2 Dodaj opinię
2 370 313 5 1

Opinie o Benhauer

Filtruj opinie po kryteriach:

Też pracowałem

Po kilku miesiącach po odejściu z Benhauera, zdecydowałem się na opisanie moich doświadczeniami z tą firmą. Zacznę od rekrutacji - tragedia. Osoba rekrutująca, sama nie wiedziała jak stanowisko na którym pracowałem ma wyglądać. Obowiązki i zakres prac zmieniał się co chwilę przez decyzję z osób zarządzających. Rotacja w tej firmie to standard, w dziale sprzedaży 1/3 teamu jest wymieniana co miesiąc. Każda trzeźwo myśląca osoba, która pracuje w tej firmie, bardzo chętnie zmieniłaby pracę, niestety przez narzucone nadgodziny i natłok pracy nie mają czasu na wysyłanie CV i chodzenie po rozmowach rekrutacyjnych. Rzucanie mięsa, brak szacunku do pracowników przez część kierownictwa jest w porządku dziennym. Kompletny brak profesjonalizmu, problemy w komunikacji(usunięte przez administratora) W skrócie: jeśli masz możliwość pracowania w Benhauerze, dla twojego dobra poszukaj innej oferty pracy. Mimo wszystko jest wiele świetnych osób pracujących w tej firmie i mam nadzieję że też uda im się znaleźć lepsza pracę, gdzie będą szanowani i doceniani za swoją pracę.

Tak7Nie
Marcin
@Też pracowałem

Mimo niedogodności z zakresem obowiązków jednak zdecydowałeś się na zatrudnienie. Czy prócz minusów o których napisałeś, widziałeś także dobre strony zatrudnienia? Mam na myśli wynagrodzenie lub stabilność kontraktów pracowniczych. Jak wyglądały te aspekty pracy?

Pracowałem
Nazwa działu: Handlowy

Wierzcie lub nie ale pracowałem w tej firmie długi okres czasu, do ludzi nie było sensu sie przywiązywać bo tego samego dnia już mogli nie pracować, czasami tak "ot". W sprzedaży najwięcej się dzieję, co chwile zmiany procedur czasami kilka razy dziennie. Wielkie ciśnienie na sprzedaż, z którą dział polski nie ma problemu, wiadomo że łatwiej sprzedać "swojemu" i zagraniczny ale partnerstwo, gdy pracujesz dłużej dostajesz gotową umowę podpisaną z klientem to bajka. Najgorzej trafić do sprzedaży ale directowej, tam widać było że chłopaki stają na głowie żeby coś sprzedać w innych krajach ale przy tak ogromnej konkurencji to powodzenia! Zawsze mi ich było szkoda, co z tego że obiecują fajne prowizje ale jak podpiszesz jedną umowę na 3-6 miesięcy to jesteś kimś! Ogólnie obiecują dużo a tak na prawdę twoje stanowisko zależy od humoru wyższego szczebla. Wymyślanie śmiesznych KPI do niczego nie prowadzi, nie zdziwię się jak w najbliższym czasie powstanie tam callcenter, mimo że firma ma duży potencjał. Uwierzcie mi, istnieje świat poza SALESmanago :)

Marzena
@Pracowałem

Super, że postanowiłeś podzielić się z innymi osobami swoimi doświadczeniami, jeśli chodzi o pracę w firmie Benhauer. Praca w tego typu branży należy do bardzo specyficznych, a zatem nie każdy się w niej odnajdzie. Już tam nie pracujesz, ale może wiesz, czy firma ma do zaoferowania jakieś kursy czy staże, przeznaczone specjalnie dla młodych osób? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Andrzej

Rozmowa rekrutacyjna była bardzo nieprofesjonalna, a prowadził ją jeden z menadżerów, więc domyślam się że praca wygląda podobnie. Napewno to nie korpo, bo żadnych standardów i etyki tam nie ma.

juniorek
@Andrzej

a o co konkretnie Cię zapytano ?

