Opinie o SALESmanago | Customer Engagement Platform w Kraków

SALESmanago to kompleksowe oprogramowanie nowej generacji do automatyzacji marketingu wykorzystywane przez działy marketingu i sprzedaży w ponad 10 000 firm każdej wielkości. SALESmanago rozpoznaje użytkowników odwiedzających Twoją stronę, analizuje ich zachowanie online i dokonywane transakcje. Na podstawie tych informacji buduje kompletny i indywidualny profil klienta. Informacje te są przetwarzane przez algorytmy systemu Machine Learning & AI, aby dostarczyć w pełni spersonalizowane oferty i zapewnić klientowi unikalne doświadczenie w odpowiednim czasie na każdym kanale marketingowym.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SALESmanago | Customer Engagement Platform w Kraków

radosny

Kilka słów o SALESmanago, świetna ekipa, nie jest to moja pierwsza praca i szczerze mogę powiedzieć że ludzie którzy tu pracują są bardzo mili i pomocni (najlepsza ekipa z jaką pracowałem do tej pory). Świetne miejsce żeby rozwinąć swoje umiejętności, czasami zdarza się natłok pracy ale to ze względu na terminy. W moim przypadku ta praca to kolejne, nowe wyzwanie, czuje się jakbym tu pracował co najmniej kilka lat a to dopiero kilka miesięcy.

N

Praca w SALESmanago jest swietna! Jesli jest sie ambitna osoba i naprawde chce sie dolozyc cegielkie do fajnie rozwijajacej sie firmy to jest to idealne srodowisko dla naszego rozwoju. Przede wszystkim to ludzie i caly team tworza przyjemne miejsce pracy, jest pomoc i wsparcie, a jak dla mnie to bardzo cenne narzedzia do tego by pracowalo sie komfortowo i chcialo sie z usmiechem wstawac rano do pracy! :) Czasem wydaje nam sie, ze mamy ogromne doswiadczenie, ale praca w tym zespole pozwala nam sie caly czas rozwijac i czegos nowego nauczyc, ja dzieki temu odswiadczeniu zdezylam sie ze swoim prawdziwym potencjalem i ciesze sie, ze trafilam do takiej firmy. Jesli jest sie lojalnym i rzetelnym pracownikiem to napewno zostanie to zauwazone i docenione.

Patryk

Pracuję od kilku miesięcy i nie zamierzam przestać. Pracuje w sprzedaży i jest to praca wymagająca ale zostaje się wynagrodzonym za wyniki jak trzeba. Jest odpowiedni balans pomiędzy pracą a życiem towarzyskim. Są zajęcia po pracy i integracje, aby odpocząć od gonitwy. Pracuje stacjonarnie ale jak jest potrzeba to można czasem też zdalnie więc sprawy osobiste/rodzinne można pogodzić z rozwojem zawodowym. Polecam dla osób które chcą się rozwijać i potrafią podejmować podstawowe decyzje samodzielnie oraz wyciągać wnioski z własnych działań ale na kolegów z pracy też można polegać :)

Ogólnie firma wypada na plus w wielu kwestiach, jako początek kariery jest dobrym wyborem do zaczęcia tutaj na różnych stanowiskach. Płaca nie zachęca, ale doświadczenie jakie można wynieść z tej pracy jest nie do zastąpienia.

Account Manager

Bardzo sprawy, najpierw rozmowa z head hunterem, następnie z działem HR z firmy Benhauer i na końcu z dyrektorem ( bezpośrednim przełożonym) w sumie około 2h rozmów. Pracę mogłem zacząć "od zaraz", oczekiwania finansowe które założyłem spełnione

Standardowe, bez udziwnień, o doświadczenie, dostępność, oczekiwania finansowe. Dowiedziałem się nieco o firmie, benefitach, profilu firmy,

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
ciekawa

a jak wygląda praca w księgowości? wydaje mi się, że często widzę ogłoszenia na to stanowisku w tym miejscu...jak zarobki? atmosfera? jak wgląda ogólnie praca?

Kris

Pracuje w SALESmanago juz 7 miesiecy i poznalem bardzo duzo fajych osob .To jest moja pierwsa praca w Polsce i polecam wszysktim zaczac tutaj kariere.

