Opinie o BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego w Łódź

Ida

Wy pewnie orientujecie się bardziej, czym różnią się płatne praktyki od stażu? Czy te nazwy nie mają wpływu na specyfikę pracy? :) Jestem zainteresowana płatnymi praktykami w Dziale HR. Jaką stawkę proponują na start? Bo piszą, że stawka wzrasta wraz z doświadczeniem. Zdziwił mnie fakt, że praktyki trwają aż 9 miesięcy, co jak ktoś wcześniej zrezygnuje? Robią problemy? Tak w ogóle, można się tu realnie dużo nauczyć i rozwinąć swoje umiejętności? :)

aaa
@Ida

Wg mnie absolutnie nazwy nie maja znaczenia, ja sobie w cv napisalam stazystka, ale na umowie mam platne praktyki. nie powiem stawki, bo sie cykam bo podpisalam nda; powiexzialabym ze normalna; na pierwszej rozmowie „przesiewajacej” z hr mowia ile; okres wypowiedzenia na umowie zlecenie to 7 dni chyba, nie sadze zeby robili problemy; po prostu razem ze wzrostem tej stawki podpisuje sie nowa umowe chyba czy cos w tym stylu, nie wiem nie bylam tak dlugo; co to dlugosci to wiem ze byli stazysci nawet po prawie dwa lata; ja bardzo sobie chwale te praktyki, glownie dlatego bo sa dlugoterminowe, ale osobisxie mega spoko, bo bardzo duza firma; osobiscie polecam ich praktyki

praktykant
@Ida

to nie są praktyki tylko normalna regularna praca na "śmieciówce". dostajesz robotę i masz zrobić. więcej wymagają od ciebie niż od wlasnych pracowników

Praktykant
@Ida

stawka jest ciut wieksza niz najnizsza krajowa umowy sa wznawiane po paru miesiacach, w sensie ja zaczynalem w lipcu i moglem przedluzyc w listopadzie; ale wiesz umowa zlecenie tydzien i cie nie ma co do rozwijania zalezy to mysle od dzialu, jak dla mnie na razie 6/10

@Praktykant

O widzisz z tym ze na którym dziale robiłeś praktykę? Nie wiem czy mi to nie umknęło teraz po prostu. Co do tego zlecenia to jaki student i tak chyba taka umowa lepsza? Obawiałeś się rezygnacji? I co do działów jeszcze to który można ocenić najlepiej?

Czy w BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Jaworek Jack

Tak, z tym, że znaczna część tych rekrutacji jest z góry ustalona. Bywały takie rekrutacje, ze kogoś nie było na pierwszym etapie, a otrzymywał i tak stanowisko na które aplikował. Wszytko zależy od tego jakiego masz "promotora".

dobre czasy

Juz tam nie pracuje i narescie normalnie oddycham i funkcjonuje.????

Były
@dobre czasy

Ja nie pracuje od ponad 3 lat,a pracował tam 20 lat.Teraz wiem że żyję mam więcej czasu dla rodziny.Dlaczego tak długo bo kiedyś dobrze płacili.Świat nie kończy się na BSH.

Andzia

Czy ktoś może mi opisać na czym polega praca na montażu suszarek, bo taką dostałam ofertę pracy . Mam kolano po rekonstrukcji i czasami ból kręgosłupa i mam obawy czy sobie poradzę. Ciekawa również jestem jaka jest atmosfera w pracy czy ludzie są pomocni. Dziękuję za każdą odpowiedz.

Kuna

Tak samo, ciekawe czy to wszystko, czy dojda podwyzki inflacyjne do tych 300, bo teraz praca za niewiele wyzsza pensje ponizej sredniej to slabe rozwiazanie...

