Opinie o SALESmanago | Customer Engagement Platform w Kraków

SALESmanago to kompleksowe oprogramowanie nowej generacji do automatyzacji marketingu wykorzystywane przez działy marketingu i sprzedaży w ponad 10 000 firm każdej wielkości. SALESmanago rozpoznaje użytkowników odwiedzających Twoją stronę, analizuje ich zachowanie online i dokonywane transakcje. Na podstawie tych informacji buduje kompletny i indywidualny profil klienta. Informacje te są przetwarzane przez algorytmy systemu Machine Learning & AI, aby dostarczyć w pełni spersonalizowane oferty i zapewnić klientowi unikalne doświadczenie w odpowiednim czasie na każdym kanale marketingowym.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SALESmanago | Customer Engagement Platform w Kraków

Norbert

Pracuje w SALESmanago od ponad pół roku. Mimo to, iż spodziewałem się, że praca w korporacji jest przejściowym wyborem w zdobywaniu doświadczenia zawodowego, to zostałem tutaj na dłużej i na ten moment nie widzę powodu do zmiany miejsca pracy. Tryb pracy jest zdecydowanie dynamiczny. W firmie od samego początku można zauważyć, że każdy z Nas ma duży wpływ na produkt. W ciągu mojego stażu pracy w SALESmanago nauczyłem się dużo więcej niż w kilku poprzednich pracach. Uważam, że zarobki mogłyby być wyższe, natomiast występują za to rekompensujące benefity. W firmie często odbywają się spotkania i wyjazdy integracyjne, na których można poznać się bardziej ze swoim zespołem! Dużym plusem jest to, że zabranie kilku dni zdalnej pracy nie jest problemem. Dodatkowo, pomimo zatrudnienia na umowę zlecenie, (usunięte przez administratora). Podsumowując, jeśli ktoś chcę poleniuchować, to długo tu nie wytrzyma, ponieważ pracy jest zawsze dużo, a terminy gonią. Jeśli ktoś myśli o tym, że chce się poświęcić pracy i jak najbardziej rozwijać się w krótkim czasie, to tutaj jak najbardziej znajdzie miejsce dla siebie.

daniel1987

Dołączyłem niedawno do firmy w związku z 'małym przebranżowieniem', które od jakiegoś czasu realizuję (dział IT). Póki co sytuacja wygląda obiecująco. Pracuje się tu szybko, mocno promowany jest rozwój, ambicja, samodzielność. Czuć tutaj otwartość na inicjatywy ze strony pracownika. Pracowałem w paru miejscach i widać też słabsze procesowo miejsca (np infrastruktura IT). Natomiast przez to, że firma celuje w bycie dużym graczem międzynarodowym na rynku MarTech (nowi inwestorzy niedawno) to stoi obecnie przede dniu wielu wyzwań. By podążać tą ścieżką szereg usprawnień jest planowanych i otwarcie mówi się o poprawie procesów. Trochę czuje się tu w powietrzu amerykańskie "can do" i myślę, że więcej doświadczonych, dynamicznych pracowników pomogłoby firmie odpowiednio rosnąć, ale też pasowaliby to kultury firmy.

Marek K.

Moja przygoda z SALESmanago trwa od ponad 20 miesięcy. Praca w tej Firmie jest spełnieniem moich zawodowych marzeń. Trudno było to marzenie zrealizować, ponieważ siedziba Firmy mieści się w Krakowie, a ja mieszkam w Warszawie. Dzięki temu, że w momencie gdy bardzo tego potrzebowałem Grzegorz Błażewicz - Prezes wyciągnął do mnie pomocna dłoń, dzisiaj jestem jedyną osobą pracująca w SALESmanago na terenie Polski poza Krakowem. Od początku pracuję zdalnie z Warszawy. Dzisiaj śmiało mogę powiedzieć, że SALESmanago jest tą Firmą, w której chciałem pracować. W codziennej pracy mam możliwość rozwijania umiejętności sprzedażowych. Codzienna praca pozwala mi rozwijać nowe kompetencje w dziedzinie Marketing Automation & Customer Data Platform. Poszukując opinii na różne tematy spotykamy się często z bardzo skrajnymi komentarzami. Moja opinia na temat SALESmanago jest taka, że z czystym sumieniem polecam pracę w tej Firmie.