Małgorzata
@juniorek

Widzę, że dopytujesz, wnoszę więc z Twojej wypowiedzi, że również jesteś zainteresowany pracą w Benhauer. Czy interesuje Cię jakieś konkretne stanowisko czy dopiero się rozglądasz? Daj znać proszę, czy zdecydujesz się aplikować do pracy w tym miejscu, a później napisz nam, jak przebiegała Twoja rozmowa rekrutacyjna!

janusz

Kompletny brak profesjonalizmu, zero komunikacji, zero jakiegokolwiek zaangazowania przy rekrutacji

Uświadomciemnie

Cześć wszystkim, Czytam te komentarze i nie wierze własnym oczom. Czy tam jest faktycznie tak źle? Pytam, bo chce tam złożyć cv na stanowisko IT i jako doświadczony (pare lat) nie wiem ile krzyknąć na start, skoro czytam tutaj, że jakieś śmieciowe umowy, 1800zł netto, wywalanie z dnia na dzień i brak szacunku... Czy jako osoba, która ceni sobie zoorganizowaną pracę, atmosferę i uczciwość powinna w ogólę tam aplikować?

Tak1Nie3
Przemysław
@Uświadomciemnie

Myślę, że należy czytać opinie, ale wnioski wyciągać samemu. Powinieneś złożyć CV i na rozmowie rekrutacyjnej poruszyć te wszystkie kwestie, szczególnie dotyczące wynagrodzenia i atmosfery w pracy. Jeżeli okaże się, że będą Ci odpowiadały, wtedy zdecydujesz, czy chcesz współpracować z firmą. Daj znać co postanowiłeś.

Tak1Nie1

franek
@Uświadomciemnie

polecam znalezc inna firme :)

rekrut
Nazwa działu: Handlowy

Czytając wszystkie negatywne komentarze postanowiłem jednak pójść na rozmowę kwalifikacyjną. Rozmowa niby ok, po czym jakiegokolwiek odzewu, jedyne co to meil (kilka dni po terminie) z podziękowaniem za udział w rekrutacji(usunięte przez administratora)Cieszę się że nie udało mi się dostać pracy w SM.

Ania
@rekrut

Ta sama sytuacja, tylko nie otrzymałam maila. Napisałam maila do nich, zero reakcji. Szkoda czasu na takie firemki

Jolanta
@rekrut

Piszesz, że byłeś niedawno na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Benhauer. Napisz proszę coś więcej na ten temat! Czy miałeś do wykonania jakieś zadania, czy rekrutacja była według Ciebie przeprowadzona w sposób profesjonalny, czy w mailu zwrotnym, jaki dostałeś, zostały Ci wyjaśnione przyczyny odrzucenia Twojej kandydatury?

Benrak
Nazwa działu: IT

Nie wiem jak firma ale rekrutacja nie poważna. Dzwoni do mnie pani w środę i umawia rozmowę rekrutacyjną przez telefon na następny dzień o ustalonej godzinie, po czym brak kontaktu.

Zapracowany
@Benrak

Ja od razu po telefonie dostałem maila, niestety trafił do spamu, dlatego polecam sprawdzać całą pocztę. Jeśli chodzi o pozostałe kwestie związane z rekrutacją to wszystko przebiegło profesjonalnie.

Tak5Nie8

Benrak
@Zapracowany

Ale co ma mail do ustalonej wcześniej rozmowy telefonicznej? Owszem dostałem maila ale tylko potwierdzającego, że rozmowa z HR-em się odbyła, ale ustalonego telefonu jak nie było tak nie ma, zresztą mało to mnie już obchodzi bo pracę znalazłem.

Robert
@Zapracowany

Według Ciebie rozmowa rekrutacyjna przebiegła profesjonalnie, ale czy także pomyślnie dla Ciebie? Jaką odpowiedź otrzymałeś od firmy i czy zdecydowałeś się na zatrudnienie w Benhauer? Przybliż warunki zatrudnienia i atmosferę w firmie. Tylko dzięki takim komentarzom jak Twój dowiemy się, jak funkcjonuje ta firma.

