Opinie o Łukasz Lewandowski Firma Lukas w Mława

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Łukasz Lewandowski Firma Lukas. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Łukasz Lewandowski Firma Lukas o rekrutacji.


Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łukasz Lewandowski Firma Lukas w Mława

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.
 Pytanie

Czy w Łukasz Lewandowski Firma Lukas zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Uwaga Nowy wpis
Pracownik

Uwaga uwaga firma zawieszona. Już mu nic nie zrobicie.

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Aneta Nowy wpis
Klient

Szkoda gadać, sprawe ma w sadzie!I kanalia jeszcze szkody robi. Kiedyś sie doigra I chodzenie kanałami mu nie pomoze.

Bud mlawa Nowy wpis
Pracownik
@Aneta

Zapuścił brodę. Myśli że go nikt nie pozna. Na budowie ciągle się rozgląda czy go ktoś nie pozna. Na Sienkiewi.. Cza nie pokazuje się. Chodzi kanałami. Tak los sprawił AG.. Nie. Szce i sy.. No. Wi

Pan z Legionowa

Łukaszu co dalej masz zamiar robić? Przecież teraz będziesz pracować na grzywny i odsetki.

Włodek
@Pan z Legionowa

Uwielbiam prace w firmę :) dla mnie wszyscy są mili i wyrozumiali

Pan z Legionowa
@Włodek

Jak ci nie wypłaci i jeszczę na dodatek do straży granicznej na ciebię doniesię jak na innych to też ci będzie miło. Pewnie tak i wjazd do Polski tobię zamknie. To niech ci będzie miło

 Rozmowa kwalifikacyjna
Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Łukasz Lewandowski Firma Lukas. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko pomocnik montażysty, pomocnik kierowcy, pracownik fizyczny?
logo firmy Praca sezonowa w Wielkiej Brytanii bądź Irlandii
Mława
Ametros Facilities Management
(253 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kontroler skarbowy
Mława
Służba Cywilna
(131 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kierowca Kat B
Mława
Jarex Sp.z.o.o
(17 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
anka

Uwaga Uwaga Ma ogłosić bankructwo . Upadłość konsumencką. I otworzyć firmę na żonę Agnieszkę . Wierzyciele spieszyć się bo wam zagranicę ucieknie.

1
MM
@anka

Potwierdzam Firma zbankrutowała przerzucił firma na żone Dane firmy to ELEW agnieszka lewandowska. Poprzepisywał wszystko na rodzine I znajomych aby Nikt mu nic nie zabrał. Z żona ogłosił ze sa w separacji ( można sie domyśleć czemu). Myśli że sie wymknie, pobierze pieniadze I zniknie I Nikt mu nic nie zrobi. Zdziwi sie

PP
@MM

No cóż pewnie ci pyrkalrm twoja i nawet intymna nie wiez! Złe się zachowaliście bardzo złe! Człowieku myśl a jak nie myślisz tylko udajesz że mądry jesteś to przykre !!! Ciekaw jestem jak się zachowają starzy babssztyle !!!! Co za dwóch byli szefami !!!!!!!!!!

1
Były pracownik

No Panie Łukaszu poznałem dużo ludzi co pan jest winny pieniądze więc Pan nie ucieka bo i tak my cie znajdziemy kto jeszcze jest czeka na pieniądze Proszę o udostępnienie informacji na portalach społecznościowych

Aneta
@Były pracownik

Prosze o kontakt Ja mam tez problem z tym Panem ‼️

1
Regulamin pracy

Panie Łukaszu jak czytam te opinie o Panu to brak mi słów czy pan wie co to jest regulamin pracodawcy Może ktoś Pana zgłosić do sądu a to nie jest miłe Regulamin pracy powinien zawierać w szczególności postanowienia dotyczące: • warunków przebywania na terenie zakładu pracy w czasie pracy i po jej zakończeniu, • systemu i rozkładu czasu pracy oraz przyjętych okresów rozliczeniowych czasu pracy, • terminu, miejsca, czasu i częstotliwości wypłaty wynagrodzenia, • wykazu prac wzbronionych pracownikom młodocianym oraz kobietom, • rodzaju prac i wykazu stanowisk pracy dozwolonych pracownikom młodocianym w celu odbywania przygotowania zawodowego, • wykazu prac lekkich, dozwolonych pracownikom młodocianym zatrudnionym w innym celu niż przygotowanie zawodowe.

Daron

(usunięte przez administratora) i jeszcze wiele epitetów można użyć na temat tej osoby. Nie potrafi powiedzieć prawdy, bierze zaliczki po czym znika. Nie odbiera telefonów, zmienia numery co chwila. Ucieka ja widzi człowieka. Po prostu (usunięte przez administratora) i nic po za tym.

Były robol na czarno

Tą firmę to zima zabierze na Napoleońskiej blok stoi czekają na panele balkonowe a tu lipa od 3 miesiecy kilka sztuk zamontowane a już nastepny blok na Smolarni czekają oj cieniutko to widzę panie łukazu . Jak pana wykonawca scisnie to cienutko pan będzie śpiewać.

Pracownik

Nie ma pojęcia o prowadzeniu firmy nie wyrabia się z terminami bierze kasę a nie kończy roboty. Nie wypłaca pracownikom pieniędzy. Udaje biznesmena a nie ma o niczym pojęcia. Nie polecam korzystania z jego usług zwykły pajac

Były pracownik

Pracowałem u niego 2 lata temu to nie wypłacał na czas tylko pożyczał pieniądze I u niego pracować szybko. Nie lubię typa niech ktoś zajmie jego firmę bo to już przesada

2
ambista

tak sprawa znana wszystkim zaczął od okien później nieudana próba robienia elewacji Z B U D - P O L na ulicy Wyspiańskiego z tego co wiem nie dostał pieniędzy druga firma po nim poprawiała teraz montuje barierki i panele szklane na balkonach w Mławie dla pana (usunięte przez administratora) tylko że ma straszne opóźnienia hurtownie już mu nie dają towaru bo zalega z płatnościami ludzie tez od niego poodchodzili zobaczcie blok na ulicy nowej blok gotowy tylko na balkony czekają.

Sodym

To nie firma tylko przekręt.

toya

(usunięte przez administratora) tyle w temacie

Administrator

Wątek o warunkach w przedsiębiorstwie Łukasz Lewandowski Firma Lukas w miejscowości Mława nadal nie ma wielu opinii. Nadal czekamy na aktualne wieści.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Łukasz Lewandowski Firma Lukas - Mława

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Łukasz Lewandowski Firma Lukas?

  Zobacz opinie na temat firmy Łukasz Lewandowski Firma Lukas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Łukasz Lewandowski Firma Lukas?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Łukasz Lewandowski Firma Lukas
1/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Os. Osiedle Młodych 9A
  06-500 Mława
 • NIP: 5691709352 REGON: 362818616
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Łukasz Lewandowski Firma Lukas
Przejdź do nowych opinii