ATSI S.A.

Zabierzów

Opinie o ATSI S.A.

Jasiek
użytkownik zarejestrowany

ATSI to generalnie spoko firma, dobrze jest się tu znaleźć.

Henryk Kwinto

@Agnieszka niestety ale zadajesz pytania na które do końca nie chcę lub nie mogę odpowiedzieć wprost. Warunki pracy w firmie oceniam dobrze i uważam że wszystko idzie w dobrym kierunku. Co do rekrutacji, czy to duży problem dla osoby szukającej pracy aby wejść na stronę firmy i sprawdzić aktualne oferty? Czy może lenistwo?

Waldi
użytkownik zarejestrowany

@dsfsd Czy masz informacje co ta zmiana może oznaczać dla firmy oraz dla pracowników.? Mam zamiar aplikować i zastanawiam się czy teraz jest dobry czas? Czy atmosfera w związku ze zmianami jest dobra, przy wszelkich takich zmianach robi się nerwowo!

EksAtsi
@Waldi 03.09.2017, 10:51

Zmiana dla szeregowego pracownika nie oznacza nic więcej jak podpisanie aneksu do umowy od kilku lat i tak zarząd ATSI nie miał nic do powiedzenia, prawdopodobnie Austria stwierdziła, że w sumie może już wystarczy tej farsy i udawania, że ktokolwiek w Polsce ma wpływ na decyzję także jeśli warunki Ci odpowiadają to możesz spokojnie próbować.

Norbert
użytkownik zarejestrowany

Czy może ktoś napisać coś w temacie zmiany nazwy firmy?

dsfsd
@Norbert 31.08.2017, 09:54
Czy może ktoś napisać coś w temacie zmiany nazwy firmy?

Zostali wykupieni przez Novomatic jakiś czas temu i teraz zmieniają się oficjalnie w ich polski oddział.

Determinant
użytkownik zarejestrowany

Jestem bardzo zadowolony, że tu pracuję. Można się rozwijać i mieć poczucie wewnętrznej satysfakcji z pracy która jest czysta przyjemnością.Polecam

użytkownik zarejestrowany

@Pierścień - a jak dokładnie wyglądają praktyki w ATSI S.A.? Czy są one płatne? Czy są organizowane szkolenia/kursy? Te informacje będą istotne dla osób, które są w trakcie poszukiwania stażu.

Karolina
@Agnieszka 10.08.2017, 16:46

Cześć Agnieszka, Firma nie prowadzi praktyk ani staży. Szkolenia i kursy tylko na wyraźne żądanie pracownika i związane z jego stanowiskiem pracy. Pozdrawiam

Henryk Kwinto
@Karolina 14.08.2017, 19:45

A to ciekawe, ponieważ już kilka razy na liście pracowników widziałem "stanowisko" stażysta/praktykant??

Manta

Pierścień
@Manta 31.07.2017, 10:42
ATSI to nowoczesna firma i nie widzę nic złego w tym że zatrudniają studentów!

Jasne, wszystko fajnie dopóki ma kto studentom przekazać wiedzę lub im pokazać kierunek rozwoju. A w atsi tego nie ma. ZOSTAŁO KILKA OSÓB Z WIEDZĄ, reszta to zwykli klepacze...

Pierścień
@Manta 31.07.2017, 10:42

Cyterka

Jurek
@Cyterka 25.07.2017, 21:33
Co słychać nowego w firmie, może ktoś napisać kilka słów?

Zmiana nazwy firmy, odejścia ostatnich ludzi którzy coś umieli i którym się chciało. Zgodnie z postami z poprzedniej strony firma idealna dla studentów...

Jurek
@Cyterka 25.07.2017, 21:33

Nick

Centrum kosztowe dla novomatica z austrii. Nie ma co liczyć ani na rozwój, ani rynkowe zarobki ani szacunek pracodawców. Nadgodziny są darmowe ;)

Natalia
użytkownik zarejestrowany

Czy mógłby ktoś dodać kilka słów na temat pracy z najnowszej oferty dla senior recruitment specialist? Jakie wymagania trzeba spełniać, żeby chcieli rozmawiać? Jak się pracuje w firmie? Czy poza pensja zasadniczą macie jeszcze jakieś dodatki? Może socjalny?

