BSH (Bosch Siemens Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.)

Opinie o BSH (Bosch Siemens Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.)

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w BSH (Bosch Siemens Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.)? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Danuta

@Amazon, na czym opierasz swoją ocenę? Poprzednia opinia na temat tej firmy, zamieszczona jakiś czas temu była bardzo pozytywna. Czy aż tak bardzo firma się zmieniła w ciągu kilku lat? Jaka panuje tam obecnie atmosfera? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe profity? Jakie są zalety pracy w BSH? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Amazon
@Danuta 01.04.2018 23:57

Niestety pogorszyło się i to mocno , mam teorie że przez tańszą siłe roboczą z Ukrainy

Amazon

Bsh wraz z pas mają zero szacunku dla pracowników , dobrze to mają(usunięte przez administratora) !

reds

Pracownicy ogólnie chwalą sobie ludzie tą pracę, stawki dobre, praca nie męczy, a atmosfera spokojna, miła i przyjemna, co jest rzadkością w obecnych czasach!

Jeżeli masz ciekawe informacje o firmie BSH (Bosch Siemens Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.), to zachęcamy do podzielenia się nimi na naszym forum. Twoja opinia ma znaczenie.

Zostaw opinię o BSH (Bosch Siemens Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.) - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BSH (Bosch Siemens Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.)