2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 25 97 5 1

Opinie o SOS Wioski Dziecięce w Polsce

Witamy użytkowników serwisu GoWork.pl

Wnikliwie zapoznaliśmy się z Państwa opiniami dotyczącymi Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce. Cieszy nas możliwość poznania Państwa spostrzeżeń: zarówno osób, które podzieliły się wrażeniami z udziału w naszych rekrutacjach, jak i potencjalnych darczyńców fundacji. Dzięki Państwa uwagom wiemy jakie aspekty naszej działalności mogą wymagać poprawy.

Postaramy się w tym miejscu na bieżąco odpowiadać na interesujące Państwa zagadnienia oraz dokładniej przybliżyć działalność naszego Stowarzyszenia.

Osoby zainteresowane pracą w SOS Wioski Dziecięce w Polsce, zapraszamy do śledzenia aktualnych ofert, które znajdują się w zakładce: Oferty Pracy oraz na naszej stronie: https://wioskisos.org/praca/

Wszystkie osoby mające wolę niesienia pomocy dzieciom osieroconym i opuszczonym, zapraszamy do zapoznania oferowanych programów wsparcia, opisanych na naszej stronie: https://wioskisos.org/

Jesteśmy dostępni dla Państwa również po adresem e-mail: info@sos-wd.org

Pozdrawiamy, Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce.
Tak11Nie
Andrzej

Współpracuję z Wioskami od kilku lat i jestem pod ogromnym wrażeniem z jakim zaangażowaniem i profesjonalizmem spotkałem się podczas naszej współpracy. Lubię atmosferę w SOS Wioski Dziecięce w Polsce za: Zaangażowanie i profesjonalizm

Tak14Nie5
Pytanie Nowy wpis

Czy jest możliwość pracy w SOS Wioski Dziecięce w Polsce na część etatu?

@Pytanie

Dzień dobry, Przeważnie zatrudniamy na pełny etat, oferty na część etatu zdarzają się stosunkowo rzadko. Zapraszamy do słedzenia naszych ogłoszeń - zawsze umieszczamy tę informację w ogłoszeniu. Pozdrawiam Pana serdecznie, Aleksandra Sikorska Koordynator HR

Aktualność
"Gdy pojawiają się problemy, rozmawiajmy, naradzajmy się, niech każdy, kogo problem dotyczy ma możliwość przedstawienia swojego punktu widzenia, argumentowania. Miejmy gotowość pójścia na kompromis." - mówi Beata Kulig, doradca ds. rzecznictwa w SOS Wioski Dziecięce

Cały artykuł znajdziesz ->TUTAJ

A kuku! :)

#będziedobrze #jestemzsos

Aktualność
W trosce o prawo każdego dziecka do edukacji, w Międzynarodowym Dniu Dziecka, zwróciliśmy się do władz rządowych z prośbą o podjęcie działań, które w dobie pandemii zapobiegną wypadaniu dzieci z sytemu edukacji.

Z naszego doświadczenia wynika, że kryzys zawsze najmocniej uderza w najsłabszych. Dlatego z wielkim niepokojem obserwujemy doniesienia medialne na temat tego, że wiele dzieci od początku pandemii koronawirusa, nie realizuje obowiązku szkolnego, a ich nauczyciele oraz dyrektorzy szkół, do których uczęszczają nie mają z nimi kontaktu.

Dlatego pełni niepokoju o to jak wygląda codzienność tych dzieci, apelujemy do władz o podjęcie działań.

Pełną treść listu do Ministerstwa Edukacji Narodowej znajdą Państwo TUTAJ

Aktualność
"Dzieci porzucone mogą się zachowywać, jakby ich nie było, być bardzo ciche, nie wyrażać swoich potrzeb, mogą nie wiedzieć, na co mają ochotę, co lubią, co chciałyby zrobić w czasie wolnym. Mogą doświadczać zaburzeń snu, problemów z koncentracją, jeśli są w wieku szkolnym, to również trudności w uczeniu się. Będą strachliwe i uległe, nie będą wchodzić w relacje z rówieśnikami, mogą żyć w przeświadczeniu, że nikt ich nie lubi i nikt się nimi nie interesuje."- mówi Beata Kulig, Doradca ds. rzecznictwa w SOS Wioski Dziecięce

Jak pomóc dziecku z traumą? Kat J/Unsplash

Cały artykuł znajdziesz tutaj

Aktualność
Wiele dzieci, bardziej niż kiedykolwiek, narażonych jest na zaniedbanie.