Rafał

Nie polecam, firma nie odniosła pozytywnego wrażenia na rozmowie kwalifikacyjnej, stad nie zdecydowałem się przyjac stanowiska.

kate
@Rafał

mialam podobnie

kate

bardzo niekompetentny rekruter wykazujący duże zniechęcenie rozmową od pierwszej minuty calla. Startowałam na juniora project managera, po przepracowaniu juz 2 lat pan stwierdzil ze mam za malo doswiadczenia (mam 22 lata- mialam rozpoczac prace w liceum czy gimnazjum?) kazde moja odpowiedz zostawala poprawiana na jego wlasny styl wypowiedzi i negowana. odpytywanie z definicji gorsze niz na egzaminie studenckim. jak widac wazniejsza jest teoria w tej pracy niz praktyka. pomijajac fakt ze pan rzadko czekal na odpiwedz a wolal wzdychać i przewracac oczami. widze, ze nie ja jedyna doswiadczylam tak zenujacej rozmowy rektutacyjnej - jak widac firma nie wyciaga wnioskow. wiem ,ze i tak do tej firmy bym nie poszla by nie pracowac w takiej chorej atmosferze. nie polecam, stracony czas.

Junior Project Manager

W SALESmanago pracuję od 2 miesięcy. Jak dotąd jest to w mojej opinii praca pełna wyzwań. Każdy dzień jest inny natomiast poczytuję to jako jej zaletę. Trzeba odznaczać się dużą elastycznością w pracy oraz kreatywnością. Niezbędna jest tutaj dobra komunikacja ze współpracownikami oraz radzenie sobie w stresujących sytuacjach. Do zalet zaliczam: - ludzi - przeważająca ilość to przyjazne i chętne do współpracy osoby, zawsze gotowe do pomocy - możliwość pracy hybrydowej - liczne benefity (darmowe śniadania i zupy), dodatki za ukończenie studiów/ślub etc., integracje, akcje typu dzień pizzy, dzień marcepanu itd. Do minusów zaliczam: - bardzo słaby onboarding - niepłatne nadgodziny

wiktoria

Pracuje w SALESmanago od stosunkowo niedługiego czasu, natomiast łatwo jest zauważyć iż jest to miejsce w którym można się rozwijać pod względem dalszej kariery. Menagement jest bardzo otwarty na współpracę, jeżeli wykazujesz motywacje do pracy, jesteś zaangażowany i gotowy wziąć na siebie więcej odpowiedzialności :) Praca tutaj zapewnia Ci międzynarodowe środowisko, oraz mocno skłania do rozwoju, wraz z nowymi i dynamicznie zmieniającymi się wyzwaniami. Jeżeli świetnie odnajdujesz się w takich sytuacjach, możesz być pewien że odczujesz satysfakcjonującą różnicę w wypłacie. Wśród pracowników panuje życzliwa atmosfera, jeżeli potrzebujesz pomocy na pewno ją znajdziesz!

GS

Pracuję tu już pewien czas, jest to moja pierwsza praca w tego typu firmie. Jestem bardzo zadowolona, najbardziej lubię to, że każdy nowy dzień to nowe wyzwania. Mamy młody i energiczny zespół, panuje miła i luźna atmosfera, wszyscy są dla siebie bardzo pomocni - naprawdę czuć to że jesteśmy jednym zespołem :) Do plusów należy również to, że firma daje realne możliwości rozwoju, wspomaga pracowników wieloma benefitami oraz prowadzi integracje. Minusem jest to, że przez pracę na większej przestrzeni, pojawia się czasem szum co jest naturalne, jednak dla niektórych osób może być to irytujące. Czy polecam? Zupełnie szczerze tak - szczególnie dla osób, które wcześniej nie miały zbyt wiele do czynienia z IT, nie mają problemu z kontaktem z ludźmi a chciałby zacząć pracę w tego typu firmie.