użytkownik zarejestrowany

@Thx, dlaczego? Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? ;)

Tom
@Agnieszka 01.03.2017, 09:39
@Thx, dlaczego? Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? ;)

Ktoś z HR wyjaśni po co każe pracownikom podpisywać aneksy wiszące nad pracownikami 7 lat po odejściu z firmy na kwotę 200 tyś zł za to, że kogoś polecą do innej firmy. Forma zastraszenia czy jakieś inne pobudki ?

użytkownik zarejestrowany

@Ludwik, oczywiście! Obecnie firma poszukuje osób na stanowiska Specjalista ds. rekrutacji - wewnętrzny HR, Front-end developer oraz C++ Game Developer :) Wybierasz którąś?

Thx
@Agnieszka 28.02.2017, 15:27

Daj spokój.

Ludwik
użytkownik zarejestrowany

Czy firma ma jakieś oferty pracy? Słyszałem dobre oceny i ponieważ szukam pracy dlatego pytam. Gdyby ktoś miał wiedzę proszę o pomoc. Jaka jest atmosfera w firmie?

niemaszcorobicidzdoatsi

Mialem kilka tygodni temu niezbyt mila rozmowe kwalifikacyjna w ATSI na stanowisko testera... Wszystko szlo fajnie, ludzie przepeytujacy mnie byli bardzo wporzadku, oprocz jakiejs mlodej dziewczyny z HR, ktora chyba mysli ze zjadla wszystkie rozumy i probowala mnie oczernic przed wszystkimi. Cjhyba jej sie to udalo bo oferty pracy nie otrzymalem. niestety nie otrzymalem rowniez odpowiedzi ze sie nie dostalem mimo ze obiecywala.. jesli chodzi o samo stanowisko to z tego co przedstawiali je osoby pracujace na tym stanowisku, praca dosyc ciekawa, spore szanse rozwoju no i calkiem pokazny pakiet benefitow.

Greg
użytkownik zarejestrowany

Fajna firma ze zdolnymi ludźmi,dobre miejsce do pracy.

ITITIT
użytkownik zarejestrowany

ATSI to dobra firma, ma swoje osiągnięcia na rynku IT. Jeśli nawet były jakieś problemy a to zdarza się nawet najlepszym to zostały już załatwiano. Teraz firma działa bardzo prężnie. Dostać się do pracy tu nie jest łatwo ale jak już pracuje to jest zadowolony.

ktoś ciągnie ten kraj do tyłu ....

Drodzy Człowiek jest wolny i może sobie znaleźć pracę dobraną do swoich wymagań i kwalifikacji. Jak się nie podoba w ATSI, to może założyć własną firmę rozwijająca oprogramowanie. Ok 40 milionów selekcjonerów reprezentacji Polski, ok 40 milionów znawców jedynej słusznej polityki i potrzebnych zmian w kraju. ok 20 milionów pracowników wiedzących lepiej jak prowadzić firmę i politykę firmy. Powodzenia hejtoki i marudoki !

anpa
@noale 23.01.2017, 09:12
"Człowiek jest wolny i może sobie znaleźć pracę dobraną do swoich wymagań i kwalifikacji" I całkiem wielu znalazło,...

Dzieki za komentarz @noale. Kontynuujac moj wpis 'ktos ciagnie ten kraj do tylu' zastartowalam do tej firmy na stanowisko testera, rozmowa kwalifikacyjna bardzo przyjemna, pytania konkretne techniczne i czesc na wyobraznie - na pewno odpowiedzi daja rekrutujacym wystarczajacy obraz o kandydacie na dane stanowisko. Ja bym chciala pracowac w tej firmie, ale nie licze na pozytywny rezultat bo mam wystarczajaco samokrytyki, ze startowalam na stanowisko gdzie nie spelnialam ( o czym wiem) wymagan z ich ogloszenia. Pozdrawiam,

Thx
@noale 23.01.2017, 09:12

A najbardziej ludzi cieszy, jak warunkiem przyjęcia do tej "wspaniałej" firmy jest konieczność założenia własnej działalności gospodarczej, a następnie dowiadują się, że mają swojego szefa i 40h godzin pracy w tygodniu.

Cyter
użytkownik zarejestrowany

Szkoda że nie mają żadnych nowych rekrutacji. Bardzo chciałem pracować dla ATSI. Może ktoś wie o nowych rekrutacjach? Będę wdzięczny za wszystkie informacje.

