Opinie o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. w Warszawa

Fury Nick

Po pierwsze to administracja portalu gowork powinna zmienić miasto w tym temacie na wrocław a nie jak to jest teraz warszawa. Po drugie, podwyżki w tym roku będą oscylowały w granicach 5-7 % w zależności od stanowiska. Wszystkie negatywne opinie na temat BSH we wrocławiu pojawiają się głównie z jednej przyczyny, a mianowicie kadry zarządzającej tj. kontrolerów, koordynatorów i kierowników. Mowa tutaj o osobach które przeszły z whirpoola do bsh we wrocławiu. Wszystkie swoje zaniedbania, znajomości, krętactwa i cwaniactwo przynieśli ze sobą. Ci ludzie to jedna banda niechlujnych pracowików, dla których nie są ważni podlegli pracownicy, prestiż firmy, zaangażowanie, rozwój itd. oni myślą jakby tu przeciętnemu robolowi podłożyć kłody pod nogi, a sobie polepszyć życie. - oczywiście zdarzają się wyjątki, lecz reguła pasuje do większości.

ForumowyObserwator
@Fury Nick

Z ciekawości ,,obejrzane" forum dotyczące WH i opinie ludzi którzy ,,uciekli" do BSH i pracują tu lub pracowali ( szybciej wyszli z firmy jak przyszli, kiedy zobaczyli co tu się odstawia ): opinia byłych pracowników WH na temat BSH: CYRK NA KÓŁKACH. Więc o czymś to świadczy, a zwłaszcza o pseudo kadrze kierowniczej w BSH. W WH temperowali g.ł.u. pote i powyżej Wacława nie mogli podskoczyć a tu sami swoi hulaj dusza piekła nie ma.

Niedoinformowany....
@ForumowyObserwator

Co do CYRKU NA KÓŁKACH...to chętnie dowiedzielibysmy sie co sie na KGMie odpie...la ponoć ludziom nie przedłużają umów, a p.(usunięte przez administratora)próbuje okroic linie o połowę...tyle,że ta połowa ma za tą sąma kasę zapie...ć ,nie wspomnę o operatorach ,mają ponoć na montażu robić jako ostatnie ogniwo linii buhahaha jakieś pytaneczka do KoKo?KoKo jak Ci ta rola odpowiada?może ktos coś szerzej zapoda ciemiężona linio bo na razie ploteczki są dosyć interesujące...

Chaos
@Niedoinformowany....

Mnie już nic nie zaskoczy na chlodnictwie totalny chaos robią z nas (usunięte przez administratora) wprowadzili 3 zmianę teraz odwołali niby za dużo ludzi a wszędzie braki masakra ale co się dziwić jak kierownictwo bez szkoły zarzada

ForumowyObserwator
@Chaos

To niech (usunięte przez administratora)z dyplomem z Pacanowa stanie i robi. Jestem ciekaw co zrobi (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)i reszta pacanowa, jak operatorzy rzuca wypowiedzeniami? Ha ha ha. Ale czego sie spodziewać po odpadach z WH? To nie czasy gdzie 50 stało na bramie i prosili się o pracę. Cytując klasyka: ludzie przyszli pracować, a nie zapier.... za miskę ryżu. Jak im się nie podoba, to fabrykę na Ukrainę niech przeniosą. Z tego co mi wiadomo na samym termo nie jeden pracy już szuka powoli, a chłopaki złej pracy nie mają, więc o czymś to świadczy. Za dużo ludzi to jest, ale w biurze i to z przypadku/WH. Chcą uruchamiać 3zm. a ludzi na 2 nawet nie ma. To pokazuje poziom zarządzania elity managementu i to z Wh, bo to oni w biurze siedza.

ZaniepokOjony

A o podwyżkach cOs wiadomo hę ? Ponoć w ...."u konkurencji" czysta zł br. aż dostali...

@ZaniepokOjony

Czyli w firmie na W ??