Ziomek

Jakiś czas temu miałem "przyjemność" odbyć w tej firmie rozmowę rekrutacyjną na stanowisko DBA. Na początku wszystko standardowo bardzo fajnie, dzwoni miła Pani z HR z propozycją terminy rozmowy. Zaproponowała bardzo wygodną porę i dzień dla mnie więc zgodziłem się pójść. Gdy zaszedłem na miejsce bardzo spodobał mi się ich nowoczesny budynek. Pomyslałem sobie "pewnie mają wypaśne biuro i warunki pracy". Czar prysł jednak po raz pierwszy gdy wysiadłem z windy na drugim piętrze, które to całe okupowane jest przez tę firemkę. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to przestrzeń open space i kilkadziesiąt osób tam pracujacych. Wygladało to jak jakaś hala magazynowa: zimno jak w (usunięte przez administratora) na suficie wiszące rury wentylacyjne, ludzie siedzieli przy ławkach jak w starej szkole, w dodatku każdy z nich pracował tylko przy uzyciu ekranu laptopa i ogólne zagęszczenie tych młodzików wynosiło około 4 osoby / m2. Domniemam po wieku że byli to studenci,bo przeciez ZUSU placić nie trzeba i za 1800zł takiego można szybko i tanio złowić. Nastepnie zostałem zaproszony do pokoju rozmów zeby poczekac na Panią z która odbędzie sie rozmowa. Sala rozmów przypominała salę konferencyjną i wyglądała całkiem spoko i nawet mi sie spodobało do czasu aż chcialem usiąść. Niestety znalezienie tam krzesła, na którym mogłem bezpiecznie sie oprzeć bez ryzyka wywrotki urazu kręgosłupa okazało się wyzwaniem niemożliwym więc wybrałem takie krzesło, które najmniej było rozklekotane. Następnie przyszła Pani. Długo gawędziliśmy o bazach danych, uwazam ze nawet nieźle mi szło, bo na większość problemów mi zadanych znalazłem jakies rozwiązanie. Pani była trochę zawiedziona że w przeszlosci nie zajmowałem się dokładnie tym czego oczekiwali, ale to przeciez można było wyczytać z mojego CV. Po ponad godzinnej przyjemnej rozmowie nadeszła bardzo nieprzyjemna chwila dla firemek tego pokroju - kwestia wynagrodzenia. Moja stawka (w sumie na poziomie człowieka po studiach bez doświadczenia w normalnej firmie) wywołała na Pani twarzy chwilowe zamowienie i smutek, bo przecież było to kilka x więcej niż student za 1800zł bez zusu. Jakże bezczelnie wymagałem tyle żeby przeżyć za to samodzielnie w Krakowie i oprócz chleba kupić sobie jeszcze buty na zimę. Po tym rozmowa od razu przybrała smutny ton. Pani powiedziała, że do tygodnia dostanę odpowiedź zwrotną, lecz od razu wiedziałem, że nic z tego nie będzie (i całe szczęście). Po 3 tygodniach po dopominaniu się dostałem odpowiedź negatywną oczywiście bez podania przyczyny. To tylko potwierdziło moje przeczucia, które niestety okazały się prawdziwe. Serdecznie nie polecam brać udziału w procesie rekrutacyjnym do tej firmy. Banda januszy i tyle. Przepraszam że nie okazałem się głupi i chętny pracować za 1800zł.

Tak36Nie
elo
@Ziomek

A ile chciales ze az tak sie Pani na Ciebie popatrzyla? 3500, 4000, 5000, wiecej? W jakiej firmie bez doswiadczenia mozna tyle dostać? :)

Tak2Nie
@elo

Okolice 4000 netto UoP

@elo

W Krakowie to w prawie każdej:)

kmwtw
@Ziomek

"Niestety znalezienie tam krzesła, na którym mogłem bezpiecznie sie oprzeć bez ryzyka wywrotki urazu kręgosłupa okazało się wyzwaniem niemożliwym więc wybrałem takie krzesło, które najmniej było rozklekotane" - wystarczyło użyć blokady 'bujania' i problem sam by się rozwiązał :)

Tak10Nie

hehe
@Ziomek

xD która firma da ci 4000 netto i UOP jeśli nie masz doświadczenia? no chyba że faktycznie jesteś bardzo ogarnięty i masz duża wiedzę ale na start po studiach 4k to raczej przerost formy nad treścią jesli trzeba by cie wdrożyć, zapewne nie pracowałeś przy big data, i musiałbyś poznać system i zasady

Tak11Nie
hehe
@kmwtw

jazda, ze gosc chce 4000 netto i uop (5700 brutto) jak nie umie sobie krzesla ustawic xDDD

@hehe

Właśnie dostałem pracę za 8000 brutto. Z tego miejsca chciałbym pozdrowić wszystkich :-)

Tak31Nie
szlachtaniepracuje
@Ziomek

To wspaniałe, że korporacje wspierają niedoświadczonych absolwentów! :) można namiary?