Gość

@MattX "godzin ma być 40 na tydzień, ale zgadzać to się ma w skali miesiąca" .........................................................

korpus
użytkownik zarejestrowany

@ Seba chyba niemalże w każdej pracy doświadczenie jest cenione przez potencjalnego pracodawcę najbardziej. Zaciekawiła mnie opcja na Senior Developer C++ - mam doświadczenie w branży i chce aplikowac - ile zarobię na tym stanowisku w firmie ATSI S.A.?

Kandydat

A coś bliżej o projektach jakie są robione w ATSI?

ceo test

kontakt z rekruterem, który chyba leczy własne kompleksy... w skrócie - ch [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i kamieni kupa... takie odczucie czlowieka z doświadczeniem w IT który się rozgląda za czymś lepszym i nowym . Rozumiem, że nie w ATSI... lepiej iść do kogoś kto rozumie rynek i profesjonalistów i ich kompetencje...

Proton

Ludzie są ok, atmosfera też. Sama firma to taki środek tabeli, nie ma tragedii jeśli chodzi o zarobki, benefity itd, ale do czołówki też nie dobija.

op

Atmosfera w firmie jest super, ludzie są ok, to trzyma tą firmę :)

potencjalny

@werfrfr Czy sa jakies stanowiska zwiazane z C++ ktore nie wymagaja znajomosci angielskiego? Znam visual studio i c++ choc bez komercyjnego doswiadczenia. Mam jakas szanse by sie dostac? jak przebiega rozmowa? jest ona po angielsku?

Mateusz "Mat" :)

Dobry dzień, w końcu po pewnym czasie postanowiłem wyrazić swoją opinie na temat pracy w ATSI. Zaczynałem jako tester gier - jak na początek było ok, (po 6 miesiącach się nudzi, mozolne, nudne, brak perspektywy rozwoju). Potem systemy (ciekawsze), a potem udałem się w podróż :) Okres 4 lat jaki spędziłem w ATSI wspominam raczej dobrze. Praca ok, dla kogoś kto zaczyna przygodę w IT. Przynajmniej tak było za nim zmienił się zarząd. Ja miło wspominam osoby, z którymi miałem okazje współpracować - większość z nich już tam nie pracuje. Rozwój/szkolenia/certyfikaty - marność nad marnościami i wszystko marność (sam nie będziesz chciał się rozwijać to się nie rozwiniesz, firma nie pomaga) Zarobki - jak na branże IT moim niskie/przeciętne Socjal - ekhem... Obiady - bardzo słabe, co z tego, że istnieją dopłaty... Atmosfera - ja czułem się bardzo fajnie, a miałem okazje współpracować z większością grup w firmie

dude

@mati "Elastyczne godziny" oznaczają, że pracujesz od poniedziałku do czwartku w przedziale godzinowym 9:30 do 15:30 (6h), w piątek od 9:30 do 13:30 (4h) reszta brakujących godzin do pełnego etatu tak jak Ci pasuje. De facto luz może być jeszcze trochę większy jak masz spoko kierownika (jak ja), godzin ma być 40 na tydzień, ale zgadzać to się ma w skali miesiąca. Możesz przez 2/3 miesiąca chodzić de facto na 2/3 etatu a końcówkę każdego miesiąca siedzieć od rana do nocy jak niektórzy, możesz w tygodniu chodzić na 9 godzin aby w każdy w piątek będąc na "czysto" po 13-ej zaczynać weekend. Ponadto od Ciebie zależy czy pracujesz "od świtu" i kończysz wcześnie, czy śpisz dłużej i kończysz później. Trudno się też spóźnić w takim systemie - zaspałeś? po prostu posiedzisz dłużej i nikogo to nie będzie obchodzić - tym bardziej, że - przynajmniej u mnie - nie ma wielkiej presji tak de facto na ą 9:30, poza obowiązkowymi spotkaniami itp. Jak dla mnie to wielka wygoda, omija cała ta wkurzająca obozowa rutyna przyjeżdżania codziennie na wyznaczoną porę, siedzenia codziennie do wyznaczonej godziny. W ATSI przyjeżdżam jak się wyzbieram; jeśli mam nastrój na to - siedzę dłużej, żeby sobie "zrobić godziny" a jak słaby dzień albo jakieś inne plany to wychodzę wcześniej, łatwiej znaleźć czas na "pozapracowe" aktywności. Generalnie elastyczność godzin pracy w ATSI działa moim zdaniem bardzo dobrze i daje duży komfort, tylko lokalizacja słaba jeśli nie dysponujesz samochodem lub zdrowymi nogami, silną wolą i rowerem (prysznic jest).

