Opinie o Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o. w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o. w Tomaszów Mazowiecki

Prol

Firma całkowicie nieprzyjazna pracownikowi, oczywiście umowa śmieciowa, do tego wypłata dopiero 20 dnia miesiąca przez, co przez pierwsze 2 miesiące, było bardzo ciężko, stawka godzinowa na noc to jakiś żart przy innych firmach

Karoo
@Danuta

Możesz pracować pół roku a możesz pracować półtora roku zanim Cię wezmą na umowę o pracę. Żeby Cię wzięli to musisz po prostu zapierdzielać. Ja przeszłam, ale pracowałam niedługo po przejściu bo zarabiałam sporo mniej, niewdzięczna robota. Bardzo źle wspominam osoby, atmosferę i samą pracę

Firma Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o. poszukiwała osób na stanowisko brak. Ktoś brał udział w rozmowie rekrutacyjnej? Jaki rodzaj umowy zaproponowano?

Szymek
@Karooo

O słabo że masz takie doświadczenie. Co to za szkodliwe warunki? Nie płacili dodatku za pracę w takich warunkach? Czy uważają że normy nie są przekroczone i nic się nie należało?

Karo Nowy wpis

Mechanik dobrze zarabia w firmie? Pytam dla ojca, bo szuka pracy. Sama jak czytam te komentarze o tym, że trzeba akceptować bezpłatne staże bo inaczej się nie zrobi kariery w dużej firmie jestem ciekawa, jakie warunki tu są. zwłaszcza, że w ogłoszeniu nie ma widełek nawet.

Kinia Nowy wpis

Chciałabym skorzystać z tego stażu na kontroli jakości co się ogłaszają. Ale nie ukrywam, że zależy mi też, żeby potem mieć pracę, a nie się angażować, żeby za chwilę znowu szukać czegoś. Jak to wygląda perspektywa zatrudnienia w tym dziale?

Prol

@Prol

A tacy pracownicy z kilkuletnim stażem też robią na zleceniówce, nie ma nikogo kto miałby uop? Jak bardzo różni się stawka dzienna od tej nocnej, jaka jest różnica?

Sobe

Nie, jak ktoś pracuje w porządku na zleceniu to często są propozycje przejścia na UOP. Nocna to +20 procent

Danuta Nowy wpis
@Sobe

No to super, ze jednak jest taka możliwość. Co jak co, ale umowa o prace w tych czasach to podstawa. Jak weryfikują, czy ktoś się sprawdza? Oprócz dodatku za nocki są jeszcze jakieś benefity warte uwagi?

Karoo Nowy wpis
@Danuta

al

Szczególnie nie polecam pracy w tym (usunięte przez administratora) poprzez agencję pracy. Zero szacunku dla pracownika. Przychodzisz do pracy a oni ci mówią, że musisz iść do domu bo dziś nie ma pracy. Takie sytuacje są tutaj standardem. Osobiście dziwię się ludziom, którzy pracują tak na zleceniówkach poł roku czy nawet ponad rok.

@al

Przykro mi, że coś takiego Cię spotkało, a za ten dzień, w którym się przyjechało bez celu wypłacane jest wynagrodzenie? Interesuje mnie jeszcze kwestia braku szacunku, co dokładnie się dzieje?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Mechanik ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?

Xxx

Zatrudnia cie agencja pracy. Umowa na 6 miesięcy, a pracujesz 3 miesiace. Nie idź tam, bo co wyplaty to dostaniesz 4 a dadzą ci 1800

Krzysztof
@Xxx

Czemu umowa na pół roku a praca tylko przez połowę tego czasu? Nie ma aż tyle pracy czy zwalniają i ciągle zatrudniają nowych. A co z tą wypłatą? Czemu nie trzymają się ustaleń?

Karooo
@Krzysztof

Bo wszystko zależy od zamówień. Agencja nagle zatrudnia dużo nowych ludzi tylko dlatego, ze na danym projekcie albo ktoś poszedł na zwolnienie albo jest więcej zamówień. Jak się sprawdzisz to Cię nawet zostawią, ale będą Cię przenosić na różne projekty i linie. Robota fatalna, trzeba sie narobić. W szkodliwych warunkach nie dają odpowiedniego zabezpieczenia. Ludzie tam pracujący to totalne (usunięte przez administratora). Baby które pracują tam 10/15 lat uważają sie za kierowników, drą mordy na młodszych i bezczelnie zganiają winę na ludzi z agencji. Popsute nerwy, marna wypłata. Jak najdalej od dziadostwa. Maszyny na wymarciu, cos zle działa, to wina jest twoja. Awaria dwie godziny to później do końca dnia (usunięte przez administratora), żeby nadrobić normę. Dzięki Bogu nie przeszłam po propozycji na zakład i nie utkwiłam w tym dziadostwie dłużej. Agencja tez żenada. Traktują człowieka jak pomietło i (usunięte przez administratora)

Szymek
@Karooo

Domyśl się.

