Opinie o Drosed S.A. w Siedlce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Drosed S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Drosed S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drosed S.A. w Siedlce

Mm

Porażka słuchajcie kupiłem dzisiaj filet z kurczaka w biedronce porażka po prostu jak taki towar można było wypuścić z zakladu wogóle drosed nie dba o jakość od czego jest ten nadzór chyba zamiast pilnować tych cudaków z zagramanicy grzeją swoje pośladki w kantorze porażka filet czerwony z kośćmi porażka zatrudniaj cie dalej tych cudak ów panie Marku S.

K

To wy dopiero się obudziliscie to ci napisała pracownica było już od dobrych 10 lat nie wrócił bym już do drosed pracować najgorsza i najbardziej hamska firma w mieście

Pracownica

W zakładzie źle się dzieje. Szantażują ludzi. Dziś na naszej zmianie miała taką sytuacja że o godzinie 19 podchodzi mistrz K ..... i oświadcza że mamy zostać dłużej w pracy bo zamówienie nie zeszło. Powiem że jestem z fileta. Jego nie zostanę to mam cofnięty urlop na poniedziałek. Czy to nie jest szantaż? A może to ja czegoś nie rozumiem. Gdzie jest szacunek do pracownika? Stoimy po 3 lub 4 osoby przy taśmie a mamy zrobić za 8. Czas najwyższy się zwolnić! I to zrobię. Piszę to bo jest coraz gorzej a nikt nie idzie za ludźmi. Zero szacunku !!!!!

@Pracownica

To jedna z wielu sytuacji ludzie masowo się zwalniają pracowałam u tego mistrza na zmianie kto ma znajomości ma spokój a drudzy muszą pracować za kilka osób i jeszcze po godz zostawać

K

Mam pytanie kiedyś pisaliście a teraz wpis na miesiąc zabronione macie czy jak?

@K

Ty nie szukaj sensacji

K

Przepraszam a jednak ktoś tu zagląda

K

A ty może jesteś brygadzista czy lider? Odpowiedz

@K

Jestem pracownikiem produkcyjnym,zadowolony(a)

K

Nic do ciebie nie mam ale dlaczego od razu w ten sposób wyluzuj pracowałem wiem jak jest poznałem wszystkich. Pozdrawiam ale naprawdę ludzie nie piszą jak wcześniej tylko z czasu ktoś wrzuci coś słabego widać ze z biura kto pyta o pracę w drosed całe miasto wie jak jest z kim bym nie rozmawial. Pozdrawiam pracowników z hali ale tylko pracowników fizycznych

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Drosed S.A.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko SPRZEDAWCA.

A czy wiecie że na brygadzistow to my na chali musimy na nich pracować brygadzisci chodzą tylko na kawkę i ciasto (usunięte przez administratora)

Kk

Słuchaj żadna nowość od zawsze na nich się robiło i oni też mają akordy z tym ze ich dniowa wynosi ok 130. 140 zł sam widziałem taka akordówke i ma wpisane różne czynności jakby pracował.(usunięte przez administratora)

Xenia

Jakie zmiany mają brygadzisci? Czy poszukują teraz kogoś na takie stanowisko?

EleNa

Jaka jest u Was hierarchia na produkcji Mistrz, Brygadzista, Koordynator? Czym zajmuje się koordynator?

@EleNa

Mistrz brygadzista i tzw liderzy coś pomiędzy brygadzisty a robolem

olaf5

Dzień dobry, Interesuje mnie praca na produkcji. Ilość godzin, czy sobota pracująca oraz ile jest zmian. Dziękuję za odpowiedź.

Ma)ja
@olaf5

Praca w 2 zmianach 5.45-13.45, 13.45-21.45. Soboty pracujące. 8 godzin czasami 10. Ciężka praca fizyczna chyba że masz znajomości.