MattX
@dude 07.05.2016, 11:43

Jeżeli dobrze liczę to 6x4 to jest 24 do tego 4h więc w sumie daje to w tygodniu 28h Jadnak piszesz że musi być 40h ......

Zadowolony

To trollowanie o zarobkach jest bez sensu. To musi pisać ktoś kogo zwolniono w zeszłym roku bo był cienki. Od lutego płace są na dobrym poziomie, dla dobrych programistów powyżej mediany płac firm IT w Krakowie. Jeszcze można dużo w firmie poprawić, ale z płacami nie ma problemu.

berek
@Zadowolony 03.05.2016, 18:44

> To musi pisać ktoś kogo zwolniono w zeszłym roku bo był cienki moze lepiej napisz ile osob w zeszlym roku odeszlo bo firma byla za cienka. z tego co wiem jest ich ZNACZNIE wiecej niz tych ktorych zwolniono. to ludzie uciekaja z atsi a nie atsi pozbywa sie ludzi. wiec te bajki mozesz sobie darowac bo kazdy kto w zeszlym roku pracowal w atsi to wie jak bylo naprawde.

dude
@berek 11.05.2016, 14:13

@zazenowany coś z tego co napisałem nie jest prawdą?

Marysia

> Iść na rozmowy, tracić czas, denerwować się, marnować urlopy Nie idz. > Wypłata jest ważna Nie w atsi.

kel

> Z takim nastawieniem? Nie opłaca się, wybierz McDonalds. A jakie ma mieć nastawienie? Iść na rozmowy, tracić czas, denerwować się, marnować urlopy po to, żeby usłyszeć, że dostanie połowę z tego co jest standardem na krakowskim rynku IT? Wypłata jest ważna, oczywiście warto czasem dla ciekawego projektu zejść z oczekiwań, ale o 5% albo 10%, a nie o 50%.

y

@kandydat "Chece wiedziec czy w ogole oplaca sie wysylac CV" Z takim nastawieniem? Nie opłaca się, wybierz McDonalds.

rudy

programista C++ -3tys netto Programista java - 2,6tys netto

kandydat

A mozecie napisac KONKRETNIE widelki placowe jakie moze dostac: Programista C++ z 2 letnim stazem, Proramista Java z 3 letnim stazem. Tylko KONKRETNIE a nie "bardzo dobre jak na warunki krakowskie" i inne tego typu zaslony dymne. Chece wiedziec czy w ogole oplaca sie wysylac CV

Wynagrodzenia po wprowadzeniu nowego systemu płacowego są bardzo dobre, przynajmniej dla programistów, bo innych nie znam

znowu

LOL, ile razy można wklejać te kity o obiadach? Nikt nie przyjdzie do kiepskiej firmy tylko dla obiadów za pół ceny. Lepiej opiszcie inne benefity, to będzie można się pośmiać.

Old boy

Jako były pracownik mogę podsumować jedynie tak: 1. Social mocno przeciętny (za który i tak trzeba dopłacać) 2. Zarobki bardzo przeciętne bardziej pasujące do województwa śląskiego 3. Firma jedynie dla ludzi z niewielkim lub żadnym doświadczeniem na maksymalnie 2 lata. Dłuższy czas to marnotrawstwo czasu. 4. Technologie dość archaiczne (taka specyfika produktu). 5. Atmosfera zależna od zespołu, do którego się trafi. Generalnie ludzie sympatyczni no może poza Zarządem.