Jakub

W SalesManago pracuję od maja 2021, kiedy to dołączyłem na stanowisko Junior System Administratora. Od tego momentu rozwijam się w temacie administracji serwerami pocztowymi. Rozwijam się w dziedzinie którą jestem najbardziej zainteresowany, dzięki czemu praca jest o tyle przyjemniejsza :) Atmosfera w zespole i pomiędzy zespołami jest bardzo przyjazna, przez co współpracuje się bardzo dobrze :)

Junior QA

I have been working for several months, what can I say. If you are a beginner this is a great opportunity for you. You can learn and grow, because here is everything for this and even more. I especially want to highlight the atmosphere and the people who helps and supports you. Here opportunity to learn interesting technologies. Of the minuses, onboarding needs to be improved. Also needs to be reviewed the bonus payment system. Overall, this is a great place for a beginner.

marcin

Za parę dni mija dziewięć miesięcy odkąd zacząłem pracę w salesmanago. Na dzień dobry otrzymałem projekt, który rozwijam do dziś jako junior system administrator. Odpowiedzialność za projekt, praktycznie w całości, spadła na mnie przez co zyskałem wolną rękę w kwestii wyboru technologii, rozwiązań oraz kierunku, w którym chcę aby zmierzał. Zakres obowiązków idealnie współgrał z zagadnieniami z obszaru IT, których chciałem się nauczyć bądź doszlifować (ansible, bash, vim, automatyzacja, python, dockeryzacja) i z których korzystam obecnie na co dzień. Firma dała mi możliwość rozwoju w bardzo szerokim zakresie, co jest, w mojej opinii, jej największym plusem. Współpraca z osobami spoza mojego team' u, odpowiedzialnymi za rzeczy z kompletnie nie mojej bajki (bazy danych, etc.) przebiega bez najmniejszych problemów, jednocześnie pozwala nauczyć się czegoś więcej wbrew własnej woli hih. Moje jedyne negatywne doświadczenia wiążące się z pracą w sm. wynikają z konieczności pracy na systemie operacyjnym Gentoo, aczkolwiek zawsze lepsze to niż praca na Windowsie :D

Front-End Dev

W firmie pracuję już od kilku lat, więc nie jest to opinia Świeżaka :) Atmosfera i klimat uzależnia, każdy dzień jest inny, praca jest dynamiczna i rozwojowa. W firmie panuje luźna atmosfera, ale nie oznacza to, że panuje lenistwo. Tematy są dowożone na czas, pomimo napiętego nieraz grafiku. Dzięki temu nie ma mowy o najgorszym koszmarze dla programisty - pisania projektów do szuflady. Współpracownicy są super pomocni, w zespole R&D zawsze można konsultować każdy problem oraz wychodzić z inicjatywą. Na pewno nie jest to praca dla osób, które chciałyby przez 2 miesiące kodować jedno zadanie, tylko dla osób otwartych na wyzwania. Ale dzięki temu zyskuje się szybki rozwój w najnowocześniejszych technologiach. Oprócz tego super atmosfera i czas spędzany poza pracą - na wspólnych wyjściach integracyjnych czy piątkowych happy hours. Cieszę się, że jestem częścią tego teamu już od tylu lat :)

Magda

W Salesmanago pracuję już 6-ty miesiąc i szczerze nie wiem kiedy to minęło :) Każdy kolejny dzień tutaj to coś nowego, nowe wyzwania i sprawy więc nie można się nudzić. Więc jeśli szukasz pracy, w której nie ma monotonii to to miejsce jest odpowiednie! Osobiście nie sądziłam, że odnajdę się w korporacji, a tym bardziej w takiej branży, ale jak widać pracuje mi się dobrze :) Na pewno jest to firma, która w ogłoszeniu o pracę oferuje pracę w młodym i dynamicznym zespole - naprawdę ma to na myśli! Ludzie tutaj są świetnie zgrani i zawsze pomocni, a sama firma oferuje dużo benefitów :) Z minusów, które zauważyłam na ten moment to trochę nieprzemyślany proces onboardingu, ale wszystko było kwestią podejścia, dopytania, dogadania.