Tak18Nie
Dezzy
@Ziomek

To super ! A czy w tej firmie zatrudniaja osoby bez doswiadczenia po technikum ?

TakNie1

Niki
@Dezzy

Idą po namniejszej lini oporu wiec jeśli się zgodzisz pracować za śmieszne stawki to drzwi stoją przed Tobą otworem

Janusz
@Ziomek

Czemu mnie obrażasz ? Czy każdy Janusz to banda i cwaniak ? Taki z nas cwaniak jak z każdego Jurka, Marka, Kryspina, Donalda, Jarosława, Leszka, Włodzimierza i innych Ziomków ! Pisz merytorycznie, a nie obrażaj innych.

Prosto
Nazwa działu: Handlowy

Praca w tej firmie nie jest dla każdego, tak jak praca w policji, straży pożarnej etc. Niektórym się wydaje że ich pierwsza czy druga praca bez żadnego doświadczenia będzie sielanka. Ludzie są zwalniani z tej firmy bo albo nie myślą albo im się nie chce pracować, albo się do tego nie nadają. Najlepsi odchodzą sami takie są fakty i robią to w momencie kiedy hajs który w tej firmie jest naprawdę duży nie jest już priorytetem. Co kto lubi.. W życiu do wszystkiego trzeba mieć charakter i siłę, jak jej się nie ma to albo pracuje się za średnia krajowa albo tam gdzie Cie nikt nie widzi lub nie chce sprawdzać. Co kto lubi.

Tak7Nie7
franek
@Prosto

za srednia krajowa? :) czy ty oszalales? :D

Nick
@Prosto

Smutne co to piszesz, bo oznacza to jednocześnie, że: - firma nie potrafi rekrutować osób, które spełnią jej wymagania skoro jest tyle uwag co do firmy od pracowników i byłych pracowników, a jednocześnie ty tak opowiadasz o tych co piszą swoje opinie o firmie (ciekawe czy to jest opinia całego kierownictwa Salesmanago, czy tylko twoja?). - W procesie rekrutacji nie pisze się rzetelnych ogłoszeń bez upiększania, jakie warunki, jakie godziny pracy (np. że wykraczają poza 9-17ta, pytanie o prawo pracy i jak są rozliczane nadgodziny tutaj), podczas procesu rekrutacji nie są poruszane takie zagadnienia jak to jakie wymagania, jaka presja będzie ciążyć na nowozatrudnionych osobach (jakby to wszystko było to mniej pretensji, i łatwiej byłoby wtedy te opinie nazwać nieuzasadnionymi). A ktoś te rekrutacje przeprowadza więc ci co uczestniczą w rekrutacjach tacy dobrzy nie są, skoro sporo osób tak komentuje działania Salesmanago jako pracodawcy, więc ci co rekrutują nie potrafią skutecznie ściągnąć osoby najbliżej wymaganego profilu pracownika. Łatwo jest obiecać eldorado, a po zatrudnieniu ktoś zderza się ze ścianą z prędkością 100km/h i ma pretensje - może warto te rzeczy wyklarować na starcie w ogłoszeniach pisać bez ściemy, w procesie rekrutacyjnych mówić o tym wprost? - Jak myślisz, czy osoby, które same się zwolniły z Salesmanago i jak sam napisałeś hajs naprawdę duży nie jest ich priorytetem, to czy wszyscy podzielają twoją opinię? Czy też może znajdą się tacy z odmiennym zdaniem? - Ale rzeczą najsmutniejszą jest to co piszesz o ludziach pracujących za średnią krajową - czy absolutnie wszyscy w Salesmanago ją mają, i ci co kiedyś byli ją zawsze mieli? To jedna rzecz, a druga pewnie cię zszokuje, ale dwie trzecie Polaków zarabia mniej niż wynosi średnia krajowa, ich też masz za słabych i nie mających charakteru? Raczej paru rodziców twoich kolegów i koleżanek zarówno z pracy jak i spoza pracy (a może nawet i ktoś z twojej bliskiej rodziny) zarabia albo zarabiało średnią krajową albo mniej, powiesz im to, że ich rodzice, ich ojcowie oraz matki nie mają siły i charakteru? Sorry, ale tak zwyczajnie nie wypada myśleć, a jeśli masz takie podejście do ludzi, to raczej kto inny tutaj może pomóc.

