Opinie o Semax S.A. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Semax S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Semax S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Semax S.A. w Poznań

vabbiis

czekamy na nasze pieniądze:/

vabbik

poczytajcie sobie w necie co w innych firmach upadających wyprawiaja Syndycy ludzie latami nie dostaja zaległych pensji i obawiam się ,że z nami tez tak niestety bedzie ,a tak w ogole skąd ta informacja ,że 10.12 miały byc pensje?

pracownica
@vabbik

Dzis mowila o tym zarowno (usunięte przez administratora) jak i Pani (usunięte przez administratora), ze dzis albo jutro zostana wyplacone pieniadze....

NIUNIA :)
@pracownica

tsaaaa... obiecanki cacanki !!! i tak kasy nie ma , kiedy ją dostaniemy ? w grudniu po południu czy na świętego dygdy czyli nigdy !!!!!!!!!!!!

tgtg5

no tak już dzwonie ..... biore kiece i lece -,-

@tgtg5

To po co zaczynasz temat?! chora atmosfera się robi na tym forum, zamiast działać wspólnie zaczyna się czepianie i obrażanie siebie nawzajem. Ludzie szanujcie się każdy jest w takiej samej sytuacji.

vabbik 1

To jest tylko przeciąganie sprawy w czasie. Obwinianie osób będących na chorobowym o to, że przez nie wszyscy nie mają pieniędzy to jest ściema. A jeżeli nawet to trzeba takie osoby poinformować każda z tych osób jest przekonana, że wszystko jest ok i czeka na zasiłek. Coś tu nie gra. Wszyscy Ci którzy poszli na l4 skorzystali na tym najbardziej bo kiedyś zus wypłaci te zasiłki a jeżeli chodzi o zaległe pieniądze to czarno to widzę. Ciekawe jaki teraz będzie podany termin wypłat.

vabbiis

wypłaty nie ma:/ a do 10 miała byc :/

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Semax S.A..
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Strategy Planner
Plej Sp. z o.o.
pola

dostal ktos przelew dzisiaj?

Kłótnie i licytowanie się kto ma gorzej nie mają sensu, wszyscy jedziemy na tym samym wózku, i moim zdaniem nie ma podziału na gorszych i lepszych, na tych co pracowali do końca i na tych co byli na zwolnieniach, bo tak naprawdę nikt z nas nie dostał żądnych pieniędzy i od dwóch miesięcy pozostajemy wszyscy bez środków do życia....

ona :)

powinniśmy się wszyscy wspierać a nie wytykiwac sobie kto gdzie i po co to tylko stwarza nie potrzsebną i nie miła atmosferę

ona

jest wiele osób, które musiały iść na zwolnienie - ciężko raczej w zaawansowanej ciąży przerzucać kartony po 12 godzin dziennie... po co się czepiacie siebie nawzajem. każdy jest tak samo poszkodowany, nie ma gorszych i lepszych

@ona

tez jestem takiego zdania dlatego wkurzaja mnie posty typu ze ktos ma pierszenstwo, ze na lewych zwolnieniach itp... nie mierzmy wszystkich jedna miara...

Magda - 2013-12-10 10:34:15 zgadzamn sie zmAQGDA PIERWSZEŃSTWO POWINNI MIEĆ CI CO (usunięte przez administratora)....... do końca i ta praqca nie była doceniona a ci co na lewych zwolnieniach sa to niech im bedzie teraz głupio bo domagaja sie za cos za co powinni domagac sie na koncu.

@pracownik

sa rowniez osoby ktore nie sa na lewych zwolnieniach... i wedlug mnie nie ma pierszenstwa nikt... kazdy jest w sytuacji takiej samej... zostal bez pracy, bez wyplaty i bez srodkow do zycia przed samymi swietami... a z drugiej strony Ci co(usunięte przez administratora) do samego konca to rowniez jak sie dowiedzieli ze firma sie zamyka mogli pojsc na zwolnienia... nikt na sile nikogo nie trzymal...

oj oj
@pola

a moze ktoś nie miał ochoty iść na lewe L4 i po komisjach jeżdzić, a pracował w listopadzie więc nie ma kasy ani za pażdziernik ,ani za listopad ani za urlop w jakiej niby lepszej sytuacji sa ci ktorzy pracowali w listopadzie ,tak to by byly juz cześciwe zasiłaki z urzedu pracy a tak to nie ma ani zasiłku ani pensji ani ekwiwalentu

@oj oj

nie napisalam ze sa w lepszej sytuacji Ci co pracowali w listopadzie tylko chodzilo mi o to ze nie ma co pisac o jakims pierszenstwie albo ze Ci ktorzy byli na lewych zwolnieniach to nie powinni dostac... wszyscy jestesmy w takiej samej sytuacji...

oj oj
@pola

ale logiczne ,że jak ktoś pracował do końca pazdziernika powinnien dostać ekwiwalent ,a my reszte pensji z listopada bo wyraznie w mailu z 31.10 było napisane ,że za pazdziernik wypłaci FGŚP ,(usunięte przez administratora)

@oj oj

dla Twojej wiadomości zasiłków też nie ma (usunięte przez administratora)

Sprawa jest taka jeśli dziś do godziny 12 Pani Syndyk dostanie listę wynagrodzeń i zdąży ją sprawdzić to puści przelewy dziś, jeśli nie to jutro.

@pracownik

dokladnie i wszyscy beda mieli zaplacone... Ci ktorzy pracowali w listopadzie to wyplaty za listopad a Ci ktorzy juz nie pracowali w listopadzie to dostana za urlopy ekwiwalenty...

vabi

pani Syndyk robi przelewy wszystkie! nie wiecie czy zrobiła już nam przelewy za wypłaty?ktoś dzwonił do niej dzisiaj?bo ja tylko wiem ze miała robić, ale czytając tutaj jakieś niejasne sytuacje to już sama nie wiem!

Magda

To jest jakas paranoja!! Dajcie nam pieniądze które uczciwie zarobiliśmy...zero wdzięczności dla ludzi którzy zostali do konca i musieli pakować wszystko!! Święta idą a ludzie bez pieniędzy...zenada...nie wypłacić powinni osobom które siedziały na lewych zwolnieniach w domu a nie tym co do końca siedzieli w sklepach i ciężko pakowali towar i resztę tego wszystkiego!!!!!

@Magda

Nikt do konca nie kazal Ci tam siedziec, robilas to z wlasnej nieprzymuszonej woli wiec nie miej pretensji do innych ze byli ciut madrzejsi i zmyli sie jak tylko mogli...

no to w końcu kto nie dostanie wypłaty teraz osoby na zwolnieniu czy zwykli pracownicy też?

vabbik

a jak ktos nie skorzystał z L4 to też ma nie dostac zaległych pieniedzy maja mnie interesowa inni z lewymi chorobowymi żenada po prostu nie chce nam wypłacić i tyle w temacie

ona

jak na razie to oni sami mają ciągle problem z kompletowaniem dokumentów,(usunięte przez administratora)

czy dostał już ktoś wypłate??

@ja

z tego co się przed chwila dowiedzialam od Pani[usunięte przez moderatora]to wyplaty za listopad oraz ekwiwalenty za urlopy dla tych co w byli zatrudnieni do konca pazdziernika badz poczatku listopada zostana wyplacone jak wszystkie osoby przebywajace na zwolnieniach w tamtym czasie dostarcza te zwolnienia!! bo nie ma kompletnych dokumentow od pracownikow wiec nie oczekujmy od nich cudow jesli pracownicy nie dosylaja dokumentow.... a jesli chodzi o wyplacanie pieniadzy z funduszu to wszystko tam jest zlozone tylko czekaja na papier z sadu ze wyrok jest prawomocny.. jesli w tym tyg bedzie to pismo dostarczone do Pani [usunięte przez moderatora] i ona to przekaze do funduszu to jest szansa ze do swiat dostaniemy pieniadze...

@pola

Głupie gadanie....dla przebywających na zwolnieniu za październik płaci ZUS i to dopiero jak sprawdzi wszystkie dokumenty, więc do wypłat przez SEMAX osoby na zwolnieniu nic nie obowiązuje, a na dostarczenie zwolnienia jest siedem dni więc wątpię, że ktoś o tym zapomniał, bo wtedy zostaje mu z automatu obniżone wynagrodzeni ( zasiłek).

wrrrr

a co masz z tym problem czy co ze nie pasuje ci ze dostaniemy za to na co zapracowałyśmy, a poza tym to fundusz tylko może maksymalnie 3 wypłaty wypłacic a w tym się liczą też odprawy! pilnuj swoich pieniędzy a nie masz pretensje o cudze!

@wrrrr

nie mam pretensji o cudze, tylko wyjasnilam ze semax do osob na zwolnieniu jednak tez jeszcze cos ma... a co, moje to nie wypracowane? niewykorzystalam urlopu wiec pracowalam i naleza sie za to pieniadze... myslisz ze tylko Ci co w listopadzie pracowali to wielce poszkodowani?? (usunięte przez administratora)

wk.....y

co powiecie na pozew??

też ...wk
@wk.....y

a jak wygląda taka procedura nigdy nie miałam takiej sytuacji. Ja i mąż doszliśmy do wniosku , że może jest to jakieś rozwiązanie. Wszystkie pieniądze męża poszły na bieżące wydatki a co ze świętami nie wiem. Mam dwoje dzieci w wieku przedszkolnym i ani jednego prezentu, o reszcie nie wspominam. Litości to są kpiny!!!!!! Żadnej informacji na temat tego na czym stoimy i czego możemy się spodziewać i kiedy. A i jedno ciekawe co z panem prezesem???????

Mam nadzieję , że jutro będzie jakaś kasa !! Bo tak nie może być , że dwa m-c pracowaliśmy za darmo !! Są Święta ludzie mają też kredyty hipoteczne !!! Według mnie to jest kompletna olewka :(

ona

właśnie mam to samo, dokumenty dotarły do ZUSu niekompletne... załamka...

ona

Czy wszystkim zainteresowanym dotarły do ZUSu druki Z3?

Vabbi
@ona

Niestety NIE!!!! i znam co najmniej 2 osoby, którym też jeszcze nie przesłano, choc były ponaglenia ze strony ZUS.

pracownil
@Vabbi

Czyli nie wyslali kompletnych dokumentow? Poptostu parodia jakas glupia zagrywka ze strony firmy tylko w jakim celu?! Kiedy sie w koncu opamietaja i zrobia cos porzadnie, ida swieta a ludzie dwa miesiace bez kasy juz sa, a maja swoje rodziny, dzieci w drodze, a przez to kupe nerwowo bo ciagle cos jest ' niekompletne' , czegos brakuje. Ciagle trzeba dzwonic i sie o cos upominac, a na telefon kto da, skoro wyplat nie ma?! :

Zostaw merytoryczną opinię o Semax S.A. - Poznań

Semax S.A.
2.6/5 Na podstawie 183 ocen.
  • Romana Maya 1
    61-371 Poznań