Opinie o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. w Warszawa

Oświecony

Kotwica koordynatorem na KGN. Ona tylko do mc Donalda się nadaje. Wszystko po znajomości.

XxX
@Oświecony

Nawet się wysłowić nie potrafi masakra, prosta dziewczyna bardzooo, godność by mi nie pozwalała słuchać i wykonywać poleceń jako podwładny. Na taśme ją może trochę zgubi kg.

Sąsiad z lini
@XxX

Raczej do odśnieżania. A w sezonie na trufle do lasu.

Która to kotwica?

Koliber
@Sąsiad z lini

Lepienie pierogów albo pomoc kuchenna w jakimś barze mlecznym lub przeprowadzanie dzieci po pasach ze znakiem stop. Te zajęcia i tak skrajnie przewyższają możliwość intelektualne, ale już nie będę taki straszny nie się cieszy.

Znawca piękna
@Oświecony

Na pewno Gruba nie ma luster w domu. I ta jej fryzura. Fuuuu.

Xyz
@Znawca piękna

(usunięte przez administratora) kotwica i jej siostra to (usunięte przez administratora) taka prawda konfidentki i poltkary przychodzą do pracy aby posiedzieć i poplotkować może z 2h na 8 pracują a inni robią na te (usunięte przez administratora) na czołach mają wypisane PGR (usunięte przez administratora)

Luz
@Oświecony

A co ciebie to tak boli? Jak bys dobrze i solidnie pracowal to tez bys tak daleko za szedł. Zazdrość to ci uszami wyplywa. A moze to wlasnie ty sie nadajesz do mc stolca. Jak ma tyle znajomosci to widocznie jest mila, pracowita, solidna i naj bardziej odpowiednia osoba na to stanowisko.A co po nie ktorzy maja za duzo w (usunięte przez administratora) Badz za duze mniemanie o sobie.

Oświecony
@Luz

Idź jej wyliż (usunięte przez administratora) Naucz się też pisać.

Luz
@Oświecony

Prawda w oczy kuje i to bardzo

qwerty
@Luz

Hehe widzę że kogoś na żarty wzięło. Ona to kolejny (usunięte przez administratora) z Whirpoola

Konstanty

Przestańcie bronić tej ćwierć analfabetki wi**iary, jej wypowiedzi są na poziomie jacusia oni nawet po polsku Dukaja żadnego języka obcego w nawet stopniu komunikatywnym nie znają ale jedno 0 poycha drugie 0 i karuzela się kręci.

Fafik
@Konstanty

Taki osobnik żeby awansował to jest uwłaczające dla normalnych ludzi policzek w twarz dla mądrych ludzi w tym zakładzie których jak na lekarstwo regres

@Fafik

Morda tam leszcze, jesteście za cieńcy i was boli hahaha Wam na bazarze dywanami handlować co najwyżej

Muminek ze Stutthof
@Fafik

0 autorytetu 0 ale potrzebują takich naganiaczy co potrafią robić szumu koło siebie i rozpychać się łokciami a tak naprawdę to miernoty jak ten po ZSZ, typowe polactwo.

Człowiek który bał się ąsienic

Cześć, boję się gąsienic

@Człowiek który bał się ąsienic

Cześć, Gratuluję Jakość weźmiecie go?

Skryba
@Człowiek który bał się ąsienic

Coś panu powiem. Kiedy mój ojciec był mały chodził po drzewach i pewnego razu spadł i poczuł, że moment lotu był najprzyjemniejszym momentem w jego dotychczasowym życiu, wchodził więc coraz wyżej i leciał coraz dłużej, upadki były coraz boleśniejsze, mimo wszystko robił to. Dziś nadal kocha wysokie drzewa i cierpi, bo nie może z nich skakać. Ja panu radze, niech pan nigdy nie przestaje wierzyć w marzenia. Szkoda, że mój ojciec o tym zapomniał.

Anon
@Skryba

#Rok 2019 •Korea Północna jest w posiadaniu rakiety z głowicą nuklearną o zasięgu 40 000 km. •'Generale Ping Pong, cel nowy jork' • czerwonyguzik.gif • Umierający z niedożywienia naukowiec źle podłączył klona ardiuno. • Rakieta leci w drugą stronę. • Cel: BSH Wrocław. • USA dalej nie dało tarczy. • Rakieta w zasięgu radarów. • Trzeba ostrzec pracowników! • syrena.wav • "Znowu przerwa w zasilaniu, trzeba się ewakuować, ale najpierw kibelek hehe" • Światełkodonieba.jpg • Straty oszacowano na 32zł bo na stołówce akurat były "meat after Warsaw"

Pan Słoneczko
@Prze wojownik

Akurat w jakości pracują tylko kompetentne osoby, nie wydaje mi się aby ktoś kto się "boi gąsienic" wniósł coś do naszego zespołu.