Dominik

W SALESmanago pracuję już prawie dwa lata przez ten czas mocno się rozwinąłem poprzez przechodzenie coraz wyżej do innych działów, dzięki temu obecnie pracuje jako programista frontendowy pomagając rozwijać aplikację. Mogę dzięki temu wysunąć prosty wniosek, że jest to praca dla osoby, która naprawdę chce się rozwijać, a nie jest nastawiona początkowo tylko na zarobki. Faktem jest, że początkowa stawka nie jest zbyt wysoka, ale rośnie ona odpowiednio wraz z zdobytym doświadczeniem, dodatkowo ludzie są tutaj naprawdę nastawieni na pomoc, więc nowi pracownicy są w stanie się tutaj szybciej się odnaleźć. Dodatkowo są przeprowadzane kwartalne rozmowy z team liderem na temat Twojego dalszego rozwoju, więc jeżeli stwierdzisz, że obecna droga kariery nie jest jednak tym co chciałbyś robić to masz możliwość zmiany działu na inny odpowiadający Tobie. Minusy, która mi przychodzą do głowy to jedynie płatny parking dla pracowników, może to być lekko uciążliwe dla osób, które jeżdżą autem, ale opłata nie jest zbyt wysoka jak na parking można powiedzieć w centrum Krakowa. Dodatkowo warto zaznaczyć, że dostajemy tutaj na start umowę zlecenie, co może być minusem. Więc podsumowując praca jest odpowiednia dla Ciebie, jeżeli: - chcesz zdobyć cenne doświadczenie w wybranej dziedzinie, - chcesz się rozwijać również w innych dziedzinach, - chciałbyś zacząć pracować, ale nie masz jeszcze jasno określonej ścieżki rozwoju, - chciałbyś przyczynić się do rozwoju aplikacji, której używają największe marki (to głównie do osób, która myślą o karierze IT).

W SALESmanago pracuję od niedawna, ale już śmiało mogę stwierdzić że sama atmosfera jest dużym plusem, dlatego wolę pracę z biura niż z domu ;) Firma duży nacisk kładzie na integracje pracowników, poprzez imprezy firmowe, cotygodniowe spotkania, a w każdy piątek oferując pracownikom darmowe piwo w ostatnich godzinach pracy. Mimo, że jestem tu dopiero trzeci miesiąc to już zdążyłam dowiedzieć się wielu nowych rzeczy, a to wszystko dzięki mojemu pomocnemu team leaderowi. Jestem mile zaskoczona współpracą z firmą, mimo wielu negatywnym ocen, które wcześniej przeczytałam, ale zobaczymy co będzie dalej...

Patryk

Praca w SALESmanago, trwa niespełna pół roku, byłem mile zaskoczony atmosferą jaka tutaj panuje oraz ludźmi z którymi przyszło mi współpracować, podtrzymuję to do chwili obecnej. Przyszedłem tutaj z niewielkimi umiejętnościami, co wcale nie przeszkodziło w stopniowej, aczkolwiek w miarę szybkiej aklimatyzacji i progresie. Polecam to miejsce pracy zarówno na początek jak na i kontynuacje kariery. Plusy: -ludzie -możliwość rozwoju -możliwość pracy zdalnej -lokalizacja w centrum Krakowa -otwartość MInusy: -mało szczegółowy onboarding

Mirek

Pracuje w firmie od niecałych sześciu miesięcy, po SM nie spodziewałem się wiele głównie z powodu portali takich jak ten, także do pracy podszedłem z brakiem jakiegoś stresu, że koniecznie chce tu pracować. Jednak od samego początku firma mile zaskoczyła i zaskakuje mnie do dziś, ludzie są świetni i nie tylko ci z twojego zespołu z którymi pracujesz cały czas, ale praktycznie każda osoba z którą miałem styczność. Zawsze możesz się do każdego odezwać, szukasz informacji pomocy nie ma problemu! Jeśli jeszcze jesteś z IT szukasz wyzwań masz coś co chciałbyś pokazać i chcesz się uczyć to ta firma jest dla Ciebie, sporo nowych technologii wiele różnych w każdej dziedzinie i otwartość na inne, ja sam dziś wzbogacam swoje CV o dwa nowe rozwiązania, a plany mam znacznie bogatsze. Pracy tutaj nie brakuje nie da się nudzić, a nawet można powiedzieć jest jej od groma i to cieszy, bo bardzo szybko podnosi to umiejętności. z moich plusów: - ludzie - technologie - praca zdalna - częste integracje - Kraków z minusów: - onboarding był słaby - wnętrze firmy surowe większość osób to open space

Zostaw merytoryczną opinię o SALESmanago | Customer Engagement Platform - Kraków

• Jak się pracuje w SALESmanago | Customer Engagement Platform?

Zobacz opinie na temat firmy SALESmanago | Customer Engagement Platform tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 112.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SALESmanago | Customer Engagement Platform?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 71 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SALESmanago | Customer Engagement Platform?

Kandydaci do pracy w SALESmanago | Customer Engagement Platform napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SALESmanago | Customer Engagement Platform
1.9/5 Na podstawie 413 ocen.

SALESmanago | Customer Engagement Platform