Opinie o Semax S.A. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Semax S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Semax S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Semax S.A. w Poznań

vabbbii

Nasza postawa jest roszczeniowa...? no ręce normalnie opadają... Dzwoniłam tam po wypłatach w listopadzie i zostałam zapewniona o wypłatach 10 grudnia, wiec jak moja postawa ma nie być roszczeniowa...? (usunięte przez administratora)

Kamil

Tak, reszta wyplaty za listopad + ekwiwalent za urlopy

@Kamil

to masz dobrze... niestety nie wszyscy tak maja:/

zaintresowany
@Kamil

Kolego. Ściemniać sobie możesz, ale nie nas. No, chyba, że zobaczymy po 17tej, kiedy PKO ma ostatnią przychodzącą sesję. WBK zresztą też

,,,

z naliczonym ekwiwalentem za urlop?

Kamil

Jest wyplata. Mam konto w BGZ i już dostałem przelew

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Semax S.A..
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator bocznego wózka widłowego
Hapert
Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
janny

(usunięte przez administratora)PRZYKRE TO JEST ŻE SWÓJ SWOJEMU WBIJA NÓŻ W PLECY!! DZIĘKUJEMY PANI (usunięte przez administratora)ZA WSPANIAŁE ŚWIĘTA! WESOŁYCH ŚWIĄT!!! UCALUJ SIOSTRZEŃCA (usunięte przez administratora) PRZY SUTO ZASTAWIONYM STOLE!

beti
@janny

pani (usunięte przez administratora)spędzi super święta, a my przy opłatku tylko. dziękujemy

...
@janny

Jak piszesz głupoty, to usuwają!

mam dość tych niejasnych sytuacji, i zmieniania co godzine infrmacji na temat wypłat od firmy!!

wiola

Ja dzis rozmawiałam z B.SZ i mowila,ze Asia ciagle nalicza a Syndyczki nie bylo jeszcze w firmie i nie potrafiła mi powiedziec kiedy kasa wyjdzie,zapewnila,ze wyjdzie napewno.....wiec trzeba czekac.

Magda

Jak beda przelewy dzisiaj to raczej na koncie bedziemy mieli pozniej...oby tylko byly...

monia

CZY dostał ktoś już pieniądze!!!!

ona

zadzwoń i zapytaj

prac

A co z zasiłkami chorobowymi???

@prac

zasiłki wypłaca zus wiec tam sie musisz dowiedziec

ktoś

czy ktoś wie coś na temat rozliczeń PIT11, bo firma do końca roku...

,,,

Nie wiem o ktorej wyjda, wazne aby faktycznie zostaly wyplacone

@,,,

ja juz w poniedzialek od niej slyszalam ze wyjda w poniedzialek napewno...

,,,

Przed chwila rozmawialam z Pania Syndyk, zapewnila, ze w dniu dzisiejszym wyjda wyplaty za listopad i ekwiwalent za urlopy

@,,,

do godz 12 wyjda?

vabbik

ja to wszystko rozumiem ,że na kase trzeba poczekać itp . nie trzeba sie szarpac i denerwować bo to nic nie da ,ale w tym wszystkim wstretne jest to że ktos nas prosił zebyśmy zostali w listpadzie (usunięte przez administratora)

Vabbik

UPADŁOŚĆ FABRYKI CHRISTIANAPOL w Wielkopolsce, o tym przeczytajcie.Chciałam dodać link,jednak nie da rady.

@Vabbik

widze , ze nie tylko ja twardo stąpam po ziemi. Tez oglądalismy Expres Reporterów

Vabbik

http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/1039831,upadlosc-fabryki-christianapol-wplynie-na-zmiane-polskiego-prawa-pracownicy-bez-pieniedzy,id,t.html?cookie=1 Przeczytajcie sobie jak tam ludzie zostali oszukani.Syndyk nie złożył w terminie dokumentów i ludzie w ogóle zostali bez kasy, oglądałam o tym program.A Wy ciągle debatujecie.Zgadzam się z "1234". Wiem,że każdemu jest trudno przeżyć bez kasy ale tak nic nie zrobimy, pozostaje nam czekać. Przestancie jechać jeden na drugiego.

to już Wasz wybór, jesli chcecie się spinac i prężyć mięsnie to powodzenia. Wiedzcie ,że to nic nie zmieni a zdrowia wam nie doda :)

poszkodowany

Osoba piszaca ze mamy sie cieszyc ze wogole cos dostalismy jest zalosna. Pragne poinforowac ta osobe ze czasy niewolnikow sie skonczyly kilkadziesiat lat temu ja nie jestem bialym murzynem ktory sie bedzie cieszyl z niczego i dziekowal za ochlap. Ciezko pracowalem i za swoja prace oczekuje wynagrodzenia. A odprawa to nie bonus tylko zadoscuczynienie ze tracilem swoj cenny czas w tej firmie

ludziska wasze roszczeniowa podejście jest juz tak żenujące ,że aż żal ściska . Syndyk to Bóg i nic mu zrobić nie można. Dziękujmy Prezesowi ,że przelał nam kasa za wrzesien przed wejściem Syndyka bo byśmy i za wrzesień bez kasy byli. Pamiętacie kiedy były przelewy a kiedy wszedł Syndyk? więc cieszmy się tym. Co do pieniędzy to Asia robi co może a może tyle ile jej Syndyk pozwoli lub podpisze dokumenty. Wypłaty Syndyk płaci z pieniędzy jakie ma i to on decyduje komu i za co płaci. Bywa i tak ,że Syndyk reguluje należności przez lata i w drobnych ratach. Możemy płakać , narzekac ale to nie zmieni faktu ,że trzeba iść do pracy i liczyć na siebie i tylko na siebie dziś i zawsze. Bo te 2 niezpłacone miesiące sa ułamkiem miesięcy w naszym życiu. Odprawy to zadość uczynienia za utraconą pracę, więc to taki rodzaj bonusa.

vabbiis
@1234

rodzaj bonusa , który nam się należy.

Zostaw merytoryczną opinię o Semax S.A. - Poznań

Semax S.A.
2.6/5 Na podstawie 183 ocen.
  • Romana Maya 1
    61-371 Poznań