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
przerażenie

Firma to jakiś współczesny legalny (usunięte przez administratora)". Pracownicy tymczasowi zatrudniani przez agencje. Normy to jakiś sadysta ustalał. Normalny tryb pracy to powinien obejmować 50% wielkości tych norm. Ciekawe jak W tej niemieckiej firmie Niemcy pracują na tych stanowiskach, któremu udaje się dobić do tych polskich norm. Szkolenia z substancji chemicznych jakie stosują na zakładzie i jak co stosować nie było, rzucili na stół jakiś jedynie katalog z wykazem substancji i tyle. Odpowiednik środków zabezpieczających też nie dają przeciw substancją chemicznym. Jak w ogóle ten zakład przechodzi kontrole PIP i Sanepidu, chyba udają, że nic nie widzą.

PPSI

A ja dopiero zaczynam i po przeczytaniu paru wpisów, zastanawiam się czy podjęłam dobrą decyzję????. Czy nie ma już normalnych miejsc do pracy? Dajta spokój, wariactwo. W ostatnim miejscu pracy 12godz. Na nogach, i też ukr. Rządzi. I to żeby normalne zmiany, a tu 12 przez 4 dni codziennie. Myślałam, że Polska firma O. Szanuje rodaków. Błąd. Nie, nie szanuje. Zobaczymy jak to będzie w BSH, może miłe zaskoczenie ????????

Katarzyna
@PPSI

Dzisiaj jest Twój pierwszy dzień? Dasz znać jak się Ci podoba ogólnie?

@Katarzyna

Jest OK.ale szukam czegoś innego. Atmosfera do bani.

Żaba
@PPSI

Polska firma? Skąd taki pomysł?

@PPSI

Czemu taka jest? Dalej masz na myśli te różnice kulturowe? Czemu nikt tym nie spróbuje jakoś zarządzać? Kto za to powinien być odpowiedzialny?

@Żaba

Pisałam, że ostatnim moim miejscem pracy była polska firma, ale wyzysk był jak wszędzie.

Żaba
@PPSI

Pytałem czemu sadzisz, że to Polska firma.

@Żaba

Mowa była o mojej ostatniejpp pracy.To była polska firma .Nie było mowy o tym, że BSH jest polską firmą, jeśli o to pytasz. To na razie. Bawcie się dobrze, miłej pracy.

@PPSI

BSH przestrzega kodeksu pracy i norm BHP, w przeciwieństwie do wielu małych i średnich firm z polskim kapitałem. Robić co od ciebie oczekują, nie wdawaj się w narzekanie i nakręcenia a będzie Pani zadowolona. Nie bać się pytać! Straszą Niemcem, ale proszę mi wierzyć że lepsza praca dla "Niemca" niż dla polskiego Janusza.

Grom
@Kierownik

haha.. za przestrzeganie BHP w tej firmie zostalem zwolniony bo zwracałem uwagi BHPowcom i Kierownikowi na nieprawidłowości stwarzające zagrożenie dla pracownika. Ściema bezpieczenstwa i bezradność (usunięte przez administratora)skutkuje natychmiastowym zwolnieniem pracownika z tego (usunięte przez administratora)

@Kierownik

Robić co od ciebie oczekują czyli po 12 godzin bo nie ma ludzi do pracy z roku na rok jest coraz gorzej przyjmujecie ludzi obiecujecie nie wiadomo jakie super warunki a po 3 -4 miesiącach pozbywacie się tych ludzi bo norma zamówień wykonana wstydziłbyś się kierowniku pisać takie głupoty

Yo
@Pracownik montażu

Prawdę piszę ludzie z lodzi się nie garną do tej pracy same kobiety są stanowiska bardzo ciężkie tylko dla mężczyzn których brakuje popracuja parę dni i się żegna niech kierownictwo zacznie wyciągać jakieś wnioski a nie udawać że się nic nie dzeje inaczej sami staniecie przy taśmie