ABC

Firma ciekawa, dużo można się nauczyć w krótkim czasie. Ludzie są bardzo życziwi i uśmiechnięci. Na początku człowiek może poczuć się ptzytłoczony skomplikowaniem produktu jaki oferuje SM oraz sposobem raportowania różnych rzeczy, natomiast jest to sprawa kilku tygodni aby wejść w rytm. Warto pamiętać, że pracuje się tu szybko wiec nie jest to miejsce dla osób które wolą odpoczywać w pracy a raczej dla ambitnych który dają z siebie 100%.

Account Manager

Bardzo sprawy, najpierw rozmowa z head hunterem, następnie z działem HR z firmy Benhauer i na końcu z dyrektorem ( bezpośrednim przełożonym) w sumie około 2h rozmów. Pracę mogłem zacząć "od zaraz", oczekiwania finansowe które założyłem spełnione

Standardowe, bez udziwnień, o doświadczenie, dostępność, oczekiwania finansowe. Dowiedziałem się nieco o firmie, benefitach, profilu firmy,

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
rdspec

pracuję od roku - pierwsze dwa tygodnie to poznawanie firmy. dużo osób i działów, ale jest dobra atmosfera, nie czuć korpo. na minus dużo formalności, wiele spotkań i planowania zanim temat nabierze rozpędu, na plus pomoc z każdej strony, wyrozumiałość i możliwość rozwoju, chętnie chodzę do pracy i nie było sytuacji że wstawałem z bólem brzucha, co niestety znam z pracy w poprzednich firmach

RG

Super miejsce do rozwoju, od samego początku szkolą i pomagają. Chcesz wyjść z inicjatywą i rozwinąć się ponadprogramowo ? tym lepiej! Tutaj wszyscy pchną Cię w ten pomysł! Doceniają i nagradzają tych najciężej pracujących. Atmosfera w pracy tych zachęca do ciągłego rozwijania umiejętności i wzajemnego pomagania sobie, to coś jak paczka kumpli. Jest to dynamiczny, świetny zespół specjalistów. Ciekawe, międzynarodowe projekty w których odnajdą się ludzie kreatywnie jak i techniczni.

Sławek

Salesmanago jest firmą umożliwiającą wejście na programistyczny rynek pracy. W procesie rekrutacyjnym uwagę skupiano przede wszystkim na chęć rozwoju i zaangażowanie w poznawaniu technologii ( orginalne projekty

KD

Pracę zacząłem tutaj 3 miesiące temu jako BDM, pierwsze pozytywne wrażenie zrobiło na mnie proces rekrutacji - krótka rozmowa online w której bardziej niż moje doświadczenie zostały ocenione moje zdolności interpersonalne. Po pół godziny dostałem wstępną opinie, że zrobiłem dobre wrażenie i dostanę odpowiedź w przeciągu 2 dni po wykonaniu decyzji z góry. Dostałem tą prace mimo braku doświadczenia w tej branży lecz na samym początku podkreślono mi, że w tej firmie liczy się jakim jesteś człowiekiem a nie doświadczenie - umiejętności zawsze można zdobyć w procesie pracy i dostałem bardzo duży kredyt zaufania podejmując tu pracę. Jeśli chodzi o atmosferę w pracy i wykonywanie codziennych zadań jestem jak najbardziej zadowolony. Ludzie są naprawdę otwarci i jeśli potrzebuję pomocy to zawsze dostanę tą pomoc. Nie jest to typowa korpo-praca w której jest sztywno, można czuć się tu swobodnie. Każdy sukces jest tutaj doceniany na publiczny forum i można czerpać motywację na codzień z takich wydarzeń. Jeśli chodzi o samą pracę - jeśli się przykładasz i pokazujesz, że masz apetyt na wiedzę i wyniki, zostaniesz wynagrodzony. Dużym plusem jest również możliwość pracy zdalnej, darmowe śniadania jak i happy hour w piątek, dobry pomysł na socjalizację całej firmy. Jeśli chodzi o minusy, czasami trzeba robić rzeczy poza narzuconym porządkiem, można poczuć lekki chaos. Lecz finalnie zawsze z drużyną znajdujemy rozwiązanie na każdy problem.

Klaudia

W SALESmanago jestem już ponad 4 miesiące. Jest to firma z niesamowitą możliwością rozwoju. System prowizyjny jest skonstruowany w sposób taki, by nagradzać i przede wszystkim doceniać najciężej pracujące osoby. Na początek jest sporo materiału do nauki, natomiast uważam to bardziej za plus. Praca zdecydowanie dla osób otwartych i ambitnych, stawiających na rozwój osobisty. W firmie panuje niesamowita różnorodność i super atmosfera. Możliwość integracji z ludźmi z różnych zakątków wpływa korzystnie na rozwój języka angielskiego (i nie tylko). Środowisko jest bardzo dynamiczne- dla osób skrytych, nie przepadających za ciągłymi zmianami raczej nie polecam.

