BSH (Bosch Siemens Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.)

Poznań

Opinie o BSH (Bosch Siemens Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.)

reds

Pracownicy ogólnie chwalą sobie ludzie tą pracę, stawki dobre, praca nie męczy, a atmosfera spokojna, miła i przyjemna, co jest rzadkością w obecnych czasach!

Jeżeli masz ciekawe informacje o firmie BSH (Bosch Siemens Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.), to zachęcamy do podzielenia się nimi na naszym forum. Twoja opinia ma znaczenie.

Zostaw opinię o BSH (Bosch Siemens Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.) - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BSH (Bosch Siemens Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.)