Tak15Nie1

lupus

Mysle ze to moja pora aby opowiedziec o moich przezyciach w zwiazku z SALESmanago. Po kilku miesiacach pracy w tej firmie napisalem pozytywna opinie, zapewne mozna ja przeczytac gdzies we wczesniejszych wpisach. Prace zaczalem tam w 2018 roku, wysylajac cv trafilem na fajne ogloszenie, gdzie napisane byly jakie mozliwosci rozwoju bede mial, jakie benefity oferuje firma oraz jak wyglada praca u nich. Pomyslalem - czemu nie, wysle cv, moze okaze sie ze bedzie fajnie. W ogloszeniu napisane bylo, ze nie sa sztywnym korpo, maja pakiet szkoleniowy, informacje o happy hour w piatek, elastyczne godziny pracy, telefon, laptop (super sprzet) oraz szerokie mozliwosci rozwoju na swoim stanowisku. CV wyslane i teraz oczekiwac. Same czynnosci rekrutacyjne (przed spotkaniem) byly prowadzone profesjonalnie jak i milo. Pare dni pozniej poszedlem na rozmowe u nich w biurze. Jest duze i przejrzyste, ale pomyslalem, ze jesli bede pracowal na open-space’ie to oszaleje. Prace otrzymalem, rozmowa techniczna przeszla bez problemow, jednakze na decyzje trzeba bylo dosc dlugo czekac (bodajze 2 tygodnie). Zostalem poinformowany, ze zatrudniaja albo na b2b albo na umowie zlecenie. Mlody po studiach pracownik zgodzil sie na zlecenie. Pytajac o zmiane na umowe o prace zostalem poinformowany, ze nie ma co sie starac, malo kto tam tak pracuje (tylko ci co pracuja najdluzej i sie o to staraja). Pierwsze tygodnie w pracy poswiecone byly uczeniem sie do testu z zakresu w ktorym specjalizuje sie firma, zarowno z obslugi systemu jak i zagadniem z marketingu. Test byl prosty i szybko sie z nim uwinalem, nic specjalnego. Jeszcze przed przejsciem do kolejnych wydarzen chcialbym podzielic sie informacjami odnosnie tego co mnie zadziwilo juz w 1 dniu. Nie ma elastycznych godzin pracy, spoznianie sie nie jest tolerowane a z pracy nie mozna wyjsc o 17:30 (bo to nie praca w urzedzie - tak doslownie powiedziano). Nie wolno zostawic kubka nieumytego oraz nie wolno powiescic kurtki na krzesle, bo za to sa kary takze. Absurd goni absurd, kiedys napisze o rownie ciekawych sytuacjach w firmie, jednakze na ten moment chcialbym to zostawic.

