Opinie o Semax S.A. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Semax S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Semax S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Semax S.A. w Poznań

vabi

czy ktoś w ostatnim czasie rozmawiał z panią syndyk, bo ja to nawet nie mogę tam do niej się dodzwonić bo tel nie odbiera, chyba nie chce se psuć świątecznego nastroju! czy wiecie na temat pitów czy prześla ? skoro w firmie obecnie pracujące osoby tylko pracują do końca roku!

vabbik

a skąd niby taka informacja ,że FGŚP nam ma nie wypłacić przecież każdy wiedział ,że do świąt nie wyłacą odprw i wypłaty za 10.13

załamana

koleżanki i koledzy obudźcie się wreszcie pani ( sami wiecie kto i jakiego imienia nie należy wymawiać)ma nas kompletnie gdzieś! Ona już się do świąt szykuje, prezenty robi, kupuje smakołyki a nas ma wiecie gdzie! ludzie tego pokroju patrzą na Nas z góry ( przecież to nasza wina że firma padła)a nasze ciężko zarobione pieniądze chcemy wyłudzić!! żenada kobieto

ANKA
@załamana

SZCZERA PRAWDA! ŻENADA, AŻ RYCZEĆ SIĘ CHCE JAK POMYŚLĘ JAK NAS TRAKTUJE ONA.

ooo

a wiecie w ogóle kiedy ma zamiar telefon odebrać? jak załatwiacie z Panią sprawę złego naliczenia wypłat?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Semax S.A..
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Osoba do pracy przy załadunku - lotnisko
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Wiecie kiedy Pani Syndyk planuje złożyć dokument uprawomocnienia likwidacja zakladu??

zaintresowany
@99

w firmie są ludzie, którzy są do końca roku. Zatem podobno szanowna pani (usunięte przez administratora) z Gniezna chce dać papiery do funduszu, jak wyda wszystkie świadectwa pracy. Czyli jakoś na początku stycznia. Jednak jak będzie naprawdę - tego nikt nie wie, chyba ona też nie :/

gabi

właśnie w tym jest problem! dlaczego administrator usuwa nasze wiadomości? przecież żyjemy w demokratycznym państwie i istnieje wolność słowa!!! ja nikogo nie obrażam tylko chce naświetlić parę spraw, które Nas bolą! czy w tym jest coś złego? np. regionalni uciekli na L4, bo mieli nas głęboko gdzieś, tylko my zostaliśmy do końca i zapieprzaliśmy jak dzikie osły ale na szczęście M.G na koniec zobaczyła kto był wporządku a kto nie!( tylko szkoda ze tak pozno jak juz nie ma firmy)

mainia
@gabi

(usunięte przez administratora)czy tak ciężko jest dopełnić swoje obowiązki? weż się kobieto do roboty i zacznij swoje obowiązki należycie wypełniać! jeśli to problem to może czas zmienić prace?

...

nie wiem co żeście sobie wymyślili z tym obrażaniem, ale tu nikt nie pisze żadnych niecenzurowanych epitetów, chciałabym zaznaczyć ze jesli ktoś wpisze kogoś po nazwisku czy po stanowisku pracy to wtedy admin usuwa to i wpisuje (usunięte przez administratora)więc pod tym nie kryje się nic obrażliwego!

mariamagdalena

słownik ortograficzny jest wyznacznikiem dla osób mających problemy z pisownią. to prawda epitety świadczą tylko o poziomie niektórych osób tutaj, powstrzymajmy nerwy, a jesli chcemy komuś powiedzieć co o nim myślimy podpisujmy się imieniem i nazwiskiem, nie trudno obrażać, tym łatwiej jeśli jesteśmy zdenerwowani ale powstrzymajmy nerwy na wodzy.

ludzie dlaczego obrażacie inne osoby niecenzuralnymi epitetami? Nie jesteście anonimowi w necie. Kultura prosze Państwa jest wyznacznikiem naszej dojżałości. Za publiczne obrazanie jest paragraf.

czy ma ktoś numer do kadr do (usunięte przez administratora).?

aga

ja dostalam wyplate i bylam w piatek w zusie y z firmy pani w zusie powiedziała ze przeleją kase 23.12 wiec już powoli wysylaja :)

były Vabbik

p. Syndyk, jak braknie kasy na upadłosć ,to proponuję "zapukać" do Pana Doktora nauk ekonomicznych i jego kumpli. Problem braku w kasie natychmiast zniknie

czy ktoś może mi napisać ile mu wyszło za godzine urlopu na 1700brutto, ewentualnie na pół etatu?ewentualnie za dzień urlopu?

@ja

Mi, przebywając od lipca na macierzyńskim (mam 19 dni urlopu za ten rok i kilka dni za zeszły) wyszło około 8,6zł na godzinę na rękę przy pełnym etacie.

Jeżeli ktoś czeka tylko na ekwiwalent ma też napisane wynagrodzenie za mc 11/2013

zaintresowany

Moim skromnym zdaniem w przelewach (DWÓCH) - ja na swój czekam - powinno być napisane w tytule przelewu "wynagrodzenie za mc 11/2013" i w drugim "ekwiwalent za urlop 2013". Może to szczegół, ale dość istotny, jeśli ktoś czekał na jedno i drugie, a nas w takiej sytuacji jest dużo"

missg

Ja dostałam nawet więcej niż sobie wyliczyłam. A zapłacili mi za ekwiwalent za urlop bo jestem na macierzyńskim.

Aga

ja dostałam 249 za listopad a gdzie pieniądze za październik czyżby się można z nimi pożegnać??????

@Aga

Pieniądze za październik wypłaca fundusz przecież.

pola
@missg

a i tu Cie zdziwie bo bo w moim przypadku zglosili sie do mojego zusu zeby mi wyplacil za pazdziernik...

@pola

a, ok. Bo myślałam, ze pracowałaś normalnie a nie byłaś na L4. Z Zus pewnie dostaniemy jak dostanie od firmy wszystkie dokumenty.

vaaaaaaaaaab

jak jest w końcu płacone za urlopy? bo mi się raczej stan konta nie zgadza.

..............
@vaaaaaaaaaab

Mi tez sie nie zgadza....

wiola

Ja dostałam o 17 na konto Bank BZWBK:)))))

Maddda

oh 150 zł to jakas kpina ??!! i myślą ze jestem szczęsliwa!! pewnie przeczytali forum ze nie mamy swiat za co zrobic, ładna kwota musze przyznać, postarali się.... eh :(

Zostaw merytoryczną opinię o Semax S.A. - Poznań

Semax S.A.
2.6/5 Na podstawie 183 ocen.
  • Romana Maya 1
    61-371 Poznań