Old boy

uuuu

Śmieszy mnie to słodzenie firmie. Wpisami na gowork nie oszukacie rzeczywistości, bo w IT to nie działa. Rynek krakowski wie, jak jest w atsi, zna stawki jakie proponujecie pracownikom i zna osoby które odeszły. Możecie tutaj się produkować i wypisywać cuda, a fakt zostaje faktem: problemy opisane na tej i poprzedniej stronie są powodem, dla którego obecni pracownicy uciekają a nowi nie przychodzą. Może osoby tak bardzo chwalące firmę powiedzą czemu rok temu odszedł cały Project Management? Wszyscy pracownicy, z kilkuletnim stażem stwierdzili, że mają dość atsi. Może napiszecie, czemu testerzy, developerzy, supportowcy składali masowo wypowiedzenia? Czemu dano gorsze ubezpieczenie zdrowotne, czemu odebrano premie, czemu zamrożono podwyżki? Możecie tu teraz pisać "pozytywne" komentarze, kto miał się wypowiedzieć (z byłych i obecnych pracowników) już to zrobił, i widać jak pracuje się w tej firmie. Teraz HR może dopisać 10 stron pochwał, ale nie zmieni to faktu, że straciliście świetnych, lojalnych, doświadczonych pracowników i wpisy na GoWork są tego świetnym dowodem.

Zenon216

Pozdrawiam wciąż aktywny HR ze swoim zalosnym PRem. Firma jest mocno przeciętna ale klimat bardzo nieprzyjemny ostatnio. Polecam wyłącznie dla początkujących. Zgodzę się z HRami tylko z jednym - nie ma wyścigu szczurów... bo każdy i tak ucieka powoli z tonącego okrętu.

aeak

Nie jestem w stanie czytać obojętnie tego, co poniektórzy piszą o tej firmie. Mój mąż pracuje w niej od bardzo dawna i choć niejednokrotnie dostawał propozycje pracy w innych firmach zawsze stwierdzał, że nie chce z niej odchodzić. Warunki finansowe dobre (nie super ale dobre, pozwalające żyć na normalnym poziomie). Dodatkowo dopłaty do obiadów i opieka PZU. Ludzie szanują się nawzajem. Jeśli ktoś jest na prawdę dobry (a nie tylko mu się wydaje, że taki jest;)) to ma możliwości rozwoju i awansu. Nikt na nikogo nie donosi. Nie ma obgadywania, knucia, wyścigu szczurów. Pracuje się spokojnie. Ale dla niektórych to za mało. Ja tego nie rozumiem ale myślę, że wynika to z faktu, że na co dzień w swojej pracy stykam się z ludźmi, których życie tak nie rozpieszcza. Których szefowie słysząc, że "mam zapalenie oskrzeli" odpowiadają "to proszę wziąć tabletkę i przyjść do pracy". Którzy ciągle siedzą po godzinach (za darmo) i jeszcze przynoszą stertę pracy do domu. I bynajmniej nie są to ludzie gorzej wykształceni.

Pracownik 2

Podsumowując: Polecam firmę ATSI ;) Osoby tam pracujące na pewno nie będą stanowić zagrożenia na rynku pracy a tym samym konkurencji dla innych ambitnych specjalistów. Korzystajcie w dobroci losu i pracujcie w wyjątkowej firmie :)

@Pracownik 2 No właśnie mam dla Ciebie złą wiadomość. Każdy inteligentny człowiek pozna że wiesia23 i inne wypowiedzi w tym tonie to jakiś trol który chce ośmieszyć nasz HR. Naprawdę uważasz, że nasz HR jest na tyle głupi, że nie potrafiłby sklecić kilku zdań żeby to nie wyglądało tak ordynarnie?

Pracownik 2

Każdy kto jest inteligentny pozna HR'owy powyższy bełkot. Pytanie czemu tylko na tym kończą się wszystkie działania ? Trzeba się skupić na aktywnościach operacyjnych a nie wyłącznie PR.

Ja takze widze zmiany na lepsze ,wiec te hejty wyssane mozna spokojnie zignorowac

Pozytywnie

Powoli człowiek dobija do dwóch lat pracy w tej firmie i po przeczytaniu tych opinii stwierdziłem że wrzucę swoją. Perspektywy - obecnie 4/6 - ale w ostatnim miesiącu zaczęło się coś dziać na plus Po zeszło rocznym zmieszaniu i w sumie niepewnością, gdy potrafiło być po kilka ładnych maili z pożegnaniami co miesiąc sytuacja wydaje się ustabilizowała. W tym roku widać że firma jednak zaczęła liczyć się z realiami rynku krakowskiego i stąd też nowa polityka jeśli chodzi o "karierę". Piszę to w cudzysłowie bo jest to słowo często nadużywane przez wszystkich i dla każdego może znaczyć co innego. Projekty - 5/6 Piszą ludzie że na start firma jest super - prawda. Ale też myślę że dla ludzi z doświadczeniem są tu wyzwania i to raczej spore. To jakie produkty tworzymy wymagają tęgich głów. Jasne że zawsze są jakieś stanowiska które są nudne - bo zawsze są - ale spektrum projektów i technologi jest spore i jest w czym wybierać, to nie jest tak że firma ma produkt i go tylko utrzymuje :D. Ludzie 5/6 Jak wszędzie - ja mam super grupę ale też spotkałem się z problemami czasem ze współpracą z innymi zespołami. Ale chyba jak wszędzie. Rok temu chciałem odejść jak się kończyła umowa - nie żałuję że zostałem.

ex-ex-ex
@Pozytywnie 27.02.2016, 16:06

WOW - aż dwóch lat :o

zaskoczony

jakbym to czytał wczesniej to bym tam nie poszedł a tak to byłem na rozmowie w tej firmie i mam pozytywne wrażenie. dziewczyna z HR była najbardziej normalna z kilku rozmów jakie miałem ostatnio czesc techniczna - mało głupich pytań i drilowania bez sensu czy prawdą jest ze raczej nie ma presji typu 12h dzienne?

@Miodek 24.02.2016, 13:06
Widać, że HR nie ustępuje ;) Zapomniałeś jeszcze dodać, że są obiady i multi-sport...

@Miodek Już nie przesadzaj z tym HRem. Jeśli uważasz, że odp napisał gdzieś nieprawdę to odnieś się do tego merytorycznie. Zarzucanie, że każde nawet odrobinę pozytywne zdanie o firmie jest działaniami HRu jest co najmniej dziecinne. Powiedz szczerze, zmusza Cię ktoś do pracy ponad 8h? Było ostatnio parę zmian i moim zdaniem firma zaczyna zmierzać w dobrym kierunku. Jeśli dla Ciebie firma jest taka zła i niedobra, to krakowski rynek IT stoi otworem, po co się marnować?

kolejny pracownik
@pracownik 25.02.2016, 08:46

drogi hejterze! to co robisz jest smutne i przykre dla mnie pracownika tej firmy. mnie pracuje się ok, nie jestem uciśniony, wykorzystany i sponiewierany. co miesiąc dostaję wypłate, która mnie satysfakcjonuje. rzadko się pracą stresuję - bo kier. jest normalnym człowiekiem, doceniam to swą uczciwą pracą. staram sie rozwijać na miarę czasu i mozliwości. popatrz troche na siebie, na to co robisz i zastanów się poważnie czy powinieneś się (i np. mnie) nadal męczyć masz potencjał, a nie potrafisz go wykorzystać tutaj to sprobuj gdzie indziej, tam gdzie docenią Twoje umiejętnosci i inne cechy.

LOL

"fujitsu" i "oho"... kolejne podryki HR...

plotkujacy
@LOL 26.01.2016, 14:55
"fujitsu" i "oho"... kolejne podryki HR...

?? :) bo plotki donoszą, że HR już nie ma... :D

żal

jaka firma taki PR

fujitsu
użytkownik zarejestrowany

to prawda, nie od HR to zależy, choć mimo wszystko ja jednak aplikowałbym na proponowane stanowiska, np. IT support specialist, bo naprawdę dają szansę wykazać, się - takie trochę samodzielne stanowisko

@fujitsu 17.01.2016, 00:40

to aplikuj a nie ...

smutne ale prawdziwe

Wydaje mi sie ze raczej pownniscie kierowac tej hate'y do zarzadu a nie do hrów bo oni decyduja o polityce firmy a hr'y tylko realizuja ich wizje. Drogi zarzadzie zacznij zmiane od wawnatrz firmy (bo zadowoleni pracownicy sa najlepsza reklama) a nie staraj kreowacji wizjifirmy ktora ma wysokie wymagania bo po przeczytaniu kilku postow widac ze ATSI nie ma nic do zaoferowania.

Zostaw opinię o ATSI S.A. - Zabierzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATSI S.A.