Opinie o Łukasz Lewandowski Firma Lukas w Mława

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Łukasz Lewandowski Firma Lukas. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Łukasz Lewandowski Firma Lukas o rekrutacji.


Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łukasz Lewandowski Firma Lukas w Mława

Uwaga Nowy wpis
Pracownik

Uwaga uwaga firma zawieszona. Już mu nic nie zrobicie.

anonim Nowy wpis
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Aneta Nowy wpis

Szkoda gadać, sprawe ma w sadzie!I kanalia jeszcze szkody robi. Kiedyś sie doigra I chodzenie kanałami mu nie pomoze.

Bud mlawa Nowy wpis
Pracownik
@Aneta

Zapuścił brodę. Myśli że go nikt nie pozna. Na budowie ciągle się rozgląda czy go ktoś nie pozna. Na Sienkiewi.. Cza nie pokazuje się. Chodzi kanałami. Tak los sprawił AG.. Nie. Szce i sy.. No. Wi

Pan z Legionowa

Łukaszu co dalej masz zamiar robić? Przecież teraz będziesz pracować na grzywny i odsetki.

Włodek
@Pan z Legionowa

Uwielbiam prace w firmę :) dla mnie wszyscy są mili i wyrozumiali

Pan z Legionowa
@Włodek

Jak ci nie wypłaci i jeszczę na dodatek do straży granicznej na ciebię doniesię jak na innych to też ci będzie miło. Pewnie tak i wjazd do Polski tobię zamknie. To niech ci będzie miło

anka

Uwaga Uwaga Ma ogłosić bankructwo . Upadłość konsumencką. I otworzyć firmę na żonę Agnieszkę . Wierzyciele spieszyć się bo wam zagranicę ucieknie.

1
MM
@anka

Potwierdzam Firma zbankrutowała przerzucił firma na żone Dane firmy to ELEW agnieszka lewandowska. Poprzepisywał wszystko na rodzine I znajomych aby Nikt mu nic nie zabrał. Z żona ogłosił ze sa w separacji ( można sie domyśleć czemu). Myśli że sie wymknie, pobierze pieniadze I zniknie I Nikt mu nic nie zrobi. Zdziwi sie

PP
@MM

No cóż pewnie ci pyrkalrm twoja i nawet intymna nie wiez! Złe się zachowaliście bardzo złe! Człowieku myśl a jak nie myślisz tylko udajesz że mądry jesteś to przykre !!! Ciekaw jestem jak się zachowają starzy babssztyle !!!! Co za dwóch byli szefami !!!!!!!!!!

1
 Rozmowa kwalifikacyjna
Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Łukasz Lewandowski Firma Lukas? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(180 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
(166 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
(7 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Były pracownik

No Panie Łukaszu poznałem dużo ludzi co pan jest winny pieniądze więc Pan nie ucieka bo i tak my cie znajdziemy kto jeszcze jest czeka na pieniądze Proszę o udostępnienie informacji na portalach społecznościowych

Aneta
@Były pracownik

Prosze o kontakt Ja mam tez problem z tym Panem ‼️

1
Regulamin pracy

Panie Łukaszu jak czytam te opinie o Panu to brak mi słów czy pan wie co to jest regulamin pracodawcy Może ktoś Pana zgłosić do sądu a to nie jest miłe Regulamin pracy powinien zawierać w szczególności postanowienia dotyczące: • warunków przebywania na terenie zakładu pracy w czasie pracy i po jej zakończeniu, • systemu i rozkładu czasu pracy oraz przyjętych okresów rozliczeniowych czasu pracy, • terminu, miejsca, czasu i częstotliwości wypłaty wynagrodzenia, • wykazu prac wzbronionych pracownikom młodocianym oraz kobietom, • rodzaju prac i wykazu stanowisk pracy dozwolonych pracownikom młodocianym w celu odbywania przygotowania zawodowego, • wykazu prac lekkich, dozwolonych pracownikom młodocianym zatrudnionym w innym celu niż przygotowanie zawodowe.

Daron

(usunięte przez administratora) i jeszcze wiele epitetów można użyć na temat tej osoby. Nie potrafi powiedzieć prawdy, bierze zaliczki po czym znika. Nie odbiera telefonów, zmienia numery co chwila. Ucieka ja widzi człowieka. Po prostu (usunięte przez administratora) i nic po za tym.

Były robol na czarno

Tą firmę to zima zabierze na Napoleońskiej blok stoi czekają na panele balkonowe a tu lipa od 3 miesiecy kilka sztuk zamontowane a już nastepny blok na Smolarni czekają oj cieniutko to widzę panie łukazu . Jak pana wykonawca scisnie to cienutko pan będzie śpiewać.

Pracownik

Nie ma pojęcia o prowadzeniu firmy nie wyrabia się z terminami bierze kasę a nie kończy roboty. Nie wypłaca pracownikom pieniędzy. Udaje biznesmena a nie ma o niczym pojęcia. Nie polecam korzystania z jego usług zwykły pajac

Były pracownik

Pracowałem u niego 2 lata temu to nie wypłacał na czas tylko pożyczał pieniądze I u niego pracować szybko. Nie lubię typa niech ktoś zajmie jego firmę bo to już przesada

2
ambista

tak sprawa znana wszystkim zaczął od okien później nieudana próba robienia elewacji Z B U D - P O L na ulicy Wyspiańskiego z tego co wiem nie dostał pieniędzy druga firma po nim poprawiała teraz montuje barierki i panele szklane na balkonach w Mławie dla pana (usunięte przez administratora) tylko że ma straszne opóźnienia hurtownie już mu nie dają towaru bo zalega z płatnościami ludzie tez od niego poodchodzili zobaczcie blok na ulicy nowej blok gotowy tylko na balkony czekają.

Sodym

To nie firma tylko przekręt.

toya

(usunięte przez administratora) tyle w temacie

Zostaw merytoryczną opinię o Łukasz Lewandowski Firma Lukas - Mława

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Łukasz Lewandowski Firma Lukas?

  Zobacz opinie na temat firmy Łukasz Lewandowski Firma Lukas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Łukasz Lewandowski Firma Lukas?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Łukasz Lewandowski Firma Lukas
1/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Os. Osiedle Młodych 9A
  06-500 Mława
 • NIP: 5691709352 REGON: 362818616
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Łukasz Lewandowski Firma Lukas
Przejdź do nowych opinii