Opinie o BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego w Łódź

Mr.Kiero

Nieoficjalnie.. "Szykujemy zwolnienia na początku roku w fabryce suszarek". Taka nowinka krąży na terenie. Niski sezon zbliżasie

Zibi
@Mr.Kiero

W tam gadasz produkcia pełna pary

L
@Zibi

Zwolnienia się szykują pełna parą, info z góry. Cały leasing i 80/90% ludzi którym się umowy kończą. Oczywiście, szykowana jest bajeczka by zatrzymać ludzi do ostatniego dnia umowy "bo może coś się zmieni"

Ktoś

Bosch na Jędrzejowskiej totalne (usunięte przez administratora)tam już rządzi Ukraina Polaków maja za nic. Pensja do (usunięte przez administratora) dla Ukraińców wszystko dają.

Wania
@Ktoś

Jak by płacili godnie to koledzy z UKR byli by nie potrzebni ale Niemiec nie poto wybudował fabrykę w PL żeby płacić tylko wykorzystać ludzi za pół darmo najlepiej takich co nie założą związków zawodowych i będę zgadzać się na pracę w nocy z niedzieli na poniedziałek i inne pomysły które na zachodzie Europy nie przejdą bo tam ludzie się szanują i są szanowani

Dominika
@Wania

A za pracę nocna nie ma dodatkowych pieniędzy? Powinny być z tego co kojarzę chyba

Kl
@Dominika

70 zł netto śmiechu warte

@Kl

Lepsze to niż nic..? A ile uważasz za adekwatne, żeby powodu do śmiechu już nie było?

WkPo

Powaliło was już z tym wsparciem dla. Ukrainy. Bilety do teatru za 1zl? Jaki w tym cel? Polak musi zapłacić, a oni będą sobie do teatrów za darmo będą biegac. Ogarnijcie się ludzie w tym HR.

Alex
@WkPo

Przyzwyczajaj się.

@Alex

Kurczę słabo troszkę z tym tutaj. :( Czyli Polacy z Ukraińcami się tutaj za bardzo nie lubią przez to?

mieczyslawstowąś
@Maria

działania firmy i rządu prowadzą do takich nienawiści miedzy Polakami a Ukraińcami. My płacimy za ich przywileje a tymczasem u nas panuje wszechobecna drożyzna, inflacja, musisz rezygnować z wielu rzeczy a tymczasem tamci mają za (usunięte przez administratora) wiele rzeczy i nie zakrywać się wojną, bo wojna się toczy tylko przy granicy w obwodzie a nie na całej Ukrainie. Widać to było na święta jak cała rzesza wyjechała, a potem wracała żeby dostać socjal. W naszym zakładzie żadni (usunięte przez administratora) nie pracują. Pracują Ukraincy, którzy przyjechali dawno przed wojną więc skąd dla nich takie prezenty na każdym kroku ? Nie zapominajcie gdzie stoi fabryka i kto tą fabrykę budował !

suchy pet
@mieczyslawstowąś

Oni od dawna mają w żopie Polaków. Wolą faworyzować ukraincow bo oni będą składać suszary nawet 24/h i nie będą zadawać pytań. Te głąby ukraińskie nawet sobie z tego sprawy nie zdają, że pracując u niemca pod polskim zarządem, wspierają pośrednio ruską machinę wojenną bo gospodarka niemiec jest oparta na tanich surowcach rosyjskich aby zachować konkurencyjność na rynku. To jest fakt.

Olo
@WkPo

Teatr to ja mam w pracy,i cyrk,i kino.A ukry takie biedne,zaczynają pobyt w Polsce od kupna mieszkania i samochodu.

;)))
@Olo

Prawda Drogie ubrania , telefony , gadżety. Ale przecież oni są tacy biedni bo wojna . Nie widać u nich zmartwienia wojną !

@suchy pet

Pakt Mołotow/Ribbentr(usunięte przez administratora)022

Wyjątkowo nie równe traktowanie pracowników produkcji. Dla jednych jest praca w tygodniu w soboty Pozostałymi nikt się nie przejmuje czy mają na chleb i opłaty Przecież mają płacone postojowe tylko jak małe są to pieniądze wie ten co dostaje wypłatę

Ktoś

Zgadza sie

Grad

Chodzą słuchy że Centrum Szkoleniowe likwidują,lepiej puzno niż wcale Od samego początku to był tylko pic na wodę Byłem tam raz i jakiś małolat wmawiał mi że od 20 lat źle śrubki wkręcam Kawusia za kawusiá a pensyjka leci Najwyraźniej ktoś szczaił że to były pieniądze wywalone w błoto.

Maria

No tak... A do samej merytoryki się odniesiesz? Prawdę napisał czy to wymysły jednak?