WiecznyObserwator
@Ciekawy

Poczekamy zobaczymy co z podwyżkami i ich wysokościa. Z takim podejsciem ludzi z W którzy przyszli do bsh na cieple posadki gdzie ręka rękę myje to na razie są na dobrej drodze żeby szukać pracowników,, ja nipanimaju" i w tedy pogadamy o jakości jak 99% produkcji pójdzie w kubeł.

Łukasz
@WiecznyObserwator

Masz jakieś informacje na temat podwyżek? Może mógłbyś poruszyć temat wynagrodzeń. Chętnie dowiem się w jakiej są wysokości, czy przysługują premie lub płatne nadgodziny. Ten temat zainteresuje także inne osoby obserwujące BSH pod kątem zatrudnienia.

Zakupowicz

Ogłoszenie o prace w Lidlu: 3900 brutto podstawy + praca w sklepie KLIMATYZOWANYM. To czekamy teraz na info o wysokości podwyżek. Jak za mała, to zawijam się wykładać marchewkę i posiedzieć na kasie...

Pracownik Lidla
@Zakupowicz

Powodzenia w wykładaniu marchewki, siedzeniu na kasie, użeraniu się z klientami i pracą w weekendy ,w podskokach wrócisz do BSH ;)

Zakupowicz
@Pracownik Lidla

A to w BSH weekendy są wolne? Telefonów o 21 - 22giej wieczorem nie ma żeby przyjechać na 2 albo 4 do pracy? Prędzej wytłumaczysz coś klientom w Lidlu, niż ,,elicie" zarządzania w BSH made in WH. Poza tym będę wykładać marchewkę W KLIMATYZOWANYM pomieszczeniu i nie w takt time skrzynka na minutę ( ot taka aluzja - ktoś może nie załapać ;) ) W podskokach i z uśmiechem na twarzy to będę, ale wychodzić z tego bajzlu :D

Ciekawy

To może teraz czas na konkurs na najlepszego przełożonego w BSH Wrocław.......

Najszybsza ręką w BSH
@Ciekawy

No bezapelacyjnie Ivan Komarenko. To znaczy tak się nazywał kiedyś, jak jeszcze jeździł w taborze cygańskim teraz spolszczył swoje nazwisko. Ale jego rządy są sprawiedliwe.

anonimus
@Ciekawy

Tylko nie Sc i logistyka,koszmar.szczególnie P(usunięte przez administratora)

Anim
@anonimus

Głupoty gadajo

Sprawiedliwy ale nie prawy
@Najszybsza ręką w BSH

Jego rządy są apodyktyczne zero czegokolwiek i ten buńczuczny ton do pracownika jak do kawałka g....a

N
@Ciekawy

Sporo jest przelozonych na plus, zalezy o ktory szczebel pytasz :)

@N

O każdy ????

N
@Ciekawy

TB jest spoko, a z koordynatorow mysle, ze (usunięte przez administratora):) dziewczyny tez daja rade, pamietaj, ze z gory na nich tez idzie cisnienie za wyniki, a pracownicy sa naaaaprawde pomyslowi :).

Pracownik Produkcji

Najpierw były robione testy zręcznościowe, co osobiście mnie upokorzyło bo jeśli wiem że nie dam rady pracować to się tam nie pacham. Później rozmowa na temat produkcji i zarobków. Po całej rozmowie która trwała długo, stawkia zasadnicza była zdecydowanie za niskia benefity jak w każdej firmie ale premia niska a do tego brak sobót/niedziel ( inne firmy mają 100% i 150% a nawet 200% płatne weekendy) żeby dorobić ewentualnie dzień do oddania. Dlatego nie została przyjęta przeze mnie oferta pracy w tej firmie. Choć na początku pani przez telefon oklamala mnie że mogę liczyć na 3000 do ręki. A okazało się na miejscu że max 2400... A to za mało.