Witam Chciałam spytać tylko prosiłabym konkretne odpowiedzi czy praca na produkcji dla kobiet jest bardzo ciężka ,z góry dziękuję za odpowiedź

Muminek ze Stutthof
@Marta

Zależy gdzie się znajdziesz wyjścia są dwa albo (usunięte przez administratora) na linii albo kółko wzajemnej adoracji ploty i ploteczki gdzie inni (usunięte przez administratora) Na Ciebie.

Cycu

Jak się zatrudniać to w logistyce, produkcji albo inżynierii. Co chwile tam awanse się sypia. Ludzie dopiero po studiach po 3 miesiącach stażu zostają specjalistami czy inżynierami i średnia krajową brutto a nawet więcej dostają. O stawkach każdy już gada.

Musk
@Cycu

Ty lepiej sprawdź co w jakości się dzieje. Ludzie uciekają, pozatrudnialia osoby z exactu co komponenty szmatą czyścili, bez doświadczenia a 4000 na dzień dobry przytulili, a Ci z doświadczeniem w branży tylko 200zl-500zl więcej mają a jak zapytasz o podwyżkę to Ci powiedzą że w Łodzi i tak mają mniej. Panie słoneczko przywyknij do Wrocławia tutaj się więcej zarabia

WRH
@Musk

A ty nie czyściłeś komponentów szmatą w Whirlpoolu ? Robił to za Ciebie exact, ale nie raz musiałeś po nich poprawiać :) Więc takie same doświadczenie masz jak i oni - aha zapomniałem - ludzie pracujący w exact to ludzie którzy studiują i wraz z końcem studiów odchodzą i szukają pracy, a z tego co wiem to może 2 - 3 osoby są u nas zatrudnione z exactu i każdy z nich jest po studiach wyższych - to jest plus że firma daje szanse takim osobom bo dzięki temu mogą zdobyć cenne doświadczenie, jeżeli masz z tym jakiś problem to ujawnij się, idź do kierownictwa i powiedz to głośno, że czujesz się dyskryminowany i uważasz się za lepszego od tych ,,gorszych'' wg Ciebie ludzi bez doświadczenia. Każdy musiał przejść rozmowę na której starannie weryfikowana była wiedza kandydatów - więc widocznie Ty z wieloletnim doświadczeniem miałeś taką samą wiedzę niż ten co czyścił szmatą komponenty skoro zarabiacie tyle samo i jesteście na takim samym stanowisku :)

Pracauczypokory
@Musk

To się zwolnij a nie wylewaj żale na forum. Skoro nie możesz awansować to się zastanów co z Tobą jest nie tak ????

Kto to Pan słoneczko??

Doświadczony jakościowiec
@Musk

Przestań biadolić. Jak jesteś taki dobry, to co tu jeszcze robisz. Zmień pracę na taką, która od powiada Twoim ambicjom i kwalifikacjom. No, ale jeśli jesteś słaby to potrafisz tylko narzekać...PRZEGRYWIE

Zdzisław Starszy suwmiarkowiec
@Musk

A ja pocierałem szmatą, a teraz ogarniam sumiarką z noniuszem..."SYNKU JESTEM W BUDYNKU NA INNYM LEVELU"

Pracownik Produkcji

Najpierw były robione testy zręcznościowe, co osobiście mnie upokorzyło bo jeśli wiem że nie dam rady pracować to się tam nie pacham. Później rozmowa na temat produkcji i zarobków. Po całej rozmowie która trwała długo, stawkia zasadnicza była zdecydowanie za niskia benefity jak w każdej firmie ale premia niska a do tego brak sobót/niedziel ( inne firmy mają 100% i 150% a nawet 200% płatne weekendy) żeby dorobić ewentualnie dzień do oddania. Dlatego nie została przyjęta przeze mnie oferta pracy w tej firmie. Choć na początku pani przez telefon oklamala mnie że mogę liczyć na 3000 do ręki. A okazało się na miejscu że max 2400... A to za mało.

Odnośnie produkcji

logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Trevor

(usunięte przez administratora) kiewrownicKi (usunięte przez administratora) i w (usunięte przez administratora) im wszystkim banda (usunięte przez administratora) nie polecam nikomu !!! Sam jeszcze. Miesiąc dwa i wyjazd. (usunięte przez administratora) im (usunięte przez administratora)

@Trevor

Jeszcze tyłu usuniętych wyrazów tutaj nie widziałem w jednym poście :D No ale nick zobowiązuje

@Prze wojownik

Słusznie! Bez chwili namysłu mogę się założyć że to pisał obecny pracownik bsh . Klasa sama w sobie.