Ala

Argumenty są takie Że za dopisywanie sobje lewych godzin wylatują z roboty tylko koordynatorzy ,a kto im listy podpisuje ? Taki kierowniczek co kryje taki proceder powinien wylecieć razem z czarnuchem Kierownicy zmianowi przyzwalają to guwno robi co chce Od. lat (usunięte przez administratora) robią co chcą w tej firmie i jeszcze zarabiają krocie Swój swojego kryje żeby tylko HR się nie dowiedział Tak było jest i będzie

Miodek
@Ala

Moje oczy krwawią... Ludzie macie w smarfonach i komputerach słowniki w przeglądarkach. Przecież to się trzeba zastanawiać co autor chciał napisać. Przebijacie nawet dyslektyków.

@Miodek

A może to ustawione, bo tak jak piszesz aktualnie przy technologii, którą stosujemy trudno zrobić błąd?

@Maria

A wyjaśnisz cel i sens tego ustawienia? Bo jeśli jest to naprawdę głęboko ukryty.

Jeleń
@Ala

Masz na myśli wszystkich koordynatorów? Tych z działu utrzymania ruchu również? Taki Sebix to jeszcze do tego łapóweczki brał od firm zewnętrznych za to że przedstawił ich ofertę do akceptacji i dzięki temu ta a nie inna firma podwykonawcza mogła zrobić coś dla bsh za grubą kasę. Po trupach do celu to jest jego motto. Taki Książak z niego. Że też nikt jeszcze tego do HR nie zgłosił, ale puty (usunięte przez administratora) wodę nosi póki się mu ucho nie urwie. Sam zaczynał od pracy przez Almeh a teraz ludzi wogóle nie szanuje. To taki typowy i zawistny chłopek z EPD.

@Maria

No albo ktoś może chcieć zrobić ustawkę i udawać kogoś kim nie jest albo akurat w tym jednym wyrazie ktoś cenzurę chciał ominąć? ;p A do merytoryki samej jak się odniesiesz?

żaba

Ile lat koordynatorzy w BSH będą dopisywać sobje godziny ,chlać wòdę w pracy ,spać na nocnych zmianach .upakarzać i poniżać pracowników nim się ich z palesty usunie Nietykalna kasta po szkołach podstawowych co najwyżej zawodówkach Czy kiedyś ktoś zrobi z nimi porządek i przyjzy się że wszystko za nich robią zastępcy Czy ktoś przyjzy się ich pracy a raczej jej braku

koordynator po podstawówce
@żaba

Żabuś ja się przyjrzę twojej pracy. Zapewniam. Odechce ci się pisać obelgi na koordynatorów, o wielki panie po szkołach.

@koordynator po podstawówce

Posłuchaj kordynatorku wszyscy widzą jak chodzicie co chwila na papierosa albo na plotki do kierowników a żeby zmienić kogoś na lini to łaske robicie może by tak wreszcie wziął się ktoś za was nieroby.

aaa
@żaba

Jak schodzi norma sa chronieni przez kierownika

kiedys to bylo
@Pracownik montażu

To zwykłe placki są, frustraci na strzała. Łazi taki myśli, że boga za nogi złapał i myśli o swojej wyższości. a na parkingu szybko do autka bo już nie jednego ręka sprawiedliwości dosięgła

Kasza
@kiedys to bylo

A wy, ludzie po szkołach jak czytam, zwoje niezadowolenia potraficie okazać jedynie siłowo. Zero sensownych argumentów.

kiedys to bylo
@Kasza

inaczej się nie da i jest to wręcz niemożliwe. Niestety trzeba się zniżyć do ich poziomu aby coś zrozumieli.

Jeleń
@kiedys to bylo

Prawda.

Tytus

Komuś bardzo przeszkadza że pracownicy mają wolne sobotę i odpoczywają jak ludzie godzicie się na dw5 i okres rozliczeniowy 12 miesięcy na to że trzeba podawać nawet kiedy się pójdzie na urlop na żądanie tu się nic nie zmieni beż związków zawodowych

Toronto

Wiecej szacunku ma świnia u chłopa w oborze niz pracownik w tej fabryce.Liderskie i kierownicze (usunięte przez administratora) to samo (usunięte przez administratora)moralne.Takich ludzi powinno die totalnie dyskryminowac w Polsce za to jak traktuja ludzi.(usunięte przez administratora)

Sandra

Oczywiście że można w BSH zarobić i z 6000 To prawda Ale musisz szykować się na pracę 12h Codziennie przez calusienki miesiąc Plus wszystkie soboty I co najmniej 2 niedzielę na AM Także bsh zaprasza

Dywizjon 303

Szykują sie ciężkie czasy w BSH będą musieli podnieść normy o 300% bo za reparacje wojenne niemcy będą musieli Polakom zapłacić ciężką pracą Polakow

Szwed
@Dywizjon 303

Ciesz się, że w Ikei nie pracujesz!

Nebeska

Najgorszy zakład ludzi traktują gorzej jak (usunięte przez administratora) kłamią niepodaja prawdziwego powodu zwolnienia z pracy nawet pracownik długo pracujący który napszyklad miał wypadek u nich w pracy zostaje potraktowany jak zero niepolecane tam pracy.

Andbian
@Nebeska

Z własnych doświadczeń

Wisła

Ukraina! Ojczyzna wzywa! Dezerterzy co się teraz panoszą po polskiej ziemi! Widły w ruki i chrońcie swojego bantustanu! Won na Donbas!

