Crafton

Poznań

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 9 ocen.

Opinie o Crafton

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Crafton

Nigdy tam nie idź!

Unikać! - Nadgodziny to norma (10h dziennie, płatne "normalnie") - cały projekt będzie na Twojej głowie (szef tylko obiecuje klientom gruszki na wierzbie) - brak QA - pełno wrzutek - pensja słaba ( Ew. uop kosztem zarobków, preferowane uod/uz/b2b ) - brak wolnych świąt bo "szef pracuje"

Agnieszka

Nie wiem jak w firmie Crafton traktuje się pracowników, ponieważ przy próbie współpracy z firmą spotkałam się z próbą tzw "znalezienia jelenia", czyli jako "zadanie rekrutacyjne" (na 90%) chciano bym wykonała projekt który prawdopodobnie jest aktualnie wykonywany jako zlecenie dla innej firmy przez firmę Crafton. Dodatkowo kwota którą zaproponował szef firmy Crafton (w przypadku "pomyślej oceny zadania rekrutacyjnego") urąga godności ludzkiej, gdyż jest to kwota niższa niż najniższa krajowa, przy czym najlepiej by pracować na działalności. Rada: unikaj firmy!

admin

Czy zgadzasz się z opiniami o Crafton, które krążą w internecie? Napisz opinię i wypowiedz się na temat tego pracodawcy.

Zostaw opinię o Crafton - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Crafton