Zatrudnienie przez AGENCJE PRACY. Prawie polowe wyplaty zabierają, dają umowę zlecenie na okres 6 miesięcy ale popracujesz 3 miesiace i koniec. Zwolnić cie nie chcą bo masz prawo wtedy do odszkodowania. W firmie dzieją się cuda i nikt nie jest tam z wyzszych półek ogarnięty. Nie polecam tej firmy, bo to porażka.

Lucek
@Domyśl się.

Czemu zabierają połowę wypłaty? Jest o tym mowa na rekrutacji i od razu wiadomo o ile kasa będzie mniejsza? Jak praca jest tylko trzy miesiąc to po co umowa jest na sześć? Żeby przyciągnąć więcej kandydatów? Bo nie do końca rozumiem jak to działa.

Czy nowo zatrudnione osoby w Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Wik

Tak. Umowa zlecenie jest odrazu od pierwszego dnia pracy

@Wik

Ale zleceniowka, nie wiem jak wygląda to z umową o pracę. Raczej nie odrazu

Helena
@Wik

Rozumiem, że krótko tam pracujesz? Na co jeszcze można liczyć przy zatrudnieniu? Da się w ogóle negocjować stawki? Czytałam tutaj dość negatywne komentarze na temat działu produkcji, orientujesz się, jaka jest tam teraz atmosfera?

Tak, pracownik zatrudniany bezpośrednio przez Zakład zawsze otrzymuje umowę o pracę na okres próbny 3 miesięcy.

@Helena

Zależy kto cie zatrudni. Czy zakład czy agencja. Ale z tego co widzę narazie nowi pracownicy nie mają na co liczyć jeśli chodzi o zatrudnienie przez zakład. Negocjować stawki się nie da, jeśli mowa o pracowniku produkcji. Ciężko też o jakiekolwiek nadgodziny/soboty. Zatrudnienie przez agencje to jedna wielka niewiadoma. Teraz jesteś jutro może Cię nie być, oczywiście umowa śmieciowa, do niczego ich nie zobowiązuje. Nie jest też to stale ta sama praca, bez przerwy przenoszą ludzi, wyuczysz się czegoś, robisz norme i zaraz musisz uczyć się czegoś innego, nowego. Praca jak to praca na produkcji nie jest łatwo, ale idzie się przyzwyczaić. Nie ma stałego grafiku. W każdy piątek agencja wysyła na bieżąco na którą zmianę i gdzie będziesz robić. Atmosfera, zależy na jaki projekt trafisz. Może być dobrze a może być bardzo źle. Zależy od lidera. Opinie są różne. Ja trafiłam dobrze i nie narzekam, ale praca raczej tylko na chwilę, żeby coś dorobić a nie na dłużej. Najbardziej się opłaca być uczniem do 26 roku życia, wypłata jest wtedy okej, poza tym nie zdecydowałabym się na tą pracę za najniższa krajową. Takie 5/10 idzie wytrzymać jak się dobrze trafi, to jest okej.

Mariusz
@Wik

Słabo że nowi przez agencje. A ci co już dłużej pracują mogli przejść pod zakład na lepszą umowę? Prócz tej minimalnej krajowej można robiąc normę dostać premie? Zwykle ile procent wynosi?

@ABC, staramy się wychwytywać wszystkie wpisy niezgodne z regulaminem, ale też jesteśmy tylko ludźmi i czasem potrzebujemy na to kilku chwil. Rozumiem, że chciałeś się czegoś dowiedzieć, ale tutaj dzielimy się rzeczowymi opiniami na temat pracodawców, a nie na temat konkretnych osób z firmy, bo nie do tego służy forum GoWork.pl. Pozdrawiam! Od jakiegoś czasu na forum o wiele mniej odzywa się osób związanych aktualnie z firmą Megatech Industries Tomaszów - czym spowodowany jest ten spadek Waszej aktywności? Zachęcam do dzielenia się opiniami na temat tego pracodawcy!

@Karolina

Ludzie się chyba obawiają Pani Prezes, która skutecznie robi wszystko żeby zniechęcić ludzi do pracy w tej firmie. Jeśli chodzi o przyszłość zakładu w Tomaszowie to nie man pojęcia jakie zamiary ma Pani Prezes. Wiem tylko jedno, tej Pani na pracy/firmie nie zależy (prezes z ogólnopolskiej łapanki) co wielokrotne powtarzała na spotkaniach z pracownikami bo jak twierdzi ona inną pracę znajdzie w chwil kilka. Zastraszenie, presja, wyścig szczurów sterowany wprost z Gabinetu. Warunki pogarszają się sukcesywnie a wymagania rosną. Jednak zawsze można w nagrodę dostać słoik miodu. Jedyne czego żałuję odchodząc z tej firmy to ludzi z którymi pracowałem.

Małgorzata
@Karolina

Chciałabym zapytać jaka teraz u was jest firma sprząta

Pracuje w tej firmie 4 lata i stwierdzam że jest coraz gorzej. Wypłata coraz niższa...atmosfera na dziale istna tragedia, lider i kierownik nastawieni tylko na cyferki bo im musi schodzic norma a to co się dzieje między pracownikami ich nie interesuje a ludzie są tak zawisni i podli, w takiej atmosferze bardzo ciężko a pani Prezes opowiada cuda na zebraniach jaka to z nas wspaniała wielka rodzina ...pracuje się bo człowiek nie ma wyjścia za coś żyć musi.

Zgadza się. Wstyd. Ta kobieta zniszczy tą firmę

Łucja
@Byłem, pracowałem i podziękowa

@Byłem, pracowałem i podziękowa Piszecie ogólnie o złej atmosferze w firmie. Może po prostu Ci, którzy jeszcze pracują powinni jakoś delikatnie porozmawiać z Panią Prezes Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o. i przedstawić swoje odczucia. To tylko czlowiek, może “nie taki diabeł straszny jak go malują". Nie wpadliście na to?

@Byłem, pracowałem i podziękowa

Po 3 latach od Twojej wypowiedzi "ta kobieta" wciąż zarządza wszystkim i firma się rozwija:)

Olaboga

No to już jej nie ma…

Bożena
@Olaboga

Czy w takim razie warunki pracy się zmieniły? Nie widzę nowych ofert pracy w związku z czym rozumiem że nie ma dużej rotacji?

Pantera

Ta fabryka to dno!!a ludzie w niej pracujący na produkcji,to tępi potomkowie chłopów panszczyznianych.

@Pantera

Nie oceniaj wszystkich swoją miarą. Pracuję tu 4 lata na produkcji i nie narzekam.

Aga
@Pantera

Zgadzam się

@Aga

Cóż, chyba najlepiej przekonać się samemu. Orientujesz się, ile oferują na stanowisku specjalista ds. logistyki? Zainteresowało mnie to ogłoszenie, a nie wspomniano o wynagrodzeniu.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o.?

Całe wynagrodzenie wpływa na konto

Jolanta

To świetnie. Skoro pracujesz w Megatech Industries to na pewno wiesz wszystko o tym pracodawcy. A tak się składa, że bardzo pilnie potrzebuję rzetelnych informacji o nim. Powiedz mi, czy na w tym momencie można ubiegać się tam staż? Czy takie programy stażowe i praktyki organizują dopiero w lecie?

@Jolanta

Są tu jacyś stażyści, bo teraz chyba jakies pieniadze z Unii są na staże, więc trzeba pytać.

Teresa

Ciekawe czy ona po dwóch latach byłaby wciąż tym zainteresowana. Pytać w sensie, że w biurze, tak?

@Teresa

Nie w biurze, w Urzędzie Pracy - to oni sprawdzają czy w Megatechu są jakies jeszcze wolne miejsca na staż i to załatwiają.

Teresa

A ok, ok. I jak tu atmosfera dla stażystów się prezentuje tak właściwie? Ogólnie to dużo ludzi po zakończeniu zostaje czy niekoniecznie?

@Jolanta

Właśnie szukają stażysty do Działu Logistyki

HR

Zapraszam w tej sprawie do kontaktu z Działem Kadr - numer telefonu 0447256109

@HR

A czy studenci dzienni tez mogą rekrutowac? Czy są panstwo zainteresowani tylko studentami zaocznymi? :)

@Agnieszka

Potrzebujemy kogoś do pracy pon-pt:)

@Teresa

To zależy jak się ukłąda współpraca, bo stażyści też są różni i nie każdy chce pracować dalej, bo chciał tylko zaliczyć jakiś staż. Ale są działy gdzie stażyści zostali i pracują do dzią, już jako pracownicy na umowę o pracę:)

Agnieszka

A orientujesz się ile taki staż trwa? :) Z tego co wiem firmy preferują 3 albo 6 miesięcy, jak jest tutaj?

Artur

nie cale? 2 raty

@Artur

Dwie raty? A jest tak zapisane w umówie? Czy firma tak ustaliła po prostu

Teresa

I tak z ciekawości tylko jeśli oni się zatrudniają po ukończonym stażu to ich warunki na umowie są identyczne jak dla osoby, która dopiero przyszła i ją podpisuje? Mam na myśli głównie stawkę

ABC

Wiadomo co z Panią Dyrektor jeszcze z czasów Boshoku?

@ABC

Nadal jest z nami:)

@ABC

Nadal jest z nami:)

Pracowałam tam 2 lata i nie polecam tej firmy totalne (usunięte przez administratora) pozdrowienia dla kierowników liderów i Pana M.

Ja pracuję 4 lata i polecam. Wypłata zawsze na czas, teraz były podwyżki dla wszystkich, wczasy pod gruszą co roku i premie na Święta, jest w miare ok. Napisz może dlaczego nie polecasz?

To są podwyżki śmiechu warte.. nie wiem jaką masz stawkę ale dla większości ludzi to było wyrównanie do najniższej krajowej w stawce...

Kamila

ile było tej podwyzki, odczuwalne w kieszeni?

@Kamila

350 brutto...

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o. na stanowisku Planista? 20 czerwca pojawiły się ich ogłoszenia na Pracuj.pl.

Wynagrodzenie stałe, umowa na okres próbny 3 miesięcy, plus oczywiście benefity, takie jak dla każdego pracownika:) premie świąteczne, wczasy pod gruszą, opieka medyczna itp.

Teraz się okazało,że zwolnienia grupowe są z powodu pandemii????ale nie ma się co przejmować,bo do końca 2020 roku,cała ta smieszno-żałosna fabryczyna(z tymi swoimi kajzenami,współczynnikami oj oh,kalbanami,retainerami,i najlepszymi razem????)rozplynie się w ostrym cieniu mgły????

Mamy połowę 2022 roku i fabryka ma się naprawdę dobrze:) co więcej, kupuje nowe maszyny na produkcję, więc jest sporo więcej zamówień

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o.?

Byłem, pracowałem i podziękowa

Wśród pracowników było ok. Czas nawet super. Im wyższe stanowisko to zmienia się człowiek, ale też nie każdy bo ten który zapracował na awans będzie dla ludzi człowiekiem, kadra z mianowania to (usunięte przez administratora) Ogólnie mówiąc im wyżej tym gorzej. To jest stan na maj 2019 teraz w tym MegaŚmiechu wszystko mogło się zmienić. Pozdrawiam

Dariusz
@Byłem, pracowałem i podziękowa

A kontakty z kierownictwem też jakoś spoko? Idzie się dogadać?

@Byłem, pracowałem i podziękowa

I zmieniło się na lepsze:)

@Byłem, pracowałem i podziękowa

I zmieniło:)wszystko zależy od ludzi wokół, zespołu jaki masz. Ja nie narzekam, można pogadać, każdy robi swoje, razem pracujemy też na premie, jest ok:)

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o.?

rick dick

Najlepiej to żeby nie mieć szkoły :) Osoby decyzyjne nie mają studiów, osoba odpowiedzialna za proces produkcyjny od strony technicznej ma wykształcenie zawodowe!!! Ale takimi osobami dobrze się steruje. Większość co miała wykształcenie wyższe została zwolniona lub sama się zwolniła.

Mmmm

Z tego co wiem, to można bez problemu zostawić CV lub wypełnić ankiete kwalifikacyjną i zostawić na portierni. To na stanowiska produkcyjne. A na pozostałe zawsze jak jest rekrutacja to są na stronach olx czy pracuj .pl.

Zależy na jakie stanowisko się aplikuje:) na ten moment nie ma rekrutacji na stanowiska produkcyjne, ale można zostawić CV na portierni lub wysłać mailowo. Jest rekrutacja na magazynierów:)

MKA

Czy firma pracuje w niedzielę lub kiedyś pracowała na zasadzie nadgodzin?

Helena
@MKA

Pytasz, bo zależy Ci na nadgodzinach i dodatkowym zarobku, czy raczej wolisz takich sytuacji uniknąć? Obstawiam, że to zależy od stanowiska, wujek gógiel mówi, że firma jest czynna całą dobę, więc nadgodziny się zapewne zdarzają w jakichś gorących okresach.

@MKA

Nie jestem pewny, ale chyba kiedyś się zdarzało. Teraz są 3 zmiany 6-14, 14-22, 22-6, weekendy są wolne. W zeszłym roku jak był napływ zamówień to pracowaliśmy w którąś z sobót, ale to było dodatkowo płacone.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Tam w tym zakładzie,to nikt angielskiego nie zna

Pantera

Daj spokój...jak tam się pojawia,jakaś obcojęzyczna delegacja,na produkcji,to te wszystkie lidery,technologi i inne kierowniczyny(wierne,zniewolone,tępe nieuki)chowają się po kontach,żeby ich tam nikt przypadkiem o nic nie zapytał,bo w żadnym obcym języku ani me,ani be...

BB

Tak. W zależności od przyszłego stanowiska część rozmowy może odbywać się w języku angielskim. Język obcy jest obligatoryjny dla wielu stanowisk w firmie. Angielski i/lub niemiecki. Proszę również ostrożnie podchodzić do części opinii. Wygląda, że część osób pisze opinie o innych firmach lub nigdy nie pracowało w Megatech. Dodatkowo poziom ortografii i składni wypowiedzi nie napawa wiarą w obiektywizm wypowiedzi.

....

Jaka rekrutacja skoro dzis zostalo zwolnione 90 osob ???

....
@BB

Nie ma rekrutacji, sa zwolnienia grupowe. Nie wprowadzaj ludzi w blad. Aczkolwiek wiekszosc ludzi na stanowiskach zna jezyki obce.

Jolanta
@....

To w takim razie od tego czasu sytuacja w Megatech Industries musiała się poprawić, ponieważ trwa tam w chwili obecnej rekrutacja. Firma szuka Specjalisty ds. Logistyki oraz SAP Specialist FI/CO - ogłoszenia widnieją na znanym portalu. Czy wiecie, na jakie mniej więcej zarobki może tam liczyć nowy pracownik?

Mmmm

Jeśli w opisie stanowiska na które się aplikuje jest wymieniona znajomość języka, to podczas którejś z rozmów zawsze jest sprawdzana znajomość języka.

Mmmm

Dlaczego piszesz takie rzeczy skoro nie znasz faktów? Nie obrażaj innych osób. Nie na wszystkich stanowiskach wymagana jest znajomość języka angielskiego lub innego, to chyba naturalne. Są jednak takie, na których ta umiejętność jest szczególnie ważna. Jak sobie wyobrażasz że w jaki sposób kontaktujemy się z fabrykami w innych krajach? Właśnie po angielsku. I gwarantuję, że naprawdę dobrze sobie radzimy. Pozdrawiam, pracownik Megatech.

Z tego co wiem, to zależy od stanowiska. Na produkcji język obcy nie jest wymagany, ale już na wyższych stanowiskach tak. Zawsze w ogłoszeniu jest podane czy j.obcy jest konieczny. I wówczas na rozmowie kwalifikacyjnej sprawdzana jest ta wiedza.

@BB

Bo jest prawdziwa

Nie obrażaj tych, którzy ten język znają biegle i pracują w tej firmie. Pozdrawiam serdecznie

Co wchodzi w socjal Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o.?

abcd

Cukier, herbata i kawa oczywiście na dwie osoby. Więc widać że na gruboooo

PaPa

Ubezpieczenie zdrowotne prywatne, premie na Święta, wczasy pod gruszą, wypłacane nadgodziny itp.

Mariusz
@PaPa

O to sporo benefitów. Nadgodziny jaka maja stawkę? Płacą setki?

Przede wszystkim pakiet prywatnej opieki medycznej, premie na Święta, wczasy pod gruszą, i oczywiście wypłacane nadgodziny. Pracownicy mogą też bezpłatnie korzystać z wejść na basen i saunę, ale nie jestem pewna w które dokładnie dni.

Teresa

Wypłacane? To na odbiór nie da rady? Czyli basen i sauna to zamiennik dla mulisportu tak?

@abcd

To też, ale oprócz tego są premie na każde Święta, wczasy pod gruszą, wypłacane nadgodziny i EnelMed w podstawowym pakiecie:)

@Teresa

Z tego co wiem to niektórzy odbierają nadgodziny, więc to nie jest jakiś problem - kwestia porozumienia się z kierownikiem:) No niw eim czy to zamiennik Multisportu - teraz Megatech nie ma takich kart, wiem że się ponoć przymierzają do tego, ale jeszcze teraz ejst basen i sauna.

Zostaw merytoryczną opinię o Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o. - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o.?

Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 319 ocen.
  • Piaskowa 120
    97-200 Tomaszów Mazowiecki
  • NIP: 7731591947 KRS: 0000019720

Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o.