We wszystkich fabrykach w łodzi,zwalniają(usunięte przez administratora) pracownikôw produkcyjnych Bo zamòwjeń brak A tym czasem kierownicy że zwolnionych zmian za opierdalanie się biorá sowite wynagrodzenie Na pralkach na zmianę przypada w obszarze 2 koordynatorôw i zastępca 3 os nic nie robią Zarządzajá 12 osobami Zastanawiamy się czy nie napisać do Monachium z zapytaniem ? Czy to opłacalne jest dla firmy ? Utrzymywać tyłu bezproduktywnych ludzi z ich stawkami Podczas gdy zamôwjeń nie ma Czy firmę stać na takie wyrzucanie pieniędzy na ludzi ktòrzy tylko wiatr w firme wnoszá ?

nieistotne

Nie trzeba być pracownikiem firmy aby zgłaszać nadużycia. To już wola i chęci firmy aby to sprawdzić lub nie czy są nadużycia. Bo jeśli nawet już ta osoba nie pracuje lub ma kogoś w fabryce to wydaje mi się, że i tak to realnie opisze, że być może to zainteresuje firmę.

@pracownik

Czy to prawda że z braku zamówień Wedmanowa przechodzi na 1 zmiane jak tak to od kiedy

@pracownik

Kadre inżynierską i kierownicza znacznie ciężej jest znaleźć, a później wyszkolić. W przeciwieństwie do robotników na produkcji, gdzie po kilku dniach lub czasem i kilku godzinach osiągają swoją maksymalną wydajność. Proszę się nie dziwić, że pracodawca zwalnia i zatrudnia pracowników produkcji, kiedy to osoby zarządzające utrzymuje. Przyjdą zamówienia do zaraz ustawi się kolejka ludzi do pracy. Rynek pracownika nie dotyczy pracy na produkcji, tu jest łatwo znaleźć kogoś i przeszkolić. Gdyby nas zwolnili to kto pokazałby nowym jak pracować? Naturalnie nie dotyczy do wszystkich, bo też mamy specjalistów w swoich dziedzinach i oni o pracę się bać nie muszą..

Opr
@Kierownik

Macie ogromne problemy niema ludzi do pracy nikt niechce pracować w montowniach taka jest prawda

Edek

Są masowe zwolnienia.Jak każdego roku w tej firmie Pozbywajá się ludzi jak workòw na śmieci Pracowałem rok i pa pa Ukraina i ludzie z łęczycy ,łasku itp Nie ma co sobje głowy zawracać Renomę ta firma ma makabryczná ,przez długie lata ludzie się juź poznali i omijajá ten zakład szerokim łukiem Podobno pozabierali pracownikom już wszystkie bonusy pt Cele ,premie za niechorowalność itp Firma krzak oferuje znacznie wjęcej niż ten pseudo SIEMENS

Wyjasnienie
@Edek

Masowe zwolnienie? Znasz definicję słowa zwolnienie (z pracy)? Otrzymał ktoś wypowiedzenie? Nie zamawianie pracowników tymczasowych lub nie przedłużanie umów to nie zwolnienie z pracy. Nie ma za co.

Potwierdzam
@Wyjasnienie

I z taka wiedza są pracownicy. Sieją ferment. Zgadza się zwolnień nie było, a masowych tym bardziej. Chyba że kolega z poza BSH.

@Wyjasnienie

Otwórz oczy i pomyśl co piszesz za nic mają pracowników dają nadzieje a póżniej ją zabierają zapierdzielamy normy po 900 mimo że magazyny pękają z przeładowania a jeszcze każą w soboty tyrać coś tu na logike śmierdzi.

Robert Sokół
@Pracownik montażu

Ale co to ma do zwolnień masowych, których nie ma, a o których ktoś napisał w pierwszym wpisie? Akurat to nie tłumaczący różnicę ma problemy z myśleniem.

