Auto-Szkoła Jacek Juszczak

Łódź

Opinie o Auto-Szkoła Jacek Juszczak

Aga

Coś w tym jest ja uczyłam się na przełomie 2010r 2011 i bardzo niechętnie zaliczyli mi za 4 razem jazdę wewnętrzna i tylko ładuj kasę dawaj za dodatkowe godziny noi w końcu za 4 podejściem wewnętrznej jazdy wydali mi papiery i poszłam do wordu teoria za 1razem egz państwowy za drugim razem i egzaminator powiedział ze bardzo dobrze pani jezdzi jest pani dobrym kierowcom dopiero egzaminator mnie docenił.Na siłę chcą żeby wykupowac dodatkowe godziny.zadnych pochwal nie dostałam dopiero egzaminator mnie docenił i powiedział parę miłych słów

Gość

Nie polecam, w szczególności jazdy z właścicielem, burak i prostak. Zapatrzony w siebie nie potrafi dokładnie tłumaczyć tylko się wymądrza. Nastawiony na dokupowanie setek godzin. Zabrałam papiery do innej szkoły nowy instruktor po pierwszej jeździe kazał mi się zapisywać na egzamin i zdałam za pierwszym, natomiast wg p. Jacka powinnam conajmniej drugi kurs wykupić. Szkoda kasy

Lewy

Strata kasy!Niczego nie uczą tylko im dodatkowe godziny w głowie,jednego czego sie mozna nauczyc to biografii samego wlasciciela non stop pieprzy o sobie jaki to on nie jest naj.. naj....Majac porownanie z innymi autoszkolami bo nie moglem dalej z nim jezdzic moge smialo powiedziec ze jest NAJGORSZY!Tyle w temacie.

jurek

Polecam z czystym sumieniem bardzo sympatyczni instruktorzy ,szef też,bardzo profesjonalni nie naciągają uczą bardzo efektywnie dlatego zdałem za pierwszym podejściem bez dodatkowych godzin no dwie przed egzaminem .Ceny mają jedne z tańszych na rynku także.....no problem

Janina

Witam.To już moja trzecia szkoła i jestem bardzo zadowolona nareszcie dobrze trafiłam wszyscy są bardzo mili a zarazem profesjonalni .Zobaczymy jak pójdzie mi egzamin ale na razie technicznie jest ok i przestałam się stresować także polecam juszczaka

arek

Ja polecam AUTO SZKOŁĘ JUSZCZAK oraz właściciela.Jazdy z nim bardzo miło wspominam na pewno detalista .Zdałem za pierwszym podejściem dlatego polecam

cubus

Tylko kase potrafia wyciagac í na kilometrach oszczedzac strata kasy a szef to typowy burak ktoremu sie wydaje ze wszystkie rozumy pozjadal i obgaduje swoich kursantow nie warto tam isc

nieznany

Nie polecam tej auto szkoły, pan JUSZCZAK jako właściciel zachowuje się nieprofesjonalnie co do wszystkich kursantów porównuje każdą osobę do innych, zazwyczaj nie ma czasu aby umawiać się na jazdy,krytykuje kursantów zamiast tłumaczyć błędy osoby uczące się dopiero,NIKT NIE MA OCHOTY JEŹDZIĆ SAMOCHODEM Z INSTRUKTOREM WYSŁUCHUJĄC NAŚMIEWANIA SIĘ ALBO KRYTYKOWANIA OSÓB INNYCH, ja jestem osobą bardzo nie zadowoloną która po wysłuchaniu innych osób co pan JUSZCZAK o mnie mówi dowiaduje się że jestem osobą która nie umie jeździć i zaniży im zdawalność. Dziękuje za stratę czasu i pieniędzy

Dominika.K

Witam serdecznie! Z czystym sumieniem polecam AUTO SZKOŁĘ JACEK JUSZCZAK.Chodziłam na kurs w ostatnim tygodniu lipca 2014,uważam że czas spędzony na wykładach nie był stracony,omawiana była niezbędna wiedza teoretyczna jak i sytuacje jakich możemy się spodziewać na drodze w czasie jazdy. Z perspektywy czasu mogę stwierdzić, iż były to bardzo cenne informacje i rady. Sam właściciel radził kursantom aby jazdy odbywały się z innymi instruktorami ze szkoły a nie tylko z jednym ze względu na wyczucie i obycie się z autem oraz ze względu na sposób przekazywania wiedzy. Osobiście jeździłam z 3 instruktorami. Dla mnie instruktor Tomasz T jest godny polecenia. Na spokojnie tłumaczy wszystko, jeżeli nie rozumiałam np. jakiegoś skrzyżowania to objaśniał mi je poprzez narysowanie na kartce. Jego sposób przekazywania wiedzy był dla mnie bardzo precyzyjny i trafny. Nie ukrywam, że stres na początku był duży ale wszystko można opanować. Jazdy rozpoczynały się zawsze punktualnie o wyznaczonej porze. Egzamin zdałam za 2 podejściem. Pierwszy egzamin zawaliłam na własne życzenie ponieważ za wcześnie chciałam skręcić i się okazało, że był zakaz wjazdu. Sam egzaminator pytał co się stało, że chciałam tam wjechać i powiedział że gdyby nie to to on by nie miał się do czego doczepić bo jestem bardzo dobrze przygotowana. Za drugim razem pojechałam super. Ogólnie jazdy miło wspominam, na początku były nawet sytuacje bardzo śmieszne wynikające oczywiście z mojej niewiedzy;) Dzisiaj wspominam wszystko z uśmiechem :) Polecam w 100%

Niezadowolony

Zdecydowanie nie polecam nikomu tej auto szkoły. Miałem jazdy z właścicielem i niestety atmosfera była niemiła, a zachowanie dalece nieprofesjonalne gdyż non sto słuchałem na kursie o innych kursantach. Wydałem mnóstwo pieniędzy. Seata czasu i nerwów. Nie polecam

Zostaw opinię o Auto-Szkoła Jacek Juszczak - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Szkoła Jacek Juszczak