Jaru
@Wisła

Przez tą sytuację jeszcze wiecej się tu zjedzie tego tałatajstwa. Tak karakan straszył uchodźcami a się okazuje że najwięcej do nas przyjechało tak samo nie nawidzacych Polaków.

Mg

Popieram

Ed,

Yes

żaba

Ej wy tam w HR może by tak koordynatorów Ukrainá zastąpić Zrobią 5 razy tyle za połowę wynagrodzenia Niemcy w (usunięte przez administratora) kasy zaoszczędzą To nierôb i to nierôb Co za ròżnica He he he To dopiero byłoby cięcie kosztòw I koordynatorzy usiedli baby na (usunięte przez administratora) że strachu A tak noszą się jak by dyrektorami byli Może im do (usunięte przez administratora) się dobrać Przydało by się

Ksawery

trzeba uciekac z tej obory jak najszybciej bo to jest nieporozumienie jakies w tej firmie.(usunięte przez administratora)

——
@Ksawery

Jak w BSH jest zle każdy ucieka a jednak fabryki działaj jaka ironia

@——

Dzięki Ukrainie działa pełną parą tania siła robocza

suchy pet
@——

A o ty tam chyba nie pracujesz. Uciekają ludzie którzy mają jakiś szacunek do siebie tam standardy ustala się pod ukrainców ha tfuu. Zostają kredyciarze i alimenciarze z polaków. Czyli (usunięte przez administratora) 12/7.

NIKT

Nawet Ukraińcy uciekają...

;))
@NIKT

I bardzo dobrze

@;))

Co w tym dobrego? No chyba, że bardzo źle firmie życzysz? Warto tak? :(

Nie rozumiem dlaczego zakład suszarek, gani za brak maseczek, przypomina o dystansach a w rzeczywistości nic nie robi by zadbać o bezpieczeństwo pracowników. Wiele zakładów czy magazynów osoby niezaszczepione bez testu nie są wpuszczane na zakład. Sama jestem osobą zaszczepioną i mierzi mnie że wokół mnie jest masa ludzi niezaszczepionych. Nawet mój przełożony/na chwali się że nie będzie się szczepił bo nie zwariował. On nie rozumie jak naraża mnie i innych na niebezpieczeństwo. Może koniec z maseczkami i mistyfikacją kierownictwa że coś robimy by zapobiegać. Bo poza maseczkami i płynami dezynfekującymi nie zrobiono nic. Ludzie się ciągle mielą, większość osób jest osobami niezaszczepionymi i wszyscy mają to gdzieś. Co trochę ludzie wypadają na kwarantanne z powodów pozytywnych wyników i nie robi się nic. wzywać każdą linię by przychodzili w odstępach czasowych to cały zakład przychodzi o jednej godzinie. Boję się o siebie i swoich bliskich, że sama zachoruję albo przyniosę chorobę do domu, do rodziców, do dziadków, boję się chodzić do pracy bo każdy z moich obaw się śmieje. Czas z tym skończyć. Pora zapracować wspólnie na bezpieczeństwo. Precz z niezaszczepionymi.

Gienek

Nie stoję po żadnej stronie, lecz mam kilka pytań. Zarzuca się osobom i zwolennikom szczepień by wyłączyli tv i włączyli myślenie, skąd pewność że podobna że ta z internetu jest inna ? Czyja racja jest bardziej prawdziwa. Czy jesteśmy w stanie namacalnie dowieźć że szczepionki pomagają czy nie? Czy aby wszyscy, z lewą czy prawa nie jesteśmy poddani manipulacji ? Jesteś to w stanie sprawdzić? Dowieść ?

Jaka ty jesteś pusta to mi Cię szkoda, jak się boisz wyjść do pracy to siedź w domu, pozamykaj okna i drzwi i najlepiej nie oddychaj no (usunięte przez administratora) w powietrzu. Wyłącz telewizję i myśl no jak narazie to pustostan we łbie masz. A i śpij w maseczce i uważaj bo już wkrótce (usunięte przez administratora) będzie wchodził każda dziura. Pozaszywaj się.

Realistka

Ciemnota wierzy w wszystko co widzi w mediach, manipulacja goni manipulacje. Zobaczymy jak ludzie będą znosić kolejne dawki tego (usunięte przez administratora) na który tak nas rząd który się nie zaszczepił namawia. Lekarze którzy zaczęli ujawniać prawdę o szczepieniach w niewyjaśnionych okolicznościaxh nagle poumierali. Odbierają nam resztki wolności, ale sami na to ludzie pozwalają. Kiedyś eksperymenty były na myszach, a teraz jak widać stado baranów w ludzkich skórach samo się podkłada pod szczypawe. Zdrowia wszystkim mimo wszystko.

barnaba
@Realistka

Powiedz to rodzinie Artura Kamińskiego (jak nie wiesz kto to taki to dopytaj w zakładzie starszych pracowników). On nie miał możliwości zaszczepić się, bo jeszcze wtedy nie było dostępnych szczepionek dla zwykłych ludzi. Ja to osobiście się w sumie cieszę z tej pandemii w obecnym czasie. Następuje selekcja i umierają przede wszystkim specjaliści od amantadyny i wybielaczy. Gorzej po zanim zejdą to blokują szpitale dla ludzi którzy chorują na inne schorzenia.