- Prosimy, przyłącz się do wspólnej, regularnej pomocy.
- Przekaż comiesięczną darowiznę na rzecz podopiecznych   na nr konta 33 1240 6247 1111 0000 4974 6820 lub na stronie
- Każda wpłata, nawet ta najmniejsza, pomoże Stowarzyszeniu kontynuować swoją misję, wspierać rodziny i chronić dzieci przed dramatycznymi skutkami kryzysu.

ela

Witam. Chciałam zapytać jak można zrezygnować z z Sos całkowicie,ponieważ straciłam dochód przez sytułację zcovid 19 i nie mam dochodu..

@ela

Dzień dobry, Pani Elu, prosimy o mailowy lub telefoniczny kontakt z Tomaszem Rybickim z SOS: Tel. +22 843 73 76 lub +22 460 92 43 mail: darczyncy@sos-wd.org

Piotr

Dziwne forum..Chyba ktos to sam prowadzi i wypisuje same pochwały.. Pol roku temu odwiedzily mnie dwie panie. Dalam sie spisac po czym obciazenie rachunku mialo nastapic wtedy gdy z firmy ktos do mnie zadzwoni. Wyjechalam nie odbieralałam tel.za granicą. Myslalam ze sprawa umarła..a tu po pol roku nagle bez mojej akceptacji mam sciagnieta "rate". Zagranie nie fair. Rezygnuje i ostrzegam!

D199
Użytkownicy czekają na odpowiedź 110 dni.

Witam, interesuje mnie stanowisko Asystent wychowawcy. Mógłby ktoś się wypowiedzieć na czym dokładnie wygląda praca, jakie są obowiązki i jakie wynagrodzenie?

Aktualność
"Ten czas izolacji jest też szczególnie trudny dla rodziców, bo nie dość, że muszą dbać o dzieci i o ich potrzeby, to też muszą sobie radzić z własnymi trudnymi emocjami. Dlatego trzeba wypracować takie techniki radzenia ze stresem, które nam dorosłym pomogą poradzić sobie z poczuciem niepokoju i nie przenosić tego na dzieci. Musimy znaleźć sposoby, które pomogą nam rozładować stres i których możemy użyć w ciągu 30 czy 60 sekund" – mówi Aleksandra Sikorska, psycholog w SOS Wioski Dziecięce.

Więcej szczegółów pod linkiem:
Ćwiczenia uważności pomogą przetrwać trudny czas zamknięcia w domach

#zostańwdomu #będziedobrze #jestemzsos
Tak4Nie1

SOS Wioski Dziecięce w Polsce wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na http://GoWork.pl Na chwilę obecną szukają do pracy jako Księgowy.

Zainteresowana
@Pytanie

Czy ta oferta nadal aktualna? Jak obecnie odbywa się rekrutacja?

Tak4Nie

Aktualność
Drodzy! Specjalnie dla Was uruchamiamy trzydniowy "dyżur SOS" w trakcie którego możecie zadawać naszym psychologom pytania.

Napiszcie do nas, jeśli nie wiecie:
➡ jak rozmawiać z dziećmi o obecnej sytuacji związanej z epidemią koronawirusa?
➡ jak je wspierać w tym trudnym czasie?
➡ jak spędzać czas w domu z dziećmi?
➡ jak samemu nie zwariować?

Pytania możecie zadawać bezpośrednio w komentarzach lub jeśli wolicie w wiadomości prywatnej.

#zostańwdomu #będziedobrze #jestemzsos
Tak3Nie
Anna M

Czy ta akcja już zakończona? Czy nadal można skorzystać z pomocy? Jeśli tak, to jak się z Wami skontaktować?

Tak3Nie
Jadzia

@Ania a jakie oferujecie stanowiska pracy? Bo to dość nietypowa organizacja i nie wiem na czym dokładnie polega tutaj praca. Mogłabyś przybliżyć?

Drodzy darczyńcy,

w celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny z pracownikami SOS Wioski Dziecięce lub drogą mailową.

⛔️ Zdecydowanie odradzamy osobiste zgłaszanie się do naszych placówek i jednocześnie informujemy, że ze względów bezpieczeństwa nasi pracownicy biurowi w najbliższym czasie będą świadczyli pracę zdalną.

Numery telefonów i adresy mailowe do poszczególnych placówek znajdą Państwo na naszej stronie: https://wioskisos.org/kontakt-z-naszymi-programami/

#SOS #zostańwdomu
Tak5Nie

Aktualność
Allianz Polska już po raz drugi wspiera naszą zbiórkę na portalu http://www.UbraniaDoOddania.pl

• Do naszej akcji może włączyć się każdy!

• Masz zbędne ubrania i nie wiesz co z nimi zrobić?

• Zamień je na wsparcie medyczne dla naszych podopiecznych.

#AllianzDlaSOSWioskiDzieciece
Tak1Nie

Są na forum jacyś aktualni pracownicy SOS Wioski Dziecięce w Polsce, którzy mogliby odpowiedzieć na pytania innych użytkowników na forum?

Tak47Nie
NIKA
@Administrator

Byłam tzw.darczyńcą,alez przyczyn osobistychmusia,am zrezygnować, wydrukowalam wymagany dru do rezygnacji i wysłałam proszac,aby w m-cu listopad nie pobierać ze zlecenia mojego konta pieniądzy,ale kiedy poszłam do banku pieniądze już zostały wysłane?,ale w dalszym ciagu banknk od fundacji nie otrzymał rezygnacji z pobierania w/w kwoty,a ja sama czekałam na słowo "dziekuje" od fundacji

Tak10Nie
Ema
@NIKA

Mój mąż w zeszłym roku dał się omamić i co miesiąc schodzi 35 zł.powiedział że tylko przez rok ale wiadomo zapomina się.dopiero jak zobaczysz zestawienie konta to człowiek sobie przypomina że kiedyś coś deklarował. Myślę że tej lomocy już wystarczy.ja wolę pomagać doraźnie. Czy trzeba złożyć jakieś pismo do banku o zawieszeniu twych przelewów? Czuję że nie będzie to takie proste

Tak6Nie4
Enon
@NIKA

Istnieje możliwość zdezaktywowania polecenia przelewu przez darczyńcę. Nie jest do tego potrzebna zgoda instytucki obdarowanej. Wystarczy wejść na stronę banku, zalogować się do swojego konta, wybrać zakładkę polecenie przelewu i zdezaktywować polecenie.

Tak11Nie
Tomek
@Administrator

Wystarczy zadzwonić na numer na formularzu a nie wnioski wysyłać

Byly Pracownik
@Administrator

Pracowalem w wiosce 2 lata i odradzam te prace chyba ze ktos jest w desperacji a juz bycie darczynca to lekka przesada z kazdej zlotowki wplacojen jako datem dla dzieci bezposrednio jest 2-3 grosze

Tak1Nie8

@Ema

dziękujemy za okazałe wsparcie naszych podopiecznych. Jednocześnie bardzo nam przykro, że doszło do jakichkolwiek nieporozumień. By zrezygnować z comiesięcznych wpłat na rzecz Stowarzyszenia wystarczy do nas zadzwonić lub napisać. Mamy nadzieję, że przebiegło to u Państwa sprawnie i bez problemu. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania bądź sprawy do wyjaśnienia zapraszamy do kontaktu info@sos-wd.org. Pozdrawiamy, Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce.

Również były pracownik
@Byly Pracownik

Nie rozumiem po co kłamiesz ludzi ze grosze oda do dzieci... darczyńcy otrzymują raporty wszystko można sprawdzić a najlepszym tego dowodem jest poznanie tych dzieciaków na festynie i na własne oczy się przekonać jak ważna rzeczą są wioski dla opuszczonych dzieci !

Zbyszek
@NIKA

Pani Niko to w jakim banku Pani ma konto? Pani dysponuje swoimi pieniędzmi i to Pani daje zgodę na obciążanie swojego konta. Bank tu nie powinien czekać na rezygnację beneficjenta, bo to są Pani pieniądze i to Pani decyduje kiedy i komu bank ma je przekazywać. Radzę zmienic bank.

Aktualność
Halo Warszawa! Szukamy młodych, energicznych i lubiących ludzi osób, które pomogą nam szerzyć misję naszego Stowarzyszenia. ❤ ➡ Zgłoś się do nas i zostań fundraiserem na terenie stolicy. Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie: https://wioskisos.org/fundraiserzy/
Do zobaczenia!

Aktualność
W trakcie „X Gali Karlińskich Wież Sukcesu” otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii "Działacz społeczny". Wyróżnienie to zostało przyznane za realizację Programu "SOS Rodzinie" w Karlinie. Dziękujemy i obiecujemy działać jeszcze prężniej! ❤

Więcej informacji na temat "SOS Rodzinie" znajduje sie na strnie: https://sosrodzinie.wioskisos.org/

Zostaw merytoryczną opinię o SOS Wioski Dziecięce w Polsce - Warszawa