Odnośnie produkcji

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
asfas

Witam, na jakie zarobki może liczyć kadra inżynierska? Dział proces/produkcja.

Biurowy

Ciekawe jakie będą podwyżki w tym roku, bo w zeszłym to słabizna...

@Biurowy

Adekwatne ????????

Xyz
@Biurowy

Tak będą po 2 tysiące na głowę. Pasuje? Dadzą 3 tysiące i będzie mało. Proszę was zlitujcie się. Nie pasuje można zmienić pracę. I iść tam gdzie dają więcej. Narzekać każdy potrafi ale żeby coś z tym zrobić by było mu lepiej, w tym przypadku zmienić pracę, to się nie chce.

Chcesz mieć wysokie stanowisko, skończ podstawowe lub szkole niezwiazana z pracą na produkcji. PS. Brawo za zmuszanie ludzi do nadgodzin do północy, będzie zapewniony transport lub hotel w okolicy?

Nick 2

A czy kogoś zmuszają?? Poinformowali narazie, najpierw płacz że mało zarabiają, jak pojawi się okazja żeby dorobić to płacz że trzeba pracować. (usunięte przez administratora) ludzie co z wami

@Nick 2

Typowy Polak, (usunięte przez administratora)żeby mieć parę groszy więcej, szanujmy się trochę, najniższa pensja w tym zakladziku powinna wynosić 2700 netto bez premii, ale jak ktoś nie ma rodziny, spać nie może i lubi za grosze (usunięte przez administratora)to powie że inni narzekają. Dalej dziecię się że zachodnie firmy nas wykorzystują? Jak frajerzy sie na to godzą to nie dziwne że Polak to darmowy próbek.

@Nick 2

PS. Tak zmuszają, na taksówki nie starcxy mi z tych nadgodzin. Ludzie zacznijmy się szanować a nie tylko wykorzystywać za parę groszy.

*dzieicie się, *parobek

Nick 2

A w jaki sposób Cię zmuszają?? Staną z karabinem na wierzyczce strażniczej i nie pozwolą wyjść po 8 godzinach?? A co do kasy to zgadza się że podstawa powinna być minimum 2700 netto, a nawet więcej. Tak to przyjdą Ukrole i jakość to będzie

@Nick 2

Ukraińcy za takie pieniądze? Raczej nie we Wrocławiu. Do września mam umowę, nie pójdę na nadgodziny, nie będzie umowy, ale byle do urlopu i spadać stąd, tyle ludzi już odeszło, dla nich różnicy nie będzie jak jeszcze parę się zwolni albo nie przedłuży umowy. Będzie latanie, brak normy, mniejsze premie.

Pan ja
@Nick 2

U mnie w firmie Ukraińcy zarabiają 3800 brutto zasadniczej plus dodatki 640 zł do tego dochodzą 100/150 % nadgodziny w weekendy zmiany nocne.. a po dziesiątym do ręki otrzymują ponad 6000 zł . Ukrainiec nie będzie robił tam gdzie mało płacą nawet oni mają więcej wymagań niż niektórzy polaczkowie.

@Pan ja

Tak jak piszesz, w Bsh ludzie nie cenią się i dlatego zarobki są małe. Od września nowa Praca tam gdzie szanują ludzi i płacą pieniądze a nie ochlapy.

Sia

Wrocław, ile jest zmian w dziale kontroli jakości? jak atmosfera w tym dziale?

Ola

Jak wygląda praca w kontroli jakości we Wro? Czy w weekendy też się pracuje?

Pablo
@Ola

Weekendy są zazwyczaj wolne, czasami trzeba przyjść w sobotę, ale to zależy też od fabryki - czy kuchenki, czy lodówki

Ola
@Pablo

A ile jest zmian? Pierwsza zmiana od godz. 6? i jak atmosfera w tym dziale?

