BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

Wrocław

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

Opinie o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Obiektywnie

Dla mnie rozwój firmy to rozwój pracowników oferowanie im możliwości rozwoju . Firma się rozwija a pracownik zarabia 2400 do ręki ?! Słaby ten rozwój niech zarząd sam pracuje za takie pieniądze.

Muminek

Z tego co widać fabryka w Łodzi trzyma podobny styl co kołchoz w breslau, masowe wypowiedzenia, L4 itd brawo. Widać że dbają o te tendencje w swoich niskobudżetowych montowniach we are bsh tu link 50 stron lektury nt bsh Łódź http://www.pracadokitu.com/temat/928/bsh-lodz/strona/50/

Baba jedzą będzie

Nie radzę się w chylac bo i tak Cię nie docenią zwłaszcza na piekarnikach . (usunięte przez administratora) a i tak (usunięte przez administratora) masz

dobre info

firma ciągle się rozwija, cały czas ładowane są pieniądze w maszyny, budynki itp, plany są na prawdę spore. Na tę chwilę głównie są roczne premie inflacyjne od 0 - 8 % (w zależności od zaangażowania, kierownik dostaje pulę pieniędzy i rozdziela). jeżeli chodzi o dodatki to mamy: sodexo - 190 netto / miech; multisport - 19 zl / miech; medicover/luxmed można wybrać- 12zł/miech, ewentualnie pakiet rodzina 99zł/miech lub inne; bony świąteczne uzależnione od zarobków netto na osobę w rodzinie od 500 do 700 brutto (o ile dobrze pamiętam) ; dodatkowo bony świąteczne na każde dziecko - sodexo 250zł netto tak było w zeszłym roku; wczasy pod gruszą (mają się pojawić), kwota również uzależniona od zarobków netto/osobę, premia miesięczna dla produkcji - do 750 zł/miech (na tę kwotę składają się wskaźniki jakościowe, ilościowe, bhp, obecności w pracy itp każda ma jakiś udział w tej kwocie); premia roczna dla pracowników administracyjnych, administracyjno produkcyjnych - minimum 2-krotność pensji, czyli dostajemy jednego miesiąca w roku 3 pensje; teraz o zarobkach po moich informacjach: jeżeli chodzi o pracowników produkcji to zarobki ok 2800-3500 brutto/mies zarobki na stanowisku kontrolera jakości ok 3800-4600 brutto/mies może i zarobki nie są rewelacyjne ale zobaczymy za rok/dwa kiedy pojawią się pieniądze

ktoś
@dobre info 12.09.2018 12:19

okej. Co nieco wiadomo. A zarobki chłopaków na magazynie/wózkowych? Również kształtują się na poziomie 2800-3500 ?

Kkk
@dobre info 12.09.2018 12:19

Premia dla administracyjnych i pośrednio produkcyjnych to 1-3 pełnych wynagrodzeń w gwoli sprostowania.

op
@dobre info 12.09.2018 12:19

Co oznacza ze firma sie rozwija czy planuja uruchomic produkcje nowego modelu albo przejac z innej fabryki zamowienie cos wiadomo?

@ktoś 12.09.2018 13:13

Zależy, który magazyn. Na magazynie wyrobów gotowych dostają najwięcej już coś ok. 4000 brutto

@Dobre info 13.09.2018 14:50

Na start* a nie najwięcej ????

@Dobre info 13.09.2018 14:51

tak na start

ANNA
@dobre info 12.09.2018 12:19

Ta premia roczna to tylko dla wybrańców czy też dla szeregowego pracownika ?

Tobiasz
@dobre info 12.09.2018 12:19

Skoro jest tak cudownie, tyle się zarabia ,dlaczego tyle ludzi odchodzi, w jeden dzień z piekarnikow 30 osob ,ludzie nie dajcie się oszukać i żyć w takim zakłamaniu .Pięknie piszą i mówią na rozmowie rzeczywistość jest całkiem inna

Wujek dobra rada
@ANNA 14.09.2018 17:36

Premia roczna dla pracowników administracyjnych. Bezpośrednio produkcyjni mają miesięczna.

Wujek dobra rada
@Tobiasz 14.09.2018 20:24

Wszędzie pięknie gdzie nas nie ma. Sam pracuje w BSH ponad rok i szukam innej pracy za lepsze pieniądze. To normalne. Teraz jest rynek pracownika. W każdej firmie ludzie przychodzą i odchodzą. Najgorsze jest kiedy ludzie nie wiedzą ile powinni zarabiać. Niestety w naszym kraju stawki to temat tabu. Dlaczego? Przez te głupotę możemy robić to samo co kolega obok za dwa razy mniej albo więcej. Gdzie sprawiedliwość? Nie ma! Ile zarabiasz na tyle się cenisz! Wolny rynek idź dalej

Agent Gwiazdy

Piekarniki robi się tu drugi Whirlpool kierownik swoje przyzwyczajenia przywiózł tu ze sobą i ludzi traktuje jak śmieci chyba że dobrze wchodzi mu się w (usunięte przez administratora)

prometeusz
@Agent Gwiazdy 31.08.2018 17:52

fakt, czysty whirpool, lenie , zero jakośći, lodówki czy piekarniki? to ludzie idący na ilość a nie na jakość.

@Agent Gwiazdy 31.08.2018 17:52

Usuwaja nie wygodne komentarze jak i ten ostatni o wiadomo kim pewnie się os**ł że wyjdzie na jaw jego miłosierdzie do pracowników, albo bsh się polapalo że wj***się na minę zatrudniając takiego wyrzutka i dba o image.

Bsh

Witam po przeczytaniu tych sterty głupot nie wiem co myslec o tym zakładzie tzw (usunięte przez administratora) wiadomo o obietnicach z sufitu i o premiach wirtualnych ,jakości wirtualnej i bhp ,jakiś wymyslonych zagrożeniach i wielkich bzdurach ,opowiadanych codziennie poprzez wyspecjalizowana komorke tzw koordynatorow i kierownikow o fajnej kasie masakra . Opowiadanie na spotkaniu z dyrektorem o stolowce i już ogłaszaniu na poczet rekrutacji poprzez dzieci tam zatrudnione w tym zespole o wirtualnej stolowce zakładowej której nie ma a miała być otwarta we wrześniu . Najwazniejsze zarobki na produkcji i norma ok 260 szt piekarnik z rotacja pracowników jak w mackdonaldzie przy tasmie akordowej ,ze zmienna norma do 290 szt i może byc więcej tzw testy bez przeszkolonych pracownikow aby premia byla lepsza chyba ,codziennie nowi ludzie nie wiedzący co tam sami robia --kwota 2300 z premia netto ,plus ta karta 190 zl od września ,to bardzo duzy zarobek na dwie zmiany . Rotacja ludzi z lodowek tzw sypialni bo tam to luzik i nagle ich zwolnienia l4 bo trafili do bagna ,gdzie się wymaga a mniej zarabia .obiecana premia wirtualna 750 zl brutto nigdy nie osiagnieta i nigdy nie będzie przy takiej organizacji na szkode pracownika i marki . Proszę ludzie jak piszecie, piszcie cos z sensem pracuje już tam trochę i widze realia tej firmy pozdrawiam wyrobnik norm BSH.

Henryk

Podpowiedzcie jaką umowę proponuje firma? Czy coś z dodatków socjalnych praktykuje, może coś jeszcze?

@Henryk 29.08.2018 11:14

Pierwszy umowa na okres próbny 3 miesiące. Następna na 1 rok, no i później oczywiście na stałe. Karta sodexo, co miesiąc 190 zl, Multisport w cenie 19 zl, no i oczywiście co miesiąc premie w granicach od 500 do 750 zł brutto.

Jan !!! Sobieski
@Pomocny 29.08.2018 12:53

Kiedy tam premia była 750 zł chyba że brutto sudexo też 190 zł ale brutto po co ktoś takie rzeczy pisze Medicover też nie jest całkowicie za darmo płacimy po części zaniego na pasku proszę sobie odszukać to są składki rzeczowe

@Jan !!! Sobieski 29.08.2018 14:14

Kolego napisałem do 750 brutto. A ostatnio była 590 brutto. A sodexo od września ma być 190 na rękę... Jeżeli nie wiesz i nie jesteś pewny to proszę się dowiedzieć, a nie ludzi wprowadzać w błąd. Proszę pamiętać że jak ta firma nie ruszy to nie zacznie zarabiać więc ludzie też więcej nie będą dostawać. Dziekuje

@Pomocny 29.08.2018 15:57

Premia może wynieść nawet 0 jeśli firma nie osiągnie żadnych celów. Aczkolwiek nie zdążyli się tak jeszcze

C
@Pomocny 29.08.2018 12:53

Multisport plus? Jaki rodzaj karty za 19 zł ?

@C 30.08.2018 01:44

Tak Multisport plus

C
@Nick 30.08.2018 12:48

To chociaż tyle się postarali... Oby jeszcze tylko chcieli lepiej ludziom płacić

Nie jesteśmy kolegami.

Nie jesteśmy kolegami

ANNA
@Pomocny 29.08.2018 12:53

Czy jest wypłacany dodatek urlopowy z ?

Operator

Zapraszamy na dział wyrobów gotowych, mamy chyba najwyższe stawki wśród pracowników fizycznych. Wymagane uprawnienia na wózki widłowe. Pracujemy na osprzęcie z chwytakami, więc to jest specyficzna praca. Obowiązki: ściąganie lodówek i piekarników z sortera, rozładunki i załadunki samochodów ciężarowych, kontenerów, a w przyszłości wagonów, prace magazynowe tj. konsolidacja wyrobów gotowych, inwentaryzacje, dbanie o jakość, BHP oraz porządek. Wielu z nas zapewnia bezinteresowne wsparcie i pomoc w "nauce" pracy ;) Zapraszamy doświadczonych jak i początkujących operatorów.

road
@Operator 29.08.2018 22:36

Witam. Mam uprawnienia na operatora, ale mało jeżdziłem. Gdzie wysłać podanie by dostać się na na ten dział ?

Ktoś
@Operator 29.08.2018 22:36

Czyli hm... Ile można brać średnio na rękę. Ok 3000 to rewelacji nie ma. To na jaką kwotę mogą liczyć operatorzy wózków po roku pracy? Ile przychodzi na konto?

Dla pracowników jakości

Jak przebiega proces rekrutacji na pracowników jakości ? Jakie firma ma wymagania i jakie stawki ? Ktoś coś wie ?

Szok!!
@Dla pracowników jakości 30.08.2018 13:21

Nie ma pracowników jakości w tej firmie?

chujoliza

Jest super więc o co wam chodzi?

Boss

Jak się ciągle siedzi na l4 niż w pracy to tak już jest

@Boss 29.08.2018 10:41

I to nie tylko w bsh

Fan telenoweli

Widzialem nie raz nie dwa leci na wszystko co sie rusza a ona mu obiadki gotuje. Oboje nie grzeszą inteligencją on ona i jej blond kumpela co nazywa sie jak zupka knorra i wykorzystuje ja na kazdym kroku i za plecami robi swoje

Obiektywnie
@Fan telenoweli 22.08.2018 23:19

Bądźcie poważni kogo obchodzi innych prywatne życie!??? Tu chodzi o polepszenie warunków pracy a nie obgadywanie innych bo ch wam do tego kto z kim jest. Walczcie o kasę lepsze zarobki warunki pracy a życiem zajmijcie się swoim. Chodzące ideały

Nnn
@Obiektywnie 23.08.2018 10:14

Niby nikogo. Ale jak awansuje ktoś kto sam w życiu do niczego nie doszedł to jest coś nie halo. Zgadzam się z tobą ze trzeba walczyć o kasę, ale jakaś sprawiedliwość też się należy. Nie tylko przez szerokie nogi....

Korniszon
@Nnn 24.08.2018 06:44

Dokladnie nie chodzi o to ze awansuja inni a nie my tylko o to ze awansuja (usunięte przez administratora) Obie te laski to tempe dzidy. A Patruś ciagke chodzi i sie drapie

Rafon
@Nnn 24.08.2018 06:44

Ty no ja nie wiem jak tam twoja szmaciura (usunięte przez administratora) zrogowaciałą niedźwiedzica co się kurwi pod mostem za wojaka i siada jeb** na butle od wanisha i pijanom wozili po osiedlu w taczkach .... wiesz o co chodzi mnie nie przegadasz bo mi sperme z pały zjadasz (usunięte przez administratora) zrogowaciały frajerska chmuro (usunięte przez administratora) ci na matule je* ci starego

Korniszon
@Rafon 24.08.2018 13:38

To o patrusiu czy o patrysi?

xxx

He zabolała prawda...

Tede

Rafon. Boska wypowiedź

Nnn
@Rafon 24.08.2018 13:38

Pokazujesz Koordynatorze swój poziom. Pięknie, kolejny awans murowany. Tym razem bez pomocy swoje ukochanej której robisz rogi. Super postawa.

Omg
@Nnn 24.08.2018 21:29

Walnijcie wypowiedzeniem może w takiej sytuacji znajdzie się inne stanowisko żeby zachęcić was do pracy albo podwyżka... Dla mnie śmiech żeby operator z różnymi kursami miał tylko 3000 do ręki . A musi robić robotę swoją i utrzymania ruchu ( stanowisko w innych firmach które zajmuje się ustawianiem maszyn)

anonymous

Trzeba wpie..olić konfidentowi ... Pracował on kiedyś w Whirlpool na Psim Polu na zmywarkach na linii jako pracownik produkcji ... Strasznie prymitywny buc ...

@anonymous 28.08.2018 22:40

Konfident Patryk K. o nim piszę ...

Mario

Jak wygląda praca na magazynie ? Na jakie zarobki można liczyć ?

anonymous

Wystarczy spojrzeć na Rapę i wiadomo kto to jest ........ ......... ale ona tego nie rozumie bo ma siano w głowie ....

Frajer za 2700

Będzie mieli rotację pracowników a co za tym idzie wytraty na każdej płaszczyźnie materiał jakość ilość to są skutki postępowania kierownictwa wobec pracowników. Ale co się dziwić jak spora część kierownictwa jest z w...la zakład będzie co najwyżej przeciętny na miejscu Pana W bym wyjj tą klikę.

Nieznajoma

Praca ok. Wiadomo nie wszystko jest dograne, ale firma dopiero się rozwija więc nie ma na co narzekać. Ci co narzekają to pewnie zero doświadczenia nie mieli w innych firmach.

Niewinny

Jak wygląda rekrutacja na operatora maszyn ?

Samantha

Ile dostaje nowy pracownik na produkcji? Widziałem ogłoszenia i nie wiem czy aplikować?

Śwagier

2400- 2500 Zł

Nn

Wal na operatora

@Samantha 10.08.2018 14:55

Odradzam pracy w tym bałaganie. Pracowałem, ale pożegnałem się z tym zakładem w którym wykorzystują i każą robić w spartańskich warunkach. Kierownictwo do niczego, bez szkoły i kwalifikacji. Żenada.

@Śwagier 10.08.2018 15:56

To jest netto? A dochodzą do tego jakieś dodatki? Z góry dziękuję.

Śwagier
@Samantha 11.08.2018 17:59

Tak netto będą Ciebie zwodzić jakimiś kartami itp premiami wszystko jest tak ustawione że wychodzi 2400do 2500 na rękę z kartą sodexo

Ja
@Samantha 11.08.2018 17:59

2900 brutto podstawy, Premia do 750 brutto plus karta sodexo 100 PLN miesięcznie (do wydania na jedzenie)

Dzięki

@Śwagier 11.08.2018 20:28

Dzięki

@Ja 12.08.2018 11:54

A jak przestawia się sprawa z sobotami?

@Śwagier 11.08.2018 20:28

A soboty są pracujące? Jeśli tak to do odbioru czy kasa?

@Nn 11.08.2018 01:31

A operator ile dostaje i na czym polega ta praca,?

Ja
@Samantha 12.08.2018 14:12

Soboty jeżeli się zdarzą to będą do odbioru. Ale zdarzają się baaardzo rzadko (z 2x w roku chyba były na razie).

Operator
@Ja 12.08.2018 11:54

Premia 750 brutto jeszcze nigdy nie była, Norma to jest 500 brutto podstawy. do 750 może wzrastać liniowo za dobre wyniki produkcyjne, perfekcyjne audyty bhp, za minimalne lub zerowe wady produkcyjne itp itd. powtarzam norma to 500 zł brutto premii miesięcznej.

Hejka

Upaly mijaja jsk teraz jest

heh

Jak wy wszyscy taki mądrzy, wykształceni, to dlaczego żaden z was nie startował na kierownika, a tylko na p. produkcji?

@heh 20.08.2018 09:01

Bo nie każdy jest corpo śmieciem ?

Zniesmaczony z bsh

Wbiurze temperatura powyżej 30 stopni pasożyty mają owoce napoje obiady a pracownik fizyczny który pracuje na tych odłów nie zasługuje na wiatrak idioci czy to tak dużo dla was ? Wy nawet swoich mord nie wystawiacie na halę a ludzie tam siedzą 8 godzin porażka praca w bsh nikomu nie rzycze

Ejka
@Max 09.08.2018 15:23

maksiu pochwal sie

Reksio
@Ejka 19.08.2018 09:33

Myślę że maksio ma na was wyje b a ne konkurencja mu nie jest potrzebna w robocie. Czas wziąć sprawy w swoje ręce

Wow!

Mnie proponowali 3000 brutto plus dodatki , ale cieszę się że się nie zdecydowałem bo w mojej obecnej firmie ponad 3000 zł mam do ręki jako pracownik produkcji... i dziwię się że tyle osób uciekło z firmy w której pracuje do bsh jak są takie śmieszne stawki... Pewnie nabrali się na piękne słowa o możliwości rozwoju klimatyzowanej hali . Wolę 8 km dojechać ale wiedzieć za co pracuje niż w bsh się ośmieszać , pracując na kieszeń innych

ciekawski
@Wow! 04.07.2018 11:34

Witam Wow Powiedz w jakiej firmie pracujesz BO ROZWAZAM POJSCIE DO BSH

ciekawski
@LeniwaGrazyna 13.07.2018 11:36

Wow pochwal sie nie badz samolubem

LoL

I co zatrudniają już Ukraińców? Tanią ale niewydajną siłę roboczą! Bo ogłoszenia ciągle widnieją na portalach pracy .. tylu chętnych miało być jak się dowiedzieli jakie stawki są to zrezygnowali.

Dumny z siebie
@LoL 17.08.2018 11:48

Stawka jak stawka. Gorsza jest atmosfera jaka tam panuję. I te kierownictwo. Poziom Ukraińców.

Pracownik bsh wrocław

Dlaczego tyle ludzi zwalnia się z piekarnikow ,...

Były
@huehue 08.08.2018 11:51

Jesteś żałosny

heh
@Były 09.08.2018 06:20

Myśla ze jak sie zwolnia i pojda do innego zakladu pracy to bedzie lepiej, wszedzie jest goraco, a w niektorych zakladach to jest gorzej niz w bsh.

Kubuś

Jest jak jest nie ma co się rozpisywać w sumie to jedyny w miarę funkcjonujący dział na lodówkach to UR. Zawsze pomoga, duża wiedzę mają i ogólnie fajne chlopaki.

juk

Czy we Wrocławiu są już same obozy pracy?Pytam się!

Wariat bsh

Je....ne cioty zalicie jak dzieci z przedszkola rachunków za was nikt nie zapłaci tumany bo jest gorąco sam to czyje na własnych Piecha ale robić trzeba 8 godzin i do domu wylewcue tu swoje troski i żale hahaha czemu na zebraniu się nie odezwiesz tylko wylewasz swój bol tuta?????????

K

Nie oszukujmy się, na tą stronę wchodzą osoby które są sfrustrowane bo nie dostały się na stanowisko bo nie mają wykształcenia albo są poprostu za słabe, myślały, że pieniądze z nieba lecą lub, tak jak ja, chcą się pośmiać z komentarzy. Pracowałem w kilku firmach, lepszych i gorszych. Tutaj szału nie ma, ale tragedii też nie. A jak ktoś jest nie zadowolony to proponuję się doszkolić, postarać sie, zmienić firmę, a może i branżę. W fabrykach nigdy nie jest sprawiedliwie i lekko.

OpenYourEyes
@K 03.08.2018 11:15

Prawda

Biurwa
@K 03.08.2018 11:15

Pamiętaj że szybko posadę można stracić a zwłaszcza jak się nie szanuje innych ludzi . Jeśli w kilkanaście osób zaczniecie starać się o lepsze podwyżki , warunki pracy dla swoich pracowników to możecie dużo zdziałać. Ale niestety większość to egoiści którzy sami zarabiają dużo rękoma innych ludzi. Dojdzie do takiej sytuacji że ludzie odejdą i sami będziecie pracować. Bo na obecną chwilę nawet Ukraińcy uciekają z polskich firm do Czech itp. A praca w bsh do ambitnych nie należy zatem żeby mieć dobrą posadkę wystarczy znajomy na odpowiednim stanowisku. Dlatego nie podnoś swojego ego że niby taki jesteś super zaradny czy wykształcony dlatego Cię trzymają po prostu nikt inny lepszy nie chciał pracować za Twoją pensje. A zamiast przeglądać formu zacznij żyć w domu z rodziną lub weź się za robotę bo nikt nie będzie Ci płacił za siedzenie na forum w godzinach pracy

Zmartwiona

Prośba do HR-ów i BHPowców - dbajcie o waszych pracowników i ich prawa! Na hali ludzie nie mają czym oddychać, jest 32 stopnie, brak powietrza, kobiety słabną, mężczyźni z resztą też. To nie są ludzkie warunki. Zakupcie chociaż wiatraki, skoro klimatyzacja to za duży koszt. Tak dbacie o BHP a gdzie dbanie o BHP w kontekście temperatury w pracy? To powinno być karalne. :(

wkurzony
@Zmartwiona 12.06.2018 14:52

Operatorzy wózków też nie mają najlepiej, siedzenie na tych skóro - podobnych fotelach nagrzewa i poci 4-litery i genitalia, co z tym zrobi BHP jak który z nas straci płodność? Przecież tak wysokie temperatury w okolicach krocza źle wpływają na produkcję plemników! A nas młodych operatorów jest sporo, jak tu myśleć o przyszłości?

Jadzia
@Zmartwiona 12.06.2018 14:52

Ostatnio było 36 stopni ... Ludzie mdleja. Miały być izotoniki..i co? Jajco! Dostaliśmy zapas wody Staropolanke. Woda starczyła na 2 dni. Ponoć ma minerały i jest lepsza od elektrolitow. Śmiech na sali . Ludzie w meczarniach pracuja na hali za 2400zl ,a w biurze ,w klimatyzowanych pomieszczeniach Wpierniczaja kateringowe obiadki,soczki i bog wie co jeszcze . Zarząd do wymiany. Połowa koordynatorów po zawodowkach i bez matury! Jada po ludziach próbując zabłysnąć. Czym chcąbłyszczeć pytam się grzecznie?!

Roksa

Jest goraco na hali a szczegolnie goraco i mokro jak przychodzi do nas na linie doktor B. U i rzuci kilka zaczepnych slowek. Kazda jegi wizyta na linii to ożywczy powiew wiatraka którego nie mam. Doktorze B przychodz czesciej. Mozemy nawet coś dla Ciebie zepsuć....:*

Pan Jacek
@Roksa 02.08.2018 15:15

Przecież doktor B.U. to niezrównoważony człowiek! Lubiany ale świr

Żonka
@Roksa 02.08.2018 15:15

Szkoda, że skrócił brodę, było co poczochrać ????

Zostaw opinię o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.