Burmistrz. To Ty?

Witam czy to prawda że w bsh na Żmigrodzkiej nie wprowadzono jeszcze nocek,jak się ma sprawa agencji czy szybko można przejść pod firmę .

@Michał

Prawda, nie ma jeszcze nocek ale są w planach, może latem ale nie nastawiałbym się. Ja nie słyszałem żeby kogoś przez agencję zatrudniali.

@Gość

Teraz przyjmują przez agencje

Arczi

Czy zakład jest przyjazny dla osób lgbt ? Można się bawić na przerwach w toalecie ? Są jakieś fajne ciacha ?

On
@Arczi

Najlepsze ciacha to są w biurze, jeden już skakał mi jak prawdziwa(usunięte przez administratora)jest świetny.

@Arczi

Łosie, jelenie, sarny i dziki.

Bapka

Czy na teren zakładu mogą wjechac osoby niepełnosprawne?

Chop
@Bapka

Zależy czym chcesz Bapko wjechać ?

Bapka
@Chop

Koparko ładowarką

San
@Bapka

Bapka popłakałem się ze śmiechu jak to przeczytałem

HR PR
@Bapka

Całe kierownictwo wjeżdża więc nie widzę problemu

@HR PR

No tak racja kierownictwo ma też inne udogodnienia np. piktogramy jak poruszać się po biurze gdzie znajdują się drzwi itp za jaki element trzeba pociągnąć aby się otworzyły. Pewnie w wolnych chwilach majuja kartki okolicznościowe, produkują wyroby ceramiczne, oraz grają w gry planszowe a wszystko pod okiem wolontariuszy.

Jarosław
@Bapka

Poruszyłeś ważną kwestię. Czy przyjmowane są do pracy osoby ze znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności? Do takich pracowników dopłaca PEFRON, więc to duży plus dla pracodawcy. Asymilacja zawodowa takich pracowników jest bardzo ważna. Napisz proszę, na jakie obecnie stanowiska jest w firmie zapotrzebowanie? Czy proces rekrutacji jest trudny od przejścia? Zainteresuje to użytkowników forum.

Pracownik 2

Brawo Ty

Dagmara

A ty przypadkiem nie tylko firmie podziękowałaś za krótki i intensywny związek?

@Dagmara

Oświeć pozostałych.....

Ciekawski

Panie Jacku, bez ściemy!!!!! Szkoła zaczęta?????

Jewgienij

Ja mogu robotac za 20 zloty na godine, gdzie CV dac ?, bladź za 15 zloty to nikt z ukrainu nie budiet robotac.

@Jewgienij

20 zł na godzinę... To jak nieobsrany kibel w tym zakładzie. Ponoć ktoś kiedyś widział...

@Prze wojownik

Haha Nikt wam nie przyjdzie do roboty z Ukrainy. Ukraińcy się cenią bardziej niż Polacy i też maja alternatywy np wyjazd do Niemiec i praca za pieniądze nie za grosze lub robienie na budowie w pl za min 20zl na h bo takie są stawki a nie je*** na taśmie. Oj się wjeb... Z tym zakładem a Pani syndyk odmawiała 4 razy, chytry dwa razy traci. Został wam sam mo*** z którym są ciągle jakieś problemy.

Gość121

Matko jeden koordynator strasznie źle pachnie, jak przyjdzie to ciężko się z nim rozmawia.

@Gość121

Andrzejek (usunięte przez administratora) Wali od niego na kilometr.

San
@Wkurzony na maksa

Andrzej nie jest koordynatorem z tego co wiem

Chyba wiem o kim mowa. Perfumy że świeba. Wszystkim to przeszkadza. Koszmar

@San

Koordynator materiałowy. Ale wali od niego.

Ozi
@Gość121

Bym się nie zdziwił jak by wszy odzieżowe roznosili kierownicy, poziom intelektualny i kultury mniejszy niż za sklepem monopolowym. Ten ćwierć anal eta Jac ś pewnie w pierwszym dniu wypił im atrament z drukarek jak się znalazł w biurze bo myślał że to sok z jagód . Hołota

@Ozi

(usunięte przez administratora) gościu sam napisałeś posta jak ćwierć analfabeta...

Z podwójnym serem
@Wkurzony na maksa

Andrzej > Materiałowiec jest bardzo sympatyczną i kulturalną osobą, nie wiem czego się doj**cie do niego. Naprawdę mało jest osób z miłą aparycją i pozytywnie nastawionych do innych w tym bu*** u.