@Ma)ja

Potwierdzam jak masz plecy to na pewno etykietowanie a jak nie masz układu to na dzielenie i na ubój dla urozmaicenia. Zastanów się jeszcze raz czy chcesz to zrobić zwalniają się ludzie którzy pracują po 15 lat

@Ma)ja

Jaki wpływ na trudność pracy produkcyjnej w firmie Drosed ma to, czy mamy znajomości, czy może nie? Mam przez to rozumieć, że osoby znające inne osoby pracujące w tym miejscu otrzymują lżejszy zakres obowiązków? Bardzo, proszę o wyjaśnienie tej kwestii.

@Adam

Tak rozumiesz to tak jak jest napisane jak jesteś znajomym majstra albo brygadzisty lub rodziną od razu masz lżejszą robotę co tu wyjaśniać dziwne to jest czego tu nie rozumieć takie życie co ci jeszcze wyjaśnić zadajesz pytania jak byś w kantoru pracował

Kk

Taka informacja kupiłem filet w biedrze jak pracowali tylko Polacy jakość ok ale więcej nie kupię odkąd pracują ci wykwalifikowani pracownicy z zagramanicy to jest (usunięte przez administratora)

@Kk

Tego typu reklamacje powinieneś kierować bezpośrednio do przedstawicieli firmy Drosed. Myślę, że firma dba o to, aby produkty były jak najlepszej jakości. Jeżeli jednak zauważyłeś jakieś zmiany, to przedstawioną kwestię powinna wyjaśnić osoba zajmująca się tym u tego pracodawcy. Masz może jakąś wiedzę o pracy w tym miejscu?

@Adam

Tak mam i nie masz racji jakość kiedyś teraz tylko i wyłącznie ilość

@Kk

Z tego co widzę to pracownicy fizyczni tutaj się nie wypowiadają dlaczego ktoś odpowie?

@Kk

Co ty piszesz?przeciez ci z zagramanicy są wydajni,bo pracują nawet po 12h i to po nocy.Aby byli w firmie,to kase mają,bo stawka godzinowa.

@ja

Oni mają na godzinę a polaków d y m a j ą na ten śmieszny kretyński akord

@Kk

Tylko pracownicy pochodzący z Polski mają płacone na tak zwany akord? Jeżeli tak jest, to wiesz może, dlaczego jest tak różnica, że inni mają płacone za godzinę, a inni za ilość wykonanej pracy? Jest to spora różnica, dlatego chciałbym poznać szczegóły takiej właśnie decyzji.

@Adam

Na takie pytanie to ja nie znam odpowiedzi ale za akord płacą jak chcą nawet brygadziści mają na akord powinni 4 godz pracować fiżyczenie a nie pracują dlaczego? I dlaczego szary pracownik ma dniówkę 90 zł a brygadziści 130 nie ściema widziałem kartę brygadzis ty dlaczego nie wiesz? Płaci się jak się chce

Paulina

Niestety po raz drugi kupiłam w biedronce wyroby drobiowe waszej produkcji w hermetyku i po raz drugi wszystko śmierdziało, nawet psu bałam się tego dać. Oczywiście sprawa została zgłoszona także do biedronki. Pracowałam przy mięsie i widać ewidentnie, że widzieliście o złej jakości mięsa.

@Paulina

Ta firma wogóle nie dba o jakość tylko ilość to już kiedyś było a teraz jak pracują ci różni narodowości owi to wogle ja też więcej nie kupię raz że śmierdzi a dwa to towar czerwony nie oczyszczony ewidentnie ilość przełożeni wiedzą tylko struga świra na tylu liderów ale pewnie z majstrami i brygadzistami konsumuje ciasto w kantorze zamiast pilnować produkcji

Kk

A gdzie mają to swoje miejsce schadzek teraz? Bo ja już nie jestem na czasie Lidery i brygadzisty Brygadzista mikołaj taki bohater jak ludzie pracują w drosed a jak się zwolniej i widzi na mieście to (usunięte przez administratora) boi się spotkać sierżant bohater

aaa

Czy ktoś może mi normalnie napisać jak wygląda praca w Drosed w biurowcu? Widzę, że mega hejt, ale wszystkie komentarze tylko odnośnie pracy na produkcji.

