Opinie o SALESmanago | Customer Engagement Platform w Kraków

SALESmanago to kompleksowe oprogramowanie nowej generacji do automatyzacji marketingu wykorzystywane przez działy marketingu i sprzedaży w ponad 10 000 firm każdej wielkości. SALESmanago rozpoznaje użytkowników odwiedzających Twoją stronę, analizuje ich zachowanie online i dokonywane transakcje. Na podstawie tych informacji buduje kompletny i indywidualny profil klienta. Informacje te są przetwarzane przez algorytmy systemu Machine Learning & AI, aby dostarczyć w pełni spersonalizowane oferty i zapewnić klientowi unikalne doświadczenie w odpowiednim czasie na każdym kanale marketingowym.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SALESmanago | Customer Engagement Platform w Kraków

Minnie Mouse

Benhauer to przede wszystkim wspaniali ludzie! W tej firmie każdy wie, że wszyscy grają do jednej bramki, co sprawia, że nie czuć rywalizacji (oprócz grania w piłkarzyki :D). Praca wymagająca, ucząca cierpliwości i umiejętności radzenia sobie w kryzysowych sytuacjach. W tej firmie umiejętność "multitaskingu" wyrabia się niesamowicie szybko, co będzie punktowało w przyszłości.

Była pracownica

W firmie pracowałam rok w dziale sprzedaży. Niewątpliwie największym atutem byli super ludzie! Praca sama w sobie była bardzo dynamiczna i wymagająca. Na dłuższą metę nie widziałam możliwości rozwoju.

obsługa klienta

Praca jest ciężka i wymagająca, na początku wymaga delikatnej zmiany myślenia i nauki priorytetyzowania poszczególnych zadań, lecz po kilku spędzonych tu miesiącach, mogę stwierdzić, że w Salesmanago można się swobodnie rozwijać w przyjaznej atmosferze współpracowników, a zaangażowanie jest zawsze zauważone i docenione. Wymaga to jednak dużego skupienia i sumienności. Kontakt z klientem bywa trudny, ale wszyscy w biurze są bardzo pomocni i otwarci.

Frankenstein

W maju minie rok od mojego zatrudnienia w SALESmanago, w przeciągu 10 miesięcy udało mi się awansować z "juniora" na wyższe stanowiska. Genialni ludzie! Praca ciekawa, rozwijająca - system wciąż rośnie o nowe funkcjonalności, dzięki temu jesteś na bieżąco z trendami i technologią. Jeżeli chcesz klepać w klawiaturę 8h i przesiedzieć cały dzień - to nie jest miejsce dla ciebie. Pozdrawiam!

Account Manager

Bardzo sprawy, najpierw rozmowa z head hunterem, następnie z działem HR z firmy Benhauer i na końcu z dyrektorem ( bezpośrednim przełożonym) w sumie około 2h rozmów. Pracę mogłem zacząć "od zaraz", oczekiwania finansowe które założyłem spełnione

Standardowe, bez udziwnień, o doświadczenie, dostępność, oczekiwania finansowe. Dowiedziałem się nieco o firmie, benefitach, profilu firmy,

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Crazyfrog

demanding job with an emphasis on effects. Gives a lot of satisfaction, unlimited opportunities for development and training, money adequate to commitment, a lot of integration events, great atmosphere and people

Szukający

Czy to prawda, że w firmie wszyscy pracują na umowach zlecenie?

@Szukający

Dzień dobry, informujemy, że oferujemy różne formy zatrudnienia, umowa zlecenie jest jedną z nich, ale istnieje też możliwość pracy na umowę o pracę czy B2B. W razie dalszych pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem rekrutacja@salesmanago.pl. Pozdrawiamy.

Nu nu
@Szukający

Nie przesadzałbym, z tym że tylko śmieciówki. Dla tych najbardziej wyróżniających się, "topowych" pracowników możliwy jest model mieszany, UOP na minimalną krajową, a reszta na śmieciówce. Deal życia ;)

@Nu nu

Dzień dobry, informujemy, że oferujemy różnorodne formy zatrudnienia, nie tylko umowę zlecenie, ale również umowę o pracę - także w trybie standardowym, jednej umowy. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod adresem rekrutacja@salesmanago.pl. Pozdrawiamy, zespół SALESmanago.