Tak22Nie
Prosto
@lupus

Szkoda tylko że się podszywasz

Tak1Nie7
Bylypracownik
Nazwa działu: IT

Witam, chcialbym sie podzielic dosiwadczeniami w firmie Sales Manago marketing Autoamtion. Rekrutacja - nie wiem czy mozna to nazwac rekrutacja, jedna rozmowe i spotkanie z osoba niekompetetna. Startup? O nie, typowa korporacja z karami za nie umyty kubek, nie sprzatanie, nadgodziny i na dodatek co miesieczne testy wiedzy o firmie i systemie, ktore wykonywane „wszyscy razem”. Szacunek i mila atmosfera? To nie tu. Brak szacunku dla ludzi, szczegolnie od osob od ktorych ten szacunek wymagany jest najbardziej i od osob ktore powinny byc dla Ciebie mentorami. Stres zwiazany z nadmiarem pracy poniewaz caly czas ktos bez powodu zostaje zwalniany i wszystkie obowiazki spadaja na Ciebie. Benefity? Tak w ogleszniu jest ich pelno, z czasem jest ich zero. Stabilnosc? Tez nie tu. Wiekszosc ludzi pracuje tutaj na smieciowych umowach, przewaznie biedni studenci. Brak komunikacji, firma nastawiona raczej na niedoswiadczonych pracownikow ktorzy praccuja za niskie stawki. Jedyny plus? Lokalizacja. Przykre ze jeszcze ludzie sie godza na takie traktowanie w dzisiejszych czasach.

Tak20Nie

Sylwia
@Bylypracownik

Chciałabym wiedzieć, jakie jest Twoje zdanie na temat tego, że w najnowszej edycji rankingu Financial Times Fast 1000 z 2018 roku SALESmanago, którego Benhauer jest częścią, uplasowało się na 26 miejscu wśród najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie. Ponadto jest jedną z najszybciej rosnących europejskich platformą w branży martech. A jakie to ma przełożenie na osoby tam zatrudnione?

Tak1Nie1

Ja
@Sylwia

A co niby ten napompowany sukces firmy, owiany legenda ma do traktowania ludzi i warunków pracy o których było napisane? Ale dla niektórych ważne jest tylko ze kasa się zgadza. Uważam ze każdy pracownik ma duży wpływ na sukces i rozwój firmy. Chyba każdy pracodawca chciałby mieć w swojej firmie zadwolononych i zmotywowanych do działań pracowników.

Tak11Nie1

Byłypracownik
@Sylwia

Sylwio, ten ranking jest za lata 2013-2016. Ludzie, którzy tego dokonali w 95% są w innych firmach. Każdy ma prawo napisać swoją opinię i to trzeba szanować.

Tak12Nie

Nasa
Nazwa działu: IT

Brak szacunku dla ludzi, praca po godzinach, brak komunikacji, bardzo duża rotacja w firmie, zero feedbacku od kogokolwiek, firma kreowana na startup tylko z pozoru, praktycznie wyglada jak typowa polska korporacja ze zdjęciami ludzi na najwyższych stanowiskach i nagrodami na każdej wolnej ścianie w firmie. NIE POLECAM

Tak13Nie1

smiechnasali

Nie polecam brania udziału w rekrutacji do tej firmy. Aplikowałem na staż jako tester oprogramowania, rozmowa wszystko OK, przyjazna atmosfera, całkiem ciekawa rozmowa. Podsumowując wyszedłem zadowolony z rozmowy, żadne z pytań nie sprawiło mi problemu. Feedback otrzymałem po 3 tygodniach (oczywiście musiałem się upominać), że niestety NIE MA OFERT PRACY NA STAŻ. Zaprosić na rozmowę na stanowisko na które nie ma wolnego miejsca? Śmiech na sali.

Tak14Nie

Ten tego
@smiechnasali

Dobrze ze nie dostałeś się do firmy, rozwijaj się wszędzie tylko nie tam, wystarczy popatrzeć na komentarze tutaj

Tak11Nie

junior
@smiechnasali

o co Cię pytali na rozmowie ?

do junior
@junior

pare pytań z ISTQB, podstawy z SQL i to co masz w CV wpisane w umiejętnościach.

Damian
@smiechnasali

Ja też nie znalazłem żadnych ofert dotyczących stażu. Może w trakcie rekrutacji warunki zatrudnienia się zmieniły i nabór na staż został przesunięty w czasie. Jest za to sporo ofert z działu IT, kadr i płac oraz księgowości. Firma oferuje bardzo atrakcyjne modele prowizyjne, system szkoleń i duży wybór benefitów. Może któreś z tych stanowisk Cię zainteresuje? Czy inne osoby, które aplikowały do firmy mogłyby podzielić się swoimi doświadczeniami z rozmowy kwalifikacyjnej? Proszę o Wasze wypowiedzi na forum.