@aaa

W biurowcu normalnie jak w biurowcu tak jak wszędzie ale też trzeba uważąć co się mówi bo większość to rodzinami siedzą albo inne układy. A o produkcji piszemy żeby ludzi przestrzec aby nie popełniali błędu i nie zatrudniali się bo to patologia

Hahaha
@aaa

W biurowcu wcale świń sobie nie podkładają. Nie nie nie, są mili dla siebie a jak by mogli to by się zaglaskali...

@Hahaha

Dlaczego twierdzicie, że praca na produkcji w firmie Drosed nie jest zbyt ciekawa? Czytałem wasze poprzednie komentarze, jednak brakuje mi rzeczowej i konkretnej odpowiedzi na temat pracy na tym stanowisku. Czy ktoś z Was mógłby opisać, jak wygląda system pracy w przypadku pracy produkcyjnej? Pracujemy w systemie zmianowym, czy może jest jedna zmiana? Liczę na rzetelną odpowiedź.

@Krzysztof

To zależy jak pasuje kierownictwu czasami bywało tak od 4 do 14 czyli 10 h i żeby było ciekawie to jeszcze tego samego dnia od 22 do 6 ludzie na ryj padali ale przychodzili bo była gadka bo jak nie to będziesz trybowal haha

@Kk

Z tego co piszesz wynika, że grafik nie jest elastyczny i trzeba się do niego dostosować. Można pracować w nadgodzinach i uzyskać dodatkowe wynagrodzenie, czy raczej pracodawca proponuje odbiór dnia wolnego w dogodnym terminie? Czekam na Wasze komentarze.

@Krzysztof

W nadgodzin ach się pracuje ale nadgodziny są płacone tylko w teorii a wynagrodzenie to śmieszny akord 10 lat temu ludzie np na dzieleniu zarabiali średnio 2500 za podzielenie 30 ton kurczaka a dzisiaj dzielą ok 70 ton na zmianę i zarabiają 2200 akord (usunięte przez administratora) i te karty które wydają co miesiąc wogóle się nie pokrywają z tym co robisz są wpisane czynności których ludzie nigdy nie wykonywali ale najważniejsze że wszystkim to pasuje

@Kk

Co do odbioru dnia za sobotę nie ma takiej opcji ryjesz 6 dni w tygodniu i nie dlatego że chcesz ale musisz

@Kk

Mam przez to rozumieć, że nie ma możliwości wzięcia wolnego dnia w sobotę? Zakładając, że zdarzają się w ciągu roku okoliczności, w których danego dnia nie możemy pracować w ten dzień, zastanawia mnie, czy można w tej kwestii porozumieć się z pracodawcą? Proszę, aby ktoś z Was wyjaśnił tę kwestię.

@Krzysztof

Jest możliwość ale nie tak że powiesz że przyjdziesz bo chcesz lub nie przyjdziesz w sobotę bo masz taką możliwość nie jest tak że jak nie przyjdziesz to masz karę albo prosisz majstra jak o urlop a w normalnych firmach sobota hest dla chętnych i w drosed też tak było 15 lat temu a teraz nie ma nawet czegoś takiego jak odbiór za sobote

Helena
@Kk

Dobrze, że w sposób dokładny wyjaśniłeś tę kwestię, ponieważ ja też zamierzałam właśnie o nią zapytać. A może mógłbyś jeszcze powiedzieć nam, jak rzecz przedstawia się, jak pracownik - z różnych przyczyn - chce wziąć dłuższy urlop. Czy w Drosed jest z tym duży problem? Zdarzają się przecież różne sytuacje losowe (na przykład choroba), więc dobrze byłoby to wiedzieć.

@Helena

Jak horoba to po prostu zwolnienie chyba raczej jak sądzisz?

Helena
@Kk

Nie ukrywam, że bardzo zmartwiła mnie Twoja odpowiedź. Zwolnienie pracownika z powodu dłuższej choroby nie jest bowiem w żadnym razie zgodne z Kodeksem Pracy. Skoro w firmie Drosed takie sytuacje mają miejsce, to chyba należałoby zwrócić się o pomoc do już wyżej postawionych instytucji? Żaden z pracowników na prawdę nie myślał o takim wyjściu? Jestem ciekawa.

@Helena

To jest wierzchołek góry lodoqej

Chcesz przez to powiedzieć, że w firmie Drosed jest więcej tego typu sytuacji? Skoro masz informacje na ten temat, to może będziesz tak uprzejmy i opiszesz je w kolejnym poście? Każda informacja może być cenna dla osób rozważających zatrudnienie w tej firmie.

Kk

Zwolnienie lekarskie jak choroba chodziło mi o lekarskie

@Adam

Słuchajcie tak szczerze kto z was zadaje te pytania bo na pewno nie pracownicy chyba sami brygadziści liderzy i majstrowie mam rację?

babcia twoja

nie był zbyt sprytny...........

~~alles

Sprzedaż robi sie sama, czegóż można chcieć więcej . Klienci wyrywają kurcoki z rąk, zarząd zadowolny..i nic poza tym.

kk

Drobiarze czy pałacie miłością do swych przełożonych jak bardzo i do kogo z brygadzistów lub mistrzów pochwalcie się martwię się o was bo nic nie piszecie dlaczego ubezwłasnowolnili was już że nie macie swego zdania

kiedys....
@kk

Nie martw się.Dajemy radę.A co myslisz,ze wszyscy z dozoru są negat??????????Gorsze są koleżanki ,bo koledzy moze bardziej pozytywni[chociaz kolezanki mozna przeswietlic] i az zal sciska jakie są fałszywe.ot i to jest część prawdy.

Kk

Drosed dobrze płaci przeważnie za akord uczciwie. Nie chce innej pracy brygadziści wykształceni i bardzo uprzejmi mistrzowie też po studiach zaocznych dla dorosłych zrobionych w wieku 40 lat liderzy z wysokim IQ gdzie będzie lepiej na uboju mnie zamykają na klucz żebym nie szedł do domu i kawy się napić z kierownikiem bo chciał z nami pogadać podwyżki co chwilę praca lekka czego więcej chcieć

Nowa

Jeżeli nudzi cię praca lub mało zarabiasz, możesz się zająć zarabiać przez internet. Wejdź na mój profil instagram: @zarabiajprzyinternecie lub na moją stronę internetową: www.zarabiajprzyinternecie.pl.tl

Anty

Co tam ciekawego drobiarze nic nie piszecie a może po moldawianski pisać należy czy wam zabronił iwan i sasza

Anty

Napiszcie coś ciekawego marek na nikogo nie krzyczy skrzynkami nie rzuca jakiś nowy romans może z cia pa tymi piszcie

do anty
@Anty

ciekawemu pierwszy stopień do...co sie tak interesujesz?

anty
@do anty

po co te nerwy masz jakiś romans

do anty
@anty

mam.zazdroscisz?jaki problem,romansuj.to jest ludzkie.tylko,ze to nie ten adres.romanse,anonse itp.tam szukaj.

@do anty

Drobiarzu drobiarzu dałeś się podpuścić i waszym brygadzisty i mistrzom też dajecie się popuszczać i dlatego macie tak jak macie

Anty

W niedzielę już pracujecie za tą samą kasę ale jest super godzicie się na taką niewolnica pracę obudowie się co oni z wami robią

Kk

Co grożą wam już do tego doszło to nie źle i co nawet nikt z was ni nie zrobił a kierownik na inną zmianę tylko przeniósł prędzej czy później coś się wydarży w tej firmie chore sami powinniście na policje zadzwonić niedługo ciapaci będą w czerwonych czapka chodzić ale patologia ta firma

Wasal
@Kk

Nie wiem człowieku w jakim języku piszesz, ale pewnością nie jest to polski.

Powiem wszystko Bogu!
@Wasal

Problemy ze zrozumieniem... Czy nie jesteś brygadzistą na wydziale?

@Wasal

Z pewnością brygadzista po podstawówce w drosed

@Wasal

Tacy właśnie jesteście drobiarzu że patrzysz na literówke zamiast na treść

Zostaw merytoryczną opinię o Drosed S.A. - Siedlce

• Jak się pracuje w Drosed S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Drosed S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drosed S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 7 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Drosed S.A.