Jarek

W firmie pracuję już nieco ponad 3 miesiące i myślę, że to wystarczająco, aby podzielić się opinią z osobami, które rozważają firmę Benhauer jako potencjalnego pracodawcę. Zdecydowanie polecam tę firmę osobom ambitnym, które nie potrzebują zewnętrznych motywacji do pracy (one również występują, ale o tym później). Jeżeli jesteś osobą chcącą się rozwijać w międzynarodowym środowisku pracy oraz lubisz wyzwania dnia codziennego, jest to pracodawca dla Ciebie. Jest mnóstwo aspektów, w których można się rozwijać, i wszystko to w ramach wybranego działu. Warto zdawać sobie sprawę, że firma jest mocno nastawiona na rozwój. Firma Benhauer, pędzi do przodu i tego samego wymaga od swoich pracowników. Zarobki głównie uzależnione od wyników a osoby mające rezultaty mocno na tym systemie zyskują. System prowizyjny jest tak skonstruowany, aby docenić osoby najbardziej zaangażowane w firmie. Dodatkowo jest szereg innych dodatków jak pakiet OK System, happy hours, śniadania, zupy, integracje w firmie oraz wspólne wyjazdy np. w góry. Kultura organizacyjna firmy sprawia, że każdy jest w stanie się rozwijać jeśli mu na tym zależy. Każdy jest pomocny, jak dotąd nie było sytuacji, w której ktoś kogoś zbył i nie udzielił mu rady bądź nie pomógł w rozwiązaniu danego problemu. Nie ma prawdopodobnie lepszego momentu na dołączenie do firmy jak teraz, gdy Benhauer pozyskał zagranicznych inwestorów i jeszcze bardziej przyśpieszy swój rozwój oraz podbój zagranicznych rynków.

Dawid

Jestem z SALESmanago już 5 miesiąc więc chciałem podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Praca w młodym i energicznym zespole to zdecydowanie największy plus tej firmy. Każdy tutaj jest bardzo chętny do pomocy- nie ma sytuacji, że zostaje z problemem sam. Nie spotkałem się jeszcze aby współpracownicy, począwszy od procesu rekrutacyjnego, przez pierwszą umowę aż do teraz byli tak zaangażowani we wprowadzenie nowej osoby do zespołu. Nieważne kogo bym poprosił o jakąkolwiek pomoc to otrzymam ją- czy jest to osoba z mojego działu w którym obecnie pracuje, czy ktoś zupełnie inny. Praca hybrydowa również jest bezproblemowa. Jeżeli potrzebuje w danym dniu pozostać w domu i popracować zdalnie to nie ma z tym największego problemu. Team leaderzy bardzo sympatyczni i przekazujący dużą wiedzę na sam początek pracy jak i pomocni w późniejszym okresie po wdrożeniu się. W krótkim okresie czasu, można przyswoić dużą wiedzę od tych właśnie osób. Przejdę do zarobków- czyli do tego co niektórzy uważają za najważniejsze, które są na poprawnym poziomie (zawsze mogłoby być lepiej) ale SALESmanago oferuje bardzo szeroki asortyment prowizyjny w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Jak wiadomo jeśli człowiek chce zarobić to musi na to zapracować. Jeżeli człowiek chce się przyjąć aby dostawać podstawę, obijać się i nie rozwijać zawodowo to nie zarobi w żadnej innej firmie oraz nie nabędzie doświadczenia. Do tego dochodzą inne benefity, zupki, integracje firmowe, przyznanie własnego laptopa firmowego czy telefonu. Podsumowując praca w SALESmanago jest bardzo przyjemna. Można poznać dużo ciekawych ludzi, rozwinąć się zawodowo, poznać najnowsze trendy marketingu automatycznego oraz zarobić porządne pieniądze. Polecam bardzo!!! :)

Andalus

To jest firma międzynarodowa to zawsze na plus, szybko rozwija się, masz możliwość awansu lub zdobycia doświadczenia w różnych działach firmy, fajne ludzie tu pracują w 99%, polecam pracę tu na start i w celu zdobycia doświadczenie w firmie międzynarodowej.

Planuję aplikować na stanowisko Doradca Ds. Sprzedaży do firmy Benhauer. Jak wygląda rekrutacja i z ilu etapów się składa?