Mariusz

Pracowałem w tej firmie i niestety większość negatywnych komentarzy jest prawdziwa. Jest to dość stresująca praca, w której z dnia na dzień możesz zostać zwolniony bo na start dostaje się (usunięte przez administratora) Presja duża. Nie raz widziałem płaczące dziewczyny z kadr. Jedyne co było tam fajne to ludzie, imprezy i piwo w piątki. Nie polecam i myślę, że można znaleźć lepszą prace za takie pieniądze.

Nowa

Czy jest możliwość pracy na UoP? Będę miała rozmowę na stanowisko młodsza księgowa i szczerze zleceniówka mnie średnio przekonuje.

@Nowa

zapomnij o uop
@Nowa

jest taka mozliwosc, ale nie licz na uop :)

Perlenbach

Ta praca jest bardzo dobra jako pierwsza praca :) Możecie mi nie wierzyć ale nerwy, które tutaj włożycie przydają się potem w innych firmach, można powiedzieć że uczycie się radzenia sobie w trudnych sytuacjach :) W mojej oponi to jest idealny przykład firmy, która bardzo lubi "mącić" w głowach pracowników i wystawiać ich na przeróżne sytuacje czyli ogólnie taki korpo language ;)

maca
@Perlenbach

No jeśli trudna sytuacja to szefostwo pomiatające pracownikami, skrajnie zła atmosfera pracy i głodowe wypłaty na umowach śmieciowych to tak - tak praca uczy wytrzymania w trudnej sytuacji.

maca

Najgorsza praca jaka moze sie trafic. Chaos, stres, kpiny z pracowników i umowy smieciowe za grosze. Ta firma nie bez powodu ma opinie jednego z najgorszych pracodawców w Krakowie, (usunięte przez administratora)

Sergiusz

Pracuję w SALESmanago od 3 miesięcy w dziale IT. Nie wiem jak jest w sprzedaży więc o tym dziale nie mogę się wypowiadać. W IT jest całkowicie w porządku. Bardzo sprawny proces rekrutacji, praca jest ciekawa i angażująca. Można zdobyć spore doświadczenie, zawsze jasne jest co mam robić, nigdy się nie nudziłem. W moim teamie fajny stosunek pracy "nad produktem" do pracy "z klientem". Dobre benefity, wypłata zawsze na czas. Są pewne wady, w szczególności raportowanie pracy w dość archaiczny sposób. Mimo to mogę polecić SALESmanago z czystym sumieniem (tak jak wspomniałem, piszę o IT).

Damian

Ja pracuję w Benhauerze kilka miesięcy i jestem zadowolony, czasem jest mega kocioł i stres, ale co się nauczę to moje, i potem to mi się przyda na 100% w przyszłości. Ogólnie trzeba mieć czasami dużo siły i odporności, ale warto spróbować, bo można się dużo nauczyć.

Kamila

Praca w SALESmanago to na pewno nie są rurki z kremem - trzeba mieć dużo energii, tempo, szybko się uczyć, szybko adaptować się do nowych sytuacji i być otwartym na nowe obowiązki, ale na pewno jest to miejsce, gdzie można poznać masę fantastycznych osób, a - szczególnie w IT czy obsłudze klienta - zapoznać się od środka z mega ciekawym produktem i technologiami. Jest to też dobre miejsce dla osób, które dopiero zaczynają pierwszą poważną pracę, bo wiele stanowisk nie wymaga doświadczenia czy konkretnego wykształcenia, więc można z dość dużą łatwością złapać spoko stanowisko, które dobrze będzie wyglądać w CV.

