Opinie o Semax S.A. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Semax S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Semax S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Semax S.A. w Poznań

pola

a czy to ubezpieczenie obejmuje smierc bliskiej osoby albo urodzenie dziecka?

@pola

No wlasnie to teraz co z tym ubezpieczeniem? Odpowiadajac tak to ubezpieczenie obejmowalo urodzenie dziecka i smierc bliskiej osoby.

zaintresowany
@vabbiis

W przypadku rozwiązania umowy o pracę (niezależnie od przyczyny), można przystąpić do programu indywidualnej kontynuacji oferowanego przez Amplico (usunięte przez administratora)

północ

amplico life

pola

a czy ktos wie w jakies firmie bylismy ubezpieczeni przez semax??

to moza nam był dac wypowiedzenie z dniem upadłaosci kazać isc na urlopy zamkąc szybko sklepy i przyjechała by po wszystko komisja z firmy i od syndyka i nikt by nam za listopad płacić nie musiał

@00000

dokladnie a nie (usunięte przez administratora) jak glupie zeby sie wyrobic w terminie!!!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Semax S.A..
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.

Jak będzie, to będzie... przy upadłościach takie rzeczy mogą trwać nawet latami. Ale miejmy nadzieję, że w naszym przypadku będzie to prędzej...

Tak... Na kogoś trzeba zwalić... UPADŁOŚĆ to upadłość! Tu nie ma przepisów! I tak mamy dobrze, bo w ogóle jakieś pieniądze dostaliśmy! Inne upadłości są prowadzone dużo gorzej, a ludzie pracują przez rok za darmo z nadzieją, że kasę dostaną! Dzwoniąc do centrali i tak nic nie załatwicie, bo o wszystkim decyduje syndyk, a nie to, że będziecie tam wydzwaniali co 5 minut i pytali się "kiedy kasa?!". Asia została ze wszystkim sama, ma sterty dokumentów i głupimi telefonami jej nie ułatwiacie zadania. A kasa kiedyś będzie.

@123456789

ale kiedy bedzie ta kasa ??? za dzien za tydzien czy za miesiąc ?? Jakieś konkrety może??

anty

powiem wam szczerze, że najlepiej wyszedł siostrzeniec pani syndyk Jakub B- były regionalny! może z nim skontaktować się i zapytać dlaczego jego ciociunia tak nas robi w konia?

v
@anty

Niby jak najlepiej na tym wyszedł? I skąd takie informacje?

@v

(usunięte przez administratora)Skąd ty jesteś taki mądry. Jasne jest, że w konia zrobił nas SEMAX(usunięte przez administratora)

PRACOWNIK

M.G. PIENIĘDZY TEŻ PEWNIE NIE DOSTAŁA, ALE ONE JEST CWANA I MĘŻULKA WKRĘCIŁA W BIZNES, KTÓRY RACZEJ PEWNIE KASE DOSTAŁ WIĘC WYSZŁA NA SWOJE. JAK ONI MOGĄ SPAĆ SPOKOJNIE?

aga

to prawda w każdej pracy tak jestem potraktowana ale człowiek chce być uczciwy i ma tak pienie zaplacone

edzia

powiem tak, nie warto być uczciwym, bo i tak na sam koniec wszyscy mają cię w [usunięte przez moderatora]

aga

czyli jak zawsze szarak musi czekać aż góra ruszy [usunięte przez moderatora] .to my wkońcu nigdy nie dostaniemy tych pieniędzy bo już ile jest zaległego a co mówić o odprawach

.....

czyli wypłat dziś nie będzie?

vaaaabik

niestety adwokat nic nie da bo pani syndyk nie mozna pozwac do sadu i tyle, trzeba czekac na wypłaty a swieta o suchym chlebie spedzic i tyle...

@vaaaabik

mozna złożyc pozew zbiorowy w sądzie pracy ,ale to nie znaczy że dostaniemuy kase (usunięte przez administratora)syndyk nie musi zapłacic bo nie sprzedał masy upadłosciowej

vabbiis

ale wyplaty za listopad wypłaca nam semax czyli syndyk a nie fundusz.

wiola

ja czekam do jutra i dzwonie do firmy,w piatki jest syndyczka moze czegos sie dowiem konkretnego.

.....

Wie ktoś może czy będą jakieś wypłaty?

Vabbi

Informacja dla osób na macierzyńskich i zwolnieniach: wczoraj dotarły moje dokumenty do ZUS (macierzyński), więc zaczęli je wysyłac. Dopiero w poniedziałek dowiem się czy komplet dokumentów jest. Natomiast co do kasy z ZUS to ponoc jest bardzo dużo zwolnień i świadczeń i nie wiadomo czy w tym miesiącu się wyrobią.....I podobno wypłaty z Semax mają byc dopiero jutro, ale ja już się nie łudzę, wolę poczekac na kasę z ZUS. Może pogadam z kobietą która się tym zajmuje i uproszę żeby puściła mi to w tym miesiącu. Macierzyński u nas płacą 23.12, nie wiem czy wszędzie tak samo.

vabbik 1
@Vabbi

Moje dokumenty też już chyba są wczoraj dostałam list z prośbą o kontakt w celu naniesienia poprawek w mich dokumentach. Pani niestety nie była w stanie powiedzieć w 100% ale coś się dzieje. (usunięte przez administratora)Daj koniecznie znać jak się czegoś dowiesz mam nadzieje, że chociaż oni się zlitują.

najpiękniejszy byl tel od prezsa jak runeła widomosc że zmykają nas zebyśmy na pensje zarobili, a na koniec miesiąca informacja że kasy nie bedzie i większosc z nas do listopada jak mróweczki zasuwała

@pracownik

czlowiek sie łudził ich smiesznymi zaslepiajacymi mailami i co z tego wyszlo?!pakowanie sklepu po 12h dzwiganie kartonówn i taka podzieka!!!

vabbbbbb

to są jakieś żarty, powoli zaczynam mieć tego serdecznie dosyć, kpina i żenada... jeżeli ktoś cos będzie wiedzieć to dajcie znać bo mi już zaczynają nerwy siadać w tej całej sytuacji. PARANOJA.

ciekwe czy Ci z biura dostali kase za listopad?

@pracownik

Ja obstawiam,że tak,tylko nic nie powiedza!

Zostaw merytoryczną opinię o Semax S.A. - Poznań

Semax S.A.
2.6/5 Na podstawie 183 ocen.
  • Romana Maya 1
    61-371 Poznań