Sousa
@Realistka

Jak ci wolność odbierają to proponuje zacząć chodzić bez gaci i spodni po mieście bo ogólnie przyjęte zasady ich noszenia też ci wolność odbierają. XXI wiek, powszechny dostęp do wiedzy poprzez internet, a ludzie w szeptuchy wierzą.

sram na covidian
@barnaba

A ty po której dawce jesteś? Powiedz mi jak tam powrót do normalności? :D Ile jeszcze przyjmiesz? 5, 6,10? Ale spokojnie jeszcze tylko dwa tygodnie! hahaha Naiwne barany. Ostatnia prosta okazuje się rondem co nie?

antoni
@sram na covidian

Przy braku argumentów tylko ubliżać potrafisz?

M

No nieźle się porobiło w tej firmie w tym tygodniu? Nadal uważacie że nie zaszczepieni nie stanowią ryzyka? Firma naraża zdrowie i życie pracowników i ich bliskich byle by tylko suszarki były produkowane i pieniążki spływały do niemieckich kieszonek. Kto by się tak polaczkami przejmował

@M

Wyłącz telewizor, włącz myślenie. Już by jeden co segregował ludzi. Czy szczepiony czy nie, to choruje , roznosi. Wiec zagrożeniem jesteś Ty ze swoimi poglądami. Teraz nie zaszczepieni później nie Polacy , później nie …… Ehhh

Dr. habilitowany

Wasze wyłączanie TV i włączanie myślenia ma bardzo dużą zaletę. jest was już blisko 100 000 mniej w Polsce. Ci umierają z certyfikatami niestety nie idzie zweryfikować ilu ma kupione. Ale oni włączyli myślenie. Na krótko, ale włączyli.

Alibaba

Żyjesz jeszcze ? Lecz się na mózg nie na covid.

Szkoda gadać

Fajne temperatury panują na fabryce zmywarek karetka za karetka w południe na fabryce ponad 40 stopni

łysy
@Szkoda gadać

Czy to prawda w BSH mozna zarobić 5200 na miesiąc z nadgodzinami?

Można,jako koordynator.

Eeee... Nawet jako koordynator to chyba tylko brutto.

Nicknick

Niestety,netto.Za mniej nie opłacałoby się tak zeszmacić,żeby dawnych kolegów gnębić.A swoją drogą w tym sezonie wyjątkowo ich dużo.Teraz wiadomo dlaczego podwyżek nie było.

Alojzy
@Nicknick

Oddam ci całą moją miesięczną wypłatę jak mi pokażesz 5200 netto na moim pasku. Oddam ci drugą miesięczną wypłatę jak mi pokażesz kiedy i gdzie cie gnębią i gnoją. W sianiu nieprawdy i plotek to jesteście dobrzy. Żebyście pracowali z takim samym zapałem, a nie co chwila na fajeczkę.

Nick....
@Alojzy

W ten sposób wzbogaciłem się o dwie wypłaty,i to nie byle jakie,oraz informację ,że w tym nowoczesnym zakładzie pracownicy siedzą sobie na palarni,a produkcja sama się robi.Oki,kiedy i gdzie ta kasa do mnie wpłynie?

Alojzy
@Nick....

Wtedy kiedy udowodnisz to o co prosiłem. A walczysz o 10 400 zgodnie z twoimi wytycznymi więc warto.

Al123
@Alojzy

Są tacy kordynatorzy co mają takie pieniążki a i paru poleciało za niewłaściwe zachowanie wobec pracowników więc nie szalej z tymi tysiącami

@Alojzy

W takim razie opublikuj swój pasek żebym mógł wskazać gdzie są te pieniądze,a odnośnie zachowania,może porozmawiamy w obecności kogoś z kadr,bo niestety dane osobowe są chronione i nie mogę tu opisać poszczególnych jegomości.

Legalna

Jak będziesz robić codziennie po 13 h + TPM na agencji pracy to 4000 zł netto

Mario
@Alojzy

Mapa Koniu!Pracuje tam od 2012r ponad 3 lata przez agencję a twoi kolesie przechodzili na etaty po 3 miesiącach ,nie jeden nie dwóch,kiedy zapytałem kiedy dla mnie będzie wakat to powiedziałeś że muszę się bardziej postarać a co miesiąc po min 40 nadgodzin robiłem.Nie cwaniaku że mobbingu nie ma,ludzie pracują bo trzeba z czegoś żyć,gnojenie to zła nazwa ale są tam tacy co nie powinni kierować ludźmi bo chamy do potęgi.

