Opinie o Auto-Szkoła Jacek Juszczak w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Auto-Szkoła Jacek Juszczak, oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Auto-Szkoła Jacek Juszczak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Szkoła Jacek Juszczak w Łódź

Czy w firmie Auto-Szkoła Jacek Juszczak są regularne szkolenia pracownicze?

Administrator Nowy wpis

Firma Auto-Szkoła Jacek Juszczak poszukiwała pracowników na stanowisko Instruktor Nauki Jazdy. Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny? Czy komuś udało się podjąć tę pracę?

Czy w firmie Auto-Szkoła Jacek Juszczak są regularne szkolenia pracownicze?

Hubert
@Pytanie

Nie ma wladciciel to (usunięte przez administratora) zatrudnia na 200 zl a instr.walą po 250 godz w miesiacu

Gaidi
@Pytanie

Jezeli chcesz byc poniewierany przez wlasciciela ktory ma instruktora za nic to smialo idz tam.

Iza Nowy wpis
@Gaidi

W jaki sposób poniewierany? Czy Ty bezpośrednio spotkałeś się w firmie z takim traktowaniem? Przyznam, że zaniepokoił mnie Twój komentarz... Z czego wynika takie podejście?

Jacek Nowy wpis
@Hubert

Oczywiście że są szkolenia i warsztaty raz w roku które opłaca firma.

Alek Nowy wpis

Jak w ogóle wygląda rekrutacja na instruktora jazdy?

zainteresowany

Czy firma w ogóle zatrudnia pracowników? Podpowiedzcie jak z zarobkami?

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Auto-Szkoła Jacek Juszczak? Czy kandydat na stanowisko Zatrudnię instruktora/kę nauki jazdy Kat. B powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy REGIONALNY DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY
Jola

Najlepsza Auto szkoła

Justyna
@Jola

@Jola Fajnie, że Twoja opinia jest pozytywna. Czy Auto szkoła Jacka Juszczaka ma konkurencyjną cenę do innych szkół w Łodzi? Czekam na info.

Bolo

Czy firma w ogóle zatrudnia pracowników? Czy to działalność jednoosobowa?

Nie polecam!!!

Nie polecam. Auto szkoła Juszczak to dojarka pieniędzy kursantów. Wg prawa egzamin teoretyczny można zdawać eksternistycznie, a pani wmawia kursantom, że trzeba najpierw u nich zdać wewnętrznie teorię i praktykę. Instruktorzy to buraki. Kończą przed czasem, zaczynają po czasie, to mogliby w rejy przerwie zjeść kanapkę zamiast mlaskać i mówić z pełną gębą podczas jazd. Szczególnie pan Zbigniew. Jak Pan Zbigniew nie je wisi na telefonie i załatwia prywatne sprawy. Jak widzi znajomego na mieście to każe się zatrzymać i wysiada na kilka minut na pogaduszki. Zamiast uczyć, przy popełnieniu błędu przez kursanta, wylewa na niego wiadro krytycznych pomyj. Po 15h z nim porosilem o zmianę instruktora. Drugim instruktorem był właściciel, który przez cały czas robił jeden wielki wykład z teorii. Po wyjeżdżeniu 30h wielki problem z zapisaniem się na egzamin teoretyczny, ponieważ nie chcieli odblokować mojego nr pkk. Oczywiście. Po 30h chcą żebyś wykupił pakiet 10h bo "nie jesteś gotów" Więc powiedziałem żeby odblokowali, bo chcę zmienić szkołę. Odblokowali zdałem teorię za pierwszym razem, bez dodatkowego stresu w auto szkole. Zapisałem się na egzamin praktyczny, ale został anulowany bo w moim pkk nie było nawet wzmianki , że robiłem jakikolwiek kurs. Pani z biura twierdzi, że nie ukończyłem kursu i ona mi pkk nie odblokuje.

janusz p.
@Nie polecam!!!

Miałem przyjemnośc jeżdzić z obu panami instruktorami i napewno tak nie jest także ktoś ma niezłą fantazje żeby napisać taki stek bzdur.

janusz p.

Lubię atmosferę w Auto-Szkoła Jacek Juszczak za: Witam własnie zdałem za pierwszym podejściem i jestem zachwycony firmą Juszczaka.Wszystcy przesympatyczni,ogromna wiedza i kultura ,.Jestem zdziwiony negatywnymi opinniami wszytcy moi znajomi robili kurs w tej autoszkole i zawsze byli zadowoleni.

ŻAKO

Do dziś żałuję, że rozpoczęłam tam naukę. Bzdura, nie szkoła. Prawdą jest, że naciągają na dokupywanie godzin. Należy się trzymać z dala, to strata czasu i pieniędzy. Jest mi przykro, że dałam się nabrać.

