Opinie o Digipress Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Digipress Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Digipress Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Digipress Sp. z o.o. w Kraków

Sylwia Nowy wpis

Czy sa może organizowane jakieś imprezy integracyjne?

Parchin Nowy wpis
@Sylwia

Tak, co jakiś czas organizowane są różne atrakcje integracyjne.

Czy w Digipress Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

WiktorR Nowy wpis

Oczywiście, że tak.

Heniek

Mam wrażenie, że konkurencja pisze na forum. Normalna firma spokojnie można pracować.

Antoni

@Bolek, piszesz z perspektywy obecnego lub byłego pracownika firmy Digipress? Forum GoWork.pl jest od tego, aby wymieniać na nim swoje opinie i spostrzeżenia na temat pracodawców - nie wydaje mi się, abyś coś takiego w swojej wypowiedzi zawarł. Jeśli możesz, napisz proszę kilka słów na temat warunków oferowanych przez Digipress oraz atmosfery pracy.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Digipress Sp. z o.o..
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Antoni

Witam, a proszę mi powiedzieć jak wygląda proces zatrudnienia do firmy? Czy przeprowadzają jakieś rekrutacje lub szukają nowych pracowników? Z wcześniejszych postów doczytuje się, że nikogo nie zatrudnia się do tej firmy, jednak trochę już czasu minęło więc jak jest obecnie?

Wkurzony!

Mi też obiecywali a na wszystkich innych psy wieszali dałem się namówić i maszyna miała drukować pięknie, drukować baner krawaty wiązać i kicha, serwis żenujący, handlowiec zagiął... Odradzam !!!

Targi Rema

na targach obiecają wszystko a potem okazuje się że oszukują żeby tylko sprzedać ! to jest draństwo żeby tak traktować klienta

Maggie
@Targi Rema

O czym konkretnie Pan pisze?

SM
@Targi Rema

O co chodzi?

amol

jako przedstawiciel handlowy podejrzewam, ze najlepiej sie tam dostac , produkty ksero jakie oferują wszelkie maszyny, urzadzenia służa w kazdych branzach, sa juz nowoczensne ,wiec oferuja szkolenia produktowe dzikei ktorym dowiesz sie wszystkiego o produkcie

Kowal

Rekrutowali wcześniej i dowiadywałem sie i słysałem nie mają dobrych opinii, nawet byłem w bronowicach ale kiepsko to wygląda macie o tych szefach jakieś informacje ?

A.

hejka, ludzie piszą co myślą o tej firme :) co tu dużo mówić mają pewnie problemy to ludzie piszą

APP

Sebastian, weź się lepiej do pracy, a nie wypisuj głupot po forach. Widocznie nie masz co robić skoro dyskutujesz sam ze sobą pod różnymi nickami:)

Pitor

Były mocne wpisy, może nie sprawdzałeś. Dla mnie to bardzo podejrzani ludzie, dowiadywałem się i faktycznie wpisy były prawdziwe. Zresztą to i tak nie jest żaden pracodawca, z tego co wiem oni nikogo nie zatrudnią bo tzw. f. słup. Resztę sobie dopowiedzcie.

GK

Potwierdzam co napisała Aga1985. Obserwuję ten profil. Było wcześniej wiele negatywnych opini ale wszystkie zostały usunięte pewnie przez tą firmę. To jakaś zgroza, serdecznie nie polecam współpracy. Nie będę używał mocnych słów bo znowu usuną te wpisy. Wiele osób wypowiadało się na tym profilu bardzo negatywnie o tym czymś to coś znaczy. nie nie nie

Aga1985

Bardzo nierzetelna firma. Nie wywiązują się ustaleń. Ich siedziba to jakiś koszmar, miałam wrażenie, że jestem w warsztacie samochodowym.

Zostaw merytoryczną opinię o Digipress Sp. z o.o. - Kraków

Digipress Sp. z o.o.
  • Kościuszkowców 5A