Edyta

W najnowszym raporcie Financial Times FT1000 - Benhauer, który jest częścią SALESmanago, to 26 najszybciej rosnąca spółka w Europie i najszybciej rosnąca polska firma. Czy te wyniki przekładają się również na nowoczesne zarządzanie zasobami ludzkimi? Jeżeli tak, to w jaki sposób jesteście doceniani przez swojego pracodawcę? Zachęcam Was do odpowiedzi na powyższe pytania, ponieważ pozwoli to użytkownikom wyciągnąć swoje własne wnioski na temat zatrudnienia w Benhauer.

ja

Czy ktoś ma jakieś opinie na temat pracy jako Sales Manager w Benhauer? Będę wdzięczny za wszelkie info

Tak25Nie

Edyta

Jakie więc, Twoim zdaniem, zmiany powinny zacząć być wprowadzane w Benhauer? Może warto zaproponować coś. Czy mogę zapytać, na jakim stanowisku pracowałeś w Benhauer i co należało do zakresu Twoich obowiązków? Dziękuję za Twoją wypowiedź!

Magda D.

@Edyta, Komentujesz prawie każdy post w tym temacie, powiedz proszę gdzie Ty pracujesz i jak Ci się podoba w Benhauer? :)

@Magda D.

Jestem aktywna na forum, ponieważ taka jest między innymi moja rola tutaj - jestem moderatorem forum GoWork.pl. Co złego jest w tym, że dopytuję o różne kwestie? Dzięki temu oraz odpowiedziom pracowników, osoby chcące podjąć pracę w Benhauer, mają o wiele jaśniejszy obraz sytuacji panującej w danej firmie.

Michał

Aplikowałem na staż a później do pracy, zerowy odzew. Trochę głupio nie dostać nawet żadnego maila mając prawie rok doświadczenia (a podobno biorą każdego jak leci) widocznie szukają bardziej doświadczonych specjalistów na stażystów/juniorów, no nic, trzeba się jeszcze podszkolić aby się tam dostać. Szkoda, bo firma wyglądała bardzo fajnie na wykładzie na wasz temat na jednym z uniwerków (wykresy w ilości skonsumowanych skrzynek piwa itd).

junior
@Michał

na jakie stanowisko aplikowałeś ?

@Michał

@Michał, może pracodawca dostał naprawdę dużo CV i nie jest w stanie odpowiedzieć na każde zgłoszenie do pracy. Dawno już aplikowałeś do pracy w Benhauer? Może rekrutacja jeszcze trwa i wystarczy jeszcze trochę poczekać na odzew od pracodawcy. Jakim stanowiskiem byłeś zainteresowany w tej firmie?

@Edyta

Aplikowałem na junior java dev oraz stażysta java ~ pół roku temu. Domyślam się, że pracodawca otrzymuje ogrom aplikacji, więc rozumiem, że nie do każdego mogą się odezwać, nie gniewam się :)

@junior

junior java dev oraz stażysta java

@Michał

@Michał, może warto spróbować swoich sił, także za jakiś czas, przy kolejnych rekrutacjach. Daj znać, czy zdecydujesz się aplikować ponownie do pracy w Benhauer! Czy są na forum osoby pracujące obecnie w firmie? Jakie widzicie plusy i minusy zatrudnienia w tym miejscu?

Edyta

@Niki, ale może później można liczyć na jakieś istotne podwyżki czy awans? Wiesz coś może na ten temat? Jestem ciekawa też, czy firma stawia na aktywny rozwój swoich pracowników i czy stwarza im ku temu możliwości. Polecacie aplikować do pracy w Benhauer? W Internecie nie widziałam aktualnych ofert pracy w tym miejscu, ale może Wy coś wiecie na ten temat?

Edyta

@Dezzy, użytkownik @Konrad pisał o stażu, więc może taka forma zatrudnienia w Benhauer Cię zainteresuje? Wygląda na to, że przez czas jego trwania można się wszystkiego nauczyć. Napisz nam proszę później, czy zdecydowałeś się aplikować do pracy w tej firmie! Czy są na forum obecne osoby, które aktualnie związane są z tym pracodawcą? Jak go oceniacie?