A idźcie wszyscy do whirpoola, wrócicie po tygodniu!

Tukan Kutan
@Gość

Do Amazona

@Tukan Kutan

Jak się nie podoba to wracać na studia

Ozi

Ogólnie to nie polecam (usunięte przez administratora) !Z mordy wali jak ze stajni "kierownikowi" R.B ciągnie się za nim naftalina po hali. Totalny brak kultury ciekawe czy w domu przy dzieciach też tak klnie? Jak w rozmowach z pracownikami.

Jaro

Witam orientuje się się kiedy będą przyjęcia na produkcje

@Jaro

Zostaw swoje CV na stróżówce. Tak najwygodniej chyba.

Normalny
@Jaro

Już ruszają

Już były
@Normalny

Już brakuje ludzi żeby pracować na tych śmiesznych kierowniczkow ( Jacuś, Marus). Oby zdechli.

Wujek dobra rada
@Już były

(usunięte przez administratora) się w ramię bo głowy brakuje

Rex

Praca jak praca, ja za dwa tygodnie daje wypowiedzenie z lodówek, głównie z powodu ludzi którzy tu pracują. Młoda firma, raptem tak naprawdę od roku pracujemy a niektórzy zachowują się, szczególnie do nowych pracowników jakby tu przynajmniej 10 lat siedzieli. Ogólnie dużo pisania i opowiadania co tu się dzieje, na szczęście nie doczekam ch wili jak będą stać sepy z zegarkiem nade mną, to nie praca to (usunięte przez administratora) Co do wypłaty stoisz na jednym stanowisku i masz większe pieniądze niż jak zapiep... Na kilku. Ogólnie pieniądze małe.

@Rex

I to jest Szczera prawda ja też odchodzę w przyszłym tygodniu z tego zakładu. Mam dość dwulicowych ludzi i lizusow którzy uważają że wszystko się im należy.

@Rex

Całkiem ich poj.. z ta nagonką. " Szybciej, szybciej " Co to ? Auschwitz? Zapewne podniosą normę lodówek żeby nam uwalić premię. Dziadostwo. Tylko czekać aż wady z kgn wjadą do naszych na linie 1. Chory system panuje w tym zakładzie . A Natalia kolejna geniuszka. Tak udoskonala stanowiska ze jest gorzej niż było. Powinna pracować w Maku A nie Bsh

@Bao Bao

Widzę po postach że pomału ludzie zaczynają rozumieć jak są rozgrywani, norma powinna rosnąć na równi z zarobkami, jeszcze zobaczycie jak wam śrubę dokręcą, to już nie lata 90/00 aby można było tak sobie pozwalać, jest masę alternatyw na dziś dla pracownika.

Inżynierek
@Konstanty

A ja widzę że ludzie są coraz bardziej leniwi, robicie buble i chcece za to premię, żenada. Narzekacie że inżynier ma marne pomysły to zaproponuj coś sam... A nie przepraszam na kupię się znam.. Cebula wam z butów wychodzi

@Inżynierek

To chodź, stan jako pracownik przez jedną zmianę, pokaż że mozna. Tylko w gębie jesteście mądrzy. Zobacz też co tobie wystaje z butów, bo swego pod nosem nie widzisz a cudze pod lasem dojrzysz.

omg
@Inżynierek

Serio piszesz? Może jeszcze operatorzy i pracownicy produkcji maja za was pseudoinżynierków do pracy przychodzić, a wy będziecie tylko kasę 5ego na koncie liczyć? Za to min. bierzecie pensje czyli za ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW. Kilku operatorów / pracowników produkcji porozwiązywało grube problemy i nie dostali za to złamanego grosza, więc mają teraz wywalone bo to nie ich robota. Nie wiesz o czym pisze? To idz chociażby na procesy i z operatorami pogadaj leniu niedouczony

Normalny
@Wkurzony na maksa

Pracuje na lodówkach, stanowisko nie wysokie i nie niskie ale powiem wam, że też lekko nie jest, fajnie się mówi jak się nigdy nie miało większej odpowiedzialności. Każdy ma przełożonego który naciska i ma ZAWSZE genialne pomysły, ponieważ on też ma przełożonego który naciska na niego itd. Pracowałem też kiedyś na produkcji i też nie było lekko, zmieniałem stanowiska i firmy a każda niesie za sobą inne wymagania i inny charakter pracy. Szczerze nie zazdroszczę Wam, chociaż sam miałem ciężej. Czasami tęsknię przysłowiowym wkrecaniem śrubki, takim wyłączeniem się...

