Inetmedia S.C.

Kraków

Opinie o Inetmedia S.C.

tuzik
użytkownik zarejestrowany

ktosTowie, nie koniecznie, w Inetmedia S.C.mozna wiele nauczyć się o marketingu internetowym, pozycjonowaniu, czy ogólnie o zasadach działania mediów społecznościowych.

ktosTowie

mała perspektywa rozwoju

Rebek

Faktycznie dobra firma i świetna atmosfera. Z czystym sumieniem mogę potwierdzić co już zostało napisane.

Stokrotka

Hej, Świetna atmosfera w firmie, sympatyczni współpracownicy i szefowie, którzy wiedzą czego chcą, a jednocześnie szanują pracownika. Firma stawia na inicjatywę, kreatywność, myślenie i pracę w zespole. Organizują cu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e imprezy integracyjne :)

Zostaw opinię o Inetmedia S.C. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inetmedia S.C.