@Mario

Czy wy znacie definicje mobbingu? Dla was każdy kto wam nie da w sobotę wolnego, albo nie da podwyżki, czy umowy (bo jesteście nie do końca dobrzy w pracy) to was mobbinguje. Gratuluję (braku) myślenia. I tu właśnie jest problem. Jak toś się wykazuje to nazywacie go przydupasem i wyśmiewacie go, ale jak zaczyna czerpać z tego profity, to wtedy wy jesteście niedoceniani. Dam przykład: awaria, większość ekipy stoi na pogaduszkach, duża część poszła na fajkę, a jedna osoba pomaga koordynatorowi. Po awarii spotyka się ta osoba ze złośliwymi komentarzami ze strony większości ekipy. Ta zawsze pomagająca osoba zostaje z-cą koordynator. Automatycznie staje się przydupasem, osobą ze znajomościami, mającą rodzinę wśród dyrekcji. Jeszcze gorzej mają panie, bo one w/g was awanse zapewniają sobie tylną częścią ciała. Tego nie widzicie, bo wy jesteście wspaniali, a inni są źli.

@Sandra

Koordynator,jak sama nazwa wskazuje,jest od koordynowania działań pracowników także w czasie awarii.Jeśli przy takim samowolnym pomaganiu dojdzie do wypadku padnie pytanie"a kto ci kazał" ,i co? Człowiek uczy się na błędach,a przynajmniej powinien.Jeśli po latach zaangażowania profity zbierali inni to chyba kiedyś wypadałoby przestać być frajerem.Uważasz że wszystko jest w porządku,i tylko malkontenci się czepiają?Szkoda że nie można tu przytaczać konkretnych przykładów.Gdyby ktoś był zainteresowany służę nagraniami przedstawiającymi zaangażowanie co niektórych promowanych i promujących.

Sandra

O jakim samowolnym pomaganiu piszesz, bo nie doczytałam o tym w moim tekście? A jak już piszemy o samowolkach, to oddalenie się na fajkę nią nie jest? Jakby oddalający dostał notatkę służbową to byś pisał, że mobbing i prześladowanie. A jakoś nie ustosunkowałeś(aś) się do tego. Wygodnie przemilcza się niewygodne fakty.

@Sandra

Kto pracuje w tym czasie kiedy pracownicy siedzą na palarni,i dlaczego koordynator nie reaguje?Czyżby tylko niektórzy mieli takie przywileje?

Mateo
@Alojzy

Cześć możemy pogadać przez tel? Chciałbym dowiedzieć się więcej ;)

Sandra

Wyraźnie napisałam, że podczas awarii. Raczej trudno się rozdwoić, jak kontrolujesz usuwanie awarii, to nie możesz być w dwóch miejscach na raz. To chyba dość logiczne.

Nicknick
@Sandra

Za logiką kobiety trudno nadążyć,ale niech będzie że my niedobrzy pracownicy produkcji masowo biegniemy na palarnię,podczas gdy koordynator z zastępcą dzielnie walczą o utrzymanie produkcji.Chyba jednak pracujemy w różnych zakładach.

Zdzisiek
@Andrzej

Rozpoczynający pracę w Lidlu pracownik magazynu obsługujący wózek widłowy może liczyć na pensję w wysokości 4050 zł brutto. Po trzech latach pracy jego wynagrodzenie wzrośnie do 4900 zł brutto. Nowy pracownik sklepu otrzymuje od 3100 do 3850 zł brutto – w zależności od miejscowości. Po dwóch latach jego wynagrodzenie wzrasta do 3450 zł brutto w małych miejscowościach i do 4350 zł brutto w aglomeracjach.

Byly
@Andrzej

Pracowałem w BSH jako operator pras w fabryce suszarek między 2005 a 2008. Po 2 latach pracy jak przychodziłem dodatkowo dwa razy w miesiącu w niedzielę na remonty maszyn(płacone 200%) to miałem od 3000 do 3300 zależało jak tam.z premiami bylo, ale nigdy nie rozumiałem od czego te premie zależą. Dodam że za moich czasów w niedzielę przychodzili tylko z utrzymania ruchu i operatorzy pras nie wiem jak dzisiaj. Myślę że po tylu latach ta piątka może jest możliwa jak.ktos dłużej pracuje, ale widzisz jacy sa ludzie zamiast napisać ile zarabiają to płaczą w komentarzach jak to źle.

ASKIER
@Zdzisiek

Tyle że pracownik Llidla pracuje na 3/4 etatu. Teraz weź kalkulator i policz ile faktycznie zarabia się w Lidlu i (usunięte przez administratora) głupot

@Sandra

Jak jest awaria maszyny to od tego są mechanicy więc co tu gadać każdy korzysta z przerwy(usunięte przez administratora)

Gabriela
@Pracownik montażu

A na jakim stanowisku Ty pracujesz w BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego, na czym polega Twoja praca? Widzę, że wiesz sporo na temat tej firmy. Będę wdzięczna, jeśli powiesz coś o wymaganiach do tej pracy, rodzaju umowy, w jakim systemie się pracuje i po ile godzin. Dziękuję!