@Edek

Wiesz czy przypuszczasz ? Jesli tak by bylo to w bsh nie bylo by nikgo bo wszyscy byli by w firmie krzak

@Edek

Takie jest założenie kontraktów z pracownikami tymczasowymi (ups.. Teraz się ich tak nie nazywa).. Są zamówienia to zamawiasia się więcej pracowników tymczasowych, jest mniej zamówień i to zapotrzebowanie na pracowników jest mniejsze i agencja juz ma ich nie przysylac. A jakie ma umowy agencja z pracownikiem, to już nie nasza sprawa. Nie co bić piany i się wściekać na BSH. Chcesz mieć stała prace: zrobić kursy, zlapac doswiaeczenia, wybić się na rynku pracy aby to pracodawca o Ciebie zabiegał. Wtedy umowa na czas nieokreślony bezpośrednio u pracodawcy przyjdzie szybko. Ale najłatwiej iść do agencji, dadzą prostą pracę od ręki i zero własnego zaangażowania...

X

Ten zakład już dawno schodzi na psy finansowo jest coraz gorzej nawet na (usunięte przez administratora) się nie zarobi to skandal praca ciężka na 3 zmiany błędów coraz więcej brak premij koordynator obwieszony laptopami torbami nie pilnuję jakości

Tytus

Benefit pracowniczy wzrasta z 300 na 450 a kiedy w bsh pytajcie kierowników

Beata

Jaki jest system zmianowym i na jakie zarobki może liczyć nowy pracownik?

Kwiat
@Beata

Na jędrzejowskiej logistyka tak ok. 5200 - 5500 brutto z dodatkami. 2 zmiany 6 dni w tygodniu, raczej wszystkie soboty pracujące, ale nie oficjalnie, tylko w ostatniej chwili powiedzą.

Marika
@Kwiat

No i co w przypadku braku dyspozycyjności skoro faktycznie zdarza się to na ostatnią chwilę? I ogólnie zastanawia mnie ten dopisek, że nie są oficjalne. Czy zatem może się zdarzyć ze ktoś ich nie wykonuje? Chyba ze to już na rozmowie i na umowie jest przedstawiane? I tak dla doprecyzowania to co się składa na te dodatki?

@Marika

@Marika wszystkie są oficjalne. Kwestia jest tylko zgodności prawnej - nie wolno planować sobót. Obchodzi się to komunikując 2-3 dni przed wystąpieniem takiej pracującej soboty. Wtedy są to potrzeby pracodawcy i co najlepsze nie można odmówić ;)

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

S

Możesz je odebrać albo zostaną ci zapłacone.

Kwiat

Jest, I to dużo. Jak masz inne plany jak życie całym sobą w pracy to nie dla ciebie ;) większość płatna, soboty tylko do odbioru ale z pewnymi problemami... Ciągły brak ludzi i takie tam ;)

Interesowny

Ile się tu zarabia?Bo skoro wszędzie słyszę że pieniądze słaby no to chce wiedzieć ile i czy warto się zatrudniać czy nie :D

@Interesowny

Mam pytanko czy na lodowej produkcja na stale jest na 2 zmiany bo jak tak to z chęcią bym się przeniósł z papierniczej

nikt

juz na 3 i soboty pracujace

A jakis komentarz co nie pyklo ze taka ocena ? Pytam z czystej ciekawosci

Mam pytanie na ile są zawierane pierwsze umowy?I czy są to umowy o pracę?

Pierwsza 3m-ce, a pozniej to juz od potrzeb i przelozonego w zasadzie zalezy, mozesz dostac na rok, mozesz dopelnienie do maxa.

