Opinie o HCM Deck Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy HCM Deck Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w HCM Deck Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HCM Deck Sp. z o.o. w Kraków

BeYou Nowy wpis

Coś/ktoś u nich jest bardzo nie w porządku. Nie chciałbym już nigdy mieć do czynienia z HCM Deck.

Elżbieta Leśna-Sujecka from HC Nowy wpis

Hi, Thank you for taking the time to consider HCM Deck! Though your skills and accomplishments are impressive, we have decided to move forward with candidates whose qualifications and experience better suit our needs at this time. We hope you’ll keep us in mind and we encourage you to apply again if you find a role at our company that matches your skills and experience. Thank you again for your application and all the best in your future endeavours! HCM Deck Recruitment Team

Aspoq

Product content manager - ogłoszenie pojawia się znowu po kilku mies. Dlaczego??

Mieczysław
@Aspoq

Być może firma wznowiła rekrutacje i powiększa zespół? Aplikowałeś na to stanowisko w HCM Deck i możesz powiedzieć coś na temat samej rozmowy kwalifikacyjnej? Jeśli tak to koniecznie daj znać, każda taka informacja jest bardzo ważna. ;)

Mieczysław spamer Nowy wpis
@Mieczysław

Widać że jesteś botem z gowork pac :)

Dawid

Przeczytałem, że firma oferuje darmowe lekcje języka angielskiego. Czy jest możliwość wyboru innego języka czy w ofercie mają tylko ten język angielski?

xxx
@Dawid

Na ten moment posiadamy jedynie ofertę nauki j. angirlskiego :)

Kamila
@xxx

A czy poza lekcjami angielskiego, pracownicy mają inne benefity? I czy w grę wchodzi home office albo elastyczny czas pracy? Dla mnie byłby to duży plus :)

Tomek Nowy wpis
@Kamila

Kamila może odpowiesz na pytanie? Jest szansa na wyjazd? :)

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie HCM Deck Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Product Designer
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Grażyna

@Tymek witaj! :) Cieszę się, że się tutaj wypowiedziałeś bo mam cichą nadzieję, że podpowiesz mi trochę więcej na temat zatrudnienia w HCM Deck. Wspomniałeś, że dla Ciebie jest to świetna firma więc może wymieniłbyś jakieś plusy z pracy w tym miejscu? Na pewno jest to jak napisałeś dobra atmosfera. Na co jeszcze pozytywnego można liczyć?

Tymek

Może nie dla każdego jest to dobre miejsce i to można zrozumieć. Dla mnie świetna firma, praca w dobrej atmosferze więc polecam.

wyprostujmy fakty

HCM Deck szuka kilku osób, więc zweryfikujmy, co jest napisane w ogłoszeniu. - Nie jest to "najszybciej rosnący startup HR tech w Europie", bo od kilkunastu miesięcy nie pojawił się żaden znaczący i duży klient. Wzrost 100% YOY nie wydarzył się od 2018 roku. To jest ściema. - „Awesome, team members (experienced specialists)” - to prawda, ludzie są w większości fajni, ale to nie są experienced specialist, doświadczeni w innych firmach, z mocnym CV, tylko ludzie, którym po raz pierwszy powierzono role kierownicze w startupie. Nie ujmując ich kompetencjom, to nazwanie ich experienced specialiast to nadużycie. - „Ability to develop and learn new skills” - owszem, wszędzie gdzieś się czegoś nauczysz, ale nie licz w HCM Decku na płatne szkolenia i budżet rozwojowy. Nie ma czegoś takiego. Na konferencje zagraniczne swego czasu jeździli albo ludzie ze sprzedaży albo ew szefowie działów. - „Flexible working hours” Z tym jest różnie, są szefowie którzy podchodzą do tego na dajcie, ale są też tacy którzy jak kadrowa ze złego snu będą rozliczać cię z każdej godziny i robić wyrzuty, że musiałeś iść do lekarza rano i że czekanie w kolejce się przedłużyło Jeśli chcecie mieć wyobrażenie na temat hcm deck, to zobaczcie komentarze dla MY NETWORK - to firma tych samych ludzi, o bardzo podobnej 'kulturze' i podejściu do pracownika

M.

Praca w zespole zaangażowanych specjalistów, ciekawe projekty, świetna atmosfera! Z mojej strony ogromny + za kulturę organizacji (i podejście do pracownika), która wyróżnia się na tle innych firm krakowskich.

Mieczysław
@M.

Opisałeś wiele pozytywnych aspektów, dobrze że jesteś zadowolony ze swojej pracy. Czy mógłbyś mi powiedzieć jak firma zapatruje się na osoby bez większego doświadczenia zawodowego i na jakie wynagrodzenie można tutaj liczyć na samym początku? Daj znać!

Janek

Zastanawiam się czy dobrze pracuje się i przestaliście korzystać z forum?

denis
@Janek

Mi jak najbardziej się dobrze pracuje i nie widzę, by tu komukolwiek było źle :) Ale nie wiem, o co chodzi, że za każdym razem, gdy ktokolwiek napisze, że mu się dobrze tu pracuje, jakieś 4 osoby dają smutne minki jako reakcję na komentarz. Myślę, że warto, by same napisały, co im się nie podoba (ja nie mam pojęcia).

Ciekawy

Coś o tej firmie mało się osób wypowiada... Czy coś się tam dzieje ?

Czarek

Firma dba o pracowników, ten socjal jest całkiem przyzwoity. Do tego spoko praca więc polecam

denis

Fajna atmosfera, pomocny, wspierający zespół, multisport, opieka medyczna, darmowe lekcje angielskiego raz w tygodniu darmowy poczęstunek. Nie wiem, co nie przypasowało koledze/koleżance, który/a dała niską ocenę, ale póki co ja tu czuję się wspaniale :)

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w HCM Deck Sp. z o.o.?

Biały Miś

Bardziej polski

Analityk

no coment

Jakub

HCM Deck to świetna firma. Jeśli do tego dodać zainteresowanie tym co się wykonuje to już nic nie trzeba dodawać!!!

Zostaw merytoryczną opinię o HCM Deck Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w HCM Deck Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HCM Deck Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HCM Deck Sp. z o.o.?

HCM Deck Sp. z o.o.

HCM Deck Sp. z o.o.