Chcę zmienić pracę

Ile w bsh ma pracownik produkcji na rękę ? Jest jakiś podział? Szansa na rozwój? 3000 zł do ręki jest ? Proszę o pomoc

Kot Filemon
@Chcę zmienić pracę

Podział jest na tych co pracują i na tych na których trzeba pracować a oni snują się po zakładzie kawka papierosek śmiechy i 8 godzin zleci.

Konstanty
@Chcę zmienić pracę

Tym(usunięte przez administratora) Trzeba bata był bat był ale po 89 uwierzyli w demokrację i teraz mają last minute wczasy albo kredyty do śmiertne na mieszkanie. Bez ideowe(usunięte przez administratora) i taki samych (usunięte przez administratora) wychowają bo co mają do przekazania.

WTF?!
@Konstanty

Co nie zmienia faktu że nadal nikt mądrze nie odpowiedział na pytanie . Jak się zarabia czy jest możliwość 3000 na rękę . Rozumiem żal i gniew ale nie rozumiem zarabiania ważnych informacji dla zainteresowanych

WTF?!
@Konstanty

Poza tym wyzwiska i obrazanie innych świadczy o tym jak bardzo sam ktoś jest słaby psychicznie i pewnie fizycznie skoro na forum tylko potrafi obrażać pod pseudonimem . Domagajcie się większych płac i lepszych warunków oki tak dalej! Trzeba walczyć o swoje! ale z kulturą a nie jak patologia od kielicha.

@WTF?!

Oczywiście że jest możliwość otrzymania 3000zl ale nie tak od razu

Xyz
@Chcę zmienić pracę

Na produkcji masz 3000 brutto do tego do 750 brutto premia, do tego 13 pensja raz na rok, do tego premia frekfencyjna raz na rok 1500(brak L4). Średnia premia za 2018 ok. 650-700 brutto. Do tego możliwość kupna sprzętów w dobrej cenie

Alicja
@Xyz

Zapomniałeś dodać do tego lunch pass 190 zeta miesięcznie plus premie świąteczne :)))

Fan BSH
@Xyz

Chyba w biurze.

@Chcę zmienić pracę

Z nadgodzinami owszem... A jeśli chodzi o rozwój to cały czas o tym mówią i tylko mówią ale kto wie jak nabierzesz doświadczenia to może...

@Alicja

Chyba premia... Jedna na Boże Narodzenie

@Chcę zmienić pracę

3000 zł owszem zależy na jaki dział bo jeśli chodzi o produkcję to traktowani jesteśmy jak debile , robimy po 12 godz aby właśnie zarobić.3000 zł na rękę a oni ucinają nam premię i to grubo , jak tak dalej pójdzie ludzie zaczną się zwalniać . I wtedy zobaczymy czy zrobią normę bez ludzi z produkcji to oni mogą (usunięte przez administratora) sobie tylko zrobić

...jhhhhhhhhhhhhhh
@Chcę zmienić pracę

3 TYS NIGDY NIE ZAROBISZ chyba że brutto albo jako biurowy rotacja jest co chwile jak myślisz dlaczego wcale nie dlatego ze zakład się rozwija jakoś mastercook jak zbudował hale np pralek pracowników zatrudnił w ciągu nawet nie 6 mieś agencyjnych było mało a bosch 4 lata nie może znaleść stałej ekipy głupie testy nikomu nie potrzebne no ale córeczki mają prace ,trening room nikomu nie potrzebne jak wyżej przecież lider wie kto daje radę i żaden coach nie jest potrzebny oczywiście jak się myśli premia to ściema bo 750 to maksymalna za wynik ,frekwencje jak dostaniesz 400 to się ciesz wystarczy awaria na linii czy brak komponentów i już 750 nie ma skoro jest tak pięknie czemu co 5 min ukazuje się ogłoszenie

Wariat bsh

Widzę czarne wizję się skończyły bo nie roby teraz czasu nie mają żeby pisać jak mi przykro z tego powodu

qwerty
@Wariat bsh

Chyba sobie kpisz. Większych nierobów i tumanów jak w biurze to nie ma, i to tych wlaśnie z Whirpoola. A czarne wizje się skonczyły bo i tak do nikogo nic nie dociera. Nawet spotkania z(usunięte przez administratora) wielkie dają. Whirpoolowski beton dalej jest betonem więc szkoda rozmawiać. I to jest przykre ...