Filip

Trudno wyrobić sobie opinię o firmie ponieważ tak skrajnie różne są zdania kursantów. Może wiecie czy firma potrzebuje pracowników?

Ola

Polecam tę Autoszkołę. Z dużym zdziwieniem czytam, iż szkoła namawia do wykupywania dodatkowych godzin. Mnie instruktor (ponieważ trafiłam tutaj na jazdy doszkalające) powiedział, żebym wykupiła pakiet 10h - ja sama wykupiłam 30h bo chciałam się czuć pewnie. Pod koniec sami instruktorzy wypychali mnie na egzamin, dlatego sądzę, że jeżeli komuś zalecali dodatkowe godziny lub leżeli nie zaliczali egzaminu wewnętrznego, to ja uważam, że kursant po prostu przeceniał swoje umiejętności, albo nie był jeszcze gotowy na egzamin. Żaden z instruktorów nigdy mnie nie wyśmiewał, ani nie krzyczał - wręcz przeciwnie ze spokojem tłumaczyli, co robię źle. Jeśli chodzi o punktualność, to jazdy zaczynają się zwykle 5 po (w czasie tych 5 min przygotowywałam się do jazdy i uzgadniałam z instruktorem, czy na czymś mi w dniu dzisiejszym zależy). Do szkoły też wraca się tak 3-5 minut przed końcem, aby mieć czas na zaparkowanie i podumowanie jazd. Dlatego dziwię się, że ktoś spotkał się z naciąganiem na czas - w porównaniu z nnymi autoszkołami (a zaliczyłam wcześniej ze trzy to tu było moim zdaniem najpunktualniej - ale to tylko moja opinia).

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w Auto-Szkoła Jacek Juszczak?

Bartek

Czy firma dalej działa jak dotychczas? Szkoda, że nikt nie pisze.

Aga

Coś w tym jest ja uczyłam się na przełomie 2010r 2011 i bardzo niechętnie zaliczyli mi za 4 razem jazdę wewnętrzna i tylko ładuj kasę dawaj za dodatkowe godziny noi w końcu za 4 podejściem wewnętrznej jazdy wydali mi papiery i poszłam do wordu teoria za 1razem egz państwowy za drugim razem i egzaminator powiedział ze bardzo dobrze pani jezdzi jest pani dobrym kierowcom dopiero egzaminator mnie docenił.Na siłę chcą żeby wykupowac dodatkowe godziny.zadnych pochwal nie dostałam dopiero egzaminator mnie docenił i powiedział parę miłych słów

Gość

Nie polecam, w szczególności jazdy z właścicielem, burak i prostak. Zapatrzony w siebie nie potrafi dokładnie tłumaczyć tylko się wymądrza. Nastawiony na dokupowanie setek godzin. Zabrałam papiery do innej szkoły nowy instruktor po pierwszej jeździe kazał mi się zapisywać na egzamin i zdałam za pierwszym, natomiast wg p. Jacka powinnam conajmniej drugi kurs wykupić. Szkoda kasy

Lewy

Strata kasy!Niczego nie uczą tylko im dodatkowe godziny w głowie,jednego czego sie mozna nauczyc to biografii samego wlasciciela non stop pieprzy o sobie jaki to on nie jest naj.. naj....Majac porownanie z innymi autoszkolami bo nie moglem dalej z nim jezdzic moge smialo powiedziec ze jest NAJGORSZY!Tyle w temacie.

jurek

Polecam z czystym sumieniem bardzo sympatyczni instruktorzy ,szef też,bardzo profesjonalni nie naciągają uczą bardzo efektywnie dlatego zdałem za pierwszym podejściem bez dodatkowych godzin no dwie przed egzaminem .Ceny mają jedne z tańszych na rynku także.....no problem

Janina

Witam.To już moja trzecia szkoła i jestem bardzo zadowolona nareszcie dobrze trafiłam wszyscy są bardzo mili a zarazem profesjonalni .Zobaczymy jak pójdzie mi egzamin ale na razie technicznie jest ok i przestałam się stresować także polecam juszczaka

arek

Ja polecam AUTO SZKOŁĘ JUSZCZAK oraz właściciela.Jazdy z nim bardzo miło wspominam na pewno detalista .Zdałem za pierwszym podejściem dlatego polecam

cubus

Tylko kase potrafia wyciagac í na kilometrach oszczedzac strata kasy a szef to typowy burak ktoremu sie wydaje ze wszystkie rozumy pozjadal i obgaduje swoich kursantow nie warto tam isc

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Szkoła Jacek Juszczak - Łódź

Auto-Szkoła Jacek Juszczak
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Rydzowa 2
    91-211 Łódź
  • NIP: 7271668943 REGON: 472204783

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Auto-Szkoła Jacek Juszczak