Szary pracownik

Wbrew pewnym negatywnym opiniom z zacięciem cytowanym czy podbijanym, muszę niestety zabrać radość z nakręcania negatywnej legendy- nie taki diabeł straszny jak go malują i w ogóle, czy diabeł? Pracuję tutaj już kilka miesięcy i z czystym sercem polecam spróbować innym. Praca z ekipą SALESmanago jest pozytywnym doświadczeniem, jest szansa się rozwinąć i nauczyć nowych rzeczy (lub mieć wskazany kierunek, w którym warto podążać by wiedzę zdobyć samodzielnie), wdrożyć się w dynamiczny tok pracy, w której nigdy nie będziesz się nudzić, poznać sposoby radzenia sobie z nowymi zadaniami, a także (a może przede wszystkim) spotkać ciekawych i pozytywnie zakręconych ludzi z całego świata, z którymi naprawdę dobrze się współpracuje- zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i koleżeńskiej. Oczywiście firma, jak każda, ma również swoje wady. Duży natłok pracy, częste zmiany na różnych płaszczyznach, czy zasady dotyczące na przykład zachowywania porządku (choć czy to naprawdę przesada, czy raczej dbanie o wspólne miejsce pracy ????). Ale każdy tutaj jest tylko człowiekiem i nie próbuje udawać, że jest inaczej. Z taką samą swobodą możesz zjeść obiad przy stoliku swoich współpracowników, na tym samym poziomie zawodowym, jak i przy tym, przy którym siedzi "wielki zarząd" i wiecie co, ja myślę, że to jest naprawdę spoko i stanowi ważny wyróżnik, szczególnie dla tych, którzy poszukują miejsca pracy bez zbędnego zadufania, ale jednocześnie na poziomie, który pozwala zaangażować się w pracę i samorozwój, bez tylko "odwalania odpowiedniej ilości godzin". Zadań jest sporo i szybko otrzymasz informację zwrotną o twojej pracy, na pewno będzie szczera- negatywna lub pozytywna- bez zbędnego owijania w bawełnę czy półsłówek i obmawiania za plecami. Jeśli tylko potrafisz szanować innych ludzi i ustalone zasady, masz chęć i energię do pracy, jesteś gotowy uczyć się nowych rzeczy i pracować z zaangażowaniem to śmiało można tu startować. Nawet jeśli na początku stawka czy stanowisko nie będą wydawać się idealne, to okazja na awans szybko się pojawi, jeśli tylko się sprawdzisz. Z resztą już od początku pojawi się wiele osób, które z chęcią Ci pomogą i podzielą się doświadczeniem. a tutejszy team to tylko jeden z benefitów "pozapracowniczych", które są dostępne. Może znajdziesz tu swoje miejsce i praca da Ci satysfakcję, albo po prostu stwierdzisz, że to nie dla Ciebie i pożegnasz się bez żalu (i problemów formalnych), zdobywając po drodze trochę wartościowego doświadczenia i ciekawych wspomnień.

******** *****

nigdzie się nie nauczyłam w 3 miesiące tyle co w SM, jestem uzależniona od chaosu, co idzie za tym, że nigdy się nie nudzę w pracy i chce mi się tam przychodzić

Opinia

Pracuje tutaj już długi czas. Czasem bywają ciężkie momenty, to prawda. Faktem jest jednak, że ta praca bardzo rozwija, uczy samodyscypliny i daje duże perspektywy. Plusem jest też to, że spotkamy tu naprawdę cudownych ludzi.

birdy

You will never get bored here! It is a place where you will learn much and meet great people. Work is challenging every day.

Dominika

Ja polecam tę pracę. Można się bardzo dużo nauczyć i rozwinąć. Takie doświadczenie pomogło mi w całej mojej ścieżce zawodowej. Faktycznie czasami jest ciężko i jest sporo pracy, ale ludzie są tutaj najlepsi, atmosfera w firmie jest super. Poznałam tam wielu przyjaciół i nauczyłam mnóstwa nowych rzeczy, więc na start kariery polecam.

Anna Smith

I work here almost 4 years. Over that time I developed as a person and as employee. For sure it´s a great place for Juniors, gives the possibility of learning and deciding if you want to change your career path. For sure the biggest vaule of SALESmanago are the people. Right now I don´t regret any minute spend here!

Szefostwo

Jeśli to co piszesz to prawda. To masz też do nas kontakt. Chętnie porozmawiamy.

Zostaw merytoryczną opinię o SALESmanago | Customer Engagement Platform - Kraków

• Jak się pracuje w SALESmanago | Customer Engagement Platform?

Zobacz opinie na temat firmy SALESmanago | Customer Engagement Platform tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 112.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SALESmanago | Customer Engagement Platform?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 71 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SALESmanago | Customer Engagement Platform?

Kandydaci do pracy w SALESmanago | Customer Engagement Platform napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SALESmanago | Customer Engagement Platform
1.9/5 Na podstawie 413 ocen.

SALESmanago | Customer Engagement Platform