@Inżynierek

Kpisz? Chcesz zza biurka rządzić? Zapraszamy na linię. Wymyślanie pomysłów to jedno, a czy się sprawdza w życiu to drugie! Najpierw trzeba to przetestować od strony praktycznej. Zaczyna się w BSH dziać jak w 3M. Niedługo stracicie wszystkich najlepszych pracowników przez swoje podejście. Wyrzymać ludzi jak szmaty za te same pieniądze? Tu nie pracują idioci . Podziekowania w (usunięte przez administratora) sobie włóżcie. Leniwi?? Zart nagonka i pośpiech to sa powody wad.. No i poronione pomysły Pani inżynier. Wymyśla ten " bełkot" zeby miec robotę. Dawaj maleńka na linie! Dostaniesz swoją instrukcję w łapę. Będziesz jechać z koksem. Tylko nie za wolno i bez wad prośmy!Ludzie zaczną się zwalniać!! Będziecie zmuszeni przyjąć " Ja panimaju " i wtedy się znacznie

Zaradny

Pracuje tu bo lubię cyrk to co się tu dzieje przechodzi ludzkie pojęcie w głównej roli klaun Marek Jacek Krzyś brak kompetencji w Auschwitz był podobny szacunek do niewolników jak tu na drzwiach Andrzej przyszedł.niecwoafomo skąd zarabia kupę kasy panoszy się jak gówno w trawie nie umie nic Klaun Krzyś jakiś czas temu zwolnił K.M która zrobiła bardzo dużo dla tego działu dlaczego ???? To pozostanie jego tajemnica K.M wróć potrzebujemy cię

Parazytolog

Ciekawe czy zarząd w Warszawie widzi ile darmozjadów i pasożytów jest zatrudnionych na eksponowanych stanowiskach. Gdy by tak prywatny przedsiębiorca prowadził swój biznes, długo by nie egzystował na rynku. Tak to jest, jak się nie ponosi za nic odpowiedzialności, nie wystarczy wisieć jak wieszak na siatce i poganiać ludzi, samemu nic swoją osobą reprezentując.

@Parazytolog

kraaaach! *Głośne pękanie (usunięte przez administratora)

Unendlich

Tragedia to co tam się wyrabia pełno pseudo kierowników koordynatorów dysponentów kółeczka wzajemnych powiązań a robić nie ma komu upadek po równi pochyłej

@Unendlich

Wiadomo banda renegatów z różnych zakładów gdzie niezbyt miło ich wspominają.... , jeden drugiego kryje i popycha do przodu a bez ideowa swołocz robi na burżujów, ploletariat już dawno połapał się że to jedna wielka ściema i w***ysk i brak poszanowania dla jednostki poprzez rzucanie ludzmi jak sama**mi po zakładzie przenoszenie odsyłanie to na kuchenki to na lodówki itp dlatego ploretariusze odeszli zostały zasoby ludzkie, które można formować jak plastelinę bez honoru i ambicji. Nie polecam !!!

Ada

Rozchodzi się o to aby lepiej traktowali ludzi a nie rzucani są po kątach .... Pewnie że mało trzeba wyrównać różnice między tymi co pracują ciężej a gwiazdeczkami co przychodzą poplotkować a ty robisz w pocie czoła. Są równi i równiejsi.

Mann
@Konstanty

Niektórzy koordynatorzy czytaj koordynatorka mają większe predyspozycje do zarządzania miotłą i szmatą niż zasobami ludzkimi

Konstanty

O popatrz nalazł się Andriej Stachanow, typowe odbicie piłeczki przez dobroczyńców po 89r łaskawców, Nikt nie mówi o tym aby nie pracować bo trzeba. Widocznie jak cytujesz jakieś bajki 1001 nocy powinieneś wiedzieć też że w XXw żył taki Pan który powiedział "Kto nie rabotajet tot nie kuszajet" Szacunek i budowanie godności pracownika tyle albo aż tyle !

Lodziara z połykiem

Ej ej jak to jest z tą darmową opieką medyczną na pasku jest pozycja świadczenia medyczne 14.59 zł tak samo świadczenia rzeczowe 19.98zl??, wszystko darmowe :D

Dawca nasienia
@Lodziara z połykiem

Niestety w państwie polskim nic nie ma za darmo, to jest podatek od wzbogacenia który musisz zapłacić. Opiekę masz za darmo więc się wzbogacilas. A jeśli chodzi o twój nik to możemy się spotkać w kibelku ;-)

Lodziara z połykiem
@Dawca nasienia

Co to są świadczone rzeczowe ? Darmowa kawka i jabłka ? J(usunięte przez administratora)To możemy się spotkać.

Zostaw merytoryczną opinię o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.