F1-Auto Szkoła Małgorzata Jabłońska

Łódź

Opinie o F1-Auto Szkoła Małgorzata Jabłońska

c

Jadę z synem pod M1 poćwiczyć rękaw. Są tam nie opisane w żaden sposób placyki manewrowe. Placyk pusty. Nagle zajeżdża nam drogę pan Piotr, wzywa Policję, płacimy 500 zł za jazdę bez uprawnień. Pan Piotr nie powiedział abyśmy opuścili placyk - bo to jego placyk. Nic nie powiedział tylko wezwał policję. Placyk nieopisany. Brzydko Panie Piotrze. Fuj.

zawiedziony

W celu sprostowania to faktycznie pracodawcą jest mąż pani figurującej w nazwie firmy.(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o F1-Auto Szkoła Małgorzata Jabłońska - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F1-Auto Szkoła Małgorzata Jabłońska