Marian z papierniczej

Sytuacja z dzisiaj 21.01.2020 Po co istnieje harmonogram dostępny na cały rok z zaplanowaną pracą skoro - pracownicy z nocnej zmiany o 19 dowiadują się ze zmiana zostaje odwołana z powodu awarii prasy - Koordynator informuje ze nastąpiła zmiana planu i DW5 zostaje przeniesione na którąś z sobót. Rozumiem że pracownicy z FLCL swojego prywatnego życia w tej fabryce nie mogą mieć ? Po to jest plan na caly rok żeby sobie zaplanować również swoje prywatne życie. Czy takie coś jest w ogóle zgodne z prawem pracy ? Dlaczego nie mamy w tym dniu płaconego postojowego ? - pracodawca ma obowiązek zapewnić inną pracę na ten dzień, to nie wina pracowników że są awarie prasy, my byliśmy gotowi do pracy w tym dniu. Przy okazji wspomnę że pracodawca zaplanował nam już cały nasz urlop całe 21 dni - na przestoje z fabryki oczywiście z naszego urlopu, a gdy ja nie poinformuje pracodawcy z tygodniowym wyprzedzeniem o chęci skorzystania z urlopu to muszę wziąć na żadanie albo koordynator wpisze mi NN. ZAINTERESUJCIE SIĘ TEMATEM I NIE ZGADZAJCIE SIĘ NA WSZYSTKO CO WAM DAJĄ DO PODPISANIA !

Życzliwy
@Marian z papierniczej

A Ty wyraziłeś sprzeciw? Poszedłeś ze swoimi wątpliwościami do dyrekcji? Czy się tu tylko wyżaliłeś? Ludzie, od utyskiwania na forach nic się nie zmieni. Macie dwa wyjścia - albo zgłaszać to, co tu wypisujecie, oficjalnie (kierownikom, dyrektorom) albo zmienić pracę. Przestańcie się tak nad sobą wiecznie użalać! Tego się nie da już czytać!

Cmok
@Życzliwy

O czym ty (usunięte przez administratora) mam nadzieje że o swoich!!! Bo wam brak do pomocy!!!

@Marian z papierniczej

Harmonogram jest po to, żeby nas ubezwłasnowolnić do granic możliwości. Pracodawca ma taką przewagę że planuje nam soboty i w razie awarii, właśnie tą sobotę Ci oddaje jako dzień wolny. Nie musi żadnego postojowego płacić. Zresztą nigdy czegoś takiego w bsh nie było. Wszystko jest zgodne niestety z kodeksem pracy. Możemy pracować jak niewolnicy przez kilka miesiecy, a później dadzą dwa tygodnie wolnego żebyśmy doszli do siebie i od nowa.

Kwestia formalna

W kwestii formalnej: w myśl polskiego prawa, pracodawca nie może planować nadgodzin. Jeżeli macie możliwość, to dostarczcie do PiPu taki harmonogram. Ale ostrzegam: kilka lat temu w Łodzi w fabryce suszarek pracownicy też się zbuntowali przeciwko planowaniu nadgodzin. Doprowadziło to do tego, że harmonogram planowanych nadgodzin został "ukryty" i mieli do niego dostęp tylko kierownicy.

@Kwestia formalna

Poczytaj jak można układać harmonogram i będziesz wiedział co można, a co nie.

Kwestia formalna

Poczytaj o planowaniu nadgodzin i będziesz wiedział co można, a co nie. Zresztą to wasz problem.

Solidarność
@Marian z papierniczej

a jak niby informują o zmianie o godzinie 19? przecież nie ma cie wtedy w fabryce.

@Solidarność

Nie ma tu w firmie jakichś innych form kontaktu z przełożonym lub współpracownikami? Np., mail lub telefon? Trzeba osobiście być na miejscu, bo inaczej niczego się nie dowiesz?

Czlowiek
@Maria

A niby po co ma ktoś do mnie dzwonić? I kto mu dal takie prawo?

uzwiązkowiony
@Kwestia formalna

no to teraz mamy związki i proponuję takie rzeczy nam zgłaszać. inspekcja pracy już zajmuje się kilkoma sprawami wiec warto.

@Czlowiek

A tego to nie wiem, nie mam pojęcia jak macie pracę zorganizowaną i przede wszystkim kwestie formalne. Ale dobrze chyba jak komunikacja jest poukładana? Czyli tylko biurowi posiadają tu jakieś maile firmowe? Są takie?

Alex
@uzwiązkowiony

A związkowcy to gdzie się znajdują, że nie wiedzą o odwołanej produkcji?Jak zobaczę kiedyś że zakład wypłaca postojowe zamiast czyścić ludzi z urlopu ,albo zmuszać do pracy w dni wolne ,poza harmonogramem,to uwierzę w skuteczność ,i działanie na rzecz pracownika,a nie pracodawcy.

Związkowiec
@Alex

1. Związez zawodowy Solidarność jest na terenie fabryki suszarek, gdyż ludzie z pozostałych fabryk chyba nie potrzebują związku skoro się z nami nie kontaktują. 2. Związki nie mają wpływu na produkcję czy przestoje fabryki 3. Pracodawca nie może wystawić pracownikowi urlopu w dni wolne z winy pracodawcy, urlop o którym mówisz, jest wystawiany na prośbę pracownika. Po prostu nieznajomość prawa pracy przez pracownika powoduje że jest czyszczony z urlopów. Każdy pracownik fabryki suszarek jeżeli się nie zgadza na urlop a jest mu wystawiany, prosimy o skontaktowanie się z nami.

Alex
@Związkowiec

Wielokrotnie miałem wystawiany urlop mimo protestu.Niestety,zakład odszedł od wniosków papierowych podpisywanych przez pracownika ,które mogły być dowodem na samowolę pracodawcy.Mam za sobą długie lata użerania się z bezprawiem,na szczęście to już moja końcówka przygody z BSH, więc mogę tylko życzyć szczęścia i poprawy losu obecnych i przyszłych pracowników.

Adolfina
@Związkowiec

Proponuję sprawdzić, zanim się coś napisze, bo można wyjść na niezbyt zorientowanego. Proszę wskazać sposób czysto techniczny (w programie) wystawienia postojowego pracownikowi. Czy związki zawodowe są tak naiwne, czy już dogadały się z zakładem, że twierdzą, że na 450 osób z produkcji wszystkie naraz tego samego dnia chciały urlop a nie postojowe? A teraz się zastanówcie czemu ludzie do was nie przychodzą. Cieszę się, że pomogłam.

Związkowiek
@Adolfina

Proponuje samemu się zorientować a nie siać bezsensowny ferment. To co ludzie chcą a co robią to są 2 różne rzeczy. My z zakładem absolutnie nie dogadujemy się na niekorzyść pracownika. My jesteśmy do dyspozycji każdego pracownika, ale wybacz proszę, żebym to ja biegał i się pytał 1000 pracowników co w danym dniu ma wystawione, lub czy ma jakiś problem? No chyba nie! Jak ktoś ma problem i nam zgłasza, staramy się problemem zająć informując pracownika na bieżąco.

Adolfina
@Związkowiek

A gdzie ja ci/wam kazałam biegać i pytać pracowników? Możesz mi wskazać? Jak tak właśnie postępujecie w w tym związku to nie dziwię się, że ludzie nie przychodzą do was. Farmazony? Sprawdziliście techniczna możliwość wystawienia wolnego jako postojowe? Weźcie się do roboty, a nie udajecie wielkich związkowców a nic nie robicie.

Marian
@Związkowiek

Nie gadaj z nią bo sam widzisz że to nieogar, uja się zna ale wymaga wszystko. Ja widzę duże zmiany sama wasza obecnością, widzę popłoch i strach i ich oczach bo nie wiedzą jak mają postępować jak jesteście i możecie ich skontrolować. A trole zawsze się znajdą, po prostu lejcie na nich.

@Marian

@Marian Co Ty opowiadasz ? kto sie boi ? przełożeni ? HR ? w bajki wierzysz ? działa to jak działało , robiona dobra mina do złej gry. Ze związkami będzie jak z "mężami zaufania". Mit o nietykalności Związku/związkowców cały czas gdzieś się przebija , ale nikt nie jest nietykalny ;) zejdźcie na ziemię ...

Tramp
@Zainteresowany

Niech panowie związkowcy obniżą nie podpisyjac przedurzenia okresu rozliczeniowy z 12 na 4 miesiące to nie będzie dw5

Były mąż zaufania
@Zainteresowany

Jako były mąż zaufania zadam pytanie skąd mit o naszej "nietykalności"? Nigdy nikt nic takiego nam nie gwarantował. Z funkcji zrezygnowałem, bo mężowie zaufania okazali się być marionetkami do legalizacji działań pracodawcy. W ramach nagrody za wierna służbę raz w roku zapraszano nas na prezentację wyników finansowych na wieczorem zaczynała się impreza (taka konkretna). I to jest cała historia mężów zaufania. Dla pełniejszego obrazu sytuacji dodam, że niektórzy mężowie zaufania widząc prezesa Pokutyckiego prawie sobie po językach deptali i liczyli na to, że pan prezes pamięta ich z poprzedniej imprezy. Oczywiście prezes nie pamiętał.

@Były mąż zaufania

Ta wypowiedz nie dotyczyla nietykalnosci mezow zaufania a zwiazkowcow. Mezowie zaufania w zamysle wypowiedzi wlasnie takimi marionetkami byli. Pisali to co im podsuwali, pamietam nawet polowanie czesci osob na takiego meza zaufania, zeby mu recznie wytlumaczyc ze jest przedstawicielem zalogi a nie narzedziem w rekach pracodawcy. Ciesze sie ze przynajmniej nikektorzy z nich mieli zdrowy poglad. A zapraszanie na rauty nie dziwi, jakos trzeba ich sobie urobic.

S
@Tramp

Żeby obniżyć okres rozliczeniowy potrzebna jest chęć dyrekcji fabryki. 12 miesięczny okres rozliczeniowy jest na rękę pracodawcy więc dlaczego by miał ją zmieniać?

Pracujący

No i kolejne śmieszne spotkanie z „ważnymi” się odbyło. Historia rodziny niemiaszka nie potrafiącego po polsku mówić, zbędna jak zeszłoroczny śnieg.. ale ja z innym pytaniem przychodzę. Związki które rzekomo w pierwszym szeregu siedziały, to był idealny moment żeby się odezwać i zabrać głos, wszyscy ważni byli na miejscu. Co zrobiliście? Nic, jak zawsze. Dobrze ze w raz z innymi z obszaru do was nie dołączyliśmy bo z nas tez by się śmiano jak z was. Do solidarności wam daleko. Pozdrawiam T.

Pracujący T.

Z tym ze potrafią coś więcej niż wydrukować głupie ulotki i postraszyć między kolegami ze kogoś tam pozywają w transporcie. Na razie są jedna wielka wydmuszka która nie potrafi się odezwać kiedy ma okazje trafić do większego grona. Licze ze w koncu do roboty się wezmą bo ludzi brakuje a przestaną się bawić w jakieś głupie ugrupowania.

Ciekawski

A jak wyglada praca na magazynie części? Kierownictwo?

Na czarnej zmianie przełożony już nawet się nie kryje z (usunięte przez administratora)(sd) brawo BSH. Tyle skarg a on nadal jest. Szkoda ze hr nic ze skargami nic nie robi.

Dudek

Przecież oni się nie przejmują takimi szaraczkami jak my. Grunt że im kasa się zgadza. Ten zakład to dno.

dalej brak wypłaty

31.05 2023 wypłaty brak ludzie maja opłaty ,kredyty szok 21 ;25

Zostaw merytoryczną opinię o BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego - Łódź

• Jak się pracuje w BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego?

Zobacz opinie na temat firmy BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 289.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 239, z czego 41 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 107 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego?

Kandydaci do pracy w BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego