskazać gdzie są te pieniądze,a odnośnie zachowania,może porozmawiamy w obecności kogoś z kadr,bo niestety dane osobowe są chronione i nie mogę tu opisać poszczególnych jegomości.

Legalna

Jak będziesz robić codziennie po 13 h + TPM na agencji pracy to 4000 zł netto

Mario
@Alojzy

Mapa Koniu!Pracuje tam od 2012r ponad 3 lata przez agencję a twoi kolesie przechodzili na etaty po 3 miesiącach ,nie jeden nie dwóch,kiedy zapytałem kiedy dla mnie będzie wakat to powiedziałeś że muszę się bardziej postarać a co miesiąc po min 40 nadgodzin robiłem.Nie cwaniaku że mobbingu nie ma,ludzie pracują bo trzeba z czegoś żyć,gnojenie to zła nazwa ale są tam tacy co nie powinni kierować ludźmi bo chamy do potęgi.

@Mario

Czy wy znacie definicje mobbingu? Dla was każdy kto wam nie da w sobotę wolnego, albo nie da podwyżki, czy umowy (bo jesteście nie do końca dobrzy w pracy) to was mobbinguje. Gratuluję (braku) myślenia. I tu właśnie jest problem. Jak toś się wykazuje to nazywacie go przydupasem i wyśmiewacie go, ale jak zaczyna czerpać z tego profity, to wtedy wy jesteście niedoceniani. Dam przykład: awaria, większość ekipy stoi na pogaduszkach, duża część poszła na fajkę, a jedna osoba pomaga koordynatorowi. Po awarii spotyka się ta osoba ze złośliwymi komentarzami ze strony większości ekipy. Ta zawsze pomagająca osoba zostaje z-cą koordynator. Automatycznie staje się przydupasem, osobą ze znajomościami, mającą rodzinę wśród dyrekcji. Jeszcze gorzej mają panie, bo one w/g was awanse zapewniają sobie tylną częścią ciała. Tego nie widzicie, bo wy jesteście wspaniali, a inni są źli.

@Sandra

Koordynator,jak sama nazwa wskazuje,jest od koordynowania działań pracowników także w czasie awarii.Jeśli przy takim samowolnym pomaganiu dojdzie do wypadku padnie pytanie"a kto ci kazał" ,i co? Człowiek uczy się na błędach,a przynajmniej powinien.Jeśli po latach zaangażowania profity zbierali inni to chyba kiedyś wypadałoby przestać być frajerem.Uważasz że wszystko jest w porządku,i tylko malkontenci się czepiają?Szkoda że nie można tu przytaczać konkretnych przykładów.Gdyby ktoś był zainteresowany służę nagraniami przedstawiającymi zaangażowanie co niektórych promowanych i promujących.

@Nick

O jakim samowolnym pomaganiu piszesz, bo nie doczytałam o tym w moim tekście? A jak już piszemy o samowolkach, to oddalenie się na fajkę nią nie jest? Jakby oddalający dostał notatkę służbową to byś pisał, że mobbing i prześladowanie. A jakoś nie ustosunkowałeś(aś) się do tego. Wygodnie przemilcza się niewygodne fakty.

@Sandra

Kto pracuje w tym czasie kiedy pracownicy siedzą na palarni,i dlaczego koordynator nie reaguje?Czyżby tylko niektórzy mieli takie przywileje?

Mateo
@Alojzy

Cześć możemy pogadać przez tel? Chciałbym dowiedzieć się więcej ;)

@Nick

Wyraźnie napisałam, że podczas awarii. Raczej trudno się rozdwoić, jak kontrolujesz usuwanie awarii, to nie możesz być w dwóch miejscach na raz. To chyba dość logiczne.

Nicknick
@Sandra

Za logiką kobiety trudno nadążyć,ale niech będzie że my niedobrzy pracownicy produkcji masowo biegniemy na palarnię,podczas gdy koordynator z zastępcą dzielnie walczą o utrzymanie produkcji.Chyba jednak pracujemy w różnych zakładach.

Zdzisiek
@Andrzej

Rozpoczynający pracę w Lidlu pracownik magazynu obsługujący wózek widłowy może liczyć na pensję w wysokości 4050 zł brutto. Po trzech latach pracy jego wynagrodzenie wzrośnie do 4900 zł brutto. Nowy pracownik sklepu otrzymuje od 3100 do 3850 zł brutto – w zależności od miejscowości. Po dwóch latach jego wynagrodzenie wzrasta do 3450 zł brutto w małych miejscowościach i do 4350 zł brutto w aglomeracjach.

Byly
@Andrzej

Pracowałem w BSH jako operator pras w fabryce suszarek między 2005 a 2008. Po 2 latach pracy jak przychodziłem dodatkowo dwa razy w miesiącu w niedzielę na remonty maszyn(płacone 200%) to miałem od 3000 do 3300 zależało jak tam.z premiami bylo, ale nigdy nie rozumiałem od czego te premie zależą. Dodam że za moich czasów w niedzielę przychodzili tylko z utrzymania ruchu i operatorzy pras nie wiem jak dzisiaj. Myślę że po tylu latach ta piątka może jest możliwa jak.ktos dłużej pracuje, ale widzisz jacy sa ludzie zamiast napisać ile zarabiają to płaczą w komentarzach jak to źle.

ASKIER
@Zdzisiek

Tyle że pracownik Llidla pracuje na 3/4 etatu. Teraz weź kalkulator i policz ile faktycznie zarabia się w Lidlu i (usunięte przez administratora) głupot

@Sandra

Jak jest awaria maszyny to od tego są mechanicy więc co tu gadać każdy korzysta z przerwy(usunięte przez administratora)

Gabriela
@Pracownik montażu

A na jakim stanowisku Ty pracujesz w BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego, na czym polega Twoja praca? Widzę, że wiesz sporo na temat tej firmy. Będę wdzięczna, jeśli powiesz coś o wymaganiach do tej pracy, rodzaju umowy, w jakim systemie się pracuje i po ile godzin. Dziękuję!

Pracownik BSH
@Gabriela

Jedno się zgadza na suszarkach jest praca sezonowa ale to nie jest wyjątek za miedza u konkurencji jak były lodówki było tak samo, nie będę się wypowiadał na temat większości wpisów bo chciałbym aby autorzy zaczęli pisać o faktach nawet przytaczając inicjały i daty zdarzeń, wiec: 1. w wysokim sezonie praca 3 zmiany 6-7 dni w tygodniu w zależności od zmiany. możliwe nadgodziny w tygodniu np praca 9-10 godzin 2. w niskim 2 zmiany 4-5 dni w tygodniu 3. urlop wakacyjny zaplanowany na początku roku i w tym czasie nie ma pracy dodatkowo bonusy materialne które można wydać: 1. Co miesiąc maksymalne dopuszczone dofinansowanie do posiłków czyli 190 zł na kartę która można płacić poza zakładem. 2. Co miesiąc 50 zł do wyboru pomiędzy sportowymi kartami lub przelaniem kasy na kartę płatniczą. łącznie 240 zł do wynagrodzenia (pewne) co miesiąc tego to już prawie nikt nie liczy: Raz w roku na święta dodatkowa premia na święta dla pracownika (im mniej zarabiasz tym większa) oraz jeśli masz dzieci to dodatkowo kasa na każde dziecko. Dodatkowo jeśli korzystasz (jeśli nie, to niestety nie ma rekompensaty) opieka medyczna ze darmo oraz preferencyjna cena dla rodziny (coś ok 230 dla całej rodziny lub około 80 zł na 1 osobę)+ ubezpieczenia, ekwiwalent za pranie itp. Preferencyjne pożyczki, dofinansowania, woda, jabłka czy zniżki dla pracowników - ok dla niektórych nie ma co liczyć wiec nie ma co się rozwodzić a szkoda ze nie wszyscy o tym mówią Ps. co do stawek mało kto podaje ze to stawka miesięczna (zależna od wielu aspektów) + premie miesięczne + premia za ocenę (tylko leń nie ma dużej bo jak pisaliście wystarcza bzdety aby mieć już 200 zł miesięcznie a jak ktoś się postara to 300)+ premia roczna (nie ta sama co świąteczna), od nowego roku to wszystko wchodzi w stawkę brutto (liczone do nadgodzin / urlopów itp) a wtedy zobaczą ze nie jest to tyle ile tu piszą i nagle niektóre oferty nie są już tak interesujące. ( no ale większość tutaj nie widzi całej kwoty a z matematyką bywa rożnie ..) Błagam nie kłamcie a jak już chcecie informować to proszę o wpisanie wynagrodzenia brutto z paska oraz ilość nadgodzin bo poza tym co napisałem jest za: niedziele płacone, nadgodziny z tygodnia płacone oraz za każda sobotę dzień do odbioru (najczęściej niski sezon) i dodatkowo stała kwota jako premia za elastyczność (praca w soboty) Aby było jasne nie piszę ze jest najlepiej czy najgorzej ale podaje fakty a do osoby wybierającej należny ocena a często stawka godzinowa wyglądająca na większa w rozliczeniu rocznym daje sporo mniejsze zarobki wiec nie zawsze .... ktoś daje wiecej

@Nicknick

Przestałam czytać po "Za logiką kobiety trudno nadążyć" - ty zapewne jesteś wulkanem intelektu, dźwigającym cały ten zakład i bez ciebie norma nie zeszłaby nigdy

Szczery
@Byly

Zarabiają dobrze , ciągle płaczą że odejdą a i tak nadal pracują bo gdzie oni za te pieniądze prace w Łodzi znajdą .Nie liczy się średniej miesiecznej tylko średnią roczną , a ta w pirównaniu do innych firm jest bardzo dobra .

Kandydatka
Kandydat
@Pracownik BSH

A czy nadgodziny są obowiązkowe? I jak wygląda trzecia zmiana w wysokim sezonie? Każdy pracownik taka zmianę musi odbyć?

Zenek Martyniuk

Można i to ponad 7

@Andrzej

Z tym że te godziny są dla wybranych

Mikolaj
@Andrzej

Można i więcej tylko 2 w msc musisz tira uprowadzić albo wycinać im katalizatory i lusterka od samochodow????????????

Robert
@Sandra

Doskonale wiesz ze ci ludzie nie pracują nawet zgodnie z normami, bhp wymuszone tempo pracy zmuszanie do pracy w tych warunkach to nie (usunięte przez administratora) wiedząc że ludzi zależy na pracy. Wykorzystywać ich za marne grosze i co chwilę jak nie poganiać to w zbudzac w nich poczucie winny doskonale wiesz o czym mowie

Tomek
@Andrzej

Na miękko a jak będziesz miał, dobre układy z koordynatorem to i więcej

veto
@Pracownik BSH

atmosfera wspaniala koledzy zyczliwi kierownik inteligentny i wogole

Maria
@Andrzej

Nieprawda, 2.800 zł brutto a po 3 miesiącach 3.050 zł brutto, ,mamy w umowie, ,przerwa dopiero po 6 godzinach prxepracowanych

taki jaki

Może porozmawiajmy o standartach pracy niby tak przestrzegane w transporcie 13m 30 sek a jeżdzimy co 10min 8 min bo linie gonią cyferke na tablicy ,nikt na to nie zwraca uwagi ,czesci dowożone widlakami na linie bo ciagle brakuje ,tu tkwi problem.

@taki jaki

To dobre Pracownicy SC na palarni w większości czasu. Jak trzeba przywieść to problem. Przyjrzeć się ich pracy…..

Siergiej
@Pracownik

Hmm przygadywal kocioł garkowi. A kordynatorzy Lini montażowy Wcale nie są lepsi na palarni co 1h jak już nikt się nie kręci z biura. A takto siedzą i dłubią w nosie przy biurku i są wielce zapracowani jak mają zastąpić kogoś na moment to wielce oburzeni że muszą podnieś 4 litery ze stołka. Najfajniejsza jest ranna zmiana jak się kierownictwo zaczyna kręci jakie wtedy widać w nich wszystkich zaangażowanie jako oni ciężko pracują stoją i myślą jak by tu zagrać rolę swoją żeby dobrze wypadli jacy są wspaniali w swoim fachu co wykonują za ciężka umysłową pracę istna żenada.3/4 tych ludzi w czarny koszulka nie nadaje się na te stanowiska już się zapomniało jak się było zwykłym pracownikiem woda sodowa uderzyła w głowę :( Ale cóż poradzić karta ma dwie strony zawsze się może odwrócić.

oLo
@Siergiej

To jest odwieczna zagadka bsh,jakie zastosowanie ma koordynator?Pracuję tu jakiś czas i jeszcze tego nie rozgryzłem.

Koor vel czarnuch
@Siergiej

Spostrzegawczość na 5 +, zapraszamy do aplikacji na to stanowisko.

Biały
@Koor vel czarnuch

Od kiedy koordynatorem zostaje się przez rekrutację?Jedyny wymóg to wiernie patrzeć na kierownika ,wyprzedając jego zachcianki,i ujadać na byłych kolegów ,którzy pamiętają jakim byłeś ofermą pozorując pracę na linii.A spostrzegawczy ktoś musi być,skoro kierownictwo udaje ,że nic nie widzi.

Hans
@oLo

Pilnuję żeby zeszła norma za wszelką cenę jakość wtedy jest nie ważna donosi kierownikowi zmiany a przed pracownikami udaję ze nic niewie

junior buyer
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

2 osoby rekrutujace kobieta z HR oraz Pan z dzialu zakupow (elektronika) nie wiem czy powinnam stwierdzić czy była to tak wlasciwie rekrutacja to jawne zakpienie z osoby ktora na tę rozmowę przychodzi. nie dość, że rekrutujący byli tak rozbawieni, że podszczypywali siebie nawzajem..Pan w trakcie rozmowy wstał i zadzwonił przy mnie do żony aby ta zawiozła ich dziecko do dziadkow(!) dodatkowo glupie żarty zero powagi. jesli nie zależy im na tym aby kogoś zatrudnić albo gdy już spodoba im się inna osoba, mogliby przynajmniej zachować pozory i zachowywać się odpowiednio do sytuacji. To, że im nie zależy to nie znaczy, że osoba ktora przyszła na rozmowę tez ma to w dupi(usunięte przez administratora)ś powinien się tym zajać a jedna rozmowe powinno sie przynajmniej nagrac. Żaluje ze tego nie zrobilam bede miala nauczkę. ps. mialam miec informacje w ciagu 2 tygodni, do tej pory nie uzyskałam ŻADNEJ odpowiedzi.

Pytania

pytania? to nie byly pytania to był dramat na kółkach.. 2 zadania: szklanka i obliczeniowe z transportem

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Paleciak Marcin Z

Wirowski płucze zeby calgon

hapek

W tej fabryce są promowani obiboki i cwaniaczki ,oczywiście nie wspomnę o palaczach spędzających pół dnia na palarni ciekawe co na to inni pracujący oczywiście prym wiedzie transport .

@hapek

Izapomniałeś powiedzieć że donosiciele z magazynu na górze przestrzegam przed serwisem uważać na blondyne i jej (usunięte przez administratora) ale przyjdzie kryska na matyska karma wraca z podwójną siłą

magazyn
@Pracownik montażu

Ciekawi mnie co te Panie z serwisu widzą wstając z łóżka i przeglądając się w lustrze czy odbicie człowieka czy pewnego różowego zwierzaka

Halibut

Wirowski tanczy w klatce na dyskotekach. A kordynatorzy opsypuja go zlotem

Halibut
@Halibut

Obsypuja oczywiscie mialo byc, dla zarozumialych pajacow z biura.

Milkrunista

No to teraz się zacznie. Ciekawe od września czy sobie „wózkowi” na dole dadza rade u nas na ml ha ha ha ha. Te zmiany to o kant (usunięte przez administratora) Jak do września mój „kierownik” mnie nie rozrzuci na widlaki to nara i inspekcja pracy bo jest tu tyle głupot ze głowa mała

Pracwnik
@Milkrunista

A ile tam pracujesz że nie przenieśli Cie na wózki?

Milkrunista

No nara, widać ze nic nie wnosisz do rozmowy. Pracuje pewnie dłużej od ciebie bo od czasów kiedy te śmieszne kierowniczki były zwykłymi pracownikami.

mogomat
@Pracwnik

tutaj nie liczy się starz czy umiejętności tylko głębokość gardła.

Ja
@mogomat

Czytając te Wasze wypociny, nie dziwię się ze jesteście tam gdzie jesteście. Pozatym '' starz'' Ty tak serio? Czego oczekujesz skoro nawet poprawnie pisać nie potrafisz! Weź się do pracy, na dobre Ci to wyjdzie.

@Milkrunista

A u jakiego kierownika jestes jeśliozesz powiedzieć. Oninie chcą oddawać ludzi na wózki bo boją się ze nie bedzie miał kto im robić ale kogo to obchodzi mieli tyle czasu na naukę kogoś innego przeciez nie wiedzą o tym od wczoraj.

@Pracownik

Jakbym powiedział to zara bym kwita podpisywał ha ha ha tak to wyglada jak ktoś ma swoje zdanie ale spoko zara będzie info ponoć ze nie ma zmian zobaczycie. Już tak się mówi na zmianie u nas

bArtolini

Bsh Wedmanowa to największa patologia z jaka kiedykolwiek miałem do czynienia. Pseudo Liderzy ,kierownicy to cyrk niedorozwiniętych klaunów z zawyżonym ego kompletnie nienadających się do pracy z ludźmi. To jest chyba Niemiecki projekt behawioralny. "Jak z debila i imbecyla zrobić kierownika,lidera ,koordynatora" Niestety pomimo wielkich starań projekt po tylu latach jest nadal w fazie początkowej i starania poszły na marne, wiec nadal męczymy się z debilami i imbecylami którzy myślą że z pikantropa przemienili się w homo sapiens. Trzeba tutaj zaznaczyć ze możliwe że są prowadzone dalsze badania w Bsh wdrożone przez niemieckiego biologa Ernsta Haeckela . Pierwsi ludzie poddani temu eksperymentowi w poszukiwaniu homo sapiens to Wirowski i jego Homo erectus o tym samym współczynniku inteligencji Niewiadomski. Niestety nie udało się z tym nic zrobić i rozwój intelektualny nie udał się.

Mariola Sobel

Mam sprzęty gospodarstwa gospodarstwa domowego waszej, firmy i jestem strasznie zadowolona. Nie rozumiem co tu wypisują ci ludzie, rozumiem że ich nie stać. Ale nie muszą psuć reputacjii firmy.

@Mariola Sobel

To nie reputacja to fakt co ma sprzet tej firmy do traktowania ludzi w tej firmie i okradania ich z urlopów wystarczy przypatrzeć się i juz wiadomo kto ma dobrze to (usunięte przez administratora) i ich (usunięte przez administratora) zarówno na liniach i w transporcie tez

Hehe
@Mariola Sobel

Mnie stać dlatego kupuje Miele, bosch jest dla biedoty.

Hmm
@Mariola Sobel

Ja rozumiem ze nie stać pani na lepszy sprzęt, ale kupować produkty firmy, która traktuje swoich pracowników jak (usunięte przez administratora) za grosze i przymusowe wolne itd. Jest pani zła do szpiku kości, bez sumienia.

Henryk
@Hehe

Jeśli chciałbyś wiedzieć to ta ta sama klasa produktów a jak było by Cie stać kupił byś Kenwood lub Libher

Grazka
@Hmm

A co to kogo interesuje masz pewnie samsunga sprzęt w domu to więc że nielegalnie zatrudniane dzieci, go składają za 1/6tego co ty zarabiasz

@Grazka

Na jedno wychodzi niemiec u siebie w B/S/H/ zarabia około 8-9 tysiecy w przeliczeniu na nasze pieniądze a ty tyrasz za trzy tysiące bez możliwości wyrażenia swoiej opini bo brak związków zawodowych a jak cości nie pasuje to wąt na twoje miejsce jest ukrainiec czy to nie wyzysk

Realistka
@Pracownik montażu

Powiem tak, jeśli nie pasuje praca zawsze można ją zmoenic bądź zarejestrować się w UP. W innych firmach związki zawodowe są i tylko biorą kasę od każdego zapisanego pracownika, i nic po za tym. Więc nie rozumiem o co walczysz. BSH to naprawdę w chwili obecnej najbardziej uczciwy i dobry pracodawca. Zawsze też możesz jechać do BSH do Niemiec będziesz miał swoje 8 tys z daleka od rodziny.

@Realistka

Smieszna jest pani prsze sobie isc na palarnie i poslluchac co garstka polakow sadzi o b/s h/ skoro to taki dobry pracodawca to dlaczego 80 procent to zaloga z ukrainy polak nie chce sie tu zatrudniac i powiemy sobie szczerze gdyby nie ukraina to zaklad zszedl by na psy bo nie mial by kto pracowac moze i wyplata jest na czas ale atmosfera jest na bakier ukrainiec ma tam wieksze prawa niz polak bo pieniazki zaklad dostaje za nich

Realistka
@Pracownik montażu

Bywam na palarni, i ciągle słyszę jak narzekają, tylko dlaczego w takim razie nic z tym nie robią? Jest masa pracy dookoła w fabrykach, skoro jest tutaj tak źle to trzeba iść do innej i tyle. A nie tylko jęczeć i narzekać.

Norbert
@Realistka

Patologia zawsze narzeka, między sobą gorzej jak mają coś powiedzieć, to już ciężej się wysłowić a potem najlepiej narzekać

Damian
@Realistka

Ma Pani rację jak się ma fach w ręku to i pieniążki są narzekać nie trzeba

Andzej
@Realistka

Mi się wydaje że gdyby mieli normalne, życie po za pracą to by było inaczej a tu kiepsko s tam jeszcze gorzej

badyl
@Andzej

Kolego nie rozśmieszaj mnie. Życie poza pracą albo praca! Wybierz jedno. BO pracując w tej firmie nie da się tego pogodzić! Kim ty jesteś i jak wygląda twoje życie! Cały czas naciskanie przez koordynatorów o nadgodziny, praca w soboty a jak odmawiasz bo chcesz mieć to ŻYCIE to jesteś ten zły! W najlepszym przypadku za kare najgorsze stanowiska i niska ocena.

@badyl

Ty A Ty normalny jesteś stękasz jak stara (usunięte przez administratora) a a nie wystarczy iść gdzie indziej a może, ty lubisz takie gierki

Badyl
@Kisiel

I właśnie przez takie mentalne zera jak ty tak jest w tym kraju. Zero empatii czysty świński egoizm typu "mi pasuje bo można mną pomiatać jak nie pasuje idź gdzie indziej" nie pozdrawiam

@Badyl

Właśnie dokładnie, przez takie 0 jak Ty, wszędzie umiesz się odezwać a nie tam gdzie trzeba. Wyżyasz się na innych bo jesteś nieudacznikiem Życiowym. Człowieku gdzie Ty żyjesz kto będzie się nad Tobą litował, śmieszny jesteś. Nie wiesz o czym Ty mówisz. Nikogo nie interesujesz obudź się i przestań marudzić bo to żałosne a jeszcze bardziej żałosne jest, to że jest więcej takich baranów pustych jak Ty. I to Ty jesteś problemem i w Tobie jest problem. Weź może od reaguj albo odstaw wszystko co bierzesz i zejdź na Ziemię.Rozbawiles mnie o czym Ty gadasz a Ty wiesz wogole co jest empatia, bo ja na pewno Ci jej nie pokazałem. Weź naprawdę człowieku

Ludwis van Kacys
@Kisiel

A co wy tam zatrudniacie.Moj chłopak Rysiek bije falusem mnie po pupce. Jak tak mozna. Rysie doigrałeś się trzeba było tak nie robić mowilem

weri
@Realistka

to sama (usunięte przez administratora) z BSH bo ty jesteś właśnie tą patologia których Polacy nie potrzebują. Na pewno masz dobrze i los innych cię nie obchodzi.

Hehe
@Henryk

Kenwood tez polecam, ale jednak Miele kilka półek wyżej od bosch, znam bo używałam b i nie byłam zadowolona, Miele kilkanaście lat i śmiga bez awarii.

Nowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Jest może ktoś z call Center ? Proszę o bezstronna opinie Czy faktycznie weekendy są do odbioru ? I ogólnie czy polecacie ?

obserwator

Wszystko się zgadza ,fabryka schodzi na psy ,transport przeciązony pracą na górnym magazynie porażka pracują tacy ludzie jak Jóżwia..najpierw miedz teraz wynoszenie drewna nikt nie zwraca na to uwagi .Brawo kierownictwo bsh

Damian

Nie wiem skąd tyłu chamow na tym forum. Ja pracuje już 12 lat i jestem bardzo zadowolony z pracy. Nie mogę również nic powiedzieć złego, o produkowanych przez, firmę produktów wszystkie sprzęty agd mam Boscha i nad świetnie się prezentują s do tego cieszę się z ich, niezawodności i funkjonalosci

Stefan
@Damian

W biurze to można I 100lat pracować nie 12 bo tam się nic nie robi poza durnymi spotkaniami na których 80% ludzi nie wie o co chodzi.

Marek
@Stefan

Tam też byś narzekał chłopie, bo komputery są, i że nie ten program że klima chodzi za mocno po prostu jesteś trochę chory odpocznij

Stefan
@Marek

Nie jestem chory Marku (Damianie) ale dziękuję za troskę CHŁOPIE. Komputery, programy, klima - łatwizna, te spotkania muszą być dopiero ciężkie ????

Bartek

Pracuje tam od 1 i powiem szczerze jak by się pozbyć tych niedorozwojów, z naszej planety wszystkim żyło by się lepiej. I nikt długo by za nimi nie płakał

Alex
@Bartek

Chyba należę do tych niedorozwojów,bo nie rozumiem o kogo chodzi.O sprzątaczki,pracowników produkcji,dyrekcję?Któż zasłużył sobie na uwagę szlachetnie urodzonego?Pracujesz od 1,czyli od godziny pierwszej,od linii pierwszej,od pierwszego lipca,czy jest jeszcze jakaś inna konfiguracja?Niestety ,nam niedorozwiniętym trzeba wszystko dokładnie tłumaczyć.

Fabian

Miałem zaszczyt odwiedzić, wszystkie fabryki Bsh w Polsce. Pracowałem z wami jako nowy pracownik, w żadnej z fabryk nie trafiłem na żadne nie prawidłowości. BSH to zakłady które mogą pochwalić się, nie zwykłym za gazowaniem na każdym stopniu produkcji naszych sprzętów agd. Co w efekcie daje naszym klientom sprzęt który jest niezawodny, przez długie lata. Bardzo zgrani ludzie fajna atmosfera, więc nie wiem skąd nagle tyle negatywnych wpisów że strony pracowników. Nie narzekaliście tak gdy że mną pracowaliście

Alex
@Fabian

Litości....Niezwykłe zagazowanie to chyba nie ten okres...Byłeś na wycieczce z wermachtem?Ja wiem, że kierownictwo nisko ceni pracowników,ale trzymajcie chociaż jakiś poziom.

Klopsztanga
@Alex

Jak ktoś pisał wcześniej, że kupują dobre opinie z farmy troli i pewnie translator nie tłumaczy jak trzeba.

L
@Fabian

"Nagle" ? Proszę zerknąć na daty.

Olo LGBT

Lubię moja pracę , no ja rozumiem że popełniam błędy. I że stąd tak niska wypłata. Ale wiecie co takiej pracy nie miałem w Życiu to jest to, tu czuje że żyje. Mam swoją wartość będę dążył do tego by zaprzyjaźnić się z całym personelem i pokazać im że potrafię, że chce być lepszy. Obiecuje.Wogole extra kolega mi powiedział fajnie ze jest to forum i że was mam

Kisiel

Ty nie rozumiesz, nie macie pokazywać że nie można Tobą pomiatać ale co ty pokazywac masz to we krwi.Widze ze twoja logika myślenia jest równa logice, myślenia mojego psa.Choc wydaje mi się jak to czytam że i on mądrzejszy od Ciebie. Mama myślała żeś mądry a Ty sam wiesz Tłuk. I takimi samymi zerami się otaczasz

Nocnik

Typujcie najwiekszego penesa wśród koordynatorkow flcd!

On
@Nocnik

Dropsiepała i wirowski

Pracownik transportu
@Nocnik

Każdy na dole. D - Wazeliniarz i dwulicowiec, (usunięte przez administratora) obstawia się swoimi ludźmi że zaraz będzie miał swoje królestwo (2 koordynatorów, 2 zastępców) O - Protegowany D, nygus i (usunięte przez administratora) jakich mało. J - Kolejna dwulicowa (usunięte przez administratora) służbista, za stanowisko jest gotów sprzedać wszystko i wszystkich. Pk - Kolejna (usunięte przez administratora) która najlepiej to by nic nie robiła a za wszystkie błędy obwiniała ludzi. Pn- Następny protegowany D, który uważa że jego dział to jego cyrk, wozi się i non stop drze tego ryja na ludzi. L - Tu to szkoda atramentu, ksywa sama za siebie mówi a mimo to jest koordynatorem, taki to zakład.

Klopsztanga
@On

Ten dropsiepala co to za pajac łazi tylko z góry na dół w kółko gada przez telefon i męczy dziewczyny na linii

?
@Klopsztanga

No niestety, taki ma system, swoje obowiązki zrzuca na zastępce a sam czas spędza na wiecznej bajerze. Dopiero jak są jakieś problemy to się wścieka że się mu przeszkadza. Taka to praca większości koordynatorów w tej firmie.

Franek

Jestem zadowolony z pracy w Bsh dobre zarobki, ciekawy socjal. Jedynie ludzie na linii to jakieś pato

Inżynieria extremalna

Polecam albo i nie polecam !

Zostaw merytoryczną opinię o BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego