Opinie o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. w Warszawa

counter
2 242 1040 5 1
Pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.
Nazwa działu: Logistyka magazyn

Jak wyglądają zarobki w Warszawie na wózkach? U nas we Wrocławiu milkrun/udt ~3000pln na reke + ~500pln premia + karta zywnosciowa i multisport. W Warszawie podobnie czy lepiej? (po za okresem koronawirusa)

Wróbelki Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Wróbelki ćwierkają ze powstała nowa para... Hmmmm, ciekawe czy Pan Rafał z utrzymania wie ze Mu z pod nosa Kobietę odbijają??

Tak4Nie5
Ciekawy Nowy wpis
@Wróbelki

A kto mu ją odbija??

Uuuu Nowy wpis
@Wróbelki

To słabe miejsce na ćwierkanie plotek :) Tylko na tyle stać cię? Żyjąc cudzym życiem w końcu zabijesz własne :)

Tak2Nie1

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

@Pytanie

Są dwa etapy pierwszy zdolności manualne i czytanie ze zrozumieniem a drugi to rozmowa co być zrobił gdyby....

Nazwa działu: Montaż

Śmieszny

Hahaha Ty naprawdę masz smutne życie. Weź sobie kup dobra maść dobrze wiesz na co :)

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Naron sath
Nazwa działu: Logistyka magazyn

Witam. Zechciał by ktoś wypowiedzieć się na temat pracy w magazynie wyrobów gotowych? Chodzi mi głównie o zarobki netto jakie mogę otrzymać mając spore doświadczenie i umiejętności jeżeli chodzi o wózki wyposażone w chwytaki.

xxxxx
@Naron sath

W ogłoszeniu o pracę podają .Netto łącznie z premią 3200.Kiedyś były dodatkowo premie frekwencyjne ale zlikwidowali.W tym ostatnim raz wypłacono 13-kę przenosząc ją do podstawy .W czasie kiedy inne zakłady robią podwyżki ,bsh zrobiło obniżkę.Ciekawy pomysł jak zabrać dając.

Tak12Nie1
Marek
@Naron sath

To nie jest normalna firma dlatego nie ma normalnych odpowiedzi na zwykłe pytania. Tam gdzie jest atmosfera pracy tam i ludzie napiszą co i jak a tutaj jest tylko hejt i ploty. To zbiorowisko najwiekszych leni. Trzymaj sie z dala od BSH chlodnictwo

Beton
Nazwa działu: Montaż

Ale się operatorom nudzi... Może te nadgodziny są zbędne?

@Beton

A może ty jesteś zbędny w pracy?

Pytajnik
@Beton

Na jakim dziale / maszynie. Też bym sie ponudził?

Wrona
Nazwa działu: PRODUKCJA zak. 2

Tak jak państwu ! Jaja pilnują ??? Czy ktoś im pilnuje ?

Zainteresowany pracą
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Witam, znalazłem ogłoszenie że szukają pracownika serwisu. Warto iść? Jakie pieniądze? Warunki? Atmosfera pracy? Możliwości finansowe na tym stanowisku? Bardzo proszę o rzetelne info na powyższe pytania. Ps nie od kierownictwa a byłych lub obecnych pracowników. Pozdrawiam ;)

TakNie3
Mikele
Nazwa działu: Produkcja

Jeden z pracowników na chłodnictwie rozsiewa plotki jakoby kąpiel w coca-coli miała zabijać koronawirusa. Najgorsze, że co najmniej dwie osoby mu uwierzyły. Co za ciemnogród.

Tak7Nie
Pracuś
@Mikele

Tak tak takie molochy jak BSH to wylęgarnie koronavirusa, uciekać jak najdalej jak nie masz kredytu, no chyba że nie masz na chleb.

Dziad

(usunięte przez administratora) że jak zawsze pracownicy wiedzą z internetu i z plotek. To już nie jest pierwszy raz kiedy tak się to odbywa. Słabo! Dzięki obserwatorze K. za czujność.

Tak5Nie1
Lubij

W Łodzi w BSH na ul.Wedmanowej suszarki juz dotarł koronowirus.Można sie było tego spodziewać. po ich lekcewazeniu sytacji epidemiologicznej.Juz jedna dziewczyne wywiezli z lini a reszte zwolnili do domu.

Tak5Nie4
Taka Prawda
@Lubij

Wbijcie sobie do głowy w końcu, że jesteśmy białymi murzynami Europy we własnym kraju, i macie zasuwać żeby niemcowi kasa zgadzała się na koncie. Jeden odpadnie to przyjdzie następny... Psy szczekają, karawana jedzie dalej....

Tak12Nie
Lubij

Są oficjalne wiadomości reporterskie z Łodzi i informacja jak najbardziej rzetelna.

Głos ludu

Maszyna gwizda tylko operator p.... Gembe mają jeśli chodzi o podwyżkę ale od siebie nic nie dają a dlaczego bo lewe ręce mają

Tak6Nie3
Praktyk
@Głos ludu

Po prostu sa cwani, maja zezwolenie na to od kierownictwa, l4 juz sie zaczelo, juz wkrotce wypowiedzenia, ja mam dzis rozmowe o prace, pieniadze podobne, lzejsza praca i faceci tam nie pracuja. Czym eiecej robisz tym mniejsze pieniadze i jeszcze dokladaja roboty(tyczy tylko dziewczyn). Ludzie pisza na forum, bo nawet jak powiesz kierownikowi to w oczy to powie ze to nieprawda. Szkoda ze w tej firmie sa rowni i roeniejsi, kierownika i koordynatora na czarnej mogliby w koncu przenies na inna zmianr jak to robia z innymi. A juz bajki o tym ze wszyscy sa zgrani to juz w ogole smiech i kabaret.

Hmmm??

Co masz do Gosi ??

TakNie4
Koras

jakie sa zarobki na stanowisku Operator Maszyn Produkcyjnych, Fabryka Lodówek ? W ofercie 4000 brutto plus premia ? czy to prawda ?

Tak1Nie3
Marzena
@Koras

Też chcę właśnie wiedzieć, ile się zarabia w BSH. A jakie są Twoje oczekiwania zarobkowe? Ile chciałbyś zarabiać?

Nik Automatyzacja 01

Coraz więcej światowych gigantów technologicznych stawia na robotyzację w swoich fabrykach, ponieważ najnowsze technologie owocują wielkimi oszczędnościami. W końcu roboty nie chorują, nie biorą urlopu, nie marudzą, nie narzekają na wszystko, nie ściemniają, nie kłamią, ni, nie obijają się, nie mają fochów, nie mają zmiennych nastrojów, nie mają ciotki, nie kablują, nie obrabiają jednego za plecami drugiego, nie chodzą co chwile na fajke i nie zżerają i nie kradną bananów ze stołówki oraz nie wchodzą kierownictwu w tak zwanego 'anala' jak to ma miejsce we Wrocławskiej firmie BSH - Chłodnictwo gdzie pracuje mnóstwo takich porządnych i pracowitych geniuszy. Automaty mogą wiec pracować 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Jednak IBM wieści światową katastrofę związaną z tanią niewolniczą siłą roboczą w postaci inteligentnych robotów. Czy jednak aby napewno w każdym przypadku. Oczywiście i tutaj będą zdarzać sie nie wypały wzorowane na tak zwanej ludzkiej tandecie. Rozwiązaniem tego największego problemu XXI wieku może być lepsze szkolenie pracowników powiedział wczoraj na konferencji prasowej pod stodołom w swojej siedzibie kierownik z odstającymi uszami o sławnym nazwisku polskiego kompozytora i gitarzysty ktory za kopa w jaja został kierownikiem w firmie BSH. Rozpoznać go łatwo po małpiej minie, tychże odstających uszach, tępym wyrazie twarzy, głupkowatym uśmiechu i takich samych inicjałach pierwszej litery imienia i nazwiska. Trwały grymas twarzy wyglądający na uśmiech zawdziecza też sobie wyjątkowemu gustowi w pewnych nietypowych cieczach jako że ostatnio ktoś nasikał mu do kubka na kawe i ten napił się wlasnej uryny co miało miejse w godzinach porannych i podobno odtąd bardzo służy mu ten dietetyczny naturalny złoty napój bogów jak sam go nazwał, ku zdziwieniu wszystkich. Cały szkopuł w tym, jeśli chodzi o szkolenia pracownicze że jeszcze 5 lat temu kursy takie trwały zaledwie 3 dni i w pełni wystarczały, a dziś produkcja prowadzona jest na tak zaawansowanym poziomie technologicznym, że potrzeba na to nawet ponad miesiąca och och w podstawowej wersji szkoleniowej. To bardzo dużo czasu, a czas to w końcu pieniądz. W tej kwestii to pieniądz stracony dla firm oczywiście. Dlatego tak coraz powszechniej firmy korzystają z systemów automatyzacji produkcji. Problem w tym, że wiąże się to z utratą pracy dla wielu ludzi. Specjaliści z IBM twierdzą, że w ciągu zaledwie 3 najbliższych lat pracę straci na całym świecie aż 120 milionów ludzi. Rozwiązań tego globalnego problemu jest kilka. Mówi się o gwarantowanym dochodzie podstawowym, posiadaniu przez zwykłych ludzi robotów, które będą za nich i na nich pracowały przykładowo zapinając po fajki na Orlen w czasie pracy, posiadając na przykład takiego małego mini kotka robota, który również pociśnie na szybciora po L4 i opowie za nas całą historie wyssanej z kciuka choroby lub w co bardziej wyspecjalizowanych zadaniach, posiadając robota który mógłby ugotować nam zupe z domowego psa i jeszcze dodatkowo podgrzać na drugi dzień z naszej super anty nazistowskiej lodówki z tureckiego kazania braku zbytu albo zamiast fryzjera zrobić nam na głowie lesbijskiego rudego irokeza, żebyśmy na chwile przykładowo mogli się wczuć w role falszywej i jędzowatej kordynatorki lub w przyszłości bardziej nowoczesną wersje takiego na przyklad już spersonalizowanego kierownika robota wąsacza retro a la lata 80'te, dla bardziej zdesperowanych pań lub panów z dodatkiem na przykład szi-mejla lub trans w wersji wąs lub na przykład juz gotowego na potrzeby świeckie robota księdza z bolcem w (usunięte przez administratora) lub wersję oryginalną z bolczykiem, ( mniejszy bolec ) pozostawiającego wreszcie sprawy pedofilii - wyjaśnione, tylko jaki zboczeniec chciałby mieć takiego robota po za miejskim przedszkolem pozostaje pod znakiem zapytania, ale rodzi liczne wątpliwosci natury moralnej. Jedno jest pewne, jeśli rządy krajów szybko czegoś nie zrobią w tej kwestii, to w ciągu dekady lub dwóch możemy mieć na całym świecie kolejnych 2 miliardy bezrobotnych, a musimy wiedzieć, że już teraz 1/3 ludzkości żyje w biedzie, a łączny majątek połowy cywilizacji znajduje się w rękach zaledwie kilku najbogatszych ludzi.

Tak8Nie7
@Nik Automatyzacja 01

Słuchaj NIK widzę że masz ostro nawalone pod kopułą, takiego frustrata dawno nie widziałem, pisząc na innych i wylewając swoje zale, widać jakim jesteś słabym osobnikiem, jeżeli miałbyś jaja to powiedział byś to osobom które oczerniasz, a tak będziesz się tylko chował pod głupi nick i dalej będziesz się podniecał ze kogoś pojechałeś.

Tak9Nie8
Produkcyjny
@Nik Automatyzacja 01

Sami poeci pracują w BSH a do pracy żaden ????????????

Tak9Nie
Jestem jaki jest
@Nik Automatyzacja 01

Co za matka wychowała taki podmiot? Jesteś słaby psychiczne i fizycznie a w dodatku mamusia pracy nie nauczyła, synuś siedzi na mamusi utrzymaniu, poszedł do pracy bo rodzice kazali myślał że będzie siedział zarabiał 5 tysięcy i najlepiej w gierki pociskał, teraz siedzi Teksty do gazetek pisze jaki on biedny, jacy koordynatorzy i kierownicy w BSH pracują, kolego słaby i cienki zwolnij się a jak masz komuś coś do przekazania to powiedz im to w twarz ale widocznie jesteś taki Cienki i Ciota z ciebie że umiesz tylko pisać Słabej jakości Teksty - Cienki Podmiocie

Tak1Nie8
NIK
@Jestem jaki jest

Bua ha ha ha ha. Pomyliłe ś mnie z kimś innym widac. A trzeba było gupi pysk pchać tam gdzie  ludzie oddają swoje potrzeby. Zanurkuj sobie w łajno koło stodoły to może wyłowisz jakąś świńską mądrość. Troszkę nie ładnie pisać bez humoru i z taką prymitywną nutą jak ty ale jak na prymitywa z wiochy przystało co powiedziała już niestety koleszko nie jedna osoba o tobie w tej firmie BSH Chłodnictwo przypominam oraz fakt że nie pisze sie z  zasady o osobach trzecich ktorych sie nie zna i w zyciu na oczy nie widziało w taki lol zupełnie nie zabwany sposób  nawet jak nie ma się żadnych logicznych argumentów na swoją obronę czy też na obronę swojej (usunięte przez administratora) ktorą widac i słychać codziennie na hali  albo jak widać po twoim poscie który sugeruje czy że cię wydalono po prostu z otworu z którego korzystało kiedyś pół wsi na pijackim mamy kacu - ups to chyba prawda o ktorą sie prosiłes i to na poważnie pentaku bez wykrztałcenia i ogłady na stanowisku przez przypadek i łapówe ( czy raczej bedziesz sie dalej starał popisać wiejską elokfencją i prowokował do opisania tego dokładnie i w szcegółach jak załatwiono ci prace w BSH Chłodnictwo?) czy chyba raczej nie chciałbys tego prawda? czy już wymyśliłeś sobie swoją (usunięte przez administratora) odpowiedź zeby się tak nie stało bo wstyd ci już teraz w tym momencie jak ludzie to czytają? , wiec pozwól ze zniże sie do twojego poziomu wybiurczo i tylko dla ciebie na ten specjalny komentarz z cuchnącego twojego swińskiego ryja bez krztałtu ze świńskimi uszami i oddam ci jeszcze jedną chare w oko patafianie bez kultury i powiem ci żebys zaglądnął sobie do własnej kupy i wywróżył sobie co cie może spotkać w niedługim czasie jeśli bedziesz taki odważny w swoich odpowiedziach na to co bardzo obiektywnie opisalem w dwuch częściach i czego sie nie pozbędziesz już nigdy niestety dlatego zejdź na ziemie i zakceptuj to że juz rozeszło się jak jest puki ktoś nie zrobi ci smacznej kawy lol - no wtopa totalna stary no te same inicjały imienia i nazwiska no nie sadzę żeby jakiś inny imbecyl silił sie tutaj na argumenty po takiej akcji bua ha ha ha ha ha ha. I powiedział bym ci tonwszystkonw twarz ale jak widze twoją głupi ą g e m b ę na chali to mysle sobie - nie zasłużyłeś. LOL

Tak4Nie2

Czy rozmowa rekrutacyjna w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

competences?
@Pytanie

Może na zastępcę dyrektora zakładu reszta to ciemniaki kierownicy i reszta świty z biura ich angielski to losowe wypowiadanie pojedynczych wyrazów z akcentem wschodnio europejskiej tirówki, plusem braku zdolności lingwistycznych jest mimowolna nauka i rozwijanie języka podobnego do migowego wydając przy tym dzięki podobnego do odgłosu godowego pawiana.

Tak27Nie
Japa Trolu

Po jego wpisie, sądzę ze jest wszechstronnie wykształcony, skoro zna życie erotyczne pawianów jak i specyfikę pracy tirówki i do tego trafnie opisuje poziom kierowników i koordynatorów w tej firmie. Znowu ojciec ci nie pykło, nieuku z whirpoola który nieudolnie próbuje wybielać zeczywisty obraz zarzadzania w tej firmie...

Tak5Nie6

Nie

Jestem jaki jestem

Co za dzban wrzucił te wypociny? Za robotę się weź nierobie bo jak patrzę na te wpisy to widzę że jesteś alfa i Omega a tak naprawdę nie masz bladego pojęcie o tym co się dzieje i co się robi bo sam swojej pracy nie wykonuje dobrze. Przemysl to za nim znowu bucu będziesz mial ochotę bezpodstawnie kogoś obrazić na forum społecznościowy.

Tak1Nie6
Niezadowolony z wpisu
Nazwa działu: PRODUKCJA zak. 2

Rafał. Proszę o usunięcie tego wpisu, który w niekorzystny sposób odnosi się do mojej osoby.

Nik Automatyzacja 02

Na szczęście to zawsze ludzie będą musieli konserwować takie maszyny w firmach na przykład jak Wrocławskie BSH - Chłodnictwo ale i tutaj nie mamy złudzeń że z pomocą zawsze przybędzie do nas znowu ludzka siła w tym przypadku brygada kryzys z podtrzymywania ruchu - wysoce wyspecjalizowana grupa profesjonalistów wysokiej klasy, błyskawiczna i zawansowana w swej wiedzy jak wóz drabiniasty która w oka mgnieniu zawsze ratuje każdy przestój tak błyskawicznie jak potrafi to tylko Wrocławska karetka pogotowia w korku ulicznym i wiadomo oczywiście że juz predzej " naprawiło by sie samo z siebie" ale żeby wypowiedzieć te magiczne słowa " maszyna sie (usunięte przez administratora) ła trzeba byc tym wybranym przez stwórce operatorem i za..... ebać focha. Ważne więc żeby nalać pustego w puste i czekać na efekt z przyszłości podtrzymania ruchu powrotu do przyszłości. Patrząc jednak przez pryzmat ostatnich lat kompletnego braku pomysłów rządów krajów na rozwiązanie problemów robotyzacji przemysłu, wszystko wskazuje na to, że w przyszłości bogaci ( zatrudniające korporacje) będą jeszcze bogatsi, a biedni ( pracownicy) będą jeszcze biedniejsi. Postęp technologiczny nie rozwiąże podstawowych kwestii jakości życia ludzi na naszej planecie, a tylko pozwoli jeszcze bardziej wzbogacić się małej grupce ludzi l, tych cwanych złodzieji. Ten fakt nie powinien dziwić, w końcu żyjemy w świecie, w którym koncerny stały się tak potężne jak największe kraje i to one stawiają warunki w myśl ekonomicznej zasady, maksymalizować zyski przy minimalizacji kosztów.

Tak3Nie2
Andrzejek

I jak tam morale po imprezie świątecznej? Coś się wydarzyło ciekawego?

Tak1Nie5
PauL
@Andrzejek

Nie bardzo rozumiem Twój komentarz. Napewno morale spoko pewnie się fajnie bawili i integrowali

@Andrzejek

Nie no zabawa była przednia, a ślady wokół stadionu pięknie malowały się pawiami na chodnikach :D Ja się bawiłem bdb

PauL

A jak atmosfera w pracy? Bo nie wiem czy składać papiery Słyszałem że fajne imprezy integracyjne

TakNie4
..............................
Nazwa działu: Produkcja

W TEJ FIRMIE NIE MA STABILNOSCI A NAWROT ZERO INTELIGENCJI Z WHIRLPOOLA GO WYWALILI I TU MU SIĘ UDAŁO WYSTARCZY POPATZREC NA OGŁOSZENIA CO 5 MIN SIĘ POJAWIAJĄ 2 AMAZON FIRMA MA 3 LATA A PZREWINEŁO SIE JUZ Z MILION OSÓB I NIE DLATEGO ZE BYLI ZŁYMI PRACOWNIKAMI PO ZA TYM ZAROBKI W OFERCIE TO ŚCIEMA PREMIE PODZIELCIE NA PÓŁCZYLI W KOKOSÓW NIE ZAROBICIE TO JUŻ W 3M WIĘKSZA STABILNOŚĆ TEŻ KOŁKOZ ALE ZAROBKI 3000 + NETTOA NIE 2500-2700 ZA ZAPIEPRZ BON NA ZAKUPY KOLEJNA ŚCIEMA ZA NIEGO PŁACISZ PODATEK CZEMU WIĘKSZOŚĆ PARCOWNIKÓW FAGORMASTERCOOK NIE ZGODZIŁA LUB NEI CHCE WRÓCIĆ DO BSH ODPOWIEDZCIE SE NA TO

Tak4Nie2
MYK
Nazwa działu: Produkcja

Powiem tak, ogólnie na produkcji spoko ale Pan Artur Nawrot typowy (usunięte przez administratora) niby porządki robi, ludzi za których tak ręczy z Rastad, których zatrudnił i nazwał że wybierze perełki i tak co ledwo zarejestrował i dostali na rok chodzą na zwolnienia na to nie ma reguły...

Agnieszka
@MYK

Szczerze powiedziawszy chętniej dowiedziałabym się czegoś odnośnie ogólnych warunków zatrudnienia w BSH. Dla wielu osób, w tym dla mnie, ważna kwestią jest stabilność zatrudnienia. Czy w tej firmie można być o to spokojnym?

Tak1Nie2
omg

NIE!!!

Zbigniew
@omg

Masz na myśli, że umowy nie są zawierane na dłuższy termin? Chciałbym dowiedzieć się jaki rodzaj kontraktów dostają nowi pracownicy. Napisz o tym proszę.

IPCMBA
@Zbigniew

I Po Co Męczysz Bułę Adminie. Twoje wpisy śmiesznością walą na kilometr. A już cenzurowanie wpisów to śmiech na sali, za komuny nie było takiej cenzury. ,,Wycinacie" takie słowa jak np kierownik, a chcecie żeby ludzie pisali tutaj swoje odczucia i miarodajne opinie. Rozdwojenie jaźni tam macie? Pisze zbysiu ptysiu stycia zosia a wasze prześmieszne wpisy i pytania czuć na kilometr. jak ktoś będzie chciał uzyskać informacje o które pytacie to wyczyta to miedzy wierszami.

Dtr
@MYK

Ooo proszę w Whirlpoolu nie wyszło, więc próbuje coś zdziałać w Bsh. Mam nadzieję fascynacja każdą młodą kobietą juz minęła????

Wanonim
@Agnieszka

brak stabilnego zatrudnienia mniej wiecej od dwuch lat. Od momentu kiedy zaczeło spadac zapotrzebowanie rynkowe na te wstrętne biale lodówki ksv i reszta tego chłamu bez zamrażarek wiec zaczęli zwalniac ludzi i kombinować i tak jest do teraz. ostatnio znowu wywalili kilka osób. To firma bez przyszlosci. bo zawsze jest cos źle albo cos im nie wychodzi według planu. wieczny zamęt i ciągła obawa czy jutro masz jeszcze prace. Te niepewność nie jest warta tego miejsca. I to jest pozytywne ze są dużo lepsze firmy we Wrocławiu gdzie mozna pracowac w przyzwoitych warunkach. I pozytywne jest to ze wlasnie z tego powodu zaraz zakresle opinia pozytywna dodam takze obiektywna w opisanych faktach. Mozna dalej sobie zrobic wydzwięk neutralny lub negatywny jak kto woli LOL ale kołchoz bsh nie zalicza sie juz do niczego bo (usunięte przez administratora) to (usunięte przez administratora) w coraz tańszych i gorszych ubraniach roboczych z roku na rok. W chwili upadku wspanialej korporacji bedą juz chyba dresy w pasy i drewniane adidasy jak w obozach pracy ale tak i tutaj tania siła robocza dla szwabskiego wlasciciela.

Tak7Nie1
@Agnieszka

Wypłata zawsze na czas , będąc na umowie z B/S/H/ dodatkowo karty Sodexo ,jedna na kwotę 190 zł co miesiąc ( tzw żywieniowa , zrobisz za nią zakupy w supermarketach i restauracjach ) ale uważaj alkohol, papierosy, paliwo,ubrania, na tą kartę nie kupisz .Druga karta to do wyboru Sodexo Podarunkowa i masz co miesiąc na niej 50 zł ( zapłacisz nią wszędzie i za wszystko) lub Sodexo Multi Sport ( tutaj dopłacasz około 20zł co miesiąc ) korzystasz z basenów, siłowni, saun, ) i pewnie jest więcej opcji na tej karcie ale ja nigdy z niej nie korzystałam więc przy tej karcie Multi Sport wiem powierzchownie. Na początku nie jesteś zostawiona sama sobie tylko ktoś cię poprowadzi i nauczy co masz robić, wszystko pokaże co i jak.

Tak2Nie3
Monika
@Dla zasady

Wszystko pięknie ale firma leci trochę w kulki. Miała ponoć być premia frekwencyjna za zeszły rok , ludzie przychodzili czasem chorzy do pracy i figa z makiem wyszła z tego wyszła.

N

Jak to jest, ze wszystkie komentarze na tej stronie pochodza z chlodnictwa? Mam wrazenie, ze Wam sie tam nudzi. Na kuchenkach ludzie przychodza do pracy, pracuja, i ida do domu i chyba nie wystarcza im juz czasu na pisanie bzdur. Powinniscie na emaliernii troche popracowac w kuchenkowych ubraniach i od razu by mniej komentarzy bylo. Tak, na hali jest upal, zar i z czlowieka sie leje. Tak, nadgodzin jest zdecydowanie za duzo, a premie sa za male. I tak, kierownictwo jest czesto niesprawiedliwe. Ale dokladnie tak samo jest w kazdym wiekszym zakladzie. Kto Wam klime zamontuje na takich halach? Czy firma na W, ktora tak wspaniale wspominacie miala jakas klime? Ja pamietam, ze w najwieksze upaly moj wiatrak nie dzialal i nikogo to kompletnie nie obchodzilo. Robic trzeba bylo 12h, a jak nie to out. Na koniec i tak wszystkim z agencji podziekowali i tyle ich widzialam po 2 latach ciezkiej pracy za marne grosze. Tutaj mam umowe stala i to juz pozytyw, wiele rzeczy jest tu do poprawy, jak zreszta wszedzie, ale przeciez zawsze mozna zmienic prace. Nikt sila nikogo nie trzyma. A tak na koniec, ktory kuchenkowy koordynator przypadl Wam do gustu? :)

Tak20Nie11
Obserwator
@N

Widoczni nie ma u Was na piekarnikach (usunięte przez administratora) towarzystwa z wh na ,, stołkach".

Tak7Nie4
@Obserwator

Pracuja u nas ludzie z WH na wyzszych stanowiskach, nie mamy letnich ubran i wielu dogodnosci, ktore Wy posiadacie,a mimo wszystko tylko Was tu widac. Typowa nuda.

Tak6Nie4
PrawdaWoczyKole
@N

Żeś ojciec pojechał. Na chłodnictwie mamy klimę, pracujemy w japonkach i spodenkach ,,hawajkach" i generalnie 8 godzin pod palmami z godzinna przerwą na pracę i dlatego z nudów piszemy głupoty xD . Weź się biurowy koł.ku sam za robotę bo im większy ga. moń z WH tym wyższe stanowisko na chłodnictwie ... To samo tyczy się inżynierii u nas: wystarczy że wie jak młotek wygląda i wielkie panisko od procesu ... Szkoda gadać, z resztą to co zostało napisane na temat układów, układzików i koła wzajemnej adoracji i niekompetencji zwłaszcza ludzi którzy przyszli z WH to 100 % prawdy. P.S. Większego bajzlu w żadnej firmie nie widziałem, nawet u prywaciarza jest wszystko lepiej zorganizowane Bajo biurowa pseudo mondralo

Tak15Nie3
@N

tobie płacą za te śmieci które tu wrzucasz żeby podbudować ich ego?(usunięte przez administratora)połowa stamtąd przyleciała jak muchy do świeżego gówna(usunięte przez administratora)tylko w wh masz związki zawodowe a nie pseudo wybrane rady pracownicze(usunięte przez administratora) którym się płaci za wnioski od pracowników żeby nie były zbyt wymagające... i olewa się wszystko,nawet bhpowców zatrudnili z firmy zewnętrznej żeby żadne skargi nigdzie nie wpłynęły... (usunięte przez administratora)

@anonim

Nikt mi nie placi. W czym te zwiazki zawodowe Ci pomogly? :D socjalistow tu widze nie brakuje :D do roboty sie wez w koncu zamiast narzekac, a jak Ci zle to droga do wh wolna.. a nie, czekaj! Tam w (usunięte przez administratora) maja roboli, moze przez agencje Cie wezma, poza sezonem w domu posiedzisz I moze pozniej znowu ktos zadzwoni. Probuj.

Tak1Nie3
@PrawdaWoczyKole

Jestem z produkcji :). Kto Ci broni isc do "prywaciarza" (pomine fakt, ze firma bsh nie jest panstwowa :D). Gdzie jest napisane, ze pracujecie pod palmami? :O Ogolnie macie lzejsze spodnie i wiecej okresow przestoju niz kuchenki. Dostajecie tez jakies izotoniki. Tylko strasznie marudzicie. Gadasz od rzeczy o inzynierach. To skoro umiesz oblugiwac mlotek czemu nie zostales inzynierem?! :O. Pewnie podstawowke ledwo skonczyles i Ci sie kariera marzy (usunięte przez administratora)

Tak8Nie10
@Nick

Skoro jesteś pracownikiem produkcyjnym, to dobrze się składa, ponieważ chciałbym dowiedzieć się nieco o tym stanowisku. Wiesz może, czy firma BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego zatrudnia na to stanowisko osoby bez doświadczenia zawodowego? Z góry dziękuję za poświęcony czas i udzieloną odpowiedź.

@Nick

Twój problem polega na tym, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem ( tak apropo skończenia szkoły podstawowej skoro już poruszasz ten temat), i nie czytasz między wierszami. Od kiedy zwykła woda mineralna to izotonik? Tak z ciekawości pytam bo moze coś mnie ominęło. Czyżby inżynier który boi się konkurencji? A ogólnie to skończ bronić swoich funfli z biura / wh

Tak6Nie2
@PrawdaWOczyKole

Mysle, ze zaden inzynier nie boi sie konkurencji z Twojej strony :D

Tak3Nie3
Witold

Przepraszam, że ponownie zadam pytanie, ale niestety nikt mi nie odpowiedział. Czy nie mając udokumentowanego doświadczenia zawodowego, można liczyć na otrzymanie zatrudnienia w tej firmie? Nie ukrywam, że z mojej perspektywy jest to ważne pytanie, więc liczę na odpowiedź. Mógłby ktoś mi pomóc?

@Nick

Używanie przez ciebie czasownika,, myślę" to jawne i spore nadużycie. A konkurencji sie nie boi, ponieważ jak wczesniej zostało to zauważone na stołkach siedzą pociotki z wh, i ga mo nie którzy soba nic nie reprezentują tylko kiwają głową w rytm taktu wybijanego przez,, górę" ktora tez jest z przypadku / wh a to ludzikom na stołkach pasuje. A final jest taki ze ludzie na produkcji nie wiedza czy zacząć się śmiać, czy od razu płakać. Jak tam powrót do SP i nauka czytania ze zrozumienien?

Monika
@Witold

Zależy na jakie stanowisko .Z tego co mi wiadomo na produkcji nie musisz posiadać żadnego doświadczenia, wszystkiego się nauczysz :)

@PrawdaWOczyKole

Pracujesz w firmie, ktorej nienawidzisz, mimo ze rynek pracy jest pelen ofert? Nic dziwnego, ze siedzisz calymi godzinki w necie, zeby powyzywac innych ludzi. Lepiej Ci sie robi?

@Witold

Jesli to produkcja to pewnie przez agencje pracy sie dostaniesz spokojnie.

@Nick

Hehe to ze masz problem z czytaniem ze zrozumieniem na poziomie szkoly podstawowej juz zostalo stwierdzone i udowodnione. Jezeli dla ciebie stwierdzanie faktow i nazywanie rzeczy po imieniu czyt. patologii to wyzywanie i nienawisc, to oprocz braku umiejetnosci czytania ze zrozumieniem, jestes mentalnie na poziomie szkoly podstawowej. P. S. zatrudnijcie w koncu kogos w biurze od PRu bo tobie ewidentnie nie wychodzi, i watpie zebys byl kims z pracownikow produkcji w tej firmie. Bo z kim bym nie rozmawial jakos nikt nie podziela twojego punktu. widzenia. Kolejna rzecz, po to jest min. to forum zeby wyrazac swoje opinie i spostrzezenia na temat danego pracodawcy, plusy i minusy pracy w danej firmie. Jezeli tego nie rozumiesz,, nie" przyjacielu z biura to juz twoj problem.

Tak3Nie3
@PrawdaWOczyKole

Masz rację, głównym celem forum jest zebranie informacji o pozytywnych i negatywnych stronach zatrudnienia, więc każdy bez względu na wydźwięk może zostawić tu swoja opinię.Skoro jesteś doświadczonym pracownikiem napisz proszę jakie umowy o pracę proponuje nowym osobom pracodawca. Kontrakty są długoterminowe i stabilne, czy raczej zlecenie? Chętnie się tego dowiem.

@PrawdaWOczyKole

Co Ty masz z tym biurem? Obsesja jakas czy co? Ty nie wyrazic swojego zdania tylko obrazasz wszystkich i wszystko, bo nie mozesz sobie innej pracy znalezc ;). Sierota zyciowa, ot co.

Tak4Nie5
PWOK
@Nick

Jak czytam twoje wypociny napisane,, po polskiemu ", to stwierdzam ze ciebie nie trzeba obrazac, sam ( albo i sama) to robisz skutecznie.

@PWOK

Jedno slowo, ktore zamienil mi slownik i juz uznajesz mnie za analfabete ;)? Masz ciezkie problemy emocjonalne. Nie rozumiem jakim cudem firma zatrudnila chorego psychicznie czlowieka :o

Dobry duszek
@Witold

Tak możesz pracować tam bez doświadczenia zawodowego jesli Twoje CV komuś się "spodoba"

@Nick

Wogole zastanawiasz sie co piszesz? Napisz sobie tekst ktory chesz napisac na forum ,,na brudno", przeczytaj z 10 razy i zastanow sie 50 czy zeczywiscie chcesz to napisac. Bo nie wiem do czego to przypiac. Wniosek jest taki ze piszesz i nawet nie wiesz co robisz, a pozniej wykrecasz sie slownikiem + wysnuwasz jakies urojone wnioski. Tak apropo typowe dla zarzadzajacych w bsh. Nie rozumiem jak firma zatrudnila tu. Ma. Na ktory ma podstawowe problemy z pisownia. Az dziw ze byles ( bylas) w stanie na umowie sie podpisac.

@pwok

Po pierwsze "w ogole" piszemy rozlacznie. Po drugie "rzeczywiscie" piszemy przez "rz". Chyba jednak to Ty powinienes napisac sobie tekst na brudno i sprawdzic ze slownikiem. Takie podstawy powinienes wyniesc ze szkoly podstawowej...

@Nick

A po trzecie, idz juz z tad trolu biurowy. Sie nagle znalazl Miodek... Niezle tam macie. Najpierw analfabeta wtorny, a zachwile wyklad z ortografi. Tak apropo chorob psychicznych, rozdwojenie jazni? Przyjmujac tlumaczenie wczesniej, slownik mi tak podstawil xD. Jak czyta sie wasze teksty to niezle macie w baniach namieszane, a co najlepsze sami sie podkladacie xD

Ciekawy
@pwok

Tak na marginesie panie/pani Nick ,przytrafił się jeszcze jeden błąd. Mianowicie Apropos piszemy właśnie w ten sposób, a nie apropo tak jak Nick.

Nieciekawy
@Ciekawy

Jak juz chcesz nauczac to poprawna forma pisowni to a propos.

Gremlin
@Nieciekawy

Ten zakład to porażka nie polecam nikomu a wy nie wnosicie nic do dyskusji

@Ciekawy

To nie mi przytrafil sie ten blad ;), a Pan pwok jest bardzo chory, nie ma co dyskutowac.

@Nick

Oj widzę gniecie prawda, oj gniecie i boli. Tak z ciekawości jaką masz specjalizację w medycynie że wystawiasz diagnozę?

bsh

żaden

pwok

Tak właśnie się kończy brak jakichkolwiek argumentów. Brak siły argumentu to pojawia się argument siły. I kto tu wyszedł na... dr. House? Ale, od kogo ja się spodziewam sensownej i rzeczowej odpowiedzi popartej argumentami xD

@pwok

Nie zadałeś żadnego konkretnego pytania ;)

@Nick

A musiałem? ( doczytaj co to jest pytanie retoryczne, żebyś dalej bzdur nie pisała / pisał). Odpowiedź mozna uzyskać nie tylko na pytanie... Idz się doucz...

spryciaż
@Witold

przyjmują wszystkich którzy chcą pracować,nie czytaj (usunięte przez administratora) wpisów , są pracownicy i lenie. zawsze możesz zrezygnowac

Baribal

Nie polecam chyba że nie masz wyboru i nie masz na chleb. Typowa taśma kilku funkcyjnych stoi z batem, to już nie te czasy aby tak pracować w Polsce chyba że jesteś przegrywem i jedyną ambicją jaka masz to napchać kiche i robić jak robot przykręcając śrubki, na szkoleniu dowiecie się żeby (usunięte przez administratora) innych.

Tak11Nie3
@Baribal

Jak tak bardzo mądry jesteś i w tej firmie jest ci źle, to wyjedź do pracy za granicę wróć za rok, i wtedy narzekaj na tą firmę. Zobaczymy czy twoja opinia się zmieni.

Sprawiedliwy ale nie prawy

A komu tak w (usunięte przez administratora) wchodzi ??

Dla zasady

Kolego zapomniałeś o RODO w tym wpisie .

GosiaSamosia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 176 dni.

Witam Powiem szczerze czytając forum że bardzo mnie zaniepokoiły komentatze. Czy ktoś z Państwa posiada wiedzę jaka panuje atmosfera, czy duże wymagania i ogólne podejście co do stanowiska Asystentki Dyrektora? Ciekawią mnie też zarobki. Jeśli ktoś z Państwa posiada te wiersze proszę o podzielenie się ta informacja. Pozdrawiam serdecznie

dobre info

firma ciągle się rozwija, cały czas ładowane są pieniądze w maszyny, budynki itp, plany są na prawdę spore. Na tę chwilę głównie są roczne premie inflacyjne od 0 - 8 % (w zależności od zaangażowania, kierownik dostaje pulę pieniędzy i rozdziela). jeżeli chodzi o dodatki to mamy: sodexo - 190 netto / miech; multisport - 19 zl / miech; medicover/luxmed można wybrać- 12zł/miech, ewentualnie pakiet rodzina 99zł/miech lub inne; bony świąteczne uzależnione od zarobków netto na osobę w rodzinie od 500 do 700 brutto (o ile dobrze pamiętam) ; dodatkowo bony świąteczne na każde dziecko - sodexo 250zł netto tak było w zeszłym roku; wczasy pod gruszą (mają się pojawić), kwota również uzależniona od zarobków netto/osobę, premia miesięczna dla produkcji - do 750 zł/miech (na tę kwotę składają się wskaźniki jakościowe, ilościowe, bhp, obecności w pracy itp każda ma jakiś udział w tej kwocie); premia roczna dla pracowników administracyjnych, administracyjno produkcyjnych - minimum 2-krotność pensji, czyli dostajemy jednego miesiąca w roku 3 pensje; teraz o zarobkach po moich informacjach: jeżeli chodzi o pracowników produkcji to zarobki ok 2800-3500 brutto/mies zarobki na stanowisku kontrolera jakości ok 3800-4600 brutto/mies może i zarobki nie są rewelacyjne ale zobaczymy za rok/dwa kiedy pojawią się pieniądze

Tak5Nie25
ktoś
@dobre info

okej. Co nieco wiadomo. A zarobki chłopaków na magazynie/wózkowych? Również kształtują się na poziomie 2800-3500 ?

Kkk
@dobre info

Premia dla administracyjnych i pośrednio produkcyjnych to 1-3 pełnych wynagrodzeń w gwoli sprostowania.

op
@dobre info

Co oznacza ze firma sie rozwija czy planuja uruchomic produkcje nowego modelu albo przejac z innej fabryki zamowienie cos wiadomo?

@ktoś

Zależy, który magazyn. Na magazynie wyrobów gotowych dostają najwięcej już coś ok. 4000 brutto

@Dobre info

Na start* a nie najwięcej ????

@Dobre info

tak na start

ANNA
@dobre info

Ta premia roczna to tylko dla wybrańców czy też dla szeregowego pracownika ?

Tobiasz
@dobre info

Skoro jest tak cudownie, tyle się zarabia ,dlaczego tyle ludzi odchodzi, w jeden dzień z piekarnikow 30 osob ,ludzie nie dajcie się oszukać i żyć w takim zakłamaniu .Pięknie piszą i mówią na rozmowie rzeczywistość jest całkiem inna

Tak22Nie
Wujek dobra rada
@ANNA

Premia roczna dla pracowników administracyjnych. Bezpośrednio produkcyjni mają miesięczna.

Wujek dobra rada
@Tobiasz

Wszędzie pięknie gdzie nas nie ma. Sam pracuje w BSH ponad rok i szukam innej pracy za lepsze pieniądze. To normalne. Teraz jest rynek pracownika. W każdej firmie ludzie przychodzą i odchodzą. Najgorsze jest kiedy ludzie nie wiedzą ile powinni zarabiać. Niestety w naszym kraju stawki to temat tabu. Dlaczego? Przez te głupotę możemy robić to samo co kolega obok za dwa razy mniej albo więcej. Gdzie sprawiedliwość? Nie ma! Ile zarabiasz na tyle się cenisz! Wolny rynek idź dalej

Tak9Nie
Zła rada

Na magazynie od 3500brutto

Maggie
@Tobiasz

Dokładnie tak obiecują nagabują a potem z dnia na dzień się dowiadujesz że jedziesz w delegacje na miesiąc do Łodzi albo nagle z lodówek ladujesz na piekarnikach.

Tak13Nie
Ehhhh
@Maggie

I jeszcze pracować każą, skandal ????????

Tak8Nie4
Miler
@Maggie

jak nie pasuje to się zwolnij proste !

ALICJA
@dobre info

A w tym roku na święta bonusu na święta nie było ?

@Wujek dobra rada

Bzdurki i bzdetki. W socjalizmie wynagrodzenie jest ukrywane. Jesli chcesz miec jasne pensje i prawdziwa konkurencji na rynku to glosuj za kapitalizmem, a nie za 500+. Cos za cos.

Tak5Nie
Karolina
@N

To ważne, by tak aktywnie uczestniczyć w dyskusji, ale lepiej byłoby, jakbyś zaczął się wypowiadać na temat aktualnych warunków zatrudnienia, na jakie mogą liczyć wszyscy pracownicy firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego. Czytałam, iż osobom bez doświadczenia organizują tam praktyki. Oferują doskonałe perspektywy rozwoju i zapewniającej ciekawe zadania. Może orientujesz się, czy już po odbyciu takich praktyk, firma proponuje stabilne zatrudnienie?

@Karolina

Jesli na praktykach wykazesz sie wiedza, inteligencja i zaangazowaniem to firma chetnie Cie zatrudni. Praktykanci zwykle z nami zostaja, ale trzeba faktycznie myslec :)

@dobre info

dobra zmiana się odzywa, wam się wydaje że każdy wasz pracownik to idiota bez dostępu do internetu ALBO własnego mózgu, większość działa jak stado, postraszycie i się zawiną ale są wyjątki które was wypunktują i takie czarne owce staracie się (usunięte przez administratora) niestety, w dobie globalnej komunikacji przegracie i jeżeli nie przestawicie się tylko i wyłącznie z wyników na pracowników to radzę uczyć się ukraińskiego, zresztą wystarczy wejść na opinie o bsh za granicą - polecam, śmiech na sali

Zofia
@N

Czy orientujesz się, jakie są początkowe warunki zatrudnienia właśnie po praktykach dla osoby dopiero zaczynającej swoją ścieżkę zawodową? Jeżeli posiadasz taką wiedzę, to napisz również ile trwa ewentualny okres próbny. Kwestie te są ważne i dlatego należy je wyjaśnić.

Kinol
@dobre info

Pensje takie sobie ale robota dno. Zarzadzaja debile to jak ma byc dobrze. Ludzie ogarnieci odeszli i odchodza a zostaja ci co sie nie cenią jak o zarobki chodzi. A nie cenia sie bo wiedza ze konkurencja gdzies indziej ich wykonczy albo musza pracowac za miske ryzu

Ciekawy
@Kinol

A kto taki ogarnięty z " zarządzających " odszedł??

@Zofia

Wszystko zalezy od dzialu. Co by Cie interesowalo?

TakNie
odpowiedz do " dobre info"
@dobre info

Ściema mega ściema ze firma sie rozwija. Kasa sie skonczyła z ostatnimi wyjazdami biurw ponad rok temu ostatniej imprezy światecznej. W zeszłym roku imprezy juz nie bylo bo skonczylo sie siano. Na głupie wiatraki czekalismy ponad rok a prosilismy tez nie krótko. Zresztą i tak każdy wszystko ma w (usunięte przez administratora) tutaj w tym (usunięte przez administratora)bo dokladnie jest tak jak ktoś napisal ze na piekarnikach sie pracuje a na chlodnictwie obija sciemnia i stwarza pozory. To miejsce ma tendencje po prostu do sciągania jak magnez leniwych palantów ktorym sie nie chce robić ale juz lecą po podwyżke. Dobry przyklad to operator z tej maszyny od wytwarzania komór u nas na trójce. Ten co ma mine jakby nie uciekł z więzienia. Leniwy opryskliwy wstretny i negatywny typ ktory ciagle ma jakieś problemy i ciągle coś udowadnia albo chodzi jak naćpany jakiś. Podobno ktoś go zauważył jak palił (usunięte przez administratora)w toalecie.

Tak1Nie2
@dobre info

Nie wprowadzaj ludzi w błąd premii 750 zł od kad tam pracuje nie było największą premia to 650 zł taka otrzymaliśmy i to raz na jakiś czas były roczna tak zwana trzynasta pensja nie stety zostało to cofniete i teraz jest premia od której uzależnione jest to czy dany pracownik chodził na chorobowe. Od przyszłego roku ma być tak że tą premię rozłożą na 12 miechy i do każdej wypłaty wpłynie kwota 300 zł i w roku 2021 nie będzie tej trzynastki.

bsh driver
Nazwa działu: Marketing

zarobki od 3800(z nadgodzinami) 5200

Przystojniak
@odpowiedz do " dobre info"

To już wiemy że ferment sieją,, gwiazdy przedmontażu". Zgadnijmy 1dna z 6ciu + błyskotliwa w swej inteligencji pani dysponent. Tak wogóle to lustra macie? Przechodzi sie o bok was to się widzi puste oczy stęsknione za chociaż jedna zbłąkaną myślą. Jak widze i słyszę co się tam wyprawia to kondolencje i wyrazy współczucia dla faceta że wogóle musi was oglądać nie wpominając o pracy z wami. Sam bym tak wygladał jakbym miał tam pracować.

Chwila prawdy

To pogadajmy o chłodnictwie: (usunięte przez administratora), z Whirpool`a pościągał pociotków z tej firmy. Jego prawa ręka, a jakże Jacenty też pociotek z Whirpool`a - wystarczy że zaczniecie z nim rozmawiać, i po dwóch zdaniach czar pryska i już wiadomo z kim macie do czynienia ( chyba jeszcze nie wie że kierownik to nie stanowisko, tylko to co ma w głowie, i co sobą reprezentuje - ot taka mała dygresja ;)). (usunięte przez administratora)to kolejne pociotki z Whirpool`a, dobrym przykładem są procesy. Dwóch koordynatorów i dwóch byłych pracowników Whirpool`a. Kto awansuje z pracowników produkcji? Byli pracownicy Whirpool`a. Z czego jedna to siostra koordynatorki z procesów ( przyszły razem z Whirpool`a). Kto dostaje ekstra premie? Pracownicy którzy przyszli z Whirpool`a. Przypadek? Nie sądzę. Jeżeli liczycie na rozwój kariery zawodowej w tym zakładzie, i to że ktoś doceni Wasze zaangażowanie i usprawnienia w tym zakładzie, na wydziale lodówek, to jest w błędzie. No chyba że przyjdzie z Whirpool`a, dla nich kasa zawsze się znajdzie. O dziale inżynierii nawet nie chce mi się pisać bo w połowie to dno dwa metry mułu i wodorosty ...

Tak23Nie

Anonim
@Chwila prawdy

Co ty tam wiesz... Firma na w jest jednym z największych kolhozow we Wrocku. Z 10 koordynatorow, tylko 2 jest z tamtond. Może właśnie specjalnie nie robią z ludzi z firmy na W koordynatorow.?! Dyskryminacja moim zdaniem to jest! Bo co, bo jestem z firmy na W to jestem gorszy? Gorzej nie pracuje niz inni, a jako jeden z wielu się staram poprawiać różne rzeczy. I to co gadasz to bzdury są. Poza Jacusiem nikt nawet nie awansował na kierownika zmiany. Ja radzę zarządzie bsh, przestańcie patrzeć kto skąd przychodzi, bo to nie ma znaczenia! To czy ktoś jest z firmy na W czy jakiejś innej firmy to nie znaczy, że będzie gorszy czy lepszy. Patrzcie kto co reprezentuje swoją pracą i swoim zachowaniem. I jaki jest dla ludzi

Chwila prawdy
@Anonim

No tak, co ja tam mogę wiedzieć. Ale od początku: na dzień dobry KŁAMIESZ. Procesy i dwóch koordynatorów którzy przyszli z Whirpool`a + teraz awans dostała siostra koordynatorki z procesów, która tak samo przyszła z Whirpoola więc już masz 3 koordynatorów. Najśmieszniejsze jest to, że o ile z Anką można i da się normalnie pogadać to jej siostra pie..... takie smuty i bzdety że ,,wymiotować" się chce. Dwa swego czasu koordynatorzy informowali że będzie ,,casting" na stanowisko koordynatora ( z tego co pamiętam potrzebowali 2 osoby ), ludzie się pozgłaszali, chodzili na rozmowy a na koniec się dowiedzieli, i to też nie oficjalnie, że 2 osoby zostały wybrane dużo wcześniej a ,,casting" to tak dla formalności. Haha a ludzie chodzili i robili z siebie ... Dwa: Kolejne twoje KŁAMSTWO: Jacuś był niby kierownikiem procesów, później przenieśli go żeby ,,wyprostować" montaż i nie wiadomo było czy jest kierownikiem od procesów, czy kierownikiem montażu, czy kierownikiem zmiany. Aż w końcu został bodajże zastępcą kierownika produkcji ds przepływów czy jakoś tak ( nie pamiętam dokładnie nazwy jego stanowiska ) i kierowników zmiany zostało 2: Krzysiek i Robert ( spoza firmy) - Robert, o ile mnie pamięć nie myli, miał być kierownikiem na procesach, jak Jacenty prostował montaż, ale wyszło jakoś tak że w miedzy czasie zmieniła się struktura organizacyjna i na procesach nie było osobnego kierownika. Więc Jacenty poszedł typowo do biura a Robert został kierownikiem zmiany razem z Krzyskiem. O ile Krzysiek czasami prezentuje korpo bełkot, a Robert za bardzo przechodzi na ciemna stronę mocy to i tak uważam że są dużo lepszymi kierownikami od Jacusia. Trochę to pogmatwane, ale w tamtym roku ludzie na produkcji włącznie z koordynatorami sami nie wiedzieli kto co i za co.

Tak20Nie

Normalny
@Chwila prawdy

Prawda jest taka, że z whirpoola uciekały osoby które coś sobą reprezentowały, a tam nie miały szans na awans. Kto sobie radził ten awansował, kto nie ten nie. Nie doszukujcie się w tym drugiego dna

xxx

Dno

Tak21Nie

Ale jaja
@Anonim

Jak czytam w twojej wypowiedzi ,,z tamtond", to już wiem ,,skond przylazłeś" xD. prezentujesz ten sam poziom co 99% pracowników którzy przyszli z Whirpool`a, na czele z co poniektórymi koordynatorami. (usunięte przez administratora) z tego co wiadomo kolejny koordynator z W. jest na Linii 2, więc oprócz pisowni masz / macie jeszcze problem z liczeniem na poziomie podstawowym w zakresie do 10ciu. P.S. dla pseudo koordynatorów dobra rada: z wielkim tyłkiem usiądziesz wszędzie, a z wielką mordą nigdzie się nie zmieścisz. Pomiatali wami w W, i teraz myślicie że przeniesiecie to do BSH? Nie ta firma - człek ze wsi wyjdzie zawsze, ale wieś z człowieka nigdy w co poniektórych przypadkach.

Tak7Nie

Mirjam
@Ale jaja

Racja P. Dzień przed Nowym Rokiem jest z firmy W. I nie jest lepszy... Niektóre laski a dokladnie dwie wchodza mu do dypki bez mydla a on zalatwia im lodowki pracownicze... i inne ciekawe zeczy.nawet nie raczy nikomu pomoc tylko lata to na sniadanko po 9 to sobie posiedzi na telefonie przy biurku uchachany jak by ktos mu w kieszeń na***ł a Ty człowieku się martw . Nie wspominajac że dostajesz opi***ol za jakąś lampucere która nic nie umie zrobic..

dokładnie tak jest
@Chwila prawdy

ale rzeby to wiedzieć trzebab kilka lat w tym. (usunięte przez administratora)przepracować. dokładnie tak jest. Ja myśle ze jeden i drugi są po prostu fałszywymi (usunięte przez administratora) dlatego takie odczucia w odbiorze mają też inni jak sie już nie raz dowiedziałam. A uszaty? K. K. przecież to (usunięte przez administratora)nie człowiek. Do tego amator który nie ma pojęcia o pracy kierownika. Załatwili mu robote jak cała ta (usunięte przez administratora)klika z Łirpula. To wszystko prawda co piszesz.

Lemonka
Nazwa działu: Produkcja

Gruba jako koordynator na kgn to jakaś porażka, nie radzi sobie z prostymi rzeczami.

Tak12Nie2
PozdrawiamNapoleona
@Lemonka

Cały kgn ma polew z Napoleona

Kulawy
@Lemonka

Po pierwsze koordynatorem jest tam Adam nie jakaś Gruba...ale komuś Żal....

Wariat bsh
@PozdrawiamNapoleona

To kupcie mu czapkę admiralska i małego kucyka.

Niedoinformowany....
@Lemonka

Ciekawe...Kogo boli, że mimo iż koordynatorem nie jest EM posiada umiejętności i wiedzę, którą niejeden Koordynator mógłby pozazdrościć...no, ale cóż ból d..u...p...y ma wielu, którym się nie udało wybić, a ona ma to coś co pozwala Jej być ponad kwestie umowne:) szkoda tylko, że nie potraficie, co poniektórzy przełknąć tematu...tak trzymaj EM i jie daj się maluczkim...

lolo
@Lemonka

gruba sobie nie radzi bo ma zespół dauna. wystarczy z nią porozmawiac chwile.

Zostaw opinię o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 242 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Al. Jerozolimskie 183