Racja firma

Jak tu mogę czegoś się dowiedzieć o firmie jak widzę że w kółko te same osoby zaśmiecają tu portal. Widocznie brak pracy. Osoby które godnie pracują i nie mają dwóch lewych rąk nie narzekają

Janusz Nosacz
@Racja firma

Witam czy warto isc na rozmowe rekrutacyjną na stanowisko Operator Maszyn -zmywarki bo opinie sa rozne bardziej pod kołchoz podchodzą????jak zarobkami i atmosferą pracy???

U

Bsh zatrudnia przez firmę czy tylko przez agencję na montera ? Stawki netto na tym stanowisku jakie są?

@U

Teraz zatrudniają tylko przez agencje pracy a stawka netto to ponad dwójkę

@U

Tylko agencja pracy a zarobki ok dwójki

Gołomop

Wypuście mnie (usunięte przez administratora)

Kazik

Ty myślisz ze tylko na lodowkach są z Wh!!! Wszędzie są ludzie z Wh LG Nestle itp. Ale wszyscy chcą budować zespół a (usunięte przez administratora) o glupotach. Jesli komuś nie pasuje to w Wh czekają

Sraczka
@Kazik

Zwłaszcza ananasek z N nawet farba cię nie zmieni. Pochwal się jakie były twoje perypetie w N i jak się to skończyło. Co zrobił obiekt twojej frustracji..... Jakie były konsekwencje ? Tacy jak rudy powinni być kierownikiem ale pod sklepem monopolowym. Strzał w pysk w Whir..... nic cię nie nauczył to ktoś zrobił z tobą porządek instrumętami prawnymi abyś usiadł na (usunięte przez administratora)

Jo

Wy na chłodnictwie pracy nie macie? Na piekarnikach ludzie pracują, atmosfera ogólnie w porządku, ale rozmawiamy o tym w pracy a nie zaśmiecamy internet wyzwiskami.Zacznijcie w koncu pracować i normy wyrabiać.

taka tam prawda
@Jo

Mamy co robić, tylko u Was widocznie nie ma patologii Whirpool`owsko - imprezowych panujących w pracy na wydziale

Taki ja
@taka tam prawda

Czyli jak ktoś imprezuje to jest z kliki?? A jak jeszcze pracował w firmie na W to już tragedia .....

Sraczka
@Jo

Jak to przecież macie ananaska z W z pra***nym w***kiem za jego ekscesy w firmie N

Tłoczasz

Praca nie jest zła, nawet na dziewczyny z firmy spszatajacej moszna popaczeć. Nasze też niczego sobie, jedynie na co jestem zły to te srajace gołębie, ostatnio jeden nawalil mi na głowę, Boże jaki smrot

Przecież jeszcze nie ma autobusów a jak są to pisać z kad i o której.

Qwerty

To jak z tym dojazdem z pod Oleśnicy na Żmigrodzką ? Wiem że jeździ autobus z Twardogóra ale którędy jedzie?

omg
@Qwerty

Z Twardogóra jedzie przez Suwałka, a z Twardogóry pewnie Oleśnica Byków Długołęka Mirków Wrocław Nadodrze

@omg

Przez suwalka?

Qwerty

Witam, z jakich stron dojazdzaja autobusy do bsh na zmigrodzkiej?

@Qwerty

A tak dokładniej za jakiej między chcesz dojechać?

@Wariat bsh

Z pod Oleśnicy

Zostaw merytoryczną opinię o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.