Pracownik BSH
@Gabriela

Jedno się zgadza na suszarkach jest praca sezonowa ale to nie jest wyjątek za miedza u konkurencji jak były lodówki było tak samo, nie będę się wypowiadał na temat większości wpisów bo chciałbym aby autorzy zaczęli pisać o faktach nawet przytaczając inicjały i daty zdarzeń, wiec: 1. w wysokim sezonie praca 3 zmiany 6-7 dni w tygodniu w zależności od zmiany. możliwe nadgodziny w tygodniu np praca 9-10 godzin 2. w niskim 2 zmiany 4-5 dni w tygodniu 3. urlop wakacyjny zaplanowany na początku roku i w tym czasie nie ma pracy dodatkowo bonusy materialne które można wydać: 1. Co miesiąc maksymalne dopuszczone dofinansowanie do posiłków czyli 190 zł na kartę która można płacić poza zakładem. 2. Co miesiąc 50 zł do wyboru pomiędzy sportowymi kartami lub przelaniem kasy na kartę płatniczą. łącznie 240 zł do wynagrodzenia (pewne) co miesiąc tego to już prawie nikt nie liczy: Raz w roku na święta dodatkowa premia na święta dla pracownika (im mniej zarabiasz tym większa) oraz jeśli masz dzieci to dodatkowo kasa na każde dziecko. Dodatkowo jeśli korzystasz (jeśli nie, to niestety nie ma rekompensaty) opieka medyczna ze darmo oraz preferencyjna cena dla rodziny (coś ok 230 dla całej rodziny lub około 80 zł na 1 osobę)+ ubezpieczenia, ekwiwalent za pranie itp. Preferencyjne pożyczki, dofinansowania, woda, jabłka czy zniżki dla pracowników - ok dla niektórych nie ma co liczyć wiec nie ma co się rozwodzić a szkoda ze nie wszyscy o tym mówią Ps. co do stawek mało kto podaje ze to stawka miesięczna (zależna od wielu aspektów) + premie miesięczne + premia za ocenę (tylko leń nie ma dużej bo jak pisaliście wystarcza bzdety aby mieć już 200 zł miesięcznie a jak ktoś się postara to 300)+ premia roczna (nie ta sama co świąteczna), od nowego roku to wszystko wchodzi w stawkę brutto (liczone do nadgodzin / urlopów itp) a wtedy zobaczą ze nie jest to tyle ile tu piszą i nagle niektóre oferty nie są już tak interesujące. ( no ale większość tutaj nie widzi całej kwoty a z matematyką bywa rożnie ..) Błagam nie kłamcie a jak już chcecie informować to proszę o wpisanie wynagrodzenia brutto z paska oraz ilość nadgodzin bo poza tym co napisałem jest za: niedziele płacone, nadgodziny z tygodnia płacone oraz za każda sobotę dzień do odbioru (najczęściej niski sezon) i dodatkowo stała kwota jako premia za elastyczność (praca w soboty) Aby było jasne nie piszę ze jest najlepiej czy najgorzej ale podaje fakty a do osoby wybierającej należny ocena a często stawka godzinowa wyglądająca na większa w rozliczeniu rocznym daje sporo mniejsze zarobki wiec nie zawsze .... ktoś daje wiecej

@Nicknick

Przestałam czytać po "Za logiką kobiety trudno nadążyć" - ty zapewne jesteś wulkanem intelektu, dźwigającym cały ten zakład i bez ciebie norma nie zeszłaby nigdy

Szczery
@Byly

Zarabiają dobrze , ciągle płaczą że odejdą a i tak nadal pracują bo gdzie oni za te pieniądze prace w Łodzi znajdą .Nie liczy się średniej miesiecznej tylko średnią roczną , a ta w pirównaniu do innych firm jest bardzo dobra .

Kandydatka
@Pracownik BSH

A czy nadgodziny są obowiązkowe? I jak wygląda trzecia zmiana w wysokim sezonie? Każdy pracownik taka zmianę musi odbyć?

Zenek Martyniuk

Można i to ponad 7

@Andrzej

Z tym że te godziny są dla wybranych

Mikolaj
@Andrzej

Można i więcej tylko 2 w msc musisz tira uprowadzić albo wycinać im katalizatory i lusterka od samochodow????????????

Robert
@Sandra

Doskonale wiesz ze ci ludzie nie pracują nawet zgodnie z normami, bhp wymuszone tempo pracy zmuszanie do pracy w tych warunkach to nie (usunięte przez administratora) wiedząc że ludzi zależy na pracy. Wykorzystywać ich za marne grosze i co chwilę jak nie poganiać to w zbudzac w nich poczucie winny doskonale wiesz o czym mowie

@Andrzej

Na miękko a jak będziesz miał, dobre układy z koordynatorem to i więcej

veto
@Pracownik BSH

atmosfera wspaniala koledzy zyczliwi kierownik inteligentny i wogole

@Andrzej

Nieprawda, 2.800 zł brutto a po 3 miesiącach 3.050 zł brutto, ,mamy w umowie, ,przerwa dopiero po 6 godzinach prxepracowanych

