Opinie o SALESmanago | Customer Engagement Platform w Kraków

SALESmanago to kompleksowe oprogramowanie nowej generacji do automatyzacji marketingu wykorzystywane przez działy marketingu i sprzedaży w ponad 10 000 firm każdej wielkości. SALESmanago rozpoznaje użytkowników odwiedzających Twoją stronę, analizuje ich zachowanie online i dokonywane transakcje. Na podstawie tych informacji buduje kompletny i indywidualny profil klienta. Informacje te są przetwarzane przez algorytmy systemu Machine Learning & AI, aby dostarczyć w pełni spersonalizowane oferty i zapewnić klientowi unikalne doświadczenie w odpowiednim czasie na każdym kanale marketingowym.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SALESmanago | Customer Engagement Platform w Kraków

A123

Praca z pewnością jest wymagająca, nie każdy się w niej odnajdzie, ale daje duże możliwości rozwoju zawodowego i personalnego. Zdarzają się sytuacje stresujące. Mimo wszystko polecam pracę w firmie, można tu naprawdę rozwinąć swoje umiejętności a jednocześnie spotkać świetnych ludzi.

Pracuje w firmie już 8 miesięcy. Praca nie jest łatwa, nauczenie się wszystkiego trochę zajmuje. Jednak później daje dużo satysfakcji. Zaletą jest atmosfera w firmie, wszyscy są dla siebie życzliwi i chętnie pomogą w razie jakichkolwiek problemów. Ta praca daje mi możliwość rozwoju i nabrania doświadczenia w dziedzinie marketingu automation.

nick

dobra firma do startu kariery : dużo benefitów fajne społeczeństwo systematyczne wypłaty pozytywna energia w firmie możliwość pracować zdalnie

NaczelnyIntegrator

W SALESmanago pracuję 9 miesięcy jako programista. Praca jest bardzo angażująca, widać realny wpływ na całą firmę. Ponad 200 pracowników i nie czuć żadnych korpo zapędów. Świtni ludzie, dobra organizacja pracy (Kanban). Śniadanko, zupka, piwo w piątki (jak ktoś lubi). Najważniejsza jest jednak kwestia rozwoju kariery zawodowowej. To nie jest korpo, w którym wyższe stonowiska obsadza się osobami z rekrutacji. Tutaj na awans trzeba zapracować i wystarczy sumiennie pracować i angażować się w rozwój firmy. W ciągu tych dziewięciu miesięcy na 5 osób z mojego zespołu 3 dostały awans (w tym ja). Praca jest doceniana: podwyżki (teraz dostaję trzecią), premie, czy nawet głupie podziękowania przy całej firmie. Wiadomo, są osoby, które robią tyle co do nich należy i nie angażują się w firmę, ale liczy się to, że chcąc, można tutaj osiągnąć bardzo dużo. Polecam z czystym sumieniem

Account Manager

Bardzo sprawy, najpierw rozmowa z head hunterem, następnie z działem HR z firmy Benhauer i na końcu z dyrektorem ( bezpośrednim przełożonym) w sumie około 2h rozmów. Pracę mogłem zacząć "od zaraz", oczekiwania finansowe które założyłem spełnione

Standardowe, bez udziwnień, o doświadczenie, dostępność, oczekiwania finansowe. Dowiedziałem się nieco o firmie, benefitach, profilu firmy,

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.

