Initius Sp. z o.o. sp.k.

3.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Initius Sp. z o.o. sp.k.

Szukający

Czy firma potrzebuje pracowników?

Czy firma Initius Sp. z o.o. sp. k. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Pracownik Nowy wpis

Super współpracownicy i świetna atmosfera.

Jolanta Nowy wpis
@Pracownik

Super, a co tak konkretnie najbardziej Ci się w nich podoba?

Szukający

Czy firma potrzebuje pracowników?

@Szukający

W związku z ciągłym rozwojem firmy, poszukujemy Pracowników o różnych obszarach kompetencji, zachęcamy do aplikacji na ogłoszenia o pracę umieszczone pod adresem https://initius.pl/oferty-pracy/

ja Nowy wpis
@Szukający

Pomocna

Danuta Nowy wpis
@ja

Jaką pomoc? :-)

X

Praca jest słabo zorganizowana, wszystko trzeba robić we własnym zakresie, co tylko odciąga od najważniejszych obowiązków. Niska płaca względem średniej rynkowej i brak regularnych premii. Brak informacji o możliwych podwyżkach czy awansie względem swojego stanowiska. Plus za sympatycznych współpracowników.

@X

Ścieżka kariery i związane z nią awanse oraz warunki przyznawania premii są określone w regulaminie i udostępniane Pracownikom. W celu zwiększenia kompetencji Pracowników, firma zapewnia szkolenia stacjonarne oraz e-learningowe. W kwestii wynagrodzenia to jest ono bezpośrednio uzależnione od kwalifikacji i umiejętności Pracownika.

***** ***
Kandydat

Czy w czasie szalejącej inflacji firma zapewnia pracownikom podwyżki inflacyjne?

@***** ***

Firma umożliwia rozwój kompetencji oraz oferuje cykliczne podwyżki związane z zwiększeniem umiejętności jak również uwzględniany jest poziom inflacji.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Initius Sp. z o.o. sp.k.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Wdrożeniowiec Systemu ERP enova365?

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako Wdrożeniowiec można liczyć na 8000 . Czy to prawda?

Pracodawca

Wynagrodzenie jest uzależnione od umiejętności oraz kwalifikacji kandydata.

W firmie Initius Sp. z o.o. sp.k. właśnie zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Analityk. Jakie warunki i benefity oferowali? Czy jest szansa na zarobki większe niż 10500 ?

Jak wyglądał proces rekrutacyjny w firmie Initius Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko programista? Podziel się swoją opinią.

Miłosz

Rzadko bywacie na forum? Jest jakiś powód tego stanu?

@Pytanie

z tego co wiem to tak

leo

Firma z założenia nie zatrudnia kobiet ani ludzi starszych niż właściciele. Ale nikomu przejdzie nawet przez myśl że to dyskryminacja... Żałosne, a powinno być karalne.

obecny pracownik
@leo

wpis mocno odbiegający od prawdy a koleżanki to potwierdzą

worker

To straszne ! Sami młodzi faceci. Nie dziwne, że dziewczyny się denerwują, że nie dostały etatu.

Zostaw merytoryczną opinię o Initius Sp. z o.o. sp.k. - Kraków

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Initius Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Initius Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Initius Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Initius Sp. z o.o. sp.k.