Diabeł

Inflacja 14% a BSH niema całej kwoty lancz pass i biedna firma jest żenada

Boguś
@Andrzej

Dawniej w zelmerze było dobrze, ludzie zarabiali uczciwe pieniądze jak na tamte czasy i dostawali premie, to były złote czasy tej firmy, po przejęciu fabryki przez BSH zaczął się wyzysk, zatrudnianie stażystów za jak najmniejsze pieniądze, straszenie pracowników zwolnieniami, ta firma ma tylko jeden cel, wyeksploatować swoich pracowników do maksimum, a jak odejdą to zatrudnić następnych i tak dalej... nie bądźcie naiwni, na szczęście ja jestem już na emeryturze i nie muszę tam pracować więcej

XDDD
@Robert

chope ja za 16 ziko na reke w upale po 12 godzin leciałem(praca fizyczna) a ty placzesz ze przy maszynie musisz stac xddddddddd

dxx
@XDDD

i czym ty się chwalisz parobku XDD że jesteś wart tyle ile stopni na dworze :D byś sobie jakieś uprawnienia zrobił to byś się nie smażył jak id i ota na słońcu i więcej zarobił xdd

@dxx

Wszyscy współpracownicy tacy mili dla siebie tutaj są?

1,2,3

Grupa zaszeregowania E brutto 5866 - 7845 zl lub grupa F 7846 - 9940 zl grupy zaszeregowania koordynatorskie nie sa tajemnica

Darek

Witam, chcemy założyć tak długo wyczekiwany związek zawodowy na terenach zakładów BSH w Łodzi. Związek już istnieje w Rzeszowie. Pojawiliśmy się i będziemy pojawiać się pod zakładem, rozdając ulotki, zachęcające do wstąpienia z szereg związku. Obecnie potrzebujemy "tylko" 10 osób by związek na danym zakładzie mógł powstać. Znamy narrację kierownictwa, że osoby chcące wstapić/założyć związek, są niemile widziane i będą zwalniane. To jest kłamstwo, osoby zapisujące się do związku pozostają anonimowe dla kierownictwa zakładu, zakład dowiaduje się od nas o założeniu związku na terenie zakładu a każdego związkowca, chroni prawo nie tylko zakładowe ale i związkowe. Więc jeżeli masz dość wykorzystywania ciebie przez zakład, pracę w nieadekwatnym i zakłamanym systemie pracy, gdzie czujesz że zakład niewłaściwie postępuje w stosunku do pracowników narzucając swoją narrację, dołącz do nas i pomóż nam sobie pomóc, zakończmy wspólnie ten wyzysk pracowniczy. Wszystkie informację udzielamy pod numerem telefonu 694-958-506 lub 509-865-273.

X
@Darek

Co mądrzejsze osoby z tej firmy podchodziły, zostali desperaci i tchórze którzy potrafią tylko dużo gadać. To się tu nie uda!!!

Y
@X

Rozumie ze jesteś mądry i odszedłeś ? Czy tchórz, desperat i zostałeś? Czy kłamca i nie pracowałeś ? Jestem przekonania ze jeśli mi praca nie odpowiada to zmieniam. A wy marudzicie w internecie. Załóżmy związki… idźmy tam… tak nie można…. Itd.

X
@Y

Byłem, pracowałem, uważam że za długo, i sobie darowałem. Tobie może pasuje, ale bezustannie słyszałem narzekania na chyba wszystko i że brak związków. I jak było do przewidzenia, zostali lamenciarze z autobusu czy szatni a na kilkaset osób pracujących brak kilku z jajami.

K JbC JcK FrACzKo kU pa
@X

Tam pracują upadlińcy 90%. 5% kredyciarze i alimenciarze 5% reszta co chce sprawdzić jak tu jest. Powszechnie wiadomo, że praca na suszarkach to jest skrajne 'gawno' dla tych co mają głębokie gardło spoko ale brak tam kręgosłupa moralnego. Niech ginie ten odpad przemysłowy.

Stary
@Darek

To wielki błąd że niema związków zawodowych jednostka nic tu nie zdziała tylko w jedność siła mąż zaufania nic nie mogę wszystko podpiszę niema jaj do rozmowy z kierownictwem a im tylko o cięcie kosztów chodzi nawet na lancz pass nie mają pieniędzy ogarnijcie się a nie tylko narzekacie

@Stary

To prawda, ale napisał, że wychodzą z inicjatywą, żeby go stworzyć, to do teraz nic jeszcze nie ruszyło?

Zmywarka

Pozdrawiamy z fabryki zmywarek ciśniemy wszystkie soboty niedziele bez dnia wolnego !! Nie możemy się podać świat cze ja na sprzęt

Aleksander
@Zmywarka

Jak to bez dnia wolnego? To nie jest zgodne z kodeksem pracy! Próbowaliście rozmawiać z przełożonymi albo zgłosić to do PIPu?

Rekin
@Zmywarka

Zgodnie z art. 133 § 1 kp pracodawca jest zobowiązany w każdym tygodniu udzielić pracownikowi 35 godzin nieprzerwanego odpoczynku. Istotne jest to, że w okres 35-godzinnego odpoczynku tygodniowego wlicza się 11 godzin odpoczynku dobowego.

Pracownik zmywarek
@Zmywarka

Co ty pieprzysz za głupoty. Wszystkie przerwy zachowane (dobowe, weekendowe). Siejesz zament i tyle. Kolejny wpis z (usunięte przez administratora) wyjęty. Wskaż w którym miejscu zaistniał brak jakieś przerwy.

&&
@Rekin

Przeczytaj całość Przy pracy na zmiany przerwa weekendowa może równać się 24h. „ W szczególnych przypadkach odpoczynek tygodniowy może zostać ograniczony do 24 godzin. Dotyczy to: pracowników zarządzających w imieniu pracodawcy zakładem pracy, przypadków konieczności prowadzenia akcji ratowniczej w celu ochrony życia lub zdrowia ludzkiego, ochrony mienia lub środowiska albo usunięcia awarii. zmiany pory wykonywania pracy przez pracownika w związku z jego przejściem na inną zmianę, zgodnie z ustalonym rozkładem czasu pracy.” Zobacz więcej: https://poradnikpracownika.pl/-nieprzerwany-odpoczynek-dobowy-i-tygodniow

@Pracownik zmywarek

Daj znać to podejdę i wyjaśnimy to od ręki. w sobotę schodzisz o 14 i w niedzielę na noc każdą sobota pracujemy albo od rana i popludnie plus w niedzielę na noc :) widać że jesteś fanatykiem pracy w każdy weekend. Albo pupilem czarnych. Albo bawisz się sprzętem kierownik a

Pracownik zmywarek
@Zmywarka

Czyli przerwy zachowane. Myśle ze czas zakończyć wymianę zdań. Twój wpis jest na poziomie przedszkolaka, lub niżej. I w prostackie pyskówki się nie włączam. Jesteś nieudacznikiem który tylko obrażać umie. Na dodatek w internecie. Bo w rzeczywistości jesteś …… poczytaj kodeks, jeśli umiesz czytać ze zrozumieniem …. Bez odbioru.

@Zmywarka

Nie wiecie że firma Bosch to wyzyskiwacz i liczy się tylko ilość wyprodukowanych pralek suszarek zmywarek itp a nie człowiek (usunięte przez administratora) i nic poza tym. Dobrze że z tamtąd odszedłem bo garba bym się nabawił przed 40 rokiem życia pozdro pracocholicy B/S/H.

@Pracownik zmywarek

A ty umiesz czytać co pisze ? Chcesz to pogadamy w realu a nie mówisz mi że umiem tylko w Internecie. Więc chcesz zasuwaj sobie kazda sobotę niedzielę :( twoje życie zamyka się w tym bsh powodzenia chcesz artykuły wyjaśnimy się w realnym życiu. A nie mów mi że umiem obrażać ludzi w internecie jak nie chcesz pogadać w 4 oczy wiem że pewnie Bosch Ci życie uratował

Patrz

Piekna i powabna zamyka się ! Problem ! To Stalowy drut czeka :P

Zmęczony
@Patrz

Może z prawnego punktu wszystko okej ale ile można tak soboty na południe później zmiana rana znowu 6 dni schodzimy w sobotę o 14 a w niedzielę na 18 (pół załogi bo od 18 do 22 AM później normalna produkcja do 6 rano ) ludzie są zmęczeni tym wszystkim .A na przykład platforma wąskiej zmywarki dużo dni wolnych w tygodniu i wystawianie dw5 albo czyszczenie z urlopów i to nie z winy pracownika tylko firmy

Może kiedyś będzie dobrze
@Zmęczony

Kordynatorzy też mają dosyć kierownictwo strasznie naciskają na nich a później my kordynatorzy obrywamy od pracowników

Lodowa
@Zmęczony

Widzę, że na zmywarkach zaczyna się robić taki sam (usunięte przez administratora) jak od kilku lat jest na suszarkach. Współczuje. My się trochę już przyzwyczailiśmy, ale brak wolnego bardzo boli, to to czas który zabieramy swoim rodzinom. Oczywiście biuro ma to w poszanowaniu, bo oni maja wolne. Ciekawe czy też byśmy pracowali w takim trybie, gdyby biuro przychodziło razem z nami.

asdae
@Rekin

Poczytaj dalej: przy pracy zmianowej 24 godziny odpoczynku, a nie 35.

Łucja
@Lodowa

A to to biuro ma jakieś specjalne prawa? Skoro wy nie macie wolnego, a biuro tak, to może oni tam nie wiedzą dokładnie jak wygląda kwestia tych dni wolnych. Czy może wiedzą?

Biurwa
@Łucja

Bo biuro (usunięte przez administratora) zna robotę. Procesy im ładnie wyglądają na laptopikach a w życiu nie maja racji bycia. 5 dni tytłania pracowników magazynowych w kieracie a potem długa i weekend. Niestety na suszarkach osoby od procesów takie są.

Zostaw merytoryczną opinię o BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego - Łódź

• Jak się pracuje w BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego?

Zobacz opinie na temat firmy BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 289.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 239, z czego 41 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 107 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego?

Kandydaci do pracy w BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BSH Sp. z o.o. Sprzęt Gospodarstwa Domowego