Opinie o Semax S.A. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Semax S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Semax S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Semax S.A. w Poznań

lena

kamień z serca !! teraz czekać na Fundusz !! Mam takie pytanie czy ktoś dostał już poprawne świadectwo pracy ?? Bo ja miałam błąd ! i czekam na poprawne owszem wysłałam już odwołanie !! Miłego weekendu

sretetete

Ufff..., jedno mamy z głowy. Od jutra żale o odprawy ogłaszam za otwarte... :) Ręce opadają, jak czytam Wasze niektóre komentarze. Zero klasy, zero. Każdy z nas jedzie na tym samym wózku, ale nie!: "bo to przecież ja mam najgorzej, to ja mam dość, bo to mi jeszcze nie wypłacili, etc." Jakimi niektórzy z Was byli pracownikami, jakimi jesteście ludźmi - to nawet strach pomyśleć.... Po prostu typowi hejterzy, niepotrafiący z klasą wyrazić własnej opinii. A może to przez znikomy zasób słów? Nawet te żałosne maile na firmowych skrzynkach, przejawiające zupełny brak szacunku do przełożonych, pogarda wobec nich, świadczą jedynie o znikomym jak nie zerowym, poziomie (i tu zaznaczam, że tylko niektóre osoby) jaki sobą reprezentujecie. Ja też nie byłam zawsze zadowolona, z tego co się działo w firmie, ale przecież nikt na siłę mnie tu nie trzymał. Widać, że mało życia znacie... Czekam na szydercze komentarze zwrotne. Winni - do dzieła!

ppp
@sretetete

kiem jestesmy - VABBIKAMI ,czego chcemy-NIE WIEMY ,kiedy chcemy to miec -JUŻ ,a po odparawach zacznie sie PIT 11 ,ale wyluzuj większośc dobrze pracowała przynajmniej stara gwardia, a naród głodny to zły !!!

vabb

mam w mbanku i wszystko pięknie dostałam, resztę za listopad i za urlop.

missg

czy ktoś mający konto w mbanku dostał już wypłatę?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Semax S.A..
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog - Kosztorystant
Stocznia Remontowa NAUTA S.A.
Ktoś

ja mam w PeKaO SA i dostałam o godz. 18, nawet się zaskoczyłam... bo dostałam więcej niż normalna pensję, więc wynika z tego że z ekwiwalentem za urlop

vvaabbii

mam kasę za 11/13, ale rąbnęli mi za urlop, bank millennium

Vabbi

Moi drodzy, każdy bank ma godziny sesji przelewów przychodzących i wychodzących (można sprawdzić w necie w jakich godzinach) Spokojnie, Wszyscy musimy dostać i Ja (jeszcze)cierpliwie czekam...

pracownil

mam pytanie odnosnie ejwiwalentu za urlop czy dostaliscie poprawne kwoty?

vabbik
@pracownil

no mi sie wydaje ,że o 4 dni za mało mi naliczyli

aaaaa

Czy ma ktoś konto w mBanku tak jak ja i już dostał kasę? Bo ja nadal nic nie mam niestety.....

olga

to dostalismy kase !!! jeej

vabi

wypłate dostałam, ale nie wiem jak oni liczą ale mi nie wyplacili połowy kasy za urlopy!!! czy to juz za urlopy płaca 3 zl za godzine w tej firmie !

Kamil

Do: zainteresowany - juz od tego pustego konta i spoznionych wyplat to Ci sie w glowie poprzestawialo. Troche kultury. Nie oceniaj innych swoja miara :)

zaintresowany
@Kamil

Wyluzuj... Każdy był w podobnej sytuacji, więc po co od razu się nakręcać?

prac

pko bp też już ma

zrozpaczona
@prac

A Ty masz za listopad, ekwiwalent za urlop... czy wszystko razem wzięte?

Magda

Potwierdzam ja tez mam :)

północ

słuchaj dopiero sprawdziłem, nie ma tam godziny podanej, wiem ze o 13 jeszcze było pusto

północ

również mam resztę za listopad!! do jutra mam wypowiedzenie więc dostałem całość za listopad! alior sync

@północ

a o której do ciebie doszedł a tego aliora?

zrozpaczona

Ja mam konto w PKO i cisza w eterze

poirytowana

potwierdzam, wyplata jest na koncie, też otrzymałam. w innych bankach albo będzie wieczorem, albo w poniedziałek. przelewy wyszly, nie rozumiem po co ktoś miałby "ściemniać"?...

Magda

Mam w WBK i poki co nie mam...

pola

i co z tymi wyplatami?? ktos jeszcze dostal czy tylko 1 osoba?

Zostaw merytoryczną opinię o Semax S.A. - Poznań

Semax S.A.
2.6/5 Na podstawie 183 ocen.
  • Romana Maya 1
    61-371 Poznań