Rekrutacja składa się z jednej rozmowy kwalifikacyjnej, do której trzeba przygotować się według materiałów które dostaniesz przed rozmową kwalifikacyjną. Rozmowa kwalifikacyjna trwa około 30 minut.

Thomas July

A friendly and modern working environment in the center of a great city. an international team of employees, daily contact with various cultures, professionals! - constant development in every area of ​​life, which gives great satisfaction!

International sales manager

Podejmowałem prace w sektorze nowych technologi i sprzedaży pierwszy raz. Dużym plusem mojego stanowisko jest komunikacja, czego czasami brakuje w korpo. Firma nauczyła mnie wszystkiemu od początku, zaczynajac o pracy zespołowej do rozmów telefonicznych. Czasami jest trudno z powodu wprowadzania nowych zmian w skaldzie zespołów oraz metody sprzedaży, ale tez nie zostajesz na tym co robisz, zawsze masz możliwość zmiany sposobu pracy we wlanym zakresie. W biurze dość pozytywnie co dzień, każdy pracownik przynosi cos swojego, jakiś nowe pomysły i rozwiazanie. Występuje tez dość bevnefitow, rożnego rodzaju integracji, naprawdę ciekawo w tym uczestniczyć.

sales_man

Generalnie polecam. Wiadomo, wszystko zależy od teamu/team leadera, ale na szczęście ja miałem okazję trafić do super zespołu. Pracuję w sprzedaży, dużo się dzieje, wymagania są spore, ale przekłada się to na dobre zarobki. No i ten darmowy ciepły posiłek - zupa, to super sprawa :-)

to niezła zupa
@sales_man

no to fajnie, że wam zupke dawali :D super benefit!

Łukasz86

Hej Mam pytanie dot. rekrutacji. Ok 3 tygodnie temu miałem rozmowę rekrutacyjną na stanowisku Junior QA Specialist. Na rozmowie zostałem zapewniony, że nawet jeśli nie przejdę dalej zostanę o tym poinformowany. A puki co zero odzewu. Zdaję sobie sprawę, że często gęsto pojawiają się podobne praktyki w innych firmach. Ale pomimo to uwierzyłem rekruterowi że u nich jest inaczej. Jakie jest Wasze doświadczenie w tym temacie?

jak jeszcze nie dostales
@Łukasz86

odpowiedzi to juz raczej nie dostaniesz, a olewanie tego typu spraw to normalka w tej firmie. dzieje się tak ze względu na natłok pracy i ogólną filozofię firmy. nie martw się, nic nie straciłeś :)

Wojtek

Praca w młodym i energicznym zespole to zdecydowany plus! Jest to moja pierwsza praca i cieszę się, że tu trafiłem. Pracuję w dziale Controllingu i zadania z którymi się zmagam dostarczają mi dużo satysfakcji oraz nowych umiejętności. Niezłe benefity, wypłata na czas i możliwość poszerzania zawodowych horyzontów to jedne z ważniejszych dla mnie plusów, na minus godziny pracy. Mimo to, bardzo polecam.

pk452
@Wojtek

Jak wyglądała rozmowa rekrutacyjna do działu controllingu?

Neptun

Osobiście pracowałem w IT przez kilka miesięcy. Samą pracę wspominam raczej dobrze. Moja przełożona była osobą bardzo wymagającą, ale za razem sprawiedliwą, pomocą i sercem oddaną swojej pracy i podopiecznym. Czasami bywało ciężko, zdarzały się chwile zwątpienia, bo pracy jest naprawdę dużo i nie zawsze jest dużo czasu na pełne wdrożenie, ale przez to stałem się bardziej samodzielny i wielu rzeczy się nauczyłem.

Pecownik
@Neptun

Chyba ściema :) Pracuje tam od dłuższego czasu i nie mogłeś mieć przełożonej bo w it sami faceci :)

Czy w Benhauer pracuje się na open space?

Alicja

Cześć, To zależy od działu. Działy Sales, Customer Success, Quality Assurance i Technical Support pracują na open space.

Zostaw merytoryczną opinię o SALESmanago | Customer Engagement Platform - Kraków

• Jak się pracuje w SALESmanago | Customer Engagement Platform?

Zobacz opinie na temat firmy SALESmanago | Customer Engagement Platform tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 112.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SALESmanago | Customer Engagement Platform?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 71 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SALESmanago | Customer Engagement Platform?

Kandydaci do pracy w SALESmanago | Customer Engagement Platform napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SALESmanago | Customer Engagement Platform
1.9/5 Na podstawie 413 ocen.

SALESmanago | Customer Engagement Platform