Hmm

Miałem okazję brać udział w procesie rekrutacji w tej firmie. Pełen nieprofesjonalizm, wszyscy się spozniają, nie szanują Twojego czasu, podczas rozmowy przerywają, nie słuchają. Po drugiej stronie siedzi raczej maszyna nie człowiek. O feedbacku można zapomnieć.

Edyta

@Xyz, widzę, że interesuje Cię praca w Benhauer. Aplikowałeś już? Pamiętaj, że taka kwestia jak wysokość wynagrodzenia może być różna w zależności od wykształcenia, dotychczasowego doświadczenia lub kompetencji. @Konrad, rozumiem, że pracujesz w Benhauer. Na podstawie jakiej umowy odbywa się zatrudnienie w tej firmie?

Tak2Nie

Xyz

Czy wie ktoś ile może zarobić Junior Java Developer w Benhauer?

Konrad
@Xyz

Cześć, wszystko zależy od umiejętności i chęci. Osoby które u nas na stażu zaczynały praktykę po 3-6 miesiącach pracują za bardzo duże stawki. Napisz do mnie na priv: konrad.pawlus@benhauer.pl lub na FB/LinkedIn. Wyjaśnię detale.

Edyta

@nickt, długo już pracujesz w Benhauer? Na podstawie jakiej umowy odbywa się praca w tej firmie? @neutralnynieobliczalny, czy mógłbyś wymienić jakieś konkretne plusy i minusy pracy w Benhauer? twoja wypowiedź, choć długa, jest jednak dość ogólna. @ezbou, i jak wygląda Twoja sytuacja? Jak przebiegła Twoja rozmowa? Pracujesz już w Benhauer?

Tak14Nie

nickt

jak dla większości ludzi bez doświadczenia jest ok. Jak się przyłożysz to cię zauważą. Oprócz tego kasa zawsze na czas. Nauczyć się też można sporo. Na start polecam.

neutralnynieobliczalny

Pracując tutaj poznałem wielu fajnych ludzi, bez których ta firma tak naprawdę by nie istniała! Wszystkie negatywne opinie uważam za frustracje osób już tu niepracujących i brak wyciągania rzeczywistych wniosków. Żeby za dużo nie pier...ć powiem prosto. Myślę, że każdy kto tu pracował czegoś się nauczył. Przede wszystkim tempa pracy i samodzielności. Są mankamenty (chyba nie da się ich uniknąć...), ale są też pozytywy, które można stąd "wyciągnąć" i które na przyszłość punktują. Jeżeli szukasz nudy to nie tutaj, ręce zawsze jest w co włożyć. Stres? Tylko w pracy bez żadnych odpowiedzialności na karku nie będziesz go odczuwał, tu wiesz, że jak masz coś zrobić to w pełni stoisz za tym Ty. Wniosek ogólny: jest ok, mogłoby być lepiej jak wszędzie i ze wszystkim ;)

Tak10Nie

pracownikus

pol roku temu napisalem opinie na temat firmy, chcialbym sie podzielic nowosciami, zainteresowani? :)

Tak7Nie

ezbou
@pracownikus

tak, poproszę. W poniedziałek idę na rozmowę i chce wiedzieć na co sie przygotowac

armagedon
@pracownikus

Proszę się podzielić - czekamy z niecierpliwością ;)

Rrr

Ok pół roku temu napisałem opinie na temat firmy - bardzo pozytywna. interesuje kogoś nowa opinia po tym czasie?????

kelnik
@Rrr

tak, wlasnie chce aplikowac

pracownik bhr

pol roku temu napisalem opinie tutaj, pozytywna, interesuje kogos jak zaopatruje sie na to po pol roku? :)

Tak9Nie

bbb

pol roku temu napisalem opinie, interesuje kogos co mam do powiedzenia po tym czasie? xD

sss

Pol roku temu napisałem opinie, interesuje kogoś opinia pracownika po 8 miesiącach w firmie Benhauer?

TakNie

Zostaw opinię o Benhauer - Kraków

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie