Crafton

Poznań

Opinie o Crafton

Agnieszka

Nie wiem jak w firmie Crafton traktuje się pracowników, ponieważ przy próbie współpracy z firmą spotkałam się z próbą tzw "znalezienia jelenia", czyli jako "zadanie rekrutacyjne" (na 90%) chciano bym wykonała projekt który prawdopodobnie jest aktualnie wykonywany jako zlecenie dla innej firmy przez firmę Crafton. Dodatkowo kwota którą zaproponował szef firmy Crafton (w przypadku "pomyślej oceny zadania rekrutacyjnego") urąga godności ludzkiej, gdyż jest to kwota niższa niż najniższa krajowa, przy czym najlepiej by pracować na działalności. Rada: unikaj firmy!

Czy zgadzasz się z opiniami o Crafton, które krążą w internecie? Napisz opinię i wypowiedz się na temat tego pracodawcy.

Zostaw opinię o Crafton - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Crafton