Opinie o SOS Wioski Dziecięce w Polsce w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy SOS Wioski Dziecięce w Polsce. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SOS Wioski Dziecięce w Polsce o rekrutacji.


Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SOS Wioski Dziecięce w Polsce w Warszawa

baner wywiady
Piotr

Dziwne forum..Chyba ktos to sam prowadzi i wypisuje same pochwały.. Pol roku temu odwiedzily mnie dwie panie. Dalam sie spisac po czym obciazenie rachunku mialo nastapic wtedy gdy z firmy ktos do mnie zadzwoni. Wyjechalam nie odbieralałam tel.za granicą. Myslalam ze sprawa umarła..a tu po pol roku nagle bez mojej akceptacji mam sciagnieta "rate". Zagranie nie fair. Rezygnuje i ostrzegam!

Dosia
Klient
@Piotr

Jaka rata, człowieku co ty piszesz. Zgoda na pobieranie z konta jest wyjaśniana a jeśli za mało rozumiesz dopytuj. I nie osmiesxaj się wypisując takie głupoty o wyłudzeniach bo to wstyd. Czytałam Twój wpis aż mnie zatrzęsło bo oskarżasz ludzi. To że nie masz podstawowej wiedzy,nie rozumiesz to nie wina wolontariuszy. Douczanie wskazane w każdym wieku.

Mateusz
Były pracownik
 Pytanie

Witam, chciałbym wypowiedzieć się na temat swoich doświadczeń związanych z pracą w biurze w Warszawie i ostrzec innych przed tym miejscem pracy. Przykro mi to stwierdzić, ale mimo wszystkich tych górnolotnych i pięknych słów, misji i zasad - uderzający jest brak szacunku do drugiego człowieka - pracownika. Mówiąc tak ładnie o pomaganiu słabszym i osieroconym dzieciom, należałoby zacząć od tworzenia pozytywnej atmosfery na własnym podwórku… Od czasu zmiany poprzedniej dyrektor zaczęła się rotacja pracowników. Dlaczego? Wielu pracowników albo ucieka samodzielnie, albo im się w tym pomaga bo np. skończył się dany projekt i już nie jesteś potrzebny. Teraz są tam takie priorytety - zebrać jak najwiecej kasy od darczyńców i płacić jak najmniej nowo zatrudnionym - wybrany zostanie najtańszy, który nie będzie chciał szybko podwyżki. Pracownik nie dostaje nic poza gołą pensją a proponowane benefity to żart. Nie liczą się kwalifikacje, osiągnięcia - możesz stawać na rzęsach! Wszystko zależy od nastroju jednej osoby. Z jednej strony będzie się uśmiechać, a jak się odwrócisz wbije ci przysłowiowy „nóż w plecy”. Nowa władza nowe zasady - ciągłe spowiedzi do konfesjonału i raportowanie czy już wyrobiłeś 200 % normy… Przykro patrzeć na ten cyrk - osobom które mają ambicje i chciałyby pracować w dobrej atmosferze, szczerze odradzam to miejsce. Sam gdybym wiedział o tym wcześniej to nigdy bym nie rozpoczął tam pracy.

Helena
@Mateusz

Smutno to brzmi, a ta goła pensja to chociaż jest rynkowa? Podasz te benefity które uważasz za żart?

Pytanie
 Pytanie

Czy w SOS Wioski Dziecięce w Polsce występują paczki/bony świąteczne?

Daniel
Były pracownik
@Pytanie

Nie występują i nie ma żadnych profitów oprócz pensji

Administrator Nowy wpis

SOS Wioski Dziecięce w Polsce ma teraz aktualne oferty pracy w Warszawa. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

Administrator Nowy wpis

Jakie są Twoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista Ds. Rekrutacji w firmie SOS Wioski Dziecięce w Polsce?

pracowniczka!
Pracownik

Pracuję w Stowarzyszeniu już drugi rok i jestem zadowolona. Wynagrodzenie jest zawsze na czas, zespół jest przyjazny a atmosferę oceniam bardzo pozytywnie. Cieszę się, że mogę współtworzyć SOS. Mój grafik jest elastyczny, a przełożeni wyrozumiali i ludzcy. Polecam pracę.

Rattus Nowy wpis
Klient
 Pytanie
@pracowniczka!

Dzień dobry, mam pytanie czy wolontariusze, pracownicy maja oplacane ubezpieczenie tzw ZUS przez firmę SOS wioski dziecięce? Przecuez ich praca to ciągłe zagrożenia zycia i zdrowia? Proszę o informację?

Marta Nowy wpis
@pracowniczka!

można dopytać o bieżący zakres zadań od początku nowego roku? czy tutaj w czasie cokolwiek się zmienia w czasie, stawiacie na rozwój?

Przykro mi
Klient
 Pytanie

dlaczego wasi wolontariusze (?)/ pracownicy (?) łażą po osiedlach (również zamkniętych) i w wieczornych porach niepokoją ludzi? Wczoraj dzwonili nerwowo dzwonkiem i walili w drzwi. Nie tylko moje, bo do innych również. Przestraszyłam się, że może ktoś jest w potrzebie, goniony czy coś. Dlaczego nękacie ludzi, którzy marzą o spokojnym wieczorze, o odpoczynku po pracy? Dlaczego nie łomoczecie w drzwi polityków, urzędników, prezesów, którzy mają więcej pieniędzy i możliwości? Bo mają ochronę? A zwykłym ludziom można zakłócać spokój, mir? Tak są szkoleni czy to ich inicjatywa? Szkoda, że za klamkę nie ciągnęli...

Hanna
@Przykro mi

Ale tak właściwie to co chcieli, że do was przychodzili? To chyba nie było jeszcze w godzinach ciszy nocnej?

Anastazja
Klient
 Pytanie
@Przykro mi

Zgadzam się z tym, że tak późno do mnie przyszły panie o 20:40, a ja mam małe dziecko i najpierw nie będziemy prosić o pieniądzach czy możemy wejść przy stoliku usiąć i zaczęli wymagać. A jak poprosiłam zastanowić się i poczytać o nich (bo podawać numer konta i dane osobowe nie chcę nieznanym osobam, to zaczęli mówić że to tylko teraz, bo jakieś kod mają i potem wypełnić nie można. Nooo dziwne, jeżeli pomagają to czemu nie można przeczytać najpierw o nich, a potem decydować?!

 Rozmowa kwalifikacyjna
Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w SOS Wioski Dziecięce w Polsce. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista ds. Kampanii Internetowych?
logo firmy Specjalista ds. SEO (techniczne)
Warszawa
GoWork.pl
(496 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Aplikant adwokacki / radcowski (1-2 rok)
Warszawa
Jabłoński Koźmiński Kancelaria Adwokata i Radcy Prawnego Spółka Partnerska
Wyślij CV
logo firmy Terapeuta Zajęciowy
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(159 opinii)
Wyślij CV
logo firmy ADWOKAT do Kancelarii Adwokackiej
Warszawa
Kancelaria Prawna Pasternak Legal
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Były pracownik
Były pracownik

Jako były pracownik biura krajowego mogę wskazać wiele dobrych stron, ale też wiele minusów związanych z pracą w stowarzyszeniu. To praca, w której można znaleźć poczucie misji i dużo satysfakcji, jest otwartość na nowe pomysły, w zasadzie w każdym dziale pojawiają się ciekawe projekty. Atmosfera jest z reguły dobra, partnerska… choć najprzyjemniej jest, kiedy projekt odnosi sukces. Przy porażkach, problemach bywa różnie :) Niemniej poczucie, że wspólnymi siłami możemy pomóc dzieciakom jest bezcenne. Niestety często brakuje mądrego zarządzania, odpowiedzialnego podziału obowiązków i sprawiedliwego docenienia pracowników. Wiele problemów zamiatanych jest pod dywan, pozycja i możliwość rozwoju rzadko zależą od poziomu pracy i zaangażowania, często natomiast od osobistych preferencji osób decyzyjnych. Podobnie jak w innych organizacjach dobroczynnych problemem bywa wypalenie zawodowe, potęgowane przez duże poczucie odpowiedzialności i natłok pracy, przy bardzo nierynkowym wynagrodzeniu. Pracę polecam zwłaszcza osobom na początku drogi zawodowej, które chcą zdobyć ciekawe doświadczenie i mieć poczucie, że robią coś dobrego dla potrzebujących. Doświadczeni specjaliści mogą czuć niedosyt i frustrację zarówno przez warunki finansowe, jak i problemy organizacyjne.

kandydat
Kandydat
 Pytanie

Jak wygląda sprawa wynagrodzenia dla Fundraisera -czy to jest wynagrodzenie godzinowe czy tylko na prowizji?

Pracowniczka
Pracownik
@kandydat

Jest podstawowa stawka oraz dodatkowe bonusy za rzetelną pracę

Mars
Pracownik
@Pracowniczka

Osoba o pseudonimie pracowniczka pisze jako kandydat o pracy - opinia jest fałszywa.

Prawoniczka
Pracownik

Pracuję już jakiś czas i jest dobrze. Stowarzyszenia dba o prawa pracownika, wynagrodzenie jest na dobrym poziomie, a zespół doceniany. To ludzie z prawdziwą chęcią niesienia pomocy najsłabszym

Mars
Pracownik
 Problem
@Prawoniczka

Widać że opinia pisana jest przez pracodawcę - pod tym samym nickiem pojawiło się kilka pozytywnych opinii żeby podbić ocenę.

Marcin
Pracownik

Pracuję jako fondraiser od pewnego czasu w tym stowarzyszeniu i szczerze mogę polecić taką pracę każdemu, a zwłaszcza studentom. Zespół tworzy miłą i wyrozumiałą atmosferę, wypłaty są na czas i przede wszystkim grafik jest bardzo elastyczny. Gorąco polecam osobom, które chcą pracować jednocześnie mając z tyłu głowy, że pomagają zmieniać sytuację w naszym państwie ☺️

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w SOS Wioski Dziecięce w Polsce?

pracowniczka!
Pracownik
@Pytanie

wszystko zależy od stanowiska na jakie aplikujesz

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w SOS Wioski Dziecięce w Polsce? Chętnie zatrudniają?

pracownik
Pracownik
@Pytanie

jako pracowniczka potwirdzam:)

Pytanie
 Pytanie

Czy w SOS Wioski Dziecięce w Polsce występują paczki/bony świąteczne?

Daniel
Były pracownik
@Pytanie

Nie występują i nie ma żadnych profitów oprócz pensji

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Jest wsparcie finansowe wakacyjne oraz świąteczne

Marta
@Pracownik

A jak ono wygląda? Opiszesz to wsparcie?

Pracowniczka
Pracownik
@Marta

Wsparcie świąteczne i wakacyjne to dodatkowe pieniądze, które są zależne od poziomu Twoich zarobków. Okazjonalnie pojawiają się premie. Jest również budżet na wyjścia integracyjne, ubezpieczenie zbiorowe i możliwość kupienia multisportu po niższej cenie.

Mateusz
Były pracownik
 Pytanie

Witam, chciałbym wypowiedzieć się na temat swoich doświadczeń związanych z pracą w biurze w Warszawie i ostrzec innych przed tym miejscem pracy. Przykro mi to stwierdzić, ale mimo wszystkich tych górnolotnych i pięknych słów, misji i zasad - uderzający jest brak szacunku do drugiego człowieka - pracownika. Mówiąc tak ładnie o pomaganiu słabszym i osieroconym dzieciom, należałoby zacząć od tworzenia pozytywnej atmosfery na własnym podwórku… Od czasu zmiany poprzedniej dyrektor zaczęła się rotacja pracowników. Dlaczego? Wielu pracowników albo ucieka samodzielnie, albo im się w tym pomaga bo np. skończył się dany projekt i już nie jesteś potrzebny. Teraz są tam takie priorytety - zebrać jak najwiecej kasy od darczyńców i płacić jak najmniej nowo zatrudnionym - wybrany zostanie najtańszy, który nie będzie chciał szybko podwyżki. Pracownik nie dostaje nic poza gołą pensją a proponowane benefity to żart. Nie liczą się kwalifikacje, osiągnięcia - możesz stawać na rzęsach! Wszystko zależy od nastroju jednej osoby. Z jednej strony będzie się uśmiechać, a jak się odwrócisz wbije ci przysłowiowy „nóż w plecy”. Nowa władza nowe zasady - ciągłe spowiedzi do konfesjonału i raportowanie czy już wyrobiłeś 200 % normy… Przykro patrzeć na ten cyrk - osobom które mają ambicje i chciałyby pracować w dobrej atmosferze, szczerze odradzam to miejsce. Sam gdybym wiedział o tym wcześniej to nigdy bym nie rozpoczął tam pracy.

Helena
@Mateusz

Smutno to brzmi, a ta goła pensja to chociaż jest rynkowa? Podasz te benefity które uważasz za żart?

Były darczyńca
Klient
 Pytanie

Odwiedziło mnie ostatnio dwóch chłopaków z tej organizacji.. Namawiając na stałe zlecenie, chcąc wyciągnąć wrażliwe dane osobowe. Po zapoznaniu się ze zleceniem przelewu który mi przedstawiono, postanowiłem zrobić zwyczajny przelew którego potwierdzenie pokazałem chłopakom. Efekt? Wielkie niezadowolenie. (brak prowizji?) Nigdy więcej nie chcę mieć nic wspólnego z takimi naciągaczami! Nie pominę też faktu, że żeby odpowiedzieć na pytanie gdzie są te wioski (jest ich dosłownie kilka) trzeba było zerknąć na mapkę ???? Chcesz pomóc? Dotrzyj z pomocą bezpośrednio. Nie przez wątpliwe fundacje.

Hanna
@Były darczyńca

A czy to nie normalne że skoro pracowali dla fundacji to liczyli na prowizję? Chyba poza pomocą dla dzieci muszą mieć też fundusze na funkcjonowanie?

Były darczyńca
Klient
@Hanna

Normalne jest pójść do uczciwej pracy, a nie jak pijawka żerować raz na krzywdzie dzieci i dwa, na ludzkiej wrażliwości na tę krzywdę...

Mateusz
Klient
 Pytanie

Witam, chciałbym wypowiedzieć się na temat swoich doświadczeń związanych z pracą w biurze w Warszawie i ostrzec innych przed tym miejscem pracy. Przykro mi to stwierdzić, ale mimo wszystkich tych górnolotnych i pięknych słów, misji i zasad - uderzający jest brak szacunku do drugiego człowieka - pracownika. Mówiąc tak ładnie o pomaganiu słabszym i osieroconym dzieciom, należałoby zacząć od tworzenia pozytywnej atmosfery na własnym podwórku… Od czasu zmiany poprzedniej dyrektor zaczęła się rotacja pracowników. Dlaczego? Wielu pracowników albo ucieka samodzielnie, albo im się w tym pomaga bo np. skończył się dany projekt i już nie jesteś potrzebny. Teraz są tam takie priorytety - zebrać jak najwiecej kasy od darczyńców i płacić jak najmniej nowo zatrudnionym - wybrany zostanie najtańszy, który nie będzie chciał szybko podwyżki. Pracownik nie dostaje nic poza gołą pensją a proponowane benefity to żart. Nie liczą się kwalifikacje, osiągnięcia - możesz stawać na rzęsach! Wszystko zależy od nastroju jednej osoby. Z jednej strony będzie się uśmiechać, a jak się odwrócisz wbije ci przysłowiowy „nóż w plecy”. Nowa władza nowe zasady - ciągłe spowiedzi do konfesjonału i raportowanie czy już wyrobiłeś 200 % normy… Przykro patrzeć na ten cyrk - osobom które mają ambicje i chciałyby pracować w dobrej atmosferze, szczerze odradzam to miejsce. Sam gdybym wiedział o tym wcześniej to nigdy bym nie rozpoczął tam pracy.

Ilona
@Mateusz

Własnie widze że szukają aktualnie przedstawiciela, i po twoim wpisie rozumiem czemu :( A ile wynosi ta "goła" pensja?

Piotr

Dziwne forum..Chyba ktos to sam prowadzi i wypisuje same pochwały.. Pol roku temu odwiedzily mnie dwie panie. Dalam sie spisac po czym obciazenie rachunku mialo nastapic wtedy gdy z firmy ktos do mnie zadzwoni. Wyjechalam nie odbieralałam tel.za granicą. Myslalam ze sprawa umarła..a tu po pol roku nagle bez mojej akceptacji mam sciagnieta "rate". Zagranie nie fair. Rezygnuje i ostrzegam!

Dosia
Klient
@Piotr

Jaka rata, człowieku co ty piszesz. Zgoda na pobieranie z konta jest wyjaśniana a jeśli za mało rozumiesz dopytuj. I nie osmiesxaj się wypisując takie głupoty o wyłudzeniach bo to wstyd. Czytałam Twój wpis aż mnie zatrzęsło bo oskarżasz ludzi. To że nie masz podstawowej wiedzy,nie rozumiesz to nie wina wolontariuszy. Douczanie wskazane w każdym wieku.

Barbara
@Dosia

Jak w końcu jest z tą zgodą na pobieranie z konta? Trzeba podpisać jakiś papierek, czy jak to wygląda?

Pytanie
 Pytanie

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w SOS Wioski Dziecięce w Polsce?

Artur
Klient

Bardzo wysoko oceniam wartość profesjonalnej pomocy zapewnianej przez SOS Wioski Dzieciece. Jestem darczyńcą od ok. 3 lat, wszystko jest przejrzyste i uczciwe. A jeżeli ktoś się dziwi, że środki zostały pobrane z jego konta po tym jak WYRAZIŁ ZGODĘ I PODAŁ DANE i w związku z tym umieszcza negatywną ocenę... brak słów:-) to chyba przebija nawet pytania na internecie o to jak anulować zlecenie stałe:-) z okazji nadhodzących świąt życzę niektórym więcej rozumu i logicznego myślenia;-)

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Czy można wiedzieć jakie mniej więcej są zarobki? I ile mniej więcej wychodzi godzin na stanowisku wychowawca?

13
Pytanie
 Pytanie

Czy jest możliwość pracy w SOS Wioski Dziecięce w Polsce na część etatu?

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry, Przeważnie zatrudniamy na pełny etat, oferty na część etatu zdarzają się stosunkowo rzadko. Zapraszamy do słedzenia naszych ogłoszeń - zawsze umieszczamy tę informację w ogłoszeniu. Pozdrawiam Pana serdecznie, Aleksandra Sikorska Koordynator HR

Pracodawca

 Aktualność
"Gdy pojawiają się problemy, rozmawiajmy, naradzajmy się, niech każdy, kogo problem dotyczy ma możliwość przedstawienia swojego punktu widzenia, argumentowania. Miejmy gotowość pójścia na kompromis." - mówi Beata Kulig, doradca ds. rzecznictwa w SOS Wioski DziecięceCały artykuł znajdziesz ->TUTAJ
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o SOS Wioski Dziecięce w Polsce - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w SOS Wioski Dziecięce w Polsce?

    Zobacz opinie na temat firmy SOS Wioski Dziecięce w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w SOS Wioski Dziecięce w Polsce?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SOS Wioski Dziecięce w Polsce
2.8/5 Na podstawie 29 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 309 200
  2. GoWork.pl 4 049 352
  3. olx.pl - praca 3 255 228
  4. jooble.org 2 682 558
SOS Wioski Dziecięce w Polsce
Przejdź do nowych opinii