To była moja pierwsza poważna praca. Sam proces rekrutacyjny wspominam bardzo dobrze - wiadomo, że było sporo stresu, ponieważ nie miałam doświadczenia z takimi kwestiami, ale jak się okazało nie było czego się obawiać. Podeszli do mnie bardzo wyrozumiale - wiedzieli, że nie miałam doświadczenia i nie poczułam się przez to gorsza. Wszystko zostało bardzo dobrze wyjaśnione i nie miałam żadnych wątpliwości. Jeśli chodzi o samą pracę to udało mi się tutaj uzyskać bardzo dużo cennego doświadczenia. Można się tutaj wiele nauczyć - w szczególności z Marketing Automation. Nigdy nie spodziewałabym się, że zainteresuje mnie programowanie - wiedzę tutaj można pozyskać z wielu obszarów. Dzięki tej pracy odnalazłam nową pasje i zdecydowałam się rozwijać w tym kierunku. Praca tutaj na pewno nie jest łatwa. System jej bardzo rozbudowany i potrzeba sporo czasu żeby nauczyć się z niego korzystać, ale za to satysfakcja była olbrzymia kiedy z czasem stawałam się coraz bardziej samodzielna. Czasami też zdarzały się ciężkie dni, podczas których ilość zadań przytłaczała, ale tak jest w każdej pracy - są dni lepsze i gorsze. Na pewno plusem jest to, że w takich sytuacjach zawsze mogłam liczyć na czyjąś pomoc - ludzie w teamie byli niezastąpieni :) Polecam to pracę dla osób, którzy lubią nowe wyzwania, ponieważ na pewno ich tutaj nie zabraknie. Odradzam jednak tym, którzy nie są zorganizowani i nie umieją sobie poradzić pod presją czasu.

harry

do firmy dostałem się po kilku etapach rekrutacji, wszystko odbyło się sprawnie. Na koniec była rozmowa z dyrektorem, który przedstawił mi wizję na rozwój teamu i konkretnie poinformował o mojej roli w tym planie. Sama praca jest wymagająca, ale jest ciekawa, interesująca i przede wszystkim czuje się realny wpływ na rozwój firmy. Czuć wsparcie od strony współpracowników i atmosfera jest dobra, co przekłada się na dobre wyniki i większe zaangażowanie. Jeżeli ktoś obawia się, że praca nad rozwojem jednego produktu jest nudna - to jest w błędzie. Sam miałem takie obawy, jednak ilość wdrażanych pomysłów i innowacji cały czas się zwiększa i projekty są coraz ciekawsze. Odpowiedzialna praca i zaangażowanie jest doceniane, zarząd ma bardzo dobre relacje z pracownikami.

MAS

Bardzo fajne miejsce dla osób, które rozpocząć swoją przygodę z marketingiem. Mimo, że wielkością korpo, to wgl się tego nie czuje (może kwestia młodego wieku większości kadry). To co też na plus to, że rzeczywiście robisz ambitne rzeczy, nie tylko przekładanie papierków czy jakaś inna krecia robota. Pracy jest bardzo dużo, ale z drugiej strony szanują Twój czas i wręcz wyganiają z biura jeśli jeszcze siedzisz po godzinach. W dużym skrócie jak ktoś chce się rozwijać, to mega opcja (szczególnie, że przełożeni w działach są bardzo otwarci na wszelkie propozycje i da się z nimi prawie wszystko dogadać).

Anonymous

Z perspektywy osoby zatrudnionej chętnie wypowiem się w temacie procesu rekrutacyjnego. Etapy były 2, bardzo konkretne i ograniczone do całkowicie wystarczającego minimum. Nie dostawałem pytań z internetu pokroju: Jak sobie wyobrażasz siebie za 5 lat? Zamiast tego zostałem rzeczowo wypytany o praktyczne kwestie i umiejętności, a same rozmowy przebiegły w bardzo pozytywnej atmosferze - widać, że firma nie identyfikuje się z korporacyjnymi metodami przy procesie zatrudniania. Dlatego też polecam wszystkim rozpoczęcie pracy w Banhauer (SALESmanago), łatwo nie jest bo zakres obowiązków jest duży, a sama praca wiąże się z codziennymi wyzwaniami - ale gdybym chciał "zarobić i się nie orobić" to pewnie wybrałbym innego pracodawcę :) Pozdrawiam

Królik :)

Pracuję tu nie pierwszy rok, mam tylko dobre wrażenia. Jest możliwość awansu, zdobycia świetnego doświadczenia. Wspaniały zespół i atmosfera w środku. Doskonała firma do rozwijania swoich umiejętności.

Thomas July

First of all, this job is for ambitious people who want to develop. Nobody likes mediocrity, and that's great and fair for me. English - if you are ashamed, you will open here - you just have to want, if not how to work? Wonderful people, only those who failed complained, because they did not give more of themselves - that's life. I recommend it to everyone, a great school of life and an experience that will stay with you forever, no matter where you go next! If you want to work and learn new things, this is the place for you, if you want to sit in the shade and do nothing, look for something else.

Their motto "Hire fast, fire fast" , umowa zlecenie, 4000 brutto and free unlimited beer on Fridays)) lol

Piszesz o umowie zlecenie, która rzekomo oferowana jest w firmie Benhauer, więc pozwolę sobie zapytać, czy jest to jedyny rodzaj umowy, który preferuje ten pracodawca? Zdradź mi, proszę czy jest szansa z Twojej wiedzy otrzymać umowę o pracę po pewnym czasie. Ciekawi mnie to po prostu.

@Marcin

Cześć, Tak, po pewnym czasie możesz otrzymać umowę o pracę.

Perfect company to develop your skills. I'm working here for 3 months and I'm really satisfied. Friedly team, perfect onboarding. You can always get help from seniors. Breakfasts, lunches, happy hours and parties.

Shaft

W Benhauer pracuję od maja 2021 roku. To dobra firma, szczególnie dla tych, którzy chcą zdobyć dużo nowych doświadczeń. Co mogę powiedzieć o firmie: 1. Ma dobrze zorganizowany wewnętrzny proces. 2. Firma ma bardzo przyjazny zespół. 3. To dobre towarzystwo dla obcokrajowców. 4. Zupa w południe gratis dla każdego :) Mam tu tylko pozytywne odczucia dotyczące mojej pracy.

Kandydatka Junior Front End

Po wysłaniu CV do firmy dostałam do zrobienia bardzo przyjemne i adekwatne zadanie dla juniora, zrobienie formularza według podanych wytycznych i projektu - byłam pozytywnie nastawiona. Po paru dniach zadzwoniła HRka i zaprosiła mnie na 45-minutową rozmowę z tech leaderką, z zaznaczeniem że prosi o dokładne zapoznanie się ze stroną firmy i 67-slajdową prezentacją o ich projektach w dwóch językach (xD), żadnych więcej szczegółów. Rozmowa z tech leaderką była prowadzona... nieprofesjonalnie. Powiedziała że ma już dość tych rozmów, żebym się postarała bo ma nadzieję że ja już będę tą osobą którą zatrudni. Nie powiem żeby takie zdanie zadziałało uspokajająco, czy też że powinno być wypowiedziane jako jedno z pierwszych przy poznaniu kandydata na jakiekolwiek stanowisko. Porozmawiałyśmy o tym jak się uczyłam programowania, o moim zadaniu, dlaczego je zrobiłam tak a nie inaczej - to była ta fajna część rozmowy. Tak poza tym tech team leaderka sprawiała wrażenie jakby jej zespół miał chaos w zadaniach albo złe estymaty czasowe, naglące terminy, wieczny natłok w pracy - jedni biorą zadania za drugich jak się wyrobią szybciej, deadline'y są nie do ruszenia. Brzmiało to jak wieczny kryzys w firmie albo zamknięcie roku w finansach xD, a nie jak projektowanie i programowanie popupów. Dowiedziałam się np. że ponieważ mamy teraz tę rozmowę, leaderka jest godzinę w plecy ze swoimi zadaniami. Wnioskuję, że nikt tym burdelem tak naprawdę nie zarządza. Ale dobrze, że leaderka mówi o tym otwarcie, bo wiadomo do jakiej firmy się aplikowało. Ona pracuje tam od dwóch lat na umowie zlecenie, więc i ja nie miałabym co liczyć na UoP, na pewno nie na początku. Powiedziała otwarcie, że firma szczyci się tym, że jest duża rotacja pracowników xD - rozumiem że nie potrafią powstrzymać uciekających pracowników, więc zanim ci odejdą, zwalniają ich i przekuwają to na plus? Może źle rozumiem. W dostaniu umowy o pracę - cytat - "podobno ciąża pomaga". Żeby wyrobić się z terminami - cytat - "musielibyśmy zatrudnić fabrykę Chińczyków, nie obrażając nikogo". W trakcie rozmowy okazało się że do rozmowy zaraz dołączy też członek zespołu żeby mnie cytat "przepytać z tego czym chwalę się w CV". I tę niezapowiedzianą rozmowę techniczną (ok 15 minut) oceniam bardzo dobrze, pytania na poziomie juniora z JS, DOM, CSS. To ja nie byłam przygotowana, my bad :). Tech leaderka postanowiła to skomentować "noo, tak się chwalisz tymi umiejętnościami w CV, a w rzeczywistości to tak nie do końca" - bardzo miło takie coś usłyszeć. Nie omieszkałam jej powiedzieć, że dlatego składam na juniora, a nie regulara xD. Wtedy zaproponowała stawkę 300zł niższą niż proponowała przed rozmową techniczną. Ostatnio tyle (tę większą kwotę) zarabiałam pracując na studiach dorywczo w sekretariacie szkoły językowej - w roku 2017, jeszcze bez ukończonych studiów i bez doświadczenia :). Cieszę się tylko, że życiowa sytuacja nie zmusza mnie do tego żeby iść do nich przetrwać/pracować.

Witam, czy praca w Benhauer wymaga dobrej znajomości języka angielskiego? Czy w pracy na codzień się go używa?

Asia
@Adam

Zależy do jakiego działu/teamu aplikujesz - i jakie wymagania są zawarte w ogłoszeniu.

Czy aktualnie pracujecie zdalnie lub hybrydowo?

Asia
@Adam

Biuro jest otwarte dla pracowników, to czy pracujesz zdalnie, z biura, czy hybrydowo - zależy od indywidulanych ustaleń.

Pracownik działu sprzedaży

- bardzo dobra atmosfera, - praca z bardzo produktywnym teamem, - szybki rozwój osobisty, - możliwość awansu, - dobre wynagrodzenie w postaci prowizji, - praca z bardzo dobrym narzędziem/produktem.

JS

W dziale IT praca jest git - największym plusem są koleżanki i koledzy - zawsze można na nich liczyć, jest bardzo miła atmosfera. Znajdą się też pro gracze w piłkarzyki, o ile nie są na zdalnym, wszak częściowa praca zdalna jest częsta w IT. Projekty to zwykle ciekawe wyzwania, można się sporo nauczyć, ale dedlajny krótkie, pod koniec trzeba (usunięte przez administratora) I tu wchodzi kwestia pracy po godzinach, na co dzień nie ma z tym problemu, jedynie właśnie przy kończeniu jakiegoś grubszego tematu. Poza tym godziny pracy są elastyczne, eleganckie. Na froncie pod względem technologi jest spore pole do rozwoju, przez szeroką gamę narzędzi i wolność w dobieraniu technologii. Podsumowując: pracuję tu prawie 3 lata i nie mam powodów do narzekań, wręcz przeciwnie: podoba mi się tu, i polecam. plusy + atmosfera + technologie + wyzwania + spotkania integracyjne minusy - deadline - praca po godzinach

HurraDoPrzodu

Jest moja pierwsza praca w korporacji i jestem pozytywnie zaskoczony atmosferą w pracy, jaki i rozmachem całego przedsięwzięcia.

Minister Finansów

Pracuje w firmie od dwóch lat i nadal nie zdecydowałam czy to jedna z najlepszych, czy najgorszych prac jakie mogą się trafić na początku kariery. Jest ogrom pracy, duża presja, trzeba umieć porządnie spriorytezować sobie zadania. Niemniej jednak mam porównanie do poprzedniej pracy (również dwa lata przepracowane) i myślę, że nigdzie nie byłabym w stanie się tyle nauczyć w takim czasie.

Zostaw merytoryczną opinię o SALESmanago | Customer Engagement Platform - Kraków

• Jak się pracuje w SALESmanago | Customer Engagement Platform?

Zobacz opinie na temat firmy SALESmanago | Customer Engagement Platform tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 112.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SALESmanago | Customer Engagement Platform?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 71 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SALESmanago | Customer Engagement Platform?

Kandydaci do pracy w SALESmanago | Customer Engagement Platform napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SALESmanago | Customer Engagement Platform
1.9/5 Na podstawie 413 ocen.

SALESmanago | Customer